ברוכים הבאים, אורח

הצהרה - היכרות בין חברי הפורום.
(0 צופה) 

נושא: הצהרה - היכרות בין חברי הפורום. 7939 צפיות

בעניין: הצהרה - היכרות בין חברי הפורום. לפני 9 שנים, 9 חודשים #62923

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
תודה הושיעה נא על היוזמה המבורכת!

שלום חברים!
הכינוי שלי כאן הוא טהרני.

הצטרפתי ל"שמור עיניך" השנה בי"א אדר א' תשע"ד.
כאשר הצטרפתי, החלטתי להשתמש בכל הכלים של האתר במלוא המרץ, ותוך שבוע הגעתי לקבוצת "שמור עיניך" ירושלים, שעד היום היא קבוצת הבית שלי.

מהיום שהצטרפתי, בחסד ה', בכוחו ולא בכוחי ועוצם ידי, אני נקי.
רק להיום זה אומר 162 ימים.
מתפלל לסיים את היום הזה בנקיות, ושה' ישמור אותי נקי עד יום מותי.

ההתמכרות שלי מגוונת, בעיקר סביב המדיה לסוגיה. ברוך ה' לא הגעתי למגע אנושי חי (הספונסר שלי תמיד טורח להדגיש "עדיין לא הגעת..." כדי להבהיר לי שאם לא אעשה את עבודת התוכנית כראוי, אין לי שום אפשרות לדעת איפה זה יסתיים. וזה כל כך נכון, במשך השנים חציתי כל כך הרבה גבולות שלא חלמתי לחצות).

אני מאוד מוכשר, מאוד גאוותן ומתעקש (בצורה אלגנטית) שהדרך שלי בכל דבר היא הנכונה ביותר, וגם מאוד פגיע (במיוחד כשאני "זוכה" לביקורת מהסביבה הקרובה). מאוד משקיע ופרפקציוניסט וגם מאוד בזבזן של זמן וכסף ומאוד עצלן. חוסר האיזון הזה הוא חלק מהמחלה שלי, שמקיפה את כל תחומי חיי.

בדיוק היום התחלתי בכתיבת צעד 4.
מקווה ומתפלל לה' שיעזור לי לעשות אותו בכנות אמתית.

אין לי תפקיד מוגדר של שירות במערך "שמור עיניך" (חוץ מהתפקיד שהגדרתי לעצמי למלא את הפורום בהודעות שלי, להעלות את הסטטיסטיקות שלי ולנפח את האגו שלי. כבר ננזפתי בעבר על כך על ידי "למען הסדר הטוב"...  :-\ וחזרתי לסורי בצורה עדינה ואלגנטית יותר).

בכל אופן, שמח מאוד להיות כאן. הפורום ממש מעורר אצלי חיבור לתוכנית ורצון להמשיך בה (הצרה היא שאני מכור לפורום, אבל רק להיום זה קצת עדיף מדברים אחרים...).

adam1 כתב on 22 יולי 2014 22:13:

מהיום אני גם מזכיר ברוטציה של הקבוצה בירושלים.

שמח מאוד לשמוע!
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: הצהרה - היכרות בין חברי הפורום. לפני 9 שנים, 9 חודשים #62926

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
שלום חברים הכינוי שלי זיו מציע ואני מכור לתאווה. ההתמכרות שלי מתבטאת באוננות, פנטזיות, סרטים אירוטיים, תמונות עירום וגלישה של שעות ארוכות, כל יום, במשך שנים, בניסיון לדלות בדל תאווה בכל הרמות האפשריות באינטרנט. כמו כן חיפוש תמידי של תאווה ולגימות ברחוב. ברחתי ליופי ולשלווה השקרית שמצאתי על המסך, ברחוב, ובראש שלי. התאווה היתה עבורי מקום מפלט מהחיים האמתיים, מקום לברוח מכל המחויבויות, מאחריות, מהתסכולים ומהטינות. אלא שהתאווה העצימה את הטינות והתסכולים עוד יותר, איבדתי שליטה על חיי וככה הייתי תקוע בלופ הרבה שנים. מכור גם לטינות. מתרגש מהם. מרגיש את זה. פיזית. מכור גם לפנטזיות של גדולה, הצלחה והערצה. שנים העברתי את הזמן, לא חייתי את החיים, חייתי לידם. אני רוצה להיות גדול, אבל אני מכור ללהיות קטן. שנים רבות הייתה לי תוכנית, ולא הבנתי במה אני טועה. מה אני לא עושה נכון שהתוכנית לא מתקדמת, לא יוצאת לפועל. ידעתי שאני כבול בכבלי גופי ונפשי, משועבד לעצמי.
לאחר כמה שנים של התברברות, הבנה שאני מכור והבנה שעלי לנסות את ה12 צעדים, הגעתי לתוכנית הגעתי לתוכנית בי"ז ניסן תשע"ג. הייתי נקי כ10 חודשים ואז נפלתי. מאז נפלתי שוב כמה פעמים, בחסדי ה' אני נקי היום 11 ימים. מתפלל לסיים את ה24 שעות הקרובות נקי. מתמקד בצעד 4. לצערי לא נוכח בקבוצות באופן סדיר לאחרונה, מתפל לעזרת אלוקים שאוכל לחזור בהקדם.
תודה שאתם פה.
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

בעניין: הצהרה - היכרות בין חברי הפורום. לפני 9 שנים, 9 חודשים #62974

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים קוראים לי ............. ואני סקסולהיסט
שמח מאוד להיות איתכם,
אופי ההתמכרות שלי לברוח מהחיים, ומעצמי,
ברחתי לאוננות כפיתות סרטים פורנוגרפיה וכו',
מחפש ריגושים מיותרים אפי' לא קשור לתאווה,
שילמתי על הריגושים בחיי, הזוגיות שלי הלך לפח אסירות תודה אני לא גרוש, מצב כלכלי חובות יותר מ 7 ספרות,
באסירות תודה מצאתי את שמור עינייך דרך פרסומים באינטרנט, סבלתי עוד שנה וחצי עד שחשפתי את עצמי בקבוצות חיות,
בחסד אלוקים קיבלתי במתנה בתכנית 149 יום ונפלתי, ונכון להיום אני נקי 78 יום,
מתפלל לעוד יום נקי ומפוכח
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: הצהרה - היכרות בין חברי הפורום. לפני 9 שנים, 9 חודשים #62996

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
שלום, קוראים לי bhelpful ואני סקסהוליסט. נקי בחסדי השם יתברך 6 ימים.
מכור לפורנוגרופיה, הבטה בנשים בכל דרך שאפשר לדמיין, פנטזיות, בריחה מאחריות ומהחיים.
אמור להתמקד כרגע בצעד 4.
מתפלל להשאר נקי היום.

תודה להושיעה היקר שיזם פוסט זה.
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).

בעניין: הצהרה - היכרות בין חברי הפורום. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63246

שלום חברים שמי חזק וקווה ואני סקסוהוליסט.
ההתמכרות שלי מתבטאת בחיפוש תאווה אובססיבי, פינגרוף, אוננות, פנטזיות והשתוקקות.
אני סובל מפגמי אופי רגשיים רבים - דימוי עצמי נמוך, עצבנות, חוסר שקט, בעיות רגשיות, ביקורתיות ועוד.
הגעתי לשמור עיניך היכנשהו באמצע אדר תשע"ג.
בחסד ה' אני נקי 4 חודשים ו-7 ימים (לפי הגדרות SA. לצערי לא נקי כרגע לפי הגדרות שמור עיניך...).
בצעד 1.
מקווה להיות נוכח יותר בפורום.
אם אמרתי מטה רגלי - חסדך ה' יסעדני

בעניין: הצהרה - היכרות בין חברי הפורום. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63316

• מודה ועוזב ירוחם
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג זהב
  • גם כך אנחנו עוברים פה, לפחות נהנה מהדרך
שלום חברים יקרים, שמי ירוחם ואני מכור לתאווה,
אופי ההתמכרות שלי הוא אינטרנט, צפיה בתמונות ובפורנוגרפיה שעות על גבי שעות, אוננות כפייתית וחולנית, מבטים ועוד המון פגמי אופי.
בחסדי השם, הגעתי לפורום בעקבות מודעה שראיתי באחד האתרים (נכנסתי רק לראות במה מדובר, נשאבתי ומאז אני כאן) ביום י"ד כסליו התשע"ד.
בחסד אלוהים, לא מובן מאליו, לא בכוחי בכלל, בעזרת ספונסר, חברים, אלוהים אוהב, תכנית שעובדת ופורום נפלא נקי היום 265 ימים.
מתמקד כרגע בצעד 8.
מתפלל לעוד יום נקי
אבא, אני רוצה להיות בטוח בכל ליבי
שלמסע הזה יהיה סוף טוב
שכל מה שאני עובר בדרך
יהפוך חולשה לעוצמה גדולה (אביתר בנאי)
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 8 חודשים על ידי .

בעניין: הצהרה - היכרות בין חברי הפורום. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63364

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
שלום חברים הכינוי שלי כאן הוא " חסר אונים ואני סקסוהוליסט.
אופי ההתמכרות שלי בא לידי ביטוי באוננות כפייתית, פורנוגרפיה, צ'אטים, חיפוש מין ותאווה בכל מקום אפשרי. חיפוש ריגושים. קשרים מחוץ לנישואין. מין עם גברים ועם נשים. שוטטות, מציצנות ועוד המון פנטזיות.
במישור הרגשי אני נע על ריק. אני מנוהל פחדים מצמיתים, טינות, כעסים, זעם. ריכוז עצמי, אגו, רחמים עצמיים, דימוי עצמי נמוך, גאווה, צורך בשליטה ועוד.
כל זה גורם לי לחוסר יכולת להתמודד עם החיים שלי ולאיבוד שליטה טוטאלי בכל התחומים.
אסירות תודה מצאתי את האתר הזה בסביבות חנוכה תשע"ג ומאז אני מתקדם אט אט צעד אחר צעד לעבר החלמה.
אני מודה לאלוקים כל יום על זה שמצאתי את המקום הנפלא הזה, מודה לו על כל התקדמות ושיפור בחיים שלי ומבקש על יום אחד נוסף של שפיות, נקיות והחלמה.
אוהב אתכם.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: הצהרה - היכרות בין חברי הפורום. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63603

• גבע
  • חבר קבוע
הכינוי שלי באתר הוא גבע חשבתי עליו רק היום.
הצטרפתי לשמור עינך- היום כן אני די צעיר..
אופי התאוותני שלי מתייחס להנאה והתמלאות מהסתכלות על נשים חשיבה עליהם וכד'.
אני נקי מעל 5 שנים!!
אני מתמקד בעיקר בעשה טוב ולימוד תורה וניהול חיי חברה תקינים.
עוד אין לי תפקיד במערך של שמור עיניך..
נקי ומאושר מאז אב התשס"ט. יש תקוה!
forum.gye.org.il/index.php?topic=6070.0

בעניין: הצהרה - היכרות בין חברי הפורום. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63612

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים
הכינוי של כאן הוא נתן במתנה.
ההתמכרות שלי מתבטאת בשנאה עצמית, קשה לי לקבל את עצמי. ברחתי לאוננויות ולפורנוגרפיה מגיל שתים עשרה ועד כ אדר, תשע"ב.
מברך על היוזמה.
מרגיש בבית כאן.
משמש כמנחה בקבוצה הטלפונית של יום ראשון.

נתן במתנה

נ.ב.: אני לא מתאפק, גבע, חבר יקר, כל כך צריך אותך כאן. הלוואי ותישאר:)
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: הצהרה - היכרות בין חברי הפורום. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63681

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
שלום חברים

הכינוי שלי כאן הוא newbody ואני סקסוהוליסט מכור למין ותאווה עם עצמי עם אחרים, גברים ונשים
רק להיום מתמקד בצעד 0 (שלא רשום בספר אבל אמרו לי שהוא קיים אז אני מאמין) להביא את עצמי לפורום ולקבוצה החיה
אין לי איזה תפקיד במערך של שמו עיניך מלבד לנדנד לאנשים כמה שרע לי בחיים 

בעניין: הצהרה - היכרות בין חברי הפורום. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63821

שלום חברים.
הכינויי שלי כאן הוא תשובה שלימה.
אני לא אוהב את החיים שלי כרגע, הם לא קשים, יש לי משפחה אוהבת, אני מפקד בצבא ועושה שם דברים חשובים (להשקפתי), אני משתחרר בקרוב וחוזר לישיבה שזה חשוב אבל אני שונא לעשות את מה שאני עושה. לכן למרות שחיי טובים. רע לי.
מה טוב לי? אוננות, פורנו, סיפורים אירוטיים, אוכל ללא אבחנה, סרטים (עדיף עם שחקניות יפות אבל עלילה טובה מפצה), ספרים- סיפורים מרתקים, מנתקים, עדיף פנטזיה...
זאת אומרת זה החלק  הרע של החיים אבל בכל זאת אני צורך את זה, אם לא אני בדאוון רציני- מדוכא לגמרי, מגיע לכעסים ולהתנהגות שסוטרת את הנועם והשקט שלי- בד"כ.
אולי אני מכור ואולי לא, אני חושב שכן.
אני כרגע מנסה נואשות להתחיל עם צעד 0 אבל לא ממש בא לי... ואני מפחד קצת- מהצל של עצמי.
החברה פה עוזרים בלי הפסקה אבל אין הדבר תלוי אלא בי.
לא נקי, לא מגיע לקבוצות (צבא, יוצא בחמישי אחת לשבועיים אין זמן לקבוצות- תירוץ טוב, ומה עם קבוצו sa שיש בחמישי?...), כמעט ולא עולה לקבוצה הטלפוני., ולא מתלפן לחברים גם כשיש לי מספרים...למה? קצת כי אני מפחד לדבר עם אנשים בטלפון בלי שאני מכיר אותם ממש טוב.חוץ מזה אני  לא אוהב את השיחות האלה ולא ברור לי מה בדיוק עלי לומר..., נמצא באתר מאז ר"ח אד"ר (א') עד היום. לא ממש מוצא כיוון, אבל גם לא מחפש אז...

טוב הגזמתי, ארוך מדי...
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: הצהרה - היכרות בין חברי הפורום. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63842

• brother
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים
קוראים לי אח ואני מכור?! (לאחרונה חברים פקפקו בכך...)
ההתמכרות שלי מתבטאת בצפייה בתמונות ואוננות, צפייה בסרטים ואוננות, צפייה במגזינים ואוננות, קריאה בספרים ואוננות, ראיית נשים ברחוב בריחה ואוננות, אוננות במקלחת ובשירותים, מעט גם הגעתי לפורנו אבל זה הגעיל אותי אז הפסקתי (איך? לא יודע, אלוקים... יודע). דמיון מודרך פורה ראש ולענה.
לא יודע ממה אני סובל, מחפש כבר המון זמן ולא מוצא, בדידות, הלקאה עצמית, חוסר בטחון עצמי, עצבות, שיעמום, אוכל ציפורניים חרוני (לא מצליח להפסיק!!), אפסות, ריקנות, חוסר בחברים, חוסר קבלה עצמית, דכאון, שנאה עצמית, חסך באהבה, אלף ואחת דברים (לא ספרתי...)
הגעתי לתוכנית באלול התשע''ד, הייתי נקי תקופות ארוכות שבסוף הסתיימו בנפילות.
בחסד אלוקים נקי שבוע, מודה על כל יום נקי.
מנסה לצעוד לעבר צעד 4 אבל אף אחד לא יודע מה עושים בו... (כי כל פעם יש ספונסר חדש אז צריך לעשות שוב צעד 1,2,3 ושוב ושוב ושוב ושוב...)
לא יודע מה יהיה איתי,
מתפלל לאבא שבשמיים שיגאל אותי מהיסוריים האלו.
אוהב אותכם, תודה שאתם איתי (או לא...)
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: הצהרה - היכרות בין חברי הפורום. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63918

• אילון
  • חבר חדש
שלום,שמי אילון,ואני מכור לאוננות כפייתית וצפייה בפורנוגרפיה,שגורמים לבידוד מהסביבה ודיכאונות.
מנסה להתחיל דרך חדשה.אשמח לקבל עזרה מאנשים פה.

בעניין: הצהרה - היכרות בין חברי הפורום. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63922

שלום,שמי אילון,ואני מכור לאוננות כפייתית וצפייה בפורנוגרפיה,שגורמים לבידוד מהסביבה ודיכאונות.
מנסה להתחיל דרך חדשה.אשמח לקבל עזרה מאנשים פה.

ברוך הבא, תשאר פה ותשאל את כל השאלות שיש לך, והחברים היקרים יענו.

בהצלחה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

בעניין: הצהרה - היכרות בין חברי הפורום. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63926

אוהבים אותך ניובאדי!
חוסר אונים איננו חולשה, זו המציאות.
זמן ליצירת דף: 0.83 שניות

Are you sure?

כן