ברוכים הבאים, אורח

לשקר לעצמי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לשקר לעצמי 3196 צפיות

לשקר לעצמי לפני 7 שנים, 5 חודשים #96688

• אושרי תקווה
  • רצף ניקיון נוכחי: 71 ימים
  • חבר חדש
שלום לכולם!
אני חדש פה באתר וזו פעם ראשונה שאני אוזר אומץ לכתוב על עצמי,מחשבותי ותחושותי.

"לשקר לעצמי" קראתי לפוסט הזה וזה למה? כי כל עוד שיקרתי לעצמי לא זיהיתי והכרתי עד כמה אני עמוק בתוך הבוץ! עד כמה אני מכור! עד כמה אני מכוער מבחוץ ומבפנים! עד כמה השחתתי את המוסר והמצפן הבסיסי שהיה לי בנפילות הראשונות שלי לפני שנים..

כל כך שיקרתי לעצמי ולא הצלחתי להשתחרר מזה שגם אחרי שנרשמתי לאתר המבורך הזה והתחלתי לקרוא פוסטים בפורום של אנשים שנפלו הסתכלתי עליהם מלמעלה ואמרתי לעצמי שאני לא כמוהם ואני בכלל לא נמצא שם והבעיה שלי הרבה יותר פשוטה ולא מסובכת כמו שלהם..

אחח השקר העצמי הזה כמה הוא מסמא! היום נדלק עלי פרוז'קטור גדול היום הגעתי לתובנה הזאת שאני חי בשקר ולכן כדי לחזק את אותה תובנה בתוכי החלטתי לפנות אליכם ולכתוב ולהודות בפניכם ובעיקר בפני עצמי:כן אני מכור! אני מכור! אני מכור! ואני עמוק בבוץ וזה ככה כבר יותר מעשור וחצי!עשור וחצי של מראות אסורים, עשור וחצי של אוננות אין סופית ושפיכת זרע לבטלה ועוד דברים שקרו לי השנה שפרצתי גבולות שחשבתי שלא אפרוץ בחיים אך כרגע אני עדיין לא בשל לשתף אותם מגודל הבושה והחלחלה שאני מרגיש כלפי עצמי..

מתחיל את המסע שלי פה איתכם בהרבה תקווה לשינוי והתפתחות בגשמיות ולא פחות ברוחניות שלי..
אני מכיר אותכם אומנם רק מהפוסטים שכתבתם בפורום שקראתי אך כבר מרגיש שייכות גדולה אליכם.

אוהב אתכם אחים שלי.

תגובה: לשקר לעצמי לפני 7 שנים, 5 חודשים #96692

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
ברוך הבא
מאמין שתראה רק דברים טובים מההצטרפות אלינו. רק חשוב לא להתייאש ולהמשיך לשתף.

ההכחשה היא אחד המנגנונים המשמעותיים שבהם ההתמכרות משתמשת כדי למנוע מאיתנו להשתחרר ממנה. התובנה שתיארת היא הצעד הראשון בדרך לשפיות

תגובה: לשקר לעצמי לפני 7 שנים, 4 חודשים #96925

• חיים3
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • חבר קבוע

וואי אחי , איזה אומץ! קודם כל כל הכבוד! אני יחסית חדש גם באתר.  באמת חייבים את הכנות בתהליך הזה א"א לעבוד ל עצמך ולהתקדם באמת. אשריך שהסכמת להודות על האמת.  עכשיו כמו כל אתגר משמעותי,  צריכים סבלנות. אל תדרוש מעצמך להיות נקי מושלם. אלא תעשה זאת בחלקים. תאמין בעצמך ותקבע מטרות ביניים קלות. לדוגמא: יומיים אני נקי ויהי מה. אני אתפוצץ ויהי מה יומיים נקיים בתור התחלה. לא משנה מה יהיה אח"כ. זה יוצר אצלך התמדה קטנה וכניסה לטהרה בכוחות שלך. אם זה מאוד קשה קח יום אחי ותדע שאם הצלחת  זה כאלו הצלחת לעבור שנה נקיה . כי מבחינת מי שנמצא בקושי רב, יום אחד שווה שנה נקיה .תשמח על זה ותעריך את זה. בהצלחה רבה אחי. הרבה אושר ותקווה. 

תגובה: לשקר לעצמי לפני 7 שנים, 4 חודשים #96930

כל הכבוד על האומץ לשתף.
אני שמח בשבילך, ואני מקווה שתישאר איתנו עד שהנס יקרה גם לך ותחלים.
מכור או לא, אתה הגעת לאתר עם חברים שמתמודדים עם התמודדות מינית, ונעזרים כאן בחברים, ומצליחים.
הדרך להצליח פה, הוא פשוט. רק תישאר איתנו.
אתה יכול ליקרוא את הכאב וסבל, נסיון, עיצות, הצלחות, וכישלונות של החברים כאן, ולילמוד מזה.
ואתה יכול ליפרוק ולשתף מעט ממה שעובר עליך. אתה לא לבד, ואין צורך להמשיך ליסבול כאן.
בהצלחה

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: לשקר לעצמי לפני 7 שנים, 4 חודשים #96932

אני שמח שלא רק אני מרגיש כמוך למטה למטה. שהשם ייתן לנו כח..

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 4 חודשים על ידי בהצלחה לכולנו.

תגובה: לשקר לעצמי לפני 7 שנים, 4 חודשים #96999

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

ברוך הבא. תבורך.
זו הסיבה שכדאי לי לדפר לאחרים את הסיפור שלי.. הם יכולים להראות לי כמה ואיפה אני משקר לי..

בהחלמה.
חיבוק.

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: לשקר לעצמי לפני 7 שנים, 4 חודשים #97038

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

אח יקר 
שתף ותשתתף במיוחד ברגעים קשים
אני זוכר רגע כזה שידעתי שאני חייב לשתף ולא רציתי רציתי לפול 
אבל השיתוף מציל פותח עולמות חדשים בהצלחה לך

• עמוד: