ברוכים הבאים, אורח

הסיפור האישי שלי
(0 צופה) 

נושא: הסיפור האישי שלי 47065 צפיות

בעניין: הסיפור האישי שלי לפני 11 שנים, 3 חודשים #21508

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
היום נסגר מעגל...
כאן הוא נפתח... כאן הוא צריך להסגר...
יישר כח על מאמרים נפלאים במייל החיזוק היומי.
זה מה ששאב אותי אל המודעות, אל חוש השמיעה, להבחין בין רעש רועש ורעש שקט.
כולנו משתוקקים לדעת את הסוד, או יותר נכון לזכות להתגלות הסוד,
סוד הכניעה...
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: הסיפור האישי שלי לפני 11 שנים, 3 חודשים #22152

• בער
  • חבר חדש
תודה רבה מעומק הלב, על המאמר שממש מחמם את הלב, ומעניין מאוד לראות שגם אני נמצא בדיוק באותו מצב שעמדת לפני שנה, נשוי, אשה מקסימה, ילדים מקסימים, מעמד, מכובד, יודע ספר...... אבל פשוט הורס אותי... הדברים שלך הם ממש ממש מחזקים אותי (למרות שלצערי אני עדיין עמוק עמוק בפנים) אבל זא נותן לי כח להתחיל ולנסות.....

רק הארה על המילים שנכתבו.... על זה מפרש הרב מסלונים זצ"ל בספרו נתיבות שלום, על הפסוק בתהלים הוציאה ממסגר נפשי פירוש שמתפללים שהקב"ה יוציא אותנו מהמסגר שהאדם נמצא, שהיא את ה"נפשי" בעצמו ולא אחר....

הבית כלא זה הגוף שלי....

הצלחה רבה, ותמשיך .....

בעניין: הסיפור האישי שלי לפני 11 שנים, 3 חודשים #22167

• losT CiTy
  • חבר חדש
ב"ה

חיזקת אותי.
תודה.

בעניין: הסיפור האישי שלי לפני 11 שנים, 3 חודשים #22223

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
תודה חברים.

הפוסט הזה נמצא כאן הרבה זמן ולא הגבתי בו בכלל. אני גם לא מתקן בו כמה פרטים ושגיאות כתיב, אני מעדיף אותו ככה, כפי שנכתב די בתחילת דרכי כאן.

אבל הספונסר שלי לימד אותי רגישות לאחרים, להפסיק להיות מרוכז בעצמי ולהפסיק לראות רק את עצמי. הוא שלח אותי לראות את הפוסט הזה ושאל למה אני לא מגיב? זה היה לפני תקופה מסויימת ומאז שוב זה העלה אבק.

היום אני קורא את התגובות ומתרגש. אני חייב להגיב, לפחות לשלושת המגיבים האחרונים (בתקווה שאתם איתנו ולא נעלמתם חלילה).

חברים, אני אדם רגיל (וחולה). אלוקים נתן לי מתנה של נקיות, והוא גם נתן לי מתנה שאני יכול לספר את הסיפור, זה כל העסק. אין כאן שום דבר יותר מכך. לא עשיתי שום דבר כדי להחלים יותר מאשר כל אחד אחר יכול לעשות. ההחלמה הזאת היא ברת ביצוע עבורכם בדיוק כפי שהיא עבורי.

אדם יסודו, אני האוייב של עצמי. כן, היום שמעתי על זה שיתופים בקבוצה שלנו כאן. אני צריך להיכנע מול עצמי ולקבל את מי שאני. קל לכתוב - קשה לבצע אבל גם פשוט. אין כאן מדע חלל, זה דברים של שחור ולבן. הם קשים וכואבים אבל הם נמצאים כאן.

בער, תתחיל ולא תצטער. אלוקים יעזור לך אם רק תעשה את הפעולות הנכונות בלי לפחד ובלי להפסיק באמצע.

לוסט סיטי, אני שמח שחיזקתי אותך, אני מקווה שאתה איתנו בדרך ההחלמה.

תודה לכולכם ידידיי היקרים והאהובים

סוד
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הסיפור האישי שלי לפני 11 שנים, 2 חודשים #24237

• רץ אל האור
  • דירוג כסף
  • הצלחתנו האישית, תלויה באחדותינו המשותפת.
תודה לך ,סוד הכניעה ,תודה.
החיים הם כמו חץ וקשת , לפעמים אתה הולך אחורה רק כדי לעוף רחוק יותר...

בעניין: הסיפור האישי שלי לפני 11 שנים, 2 חודשים #24271

• 1only
  • דירוג כסף
  • (יניב)
יש דברים שאולי צריך לשים במקום מסויים אבל כאן זה התחיל אז כאן אני כותב
(איזו התחלה מפוצצת... אוי ויי)
פשוט אני קולט לאט לאט שגם כשלא אומרים לי מה לעשות ונותנים לי עצות וכו' כמו שנתנו עד היום ובכמויות כאלו שלא רואים כבר את אור השמש...
מהקצת/הרבה שאנשים כותבים, משתפים כאן על עצמם בלי התחכמויות (שאולי אני חוטא בהם מפעם לפעם, כנראה בריחה או שכיחה מהמחלה)
אפשר ללמוד המון המון!!!
למשל סוד הכניעה הזכיר ככה בלי לשים לב כמה זה טוב לתקן פוסטים וכל שאר העניין בכלל עניין היחס לאחרים.
זה נכתב פשוט, תוך כדי אבל פגע חזק מאד (אפשר לראות את התוצאות איך ההודעה שלי נראית... עפתי פה ושם)

בקיצור, תודה רבה!
כל מה שכותבים, במיוחד אם הוא יוצא איך שהוא יוצא (וגם אם עושים לא אח"כ עריכה) הכל... לא יודע איך לכתוב את זה.
בקיצור תודה! 
"אבוד" זה משהו שלא קיים

בעניין: הסיפור האישי שלי לפני 11 שנים, 2 חודשים #25161

• mnusr
  • חבר חדש
הי חברים.

גם לי יש סיפור משלי. לא אני שמח לבשר לכם שאני לא צריך לבשר לכם שאני לא צריך את 12 השלבים מחמת שאבא הגדול דאג לי לפני החתונה דאגה אישית שאני אכנס לחתונה במרחק של שנתיים מהגמילה (כיום אני כ6 שנים מהגמילה ו7 מתחילת כל הבלאגן)
לא יודע איך לספר את כל הסיפור, האמת שאם אני יספר מי שהכיר אותי בזמנו בוודאי יזהה אותי וברור שאין לי עניין בזה.
אני מרגיש איפה שהוא כמו "סוד הכניעה" יש הרבה דברים במשותף.
1. הכרתי את הנושא של הזרע בטעות בגיל -13 וחצי בלי לדעת שמשהו בכלל יוצא ממני (במיטה בשכיבה) כלומר לא ידעתי שחומר יוצא.
2. אני אדם מאוד ערכי אוהב ה' ואם אני מתרחק ממנו רע לי ולכן אכל אותי כל העסק ובגלל זה תמיד ידעתי שיום אחד אחזור בתשובה.
3. כמו כולם אני קורא את התגובות הסיפורים ושוב כמו פעם אני מפחד, מעט רועד ומהכח החזק שמעיף אותך חזרה אל תוך המעגל.
4. גם אני יום אחד נשבעתי ולא עמדתי.

אני די מבולבל ולא יודע מה לספר אבל אולי בהזדמנות.
אני יצאתי מזה בעקשנות עצומה אבל עם הכל זה נכנסתי לחרדות ולחצים. ולא יצאתי מהם עד הסוף היום אבל אני מעדיף כך (ההשפעה לא כ"כ חזקה היום ואני מעדיף אותה ע"ג התאווה העיקשת)
כשקראתי את הסיפורים כאן התחלחלתי לאן אדם יכול להגיע אחרי החתונה, לא האמנתי שאדם יכול ללכת עד הסוף אחרי חתונה אפילו שהוא אוהב את אשתו, לוקח את עצמו כאדם עם ערכים.
היום אני יודע ובא לי לבכות להשם תודה רבה שהוצאת אותי משם בכבוד. אשתי מכבדת אותי וביושר בלי לדעת שמץ על עברי (לא היה לי עבר עם בנות ככה שאני נקי מצפונית)

אני שואל את עצמי למה אני כותב את כל זה ויש לי כמה סיבות.

1. כי זה קבוצה אנונימית וגם לי בא לפרוק את המטען הגדול (אפי' שאני כותב בצורה לא בסודרת)
2. אני קורא וקורא אבל אני מחפש מישהו שיבוא ויגיד שהוא נגמל לפני שנים וגם הוא אחרי כל זה (לא לפחד אח"כ אם אתה עובד על עצמך רק טיפה צריך להזכיר לעצמך וזה כבר אוטומטי עף לך מהעיניים)
3. אולי אוכל לתת כמה טיפים שעזרו לי מחבוטי הנפש האדירים שבטח כל אחד מאיתנו חווה, אילו דברים הרגיעו ואילו דברים גרמו לנפילות.

אני חושב שהדבר הראשון זה שאני יכול להגיד זה לא לפחד. במבט לאחור הפחד היה חצי מהסיוט החצי השני היה התאווה. ואם אתם יודעים כמה חזקה התאווה תבינו כמה חזק היה הפחד.
אני זוכר כשנה אחרי שנגמלתי הייתי בישיבה, עדיין קרוב לחאט עדיין ראיתי קרי מידי פעם (היום פעמים בודדות בשנה) וקראתי ברמב"ם שמי שעשה עוון חייב לקבל עונש כדי שיתכפר לו, כדי שתבינו שבאותו זמן הייתי מבחינה נפשית עם לחצים וזה הרג אותי. אחרי שהתחתנתי הלכתי כמה פעמים לפסיכולוג ואז צחקתי שלא הבנתי שכשחשבתי שאני צריך לקבל עונש זה היה העונש עצמו. כי לא יחפוץ במות המת כי אם בשוב בדרכו וחיה.

אולי יום אחד אני יספר את הסיפור שלי כרגע אני לא בנוי לזה, זה מטען גדול מידי וכל אחד מאיתנו יודע מהם חיבוטי הנפש.
מאחל לכולכם הצלחה בחיים, לחיות בכבוד, וסיפוק עצמי, ושנרגיש מעט מה אבא מרגיש כלפינו.

בעניין: הסיפור האישי שלי לפני 11 שנים, 1 חודש #26617

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
לסוד הכניעה היקר!
לאחר שקראתי כאן שכבודו גם מגיב לפוסט...
רציתי לומר לך שרגשת אותנו באופן מיוחד כשהגעת לכנס...
ויותר מכך כשסיפרת את סיפורך האישי...
עלה והצלח בכל אשר תפנה יישר כחך !
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: הסיפור האישי שלי לפני 11 שנים, 1 חודש #26662

מסתבר שקורות חיים של מכורים פחות או יותר זהים
הרגשתי כאילו קראתי על עצמי רק ההבדל הוא שאני יודע כבר שאני מכור תאווה לנשים ולפורנו תמיד היתה לי ואז לפני חמש שנים התחלתי לחזור בתשובה אז פשוט לא התעסקתי עם זה לא חלמתי שאחרי שאני יחזור בתשובה אני יסתכל בפורנו זה לא עלה על דעתי בחלומות הכי גרועים . אחרי 3 שנים בתשובה התחילה הנפילה הראשונה מתמונה לא צנועה ומשם נפרצו כל המחסומים
אחרי שהתחלתי ליפול באופן קבוע זה כבר הפך להיות בשיגרה התחלתי להבין שאני בבעיה והתחלתי לחפש אם שייך כזה מושג חרדי ופורנו וב״ה מצאתי את האתר הזה שעזר לי להבין שאני מכור שאני חולה ומתמודד עם אחת ההתמכרויות הקשות
ושיש תוכנית שנקראת 12 הצעדים. אז ב״ה גיליתי את המחלה מצאתי את הרופא ואת התרופה (12 הצעדים)
רק שאין לי כל כך מושג איך משתמשים בתרופה הזאת או יותר נכון מאיפה ואיך מתחילים חסר לי את המרשם
אני כבר שנתיים נופל וקם ואני שואל את עצמי ריבונו של עולם עד מתי ? כמה כוחות נפש צריך כדי להמשיך לקום ?
איך מקיימים את התכנית הלכה למעשה?
"ועד שתישאני ותרפא בי את כל המכשולים כי מתמודד בי אדם חצוי המני שלא יודע מהו טעם החיים ומה עוד כי לא אגיד שהכל ניסתי וקמתי ואפול אבל שכל זה יותר חזק ממני אז תן בי כח אתה יכול..

בעניין: הסיפור האישי שלי לפני 11 שנים, 1 חודש #26727

• חבר
  • חבר חדש
אנשים לא יודעים אז אכתוב להם כאן את הסוד להקל עליהם איך מפסיקים את האוננות.

כל מפעם שמרגשים צורך כזה פשוט ללכת ולעשות צרכים (סליחה על הגועל) אפילו שאתה לא מרגיש באותו רגע שאתה צריך !!!!!
פשוט לעשות בכח שלא ישאר בגוף שום פסולת (שוב סליחה על הביטוי - זה למי שלא מבין מה זה גדולים קטנים)
ואז תראו פלא שתרגישו שהתוואה הלכה !!!!!!

ורבנו נחמן ספר המידות נתן עצה דומה - שמי שמרגיש את התוואה מתגברת שישתה סם המשלשל (או בעברית של ימנו ללכת לבית מרחקת ולבקש כדורים נגד עצירות)
כשתנקו את הגוף שלכם מצואה  תרגישו הקלה ותוכלו להתמודד לא לעשות את התאווה.

זה בדוק ומנוסה !

התיאור מוגזם
ערכתי
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: הסיפור האישי שלי לפני 11 שנים, 1 חודש #26729

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
תודה חבר
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: הסיפור האישי שלי לפני 11 שנים, 1 חודש #26748

• גד
  • דירוג זהב
תודה מוטי.
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: הסיפור האישי שלי לפני 11 שנים, 1 חודש #26812

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
תודה גד...
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הסיפור האישי שלי לפני 11 שנים, 1 חודש #26821

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
איפוק זה כוח...
(סליחה שדחפתי את האף)
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: הסיפור האישי שלי לפני 11 שנים, 1 חודש #26853

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
מוטי ראוי , גד וסוד הכניעה!
אתם פשוט מדהימים אותי
חיכיתי למלחמת העולם השלישית!
מה שהתכנית הזו יכולה לעשות...
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן