ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: היי... 2023 צפיות

היי... לפני 7 שנים, 2 חודשים #99494

• RabiDavid
  • חבר חדש

אני וולקוט, מכור למין, כבר תקופה של שנה וחצי אני מנסה להימנע משימוש, עיקר ההתמכרות שלי היא פורנו, ואוננות, אני מתחיל עם נשים, אבל ברגע שאני מכיגע לפורקן אני מאבד עניין, דבר שגורם לי לא להיות ממוקד במערכת יחסים, המון בגידות גם אם לא פיזית אני לא מסוגל להיות 100 אחוז עם בת זוג. 
אני רווק, בן 30, עורך דין במקצוע, ההתעסקות בסקס גוזלת ממני המון זמן, ואנרגיה עד שלפעמים אני כבר חושב שאני מיותר בעולם. לאחרונה חל שינוי לטובה בתפיסת העולם שלי, אני משתדל לשמור את העיניים כמה שאפשר וזה נורא עוזר באופן כללי, אבל אני נורא אחוז דיבוק למעשה האסור והנתעב הזה של הוצאת זרע לבטלה. כלפי חוצ אני נראה כאילו הכל בסדר, בעיקר למי שעדיין לא מכיר אותי, האנשים שמכירים אותי יודעים שאני לא בסדר הרבה פחות מוטיבציה לעולם ולחיים האלה בכללי. יש לי אמונה חזקה מאוד בבורא עולם אבל גם האמונה הזו לא מונעת ממני את ההתנהגות שלי. 

אני יודע שאני בדרך הנכונה ושהצטרפתי לקבוצה הנכונה על מנת לרפא את המחלה ויודע גם שקיבלתי אותה מאת הקדוש ברוך הוא ואיתה אני צריך להתמודד. היום נפלתי בפעם הרביעית תוך 15 ימים. אני כבר לא מרגיש שבור ובעיקר משתדל לקום ולהתחיל מחדש את מה שאני מנסה לעשות. זה לא קל ואני מאוד רוצה את העזרה והתמיכה של הקדוש ברוך הוא ושלכם על מנת להצליח להתמודד, אני מאוד רוצה להפסיק, השאלה היא האם אני רוצה מספיק....

עוד דבר שנורא מציק הוא שאני מצליח לשמור ולהישמר עד הרגע שאני מכיר שידוך, או יוצא למפגש חברתי ששם האינטראקציה עם נשים הוא בלתי נמנע (אני מסורתי/דתי, עדיין לא מוגדר). היום לדוגמא שמרתי את העיניים כל היום, וכשהעתי הביתה פשוט נכנסתי לאתרים לא צנועים. תודה על ההקשבה. 

תגובה: היי... לפני 7 שנים, 2 חודשים #99500

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום וולקוט.
דבר ראשון ברוך הבא לפה. 
פה באמת אפשר לצאת ולהחלים בסופו של דבר.
אם אתה מוכן להיות רציני ולהיכנע למה שאומרים לך לעשות ובאמת רוצה אתה תחלים!
דבר ראשון ממליץ בחום על הקבוצה הטלפונית כל יום בצהרים זה ממש יכניס אותך לתוך העניינים מהר ותוכל ממש להתקדם.
בנוסף לכך תחשוב על נקודה מעניינת: 
אם יש מקום שלא טוב לך ללכת אליו אולי תנסה לא ללכת אליו. אז אתה לא תצטרך לריב עם המחשבות כי בסוף הם ינצחו.
פשוט אל תלך ותחסוך ממך את הכאב/שימוש/בלגן הזה.
גם אל תחשוב שאלוקים שונא אותך. הוא אוהב אותך מאוד ומקבל אותך ב 100 אחוז. 

אם אתה רוצה לשאול שאלה או סתם לדבר שלח לי במייל-
weedabest@gmail.con

אוהבים איתך וולקוט!!!

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: היי... לפני 7 שנים, 2 חודשים #99509

ברוך הבא אח יקר.
הגעת למקום מציל חיים, אני מכיר בקבוצות אנשים מכל הסוגים, גם עו"ד מצליחים.
תמשיך לשתף אותנו, ובערת ה' תמצא גם אתה את הפיתרון שלך.

תגובה: היי... לפני 7 שנים, 2 חודשים #99525

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
שלום וולקוט, קראתי את הסיפור שלך, ולפי מה שכתבת אני ממש מציע לך ללכת על תכנית 12 הצעדים. תוכל לפנות לפרטים נוספים לעזרה של האתר או אליי בפרטי.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: היי... לפני 7 שנים, 2 חודשים #99527

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני נמצא בתקוםה קשה אבל אני חייב להגיב לך בברוכים הבאים, אני שמח שמצאת את המקום הזה, ואני שולח לך הודעה בפרטי.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: היי... לפני 7 שנים, 2 חודשים #99548

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
ברוך הבא לפורום

הכלי החשוב ביותר בהחלמה זה השיתוף. התאווה אוהבת חושך והשיתוף מאיר עליה וממוסס אותה. חשוב לשתף בפורום, בטלפון ובקבוצות.

רק אל תפסיק
רק להיום

תגובה: היי... לפני 7 שנים, 2 חודשים #99570

• מתחזק3
  • חבר חדש

שלום לך איש יקר!! 
הגעת למקום הנכון.. אני ממקום של ייאוש מוחלט מצאתי שיש עוד פתרון לבעיה שלנו.. מהרגע שנכנסתי לפה הרגשתי את השינוי( לא רק בשמירת הברית,אלא בעוד המון מובנים) 
אוהב אותך איש יקר ובטוח שתוכל לצאת מהדבר הנורא הזה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן