ברוכים הבאים, אורח

הסיפור האישי שלי
(0 צופה) 

נושא: הסיפור האישי שלי 47210 צפיות

תגובה: הסיפור האישי שלי לפני 10 חודשים #146945

וואו אחי תודה על השיתוף
אין לך מושג כמה הסיפור שלך דומה לשלי (למעט זה שמעולם לא נתפסתי ואני חלש בלימוד תורה)
ממש הרגשתי שאתה מספר לי את הסיפור שלי עם כל התחנות בדרך! וחידדת את התחושות, והעמקת תובנות.
תודה רבה!

"אמר רבי יוחנן: אבר קטן יש לו לאדם, מרעיבו - שבע, משביעו - רעב"

"לב טהור ברא לי אלוקים ורוח נכון חדש בקרבי"

תודה השם הטוב שאתה שומר עליי בטהרת הגוף והנשמה בזכות שאיפה מתמדת לטהרת העיניים

תגובה: הסיפור האישי שלי לפני 7 חודשים, 3 שבועות #148297

אמאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
בדיוק פשוט בדיוק , רק מה שעוד לא נתפסתי ......
אני יושב קורא בשקיקה כל מילה והדמעות יורדות לאיטן והברז כאילו השתחרר ושטף של דמעות , זה אני כן זה אני הבחור מספר את הסיפור שלי רק שלצערי החלק האחרון עוד לא בהשגתי ......
יקירי , אשמח לקשר ולהדרכה ממך ואף בתשלום 
אני מלא קינאה .......
כל כך רוצה להיות במקום הזה ...............
אלון 

תגובה: תשובה: הסיפור האישי שלי לפני 1 חודש, 2 שבועות #150247

ל-חשוב טוב יהיה טוב. אשמח מאוד שתשלח לי גם את הספר הלבן(או מישהו אחר שיש לו את זה) .תודה

נערך לאחרונה: לפני 1 חודש, 2 שבועות על ידי אלי אלי אלי.

תגובה: תשובה: הסיפור האישי שלי לפני 1 חודש, 2 שבועות #150248

אלי אלי אלי כתב on 29 פבר' 2024 17:03:

ל-חשוב טוב יהיה טוב. אשמח מאוד שתשלח לי גם את הספר הלבן(או מישהו אחר שיש לו את זה) .תודה

ערב טוב, ברוך הבא לפורום.
שים לב שהחבר הנ"ל כבר כמה שנים לא התחבר לפורום....
המשרד של SA הוציא לפני כמה שנים הודעה שאין שום היתר להעביר את הקובץ הלבן.
נראה לי שבאתר של SA ישראל ניתן לקנות את הספר הלבן, וכמובן ניתן להשיג את הספר הלבן המודפס בקבוצות הרבות של SA המפוזרות בכל הארץ.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן