ברוכים הבאים, אורח

נישאוין פותר את הבעיה???
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נישאוין פותר את הבעיה??? 2359 צפיות

נישאוין פותר את הבעיה??? לפני 12 שנים, 1 חודש #4503

• אבי 3
  • חבר ותיק
שלום לכולם
אני בחור רווק וברוך ד אני התגברתי על היצר כבר במשך חודשיים האם חתונה תחזק אותי עוד יותר והיא עוזרת להלחם ביצר הזה או לא?

בעניין: נישאוין פותר את הבעיה??? לפני 12 שנים, 1 חודש #4505

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שכח מזה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לאף אחד זה לא הצליח
להיפך הבעיות התעצמו,
אז בחור יקר
תשקיע עכשיו
ותזכה להקים בית נאמן בישראל
אמן
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: נישאוין פותר את הבעיה??? לפני 12 שנים, 1 חודש #4507

• אבי 3
  • חבר ותיק
יש רב שאני מאוד מעריך שאמר לי שאני יתחתן תשמע היום אני כבר החיזוק מאוד גדול בנושא אני חודשיים נקי ברוך ד השאלה אם אני יתחתן זה עוד יותר יפתור לי את הנושא

בעניין: נישאוין פותר את הבעיה??? לפני 12 שנים, 1 חודש #4509

• moved
  • דירוג פלטיניום
בהתחלה יש שינוי לטובה, כי עצם הנישואין גורמים לשינוי חיובי בחיי האדם.

אבל כל התהליך של יצירת קשר עם בן זוג הוא תהליך שבדרך כלל דורש הרבה כוחות נפש. בשנים הראשונות של הנישואין יש הרבה לחצים נפשיים, מתחים, אתה לומד על עצמך המון דברים. אז מצד אחד זה מעולה כי אתה לומד את כל נקודות התורפה שלך, אבל מצד שני זה יוצר המון טריגרים ורצון לברוח למאורה הקטנה והחמימה שלך.

לכן אל תבנה על להתחתן כדי לברוח מהיצר. השינוי צריך לבוא מבפנים.

בעניין: נישאוין פותר את הבעיה??? לפני 12 שנים, 1 חודש #4518

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
מוכר מאוד, נראה שזה עובר על כולם.

מכורים, בטוחים שאם נתחתן הכל יהיה בסדר. אפילו תקופה ארוכה לפני החתונה שומרים על נקיות וגם תקופה מסויימת אחרי החתונה, ובטוחים שכבשנו את הפסגה.

אבל אז מסתבר שזה נהיה יותר גרוע ולא נעלם לשום מקום, ונוספות גם תחושות של בגידה ואלף ואחד דברים יותר גרועים שלא היו קיימים לפני כן.

מה הייתי עושה היום אם הייתי יודע לפני החתונה שזה המצב? כנראה הייתי הולך לטיפול מקצועי כבר אז. בתוכי ידעתי שאני מכור המון שנים, ואם היה מישהו רציני שאני מעריך מסביר לי למה זה לא ייפתר אחרי החתונה - אני חושב שהייתי מוכן נפשית לטיפול מקצועי. חבל שלא ידעתי וגרמתי כל כך הרבה נזק לעצמי ולאשתי. לא מגיע לה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: בעניין: נישאוין פותר את הבעיה??? לפני 2 שנים, 11 חודשים #136053

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום
סוד הכניעה כתב on 18 מרץ 2012 13:10:
מוכר מאוד, נראה שזה עובר על כולם.

מכורים, בטוחים שאם נתחתן הכל יהיה בסדר. אפילו תקופה ארוכה לפני החתונה שומרים על נקיות וגם תקופה מסויימת אחרי החתונה, ובטוחים שכבשנו את הפסגה.

אבל אז מסתבר שזה נהיה יותר גרוע ולא נעלם לשום מקום, ונוספות גם תחושות של בגידה ואלף ואחד דברים יותר גרועים שלא היו קיימים לפני כן.

מה הייתי עושה היום אם הייתי יודע לפני החתונה שזה המצב? כנראה הייתי הולך לטיפול מקצועי כבר אז. בתוכי ידעתי שאני מכור המון שנים, ואם היה מישהו רציני שאני מעריך מסביר לי למה זה לא ייפתר אחרי החתונה - אני חושב שהייתי מוכן נפשית לטיפול מקצועי. חבל שלא ידעתי וגרמתי כל כך הרבה נזק לעצמי ולאשתי. לא מגיע לה.

וואוווווווווו כל כך מזדההה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן