ברוכים הבאים, אורח

עוד משתמש חדש הצטרף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עוד משתמש חדש הצטרף 2032 צפיות

עוד משתמש חדש הצטרף לפני 7 שנים, 1 חודש #99523

• reclaimed
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש

שׁלום לכולכם

לפני ארבע שנים לערך, נפרדתי מאישתי, ויד השם כיוונה אותי די במהירות למפגשים של 12 צעדים. ולמרות שלא התחברתי לזה ולא המשכתי להופיע מעבר למספר מפגשים ראשוניים, ומה עוד שלא הצלחתי להתחמק מתאוותי, נס שהבנתי שזאת מלחמה שאני רוצה וחייב להילחם - כי בעצם אני נלחם פה על החיים שלי! אני מגדיר את התקופה הזאת, עד הלום, כטובה בחיי. משום שלמדתי להכיר בכוחותי, וכבר מצאתי הרבה סיפוק מעצם הלחימה. כיום אני גרוש ואב לשני ילדים מדהימים ואני נותן להם את כל האהבה שבתוכי ואת האהבה שאני מקבל מסביבתי, אני גם משפיע ומשקיע המון אנרגיה בסביבתי והתוצאות נראות לעין. אני כבר לא כואב ומתחבא כמו שהייתי בעברי ואני עומד נפעם עד כמה שהחיים שלי השתנו לטובה וזה עוד מבלי ״להשיג את המטרה״. אני מתחיל לחלום סוף כל סוף על עצמי ללא הצל שכ״כ התביישתי ממנו למעלה מ18 שנים ואני די צעיר. מטרתי היא איחוד של הבפנים והחוץ. ואני מאמין שזה עוד יקרה. אמן.

הקושי שלי הוא כמובן להתגבר על הצפיה בפורונו שכשאני נופל זה נורא מתסכל אותי מפני שאני מרגיש בחוש איך שאני חוזר למערה ובמקום להתחבר לאנשים אני בורח פנימה. מצאתי כמה רעיונות פה באתר שאני בוודאי יאמץ. הדבר שאני הכי ״מפחד״ ממנו זה דייטים: אני פשוט לא יודע איך להיות עם אשה בצורה בריאה ועל זה אני מתפלל שוב ושוב. אין בחורה שיצאתי איתה שלא רצתה להמשיך לצאת איתי ואני פוסל הרבה מהן בגלל שאני לא ממש יודע איך להיות ״אני״ לידן חי ותוסס כמו שאני מרגיש כשאני לא מועד ונופל. אולי זה לא הפורום הנכון ללבן סוגיה שכזו אבל רציתי לשתף את זה בכל אופן.

חשבתי לעצמי, כשנרשמתי היום, עד כמה מדהים זה יהיה, אם אוכל להגיע לליל הסדר, ולהרגיש שיצאתי מהמצרים שלי ממש. אני יודע שזאת לא המטרה - כי אם היום ותו לא. אבל מה אעשה שאני כבר נלחם על החיים שלי שנים ואני דרימר וקצת הרבה נוטה לפנטזיות. 

תודה לכם ולילה/יום מצויין לכל הלוחמים

Reclaimed!

תגובה: עוד משתמש חדש הצטרף לפני 7 שנים, 1 חודש #99546

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
ברוך הבא לפורום!

יש רבים פה שמתארים את הקושי הזה של דייטים על רקע ההתמכרות. תישאר איתנו ותשתף באופן קבוע. תראה שהדברים הולכים ומסתדרים ובעז"ה תבשר אותנו בשורות טובות בקרוב ממש

תגובה: עוד משתמש חדש הצטרף לפני 7 שנים, 1 חודש #99571

• איש ישראלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה חבר, מאחל שבעזרת ה' תראה אור ונקיות גדולה בקרוב.

לי עזר מאוד שפתחתי יומן מסע בו שיתפתי בהתמודדויות נפילות הצלחות תובנות תהיות ועוד, בדרך ל90 יום נקיים בעזרת ה'.

הדרך שבה בחסדי ה' הגעתי ל90 יום נקיים בפעם הראשונה בעזרת השיתוף והתמיכה מחברי הפורום. על כל המאבקים הלא נתפסים, הנפילות המזעזעות, ההצלחות, התהיות והתובנות שבדרך:
https://gye.org.il/forum/51-%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%9C-90-%D7%99%D7%95%D7%9D/92642-%D7%90%D7%99%D7%A9-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%A1%D7%A2

המסע המתמשך שלי לעבר יום נקי בעזרת ה':
https://gye.org.il/forum/2-%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A1%D7%A2/97919-%D7%9E%D7%A1%D7%A2-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99

תגובה: עוד משתמש חדש הצטרף לפני 7 שנים, 1 חודש #99586

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר יקר! ברוך הבא!
דבר ראשון כולנו פה סובלים מהבעיה שלך וברוך השם אם תישאר איתנו תראה כמה באמת אפשר להחלים ולהשיג מטרות ולהיות מה שרוצים להיות. מה שנראה היה פעם כבלתי אפשרי!
לרובינו פה באמת יש גם פיצול אישיות כבד/קל ואני לגמרי מזדהה עם המקום של הבלבול והחוסר הבנה מי אני.
התוכנית יכולה באמת לעזור לנו אם אנחנו מוכנים לעשות את מה שצריך כדי להתקדם.

יש קבוצה טלפונית כל יום ב 1:30-2:15 על ידי ״סוד הכניעה״ על ה 12 צעדים וכיצד אפשר ליישם אותם.
זה ממש מצוין וזה ממש יכניס ויוביל אותך פה.
מומלץ בחום.
אוהבים!

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 1 חודש על ידי גיימס.

תגובה: עוד משתמש חדש הצטרף לפני 7 שנים, 1 חודש #99828

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה

שלום חבר! לכל אחדים הסיפור שלו פה. יש כאלה שבאו ועלו על החלמה מידו, יש כאלו שבאים וחוזרים, ויש כאלה שמופיעים חזרה פתאום, אחרי שנים. א"ת שלאחר כמעט 4 שנים פה, אני מרגיש שאין רובד בחיים שלי שלא עבר שיפור כלשהו, חלקם דרמטיים, ובראשם הנקיות ושחרור מהימים הארוכים והשעות הארורות של שימוש ובריחה. אשמח להיות בקשר! אפשר באישי. ה'יהיה איתך

את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן