ברוכים הבאים, אורח

המסע הקטן שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: המסע הקטן שלי 1993 צפיות

המסע הקטן שלי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94271

• new_day
  • חבר חדש

היי קוראים לי כוכב , בדוי כמובן חח .

אני מתחיל להבין את הסיטואציה , כי נמאס לי אני רוצה קצת לספר על עצמי לשתף אני יודע שהפורום הזה לא הכי פופולרי ולא מלא וגם אוליי לא יילך אבל אני אנסה.

היי אני התחלתי לצפות בפורנו בכיתה ו' , היה לאחי דיסקים , אז הייתי מאחר לבית ספר כי בלילה היינו ישנים מוקדם ..
בבית ספר היה פלאפונים עם סרטונים ככה שתמיד נשארתי מודלק דלוק ,חוזר הבית משתמשים במחשב נוסע לסבתא סוגר את הדלק ומתדלק את עצמי עוד סרטונים ולאט לאט זה נהיה יותר פסיכי בכיתה ז' היה לי קצת רגיעה כי היה משחקים כדורים ,אבל הייתי יושב לראות ודיי לא מעניין אז הייתי רואה ,לאט לאט הייתי הולך לדודים בכיתה ו-ז בחופשת ו' דוד שלי היה רואה מלא פורנו בלילה אז הייתי רואה איתו ואפילו כמעט עשינו אקטים אבל זה היה מפחיד ולא העזנו !
בכיתה ז' כבר לא עזר הייתי מאונן כול פעם שהרגשתי דפוק כי הייתי מוזר הייתי הולך לשכן חבר בן גילי,חבר טוב יוצאים ביחד שותים ביחד מבלים עם חברים הוא תמיד היה שמה פעם ראשונה שאוננתי במיטה והוא גם היה במיטה ושנינו מאוננים וגמרתי .. אוייייייייייי לאט לאט כבר התחלנו לשחק אחד עם השני עד שמשש שכבנו והיינו ככה למרות שלא הייתי הומו בחיי שלא הגעיל אותי אבל שום דבר לא הדליק אותי .

בכיתה ח-ט הייתה לי חברה התנהגתי אליה כמו גיפה רק תעשי את מה שאני אומר ותשתקי אחריי שנתיים מכור לסקס גם היא הלכה בשנתונים י\יא\יב . השכן כבר עבר דירה נשארתי לבד בודד ודפוק צופה בכל מיני סוגי פורנו כי חשבתי שאין יותר מיז אפילו חשבתי להתנסות במציאות אבל פחדתי .
בכיתה יא חזרתי בתשובה אבל בסתר הייתי ..בישיבה בשירותים בכול מקום לא צריך כבר פורן ..התפרצה לי הפרעת חרדה ורציתי לספר לפסיכולוגית מה שאני עברתי אבל הבושה!
התמודדתי ואני חיי ככה אני בודד יש חברים מפוזרים לומד ועובד ..ושמעתי על אנשים שהפסיקו והחיים שלהם התהפכו , גם אני רוצה ...
אז אני עוד חודש בן 22 ושם לזה סוף אני מכור כיום למצלמות סקס ונמאס לי הפורנו בסרטונים שקר ונמאס לי ממנו אבל קשה לי עם המצלמות ..

בתפילה תחנונים לעזרה אני נואש ! אבא!!!!
כבר סיימתי 3 מסכתות וממשיך !אני רוצה חיים בריאים אשה שתאהב ילדים שישחקו נמאס לי ממשחקי "3 דקות ואתה וזהו".

נערך לאחרונה: לפני 10 חודשים, 1 שבוע על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: המסע הקטן שלי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94272

• new_day
  • חבר חדש

מצטער על הקללות אני אבל שבור .

תגובה: המסע הקטן שלי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94273

• מחכה לשקט1
  • רצף ניקיון נוכחי: 375 ימים
  • דירוג כסף

אני חווה את הכאב שלך 
במלוא העוצמה גם אני סבלתי ככה 
לעבוד קשה את התוכנית זה הפיתרון 
בשביל להפסיק לסבול צריך לסבול מחכה לך בקבוצות

הכל במשורה.

תגובה: המסע הקטן שלי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94277

• hilony
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • חבר חדש

אחי היקר, דע לך שיש כאלה שגדלו כחרדים מבטן ומלידה והם נמצאים במקום יותר נמוך משלך. מחכה לך דרך ארוכה, קשה אך מספקת. תתאר לך שאתה חי חיים נקיים ללא התאווה, זו מציאות הרבה יותר גבוהה.

בעז"ה, תצטרף לקבוצה טלפונית ותתאזר בהרבה הרבה סבלנות ורצון עז ותוכל להצליח.

בעל ספר נתיבות שלום כותב שאת התשובה אפשר לעשות מהמקום הכי גבוה או מהמקום הכי נמוך. דווקא משם אפשר לעלות ולהתרומם.

בהצלחה, אח יקר

תגובה: המסע הקטן שלי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94282

אחי היקר! 
ברוך הבא לקהילה שלנו
מאחל לך המון הצלחה בהמשך הדרך,  עשית את הצעד הראשון של לבוא ולבקש עזרה,  זה מראה שבתוך תוכך אתה קדוש,  נשמה טהורה שורפת ורוצה שינוי. רוצה לחזור לחיים נורמליים. 
הדרך קשה ומפותלת אבל אנחנו נהיה איתך בכל שלב.  תתיעץ פה בפורום ובצ'אט איזה תוכנת הכי מתאימה לך ותתחיל לעבוד.  לאט לאט תיראה את הדרך החוצה.  העיקר לא להתייאש למרות הנפילות,  כל פעם להתחיל מההתחלה! 
אוהב אותך ומאמין בך
בהצלחה ☺
עריכה:  נוספו בטעות את הסמיילים של הספויילר,  תתעלם,  אני לא מצליח להוריד אותם
:pinch: אזהרה: ספוילר!
:pinch: אזהרה: ספוילר!

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 7 חודשים על ידי גוש פסטר.

תגובה: המסע הקטן שלי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94284

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
ברוך הבא לפורום

המציאות לא פשוטה, וללהתקדם בתהליך הנקיות מצריך השקעת אנרגיה. אבל התשלום הוא במזומן בעולם הזה, אתה תקבל את החיים שלך בחזרה.

תישאר איתנו. התאווה אוהבת חושך ולכן בכל פעם שהיא מתעוררת צריך להאיר עליה. במקום שתעורר בחשכת המחשבה שלך, תשתף אותה בפורום ותראה איך היא מתפוגגת. אם השיתוף בפורום לא מספק תתקשר לאחד החברים פה. ברגע שתבקש תראה כמה אנשים ישתפו איתך בפרטי את המספר שלהם - כולנו רוצים לעזור לך להחלים, כמיטב יכולתנו.

שיהיה לך עוד יום נקי
רק להיום
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן