ברוכים הבאים, אורח

תודה פשוט תודה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תודה פשוט תודה 2128 צפיות

תודה פשוט תודה לפני 6 שנים #112053

• One day
  • חבר חדש

אחרי גלישה ולמידה מהאתר ללא כתיבה כלל בפורום אני מרגיש צורך אדיר פשוט להגיד תודה
קודם כל להקבה שנתן לי להבין שהכח רצון שהוא כן הוא! השריש בי חזק יותר מהכל(לדוגמא-היום אחרי תקופה מדהימה שכללה בין הזמנים משמעותי ובריא והתעלות נפלתי למוחין דקטנות ממש תחושת בדידות ולבד שבזמנים אחרים הסיטואציה הזו נגמרת ב....פתאום הקבה נתן לי כח ופשוט קמתי והלכתי לשיעור תורה התחושה הייתה עילאית אחרי שניגמר השיעור עוד פעם כמו זבוב....לא יודע מאיפה הכוחות עליתי על בגדי ספורט ועשיתי אימון במשך שעה וחצי!...דרך אגב שמתי לב שאתה עושה ספורט אתה לא חושב ולא מרגיש צורך ל...זה פשוט מדהים )
שנית תודה לאתר ולאנשים היקרים שהחליטו להילחם ולא להרים ידיים פשוט להילחם ואני חושב שזה משהוא עצום ממש תודה לכם זה נותן כח לראות אנשים שהבינו שהם אולי הפסידו את המערכה אבל לא את המילחמה...
ואי אפשר בלי שאלה קטנה מאנשים גדולים☺אני בחור דיי צעיר 19 וחצי ומה שעוזר לי לנצח זה המחשבה על הבית שאקים ב"ה האישה שאחיה איתה ואתמסד אליה  זה נותן לי כוח לא ליפול... אך אני מפחד להתאכזב מהציפייה... אבל מצד שני זה פשוט עובד 
ועוד בעיה אני עדין לא בשידוכים (בטענה שהגיל שלי צעיר מידי )מה עושים עד אז והאם המחשבה הזו נכונה
תודה לכל מי שהקדיש זמן וקרא אשמח לתגובות 

תגובה: תודה פשוט תודה לפני 6 שנים #112054

• must_giveup_now
  • רצף ניקיון נוכחי: 798 ימים
  • חבר ותיק

בהצלחה רבה בהכל!
האתר הזה יכול לעזור לך בין אם אתה מכור ובין אם לאו (בשיטות שונות תלוי האם לדעתך מדובר בהתמכרות או לא).
אוהב ומזדהה מאוד עם הרצון לא לפגוע באישה לעתיד.

תגובה: תודה פשוט תודה לפני 6 שנים #112059

מדהים... מאחל לך שתמצא את הדרך... מתפלל שתצליח....

תגובה: תודה פשוט תודה לפני 6 שנים #112101

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לך.
מאוד מסובך לענות על השאלות ששאלת. בכל מקרה תתמקד בנקיות שלך. תתמקד ביום הנקי. זה וודאי נכון בשבילך.

אוהב

תגובה: תודה פשוט תודה לפני 6 שנים #112120

קודם כל, אתה נותן כוח! אתה עובר תהליך מדהים, מודע לעצמך ולכוחות שלך ולא נותן לעצמך ליפול!

לגבי השאלה ששאלת: 

כמו שנתן אמר, זו שאלה מורכבת. 

בכותרות אפשר לומר: 

א. אתה צריך נקיות בשביל עצמך. כדי לחיות נורמלי, כדי לא לאבד את החיים, כי קשר עם אלוקים הוא דבר מדהים. 

ב. מי ששומר נקיות בשביל דבר אחר בד"כ לא מצליח. לא בשביל האשה (למרות שאשתי הייתה רוצה שזה יהיה בשבילה...), לא בשביל הילדים, וגם לא בשביל הדת. רק בשביל החיים. שלך. 

ג. שום דבר לא פותר יחסים לא פתורים בנוגע למין, מלבד עבודה עצמית פנימית. זה לא עובר לבד, לא כשגדלים, לא כשמתחתנים ולא כשנהיים הורים. 

ד. אשתך תרוויח מזה שתהיה נקי, אבל בעיקר מזה שתהיה עצמך. שתתקן את המידות, תהיה בן אדם פנימי ורוחני, מחובר, אמיתי וטוב יותר. אז תעבוד בשביל עצמך, בשביל היום, בשביל המצב שלך כמו שאתה,  תוצאה נלווית תהיה שכולם מסביבך ירוויחו! 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות