ברוכים הבאים, אורח

שלום לחברי הפורום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לחברי הפורום 2506 צפיות

שלום לחברי הפורום לפני 12 שנים, 1 חודש #3881

• ASAF
  • חבר חדש
שלום לכולם

לאחר כמה נסיונות כושלים, במישור  הטכנולוגי, הצלחתי להצטרף לפורום. ראשית אביע את שמחתי על קיומו של האתר הזה, שמאז שהתחלתי להשתמש בכלים המוצעים בו אני יכול לומר שהרבה תקווה נוספה לי, שאצליח להתנקות לגמרי מנפילות בענייני עריות. לאחר תקופה מאד מא דארוכה, החל מגיל 13 בערך שבה אני נכשל בצפייה בתמונות תועבה בטלוויזיה, בעיתונות ואחר כך באינטרנט, שנכנס לחיי בגיל 20 בערך, ומשם הדרך אל חטאים במציאות היתה קצרה, אם כי רצופה משברים נפשיים קשים. ריקנות, אשמה כבדה, וכל מה שכל מי שנפל מכיר מעצמו....

אבל בתקופה האחרונה, אני מגלה שאפשר להלחם בתאווה הזו, ואף להתקדם מולה עוד ועוד, ובכל פעם להרגיש נצחון קטן בדרך אל הנצחון השלם. הצלחתי להפסיק עם אוננות, וגם פורנוגרפיה כבר לא נמצאת בתפריט שלי מזה מספר חודשים. המאבק שלי עכשיו הוא בתמונות עירום בסרטים הרגילים, וברחוב. בכל יום ויום בדרך לעבודה ובחזרה, ואפילו בבית הכנסת. לפני חודש בערך היתה לי נפילה, כאשר כמעט צפיתי בסדרה אירוטית שזכרתי מן העבר, ו"הופיעה" לי מחדש באתר ההורדות, אבל ה' הציל אותי ולא נכשלתי בצפיה ממושכת בכל הסדרה. למרות זאת הרגשתי רע מאד, ואני מקווה שההרגשה הזו עצמה תעזור לי לא להכשל יותר בהצצות מהסוג הרע הזה.

אני גם שמח מאד שסוף סוף יש מקום לבטא את תחושותי בתחום הזה בלי להתבייש בושה שיש בה מן הסיוע ליצר הרע. עד היום תמיד התכווצתי כאשר שמעתי שיחות או דיבורים על הנושא הזה, ובעצם ברחתי מלקחת אחריות על מעשי ועל כך שאני בעצם בוחר לתת ליצר הרע ולאווה כח. אני מוכר את עצמי ואחר כך בוכה שאין לי כח לצאת...

אשמח מאד להכיר כאן חברים לדרך, לקבל עזרה ולתת עזרה ככל אשר ידי מגעת.

בהצלחה לכולנו
אסף

בעניין: שלום לחברי הפורום לפני 12 שנים, 1 חודש #3890

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום אסף
שבוע טוב
שמחים שהצטרפת אלינו
בדבריך כתבת שגילית שאפשר "להלחם " בתאווה,
הייתי רוצה להעיר שגם אני חשבתי להלחם ,
אבל גיליתי שהתאווה חזקה ממני,
והדרך היחידה היא "בתחבולות תעשה לך מלחמה"
הצטרפתי לקבוצות, ולמסע 90 הימים, ואני לומד תחבולות איך להשאר נקי רק להיום.

גם אני נאבק בגעגועים לסדרות מלוכלכות , היום אני לא רואה כלום , וזה מאוד חסר לי
בפרט בסדרות שהייתי באמצע, השבוע היו פרסומות לסדרות ששנה שעברה התמכרתי להם,
והרגשתי שקשה לי לוותר , בא לי לראות אותם,
אני מקווה שהחברים בפורום יתנו לי גב במאבק הזה,
תודה לך
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: שלום לחברי הפורום לפני 12 שנים, 1 חודש #3900

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אסף שלום,

יישר כח גדול על הפתיחות והאומץ לשים הכל על השולחן.

כשאתה כותב שניצחת את האוננות והפרונוגרפיה, למה בדיוק אתה מתכוון? אתה בטוח שבתחום הזה סיימת?

אני לא סתם שואל מתוך סקרנות או מציצנות, אלא כי הגדרת הדברים באמת כפי שהם במציאות בלי לייפות אותם חשובה מאוד כדי לדעת איך מתקדמים.

אם באמת ניצחת וכעת יש לך יצר הרע רגיל כמו כל אדם ברחוב - אז יש כלים יחסית פשוטים כדי להלחם בכך.

אם זה לא בדיוק המצב - יתכן שאתה מכור...
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שלום לחברי הפורום לפני 12 שנים, 1 חודש #4146

• ASAF
  • חבר חדש
לאור התגובות ברצוני להבהיר את הדברים. על מנת שלא אטעה את הקוראים ואת עצמי.

לא התכוונתי שניצחתי את התאווה באופן מוחלט וסופי. אין אפוטרופוס לעריות, ואינני צדיק כזה גדול...התכוונתי שחל שינוי משמעותי ברמת המאבק.

התכוונתי שאחרי מספר שנים שבהן הייתי נכשל שוב ושוב בצפייה בפורנוגרפיה, ושז"ל בכוונה, ה' עזר לי בכך שכבר כמה חודשים לא נכשלתי בכך. פה ושם יש נסיונות של הרגשה גופנית לא נוחה, מעין לחץ בגוף, אבל אני משתדל להתפלל או לפחות להחזיק מעמד ולא לזוז, וזה ב"ה עובר אחרי כמה דקות. כרגע המאבק היומיומי שלי הוא בסרטים ותמונות לא צנועים, והליכה ברחוב.

אינני מתיימר לומר שאני מנצח את תאוות העריות לבדי, אבל אני כן חושב שה' נותן כח למי שרוצה לנצח. השינוי הגדול התחיל כאשר נכנסה תוכנת רימון למחשב בבית. ומאז אמנם פרצתי אותה כמה פעמים אבל בשלב מסוים ה' ככל הנראה אמר ליצר הרע להרפות ממני קצת, וגם כאן יש לי בחירה איך לנצל את ההפוגה. אני מאד מאד פוחד ליפול שוב, וממה שאני קורא כאן באתר אני מבין שאין לי שום ביטוח. אז אני משתדל לשים מבטחי בה', ולא לאתגר את הגבולות שאני חייב לחיות בתוכם כדי להשאר בעל בחירה. כי קל מאד מאד לאבד את הבחירה.

חושב לי לציין שהתקופה הזו לא באה יחד עם עליה רוחנית גדולה או איזו פריצה משמעותית, אלא דווקא בשגרה יחסית רגועה, ועליות וירידות רוחניות מתונות. בקיום שגרה של קיום מצוות יש לי עוד דרך לעשות...

אני מקווה שהפעם ברור יותר ...בהצלחה לכולנו.

בעניין: שלום לחברי הפורום לפני 12 שנים, 1 חודש #4152

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ההבהרה שלך חשובה מאוד - לא עבורנו - אלא בעיקר עבורך. כי ידיעת המחלה היא חצי תרופה, וכאשר אני משקר על עצמי שאני לא חולה או שניצחתי את המחלה וכן הלאה - אני נהיה חולה שלם ולא חצי חולה. כמובן שאם אני מתכחש לעובדה שאני חולה - לא אלך לרופא ולא אקח תרופות...

כפשוט, אני לא מאבחן מקצועי, ואין לי את הכלים המקצועיים לדעת מה צריך בכל מקרה. מה שכן, אני יכול להמליץ לך על דברים שהם לכאורה סטנדרטיים ועוזרים לכולם.

באתר השקיעו המון במדריך מפורט מאוד, שלכאורה יכול לעזור הרבה. הנה, אתה אומר שעצם הפילטר כבר עזר לך הרבה, אז כדאי שתראה שם מה עוד ניתן לעשות במצבך.

בנוסף, מומלץ מאוד להשתתף כאן בדיונים בפורום (ואם אתה נשוי, מומלץ שגם תירשם לפורום נשואים). עצם הכתיבה וההשתפות מסייעת הרבה.

בהצלחה
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: בעניין: שלום לחברי הפורום לפני 2 שנים, 7 חודשים #139183

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

מקפיץ

תגובה: בעניין: שלום לחברי הפורום לפני 2 שנים, 7 חודשים #139308

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אח, מתגעגע לימים שסוד הכניעה היה כותב כאן... כל כך חד וברור

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: בעניין: שלום לחברי הפורום לפני 2 שנים, 7 חודשים #139310

גם אני מצטרף.
לאן נעלם?

תגובה: בעניין: שלום לחברי הפורום לפני 2 שנים, 7 חודשים #139311

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

סוד... 
למיטב ידיעתי הוא עדיין נקי ועדיין בתוכנית הצעדים. 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן