ברוכים הבאים, אורח

אם פגע בך מנוול זה משכהו לבית המדרש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אם פגע בך מנוול זה משכהו לבית המדרש 1990 צפיות

אם פגע בך מנוול זה משכהו לבית המדרש לפני 12 שנים, 1 חודש #3717

• bjafxp
  • חבר חדש
שלום לכולם
אני נאה לי עומד בהגדרה של מכור למין למרות שעד השנה האחרונה אחרי כל נפילה הייתי אוסף את השברים וקם מחדש השיא שלי הוא הימנעות מראיה והוצאת ז"ל הוא 121 יום.
אבל יותר אני לא יכול שהרי אמרו חז"ל אם פגע בך מנוול זה משכהו לבית המדרש... אבל מה אעשה שאני דו מיני כלומר נמשך גם לגברים ואם כן גם שם יש לי בעיה, שהרי בעל תאוה לנשים בלבד אם ישמור עיניו כמו שצריך אין הלב שולט אלא במה שהעין רואה ואם ילך לבית המדרש ויעסוק בתורה כבר כתב הרמבם שאין התאוה שולטתצ אלא במי שפנוי מן החכמה אבל אני שואל בלב בוכה וביאוש רב הרי גם בבית המדרש אני ממשיך לפנטז אז מה אעשה אלך ואגור במדבר ?

בעניין: אם פגע בך מנוול זה משכהו לבית המדרש לפני 12 שנים, 1 חודש #3720

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
תרשה לי להשתתף בכאב שלך, אין ספק שזה נוגע ללב להיחשף למה שאתה עובר. הקשיים שאתה מתאר הם נוראיים ולא נותנים מנוח.

לגבי שאלתך "מה אעשה" - האם אתה רוצה תשובה בנוגע להמנעות מההתמכרות או בנוגע למשיכה לגברים? אלו שני נושאים שונים לחלוטין.

מה שכן, התשובה לשני הנושאים בעיקרה היא תשובה אחת: לך לטיפול מקצועי. מטפל מקצועי שומר תורה ומצוות בעל השקפת עולם יהודית יעזור לך לצאת משתי הבעיות, ותאמין לי שאפשר גם אפשר.

אודה ואתוודה שגם אני בתור בחור נמשכתי לבנים, מה שגרר ירידה גדולה ברוחניות בחיי הישיבה, כי חשבתי שאם אני במצב הזה - אין לי בשביל מה לעבוד את ה', והיצר הצליח לשכנע אותי שאני אדם רע. והנה היום אני נשוי עם אשה שאותה אני אוהב, והאפשרות להתאוות לגברים כמעט לא עולה על דל מחשבתי.

וגם כאשר התאווה נותרה לנשים בלבד, עדיין נותרתי מכור והגעתי לשפל המדרגה בנפילות באינטרנט ומחוצה לו. ובטיפול נפרד ואגרסיבי (12 צעדים פלוס פסיכולוג ובעיקר הרבה עזרה מהקב"ה) אני יכול להגיד שאני סוף סוף ב"ה בדרך החוצה.

היום אני מבין ששני הדברים היו מחלות שלי, אך הם לא מראים על שום דבר רע באישיות שלי, כל זמן שאני מודע לכך שאני חולה ומקבל טיפול מתאים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 1 חודש על ידי דודי.

בעניין: אם פגע בך מנוול זה משכהו לבית המדרש לפני 12 שנים, 1 חודש #3760

• moved
  • דירוג פלטיניום
Bjafxp,

(מה זה הניק הזה, לכל הרוחות...)

דבר ראשון יפה שאתה פתוח לדבר על הבעיות. פה זה המקום לאנשים שמרגישים בנוח לדבר על בעיותיהם
אם אתה נשוי אתה מזומן להצטרף לפורום נשואים.

בכל אופן קח את עצתו של זלמן ותפנה ליעוץ. את חייב את זה לעצמך. כל החיים שלך נהרסים בגלל אובססיה מטופשת שלא מביאה אותך לשום מקום. אתה בפול גז אבל בניוטרל, לא חבל?

ניסית יעוץ?
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן