ברוכים הבאים, אורח

למי שבאמת בא לפורום בשביל לטפל בבעיה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: למי שבאמת בא לפורום בשביל לטפל בבעיה 6148 צפיות

למי שבאמת בא לפורום בשביל לטפל בבעיה לפני 12 שנים, 1 חודש #2591

שלום,

נתקלתי בפורום, מפרסומות צדדיות באתר מסוים...
ראיתי קצת מה קורה פה, קיצר חשבתי להציע לכם פתרון.
(לדעתי גם מומלץ לנעוץ את זה, או לפתוח פה פורום חדש של פתרונות לבעיה.

טוב אז אין פה סוד גדול, מה שקורה קורה (לנו הגברים), כאשר אנחנו מחוץ למסגרת מסוימת שתעסיק אותנו, אנחנו נמצאים בחדר לבד משועממים נמאס כבר ללמוד או שאנחנו אחרי עבודה וכו...

אני אדם דתי (לאומי) ומשהו שלא יצא לי לעשות אף פעם, זה לבקש מהקב"ה שיעזור לי להפסיק להוציא זר"ל, לא משנה כמה תתפללו ותתחננו, בלי צעד ממכם כלום לא ישתנה!

אז אם אתם באתם לפה באמת בשביל להפסיק ולא רק לבכות כמה אתם מנסים ורע לכם, קבלו את הפתרון:

צאו לעשות כושר.

כמה פשוט האא...? 

לא נחפור לכם פה כמה זה בריא לעשות כושר (מפחית לחץ דם שורף שומנים מסייע למוטוריקה של הגוף ועוד ועוד)

רק נאמר כך, להתמיד וללכת לעשות כושר 2-3 פעמים בשבוע בלי לוותר, מחזק את השליטה במוח ובמחשבות שלנו, לדעת לקבוע לעצמנו יעדים ולהגשים אותם, לא לוותר.
כושר מוציא אותנו מהדיכאון, נותן נק' מבט אחרת על העולם, קצת לצאת לנשום את האוויר שהקב"ה נותן לנו בחינם.
כושר נותן לנו תעסוקה בזמן שאנחנו מחוץ למסגרת, אפשר לצאת לריצה בכל שעה, לא משאיר אותנו חסרי מעש ליד המחשב.

עוד יותר ואולי מה שהכי יסיע לכם באופן פיסי להפסיק "להוציא", אחרי כושר (רציני ואני אפרט מה הכוונה) כל הדם עובר לזרום בכל הגוף ואתם יכולים לשאול כל אחד, למקום אחד הוא מפסיק להגיע, צריך באמת באמת לרצות לשהדם יעבור לאיבר הרבייה שלנו אחרי כושר.

אז יש לנו פתרון מצוין שרק עושה לנו טוב... אחרי שאנחנו חוזרים הביתה בערב, לא מוותרים לעצמנו (לא משנה מה מזג האוויר קר/חם) ויוצאים לעשות כושר אפשר יום כן יום לא, זה נותן לנו מטרה בחיים מוציא אותנו מהאדישות ומהעצלות שגורמת לנו "להוציא", אנחנו חוזרים עייפים עושים מקלחת ארוחת ערב והולכים לישון,
הכושר מכניס אותנו למסלול חדש שמגביר את הביטחון העצמי ואת השליטה ביצרים שלנו עושה אותנו בריאים ומרוויחים מצווה על הדרך "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם".

אז מה זה כושר אמיתי?

ריצה 2-3 ק"מ לפחות (וזה כלום תאמינו לי) או אופניים... , לסיים את הריצה בגן עם מתקנים יש הרבה וכמעט בכל עיר ולעבוד על השרירים, הקב"ה ברא לנו שרירים ונתן להם את היכולת להתחזק, זה לא טוב שאנחנו מזניחים אותם ונותנים להם להפוך לרפויים.
אז לאמן את השרירים הייטב עד שכבר אתם מותשים
והכי חשוב, מתיחות, חשוב מאוד!!! אם לא תעשו מתיחות לפני הריצה לרגליים אחרי הריצה לרגליים אחרי כל תרגיל לשריר שעבדתם עליו, השרירים יתפסו אז מתיחות!

זה לא תהליך ורוד ויפה הוא מאוד קשה בהתחלה, השרירים יכאבו לכם בפעמים הראשונות, אבל אל תתנו לזה להפריע לכם במטרה! שוב אם אתם באמת רוצים לטפל בבעיה שלכם אז בלי לוותר!
רוצים להקל על עצמכם את התהליך?
תמצאו מישהו שיסכים להצטרף אליכם, ככה תוכלו לחזק אחד את השני ולא תוותרו ביחד, אולי מישהו מהפורום הזה...

אז קדימה, אם אתם באמת רוצים לפתור את הבעיה שלכם, שימו נעליים בגדים מתאימים, מוסיקה שאתם אוהבים, לא לשכוח מתיחות ובהצלחה!!!

מוזמנים להגיב, אני אשתדל לעזור ולענות לשאלות.
(אני יודע שאני נשמע כמו פרסומת אבל אני ממש לא, פשוט באתי לעזור)

בעניין: למי שבאמת בא לפורום בשביל לטפל בבעיה לפני 12 שנים, 1 חודש #2594

• yaakov
  • חבר חדש

שלום,

נתקלתי בפורום, מפרסומות צדדיות באתר מסוים...
ראיתי קצת מה קורה פה, קיצר חשבתי להציע לכם פתרון.
(לדעתי גם מומלץ לנעוץ את זה, או לפתוח פה פורום חדש של פתרונות לבעיה.

טוב אז אין פה סוד גדול, מה שקורה קורה (לנו הגברים), כאשר אנחנו מחוץ למסגרת מסוימת שתעסיק אותנו, אנחנו נמצאים בחדר לבד משועממים נמאס כבר ללמוד או שאנחנו אחרי עבודה וכו...

אני אדם דתי (לאומי) ומשהו שלא יצא לי לעשות אף פעם, זה לבקש מהקב"ה שיעזור לי להפסיק להוציא זר"ל, לא משנה כמה תתפללו ותתחננו, בלי צעד ממכם כלום לא ישתנה!

אז אם אתם באתם לפה באמת בשביל להפסיק ולא רק לבכות כמה אתם מנסים ורע לכם, קבלו את הפתרון:

צאו לעשות כושר.

כמה פשוט האא...? 

לא נחפור לכם פה כמה זה בריא לעשות כושר (מפחית לחץ דם שורף שומנים מסייע למוטוריקה של הגוף ועוד ועוד)

רק נאמר כך, להתמיד וללכת לעשות כושר 2-3 פעמים בשבוע בלי לוותר, מחזק את השליטה במוח ובמחשבות שלנו, לדעת לקבוע לעצמנו יעדים ולהגשים אותם, לא לוותר.
כושר מוציא אותנו מהדיכאון, נותן נק' מבט אחרת על העולם, קצת לצאת לנשום את האוויר שהקב"ה נותן לנו בחינם.
כושר נותן לנו תעסוקה בזמן שאנחנו מחוץ למסגרת, אפשר לצאת לריצה בכל שעה, לא משאיר אותנו חסרי מעש ליד המחשב.

עוד יותר ואולי מה שהכי יסיע לכם באופן פיסי להפסיק "להוציא", אחרי כושר (רציני ואני אפרט מה הכוונה) כל הדם עובר לזרום בכל הגוף ואתם יכולים לשאול כל אחד, למקום אחד הוא מפסיק להגיע, צריך באמת באמת לרצות לשהדם יעבור לאיבר הרבייה שלנו אחרי כושר.

אז יש לנו פתרון מצוין שרק עושה לנו טוב... אחרי שאנחנו חוזרים הביתה בערב, לא מוותרים לעצמנו (לא משנה מה מזג האוויר קר/חם) ויוצאים לעשות כושר אפשר יום כן יום לא, זה נותן לנו מטרה בחיים מוציא אותנו מהאדישות ומהעצלות שגורמת לנו "להוציא", אנחנו חוזרים עייפים עושים מקלחת ארוחת ערב והולכים לישון,
הכושר מכניס אותנו למסלול חדש שמגביר את הביטחון העצמי ואת השליטה ביצרים שלנו עושה אותנו בריאים ומרוויחים מצווה על הדרך "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם".

אז מה זה כושר אמיתי?

ריצה 2-3 ק"מ לפחות (וזה כלום תאמינו לי) או אופניים... , לסיים את הריצה בגן עם מתקנים יש הרבה וכמעט בכל עיר ולעבוד על השרירים, הקב"ה ברא לנו שרירים ונתן להם את היכולת להתחזק, זה לא טוב שאנחנו מזניחים אותם ונותנים להם להפוך לרפויים.
אז לאמן את השרירים הייטב עד שכבר אתם מותשים
והכי חשוב, מתיחות, חשוב מאוד!!! אם לא תעשו מתיחות לפני הריצה לרגליים אחרי הריצה לרגליים אחרי כל תרגיל לשריר שעבדתם עליו, השרירים יתפסו אז מתיחות!

זה לא תהליך ורוד ויפה הוא מאוד קשה בהתחלה, השרירים יכאבו לכם בפעמים הראשונות, אבל אל תתנו לזה להפריע לכם במטרה! שוב אם אתם באמת רוצים לטפל בבעיה שלכם אז בלי לוותר!
רוצים להקל על עצמכם את התהליך?
תמצאו מישהו שיסכים להצטרף אליכם, ככה תוכלו לחזק אחד את השני ולא תוותרו ביחד, אולי מישהו מהפורום הזה...

אז קדימה, אם אתם באמת רוצים לפתור את הבעיה שלכם, שימו נעליים בגדים מתאימים, מוסיקה שאתם אוהבים, לא לשכוח מתיחות ובהצלחה!!!

מוזמנים להגיב, אני אשתדל לעזור ולענות לשאלות.
(אני יודע שאני נשמע כמו פרסומת אבל אני ממש לא, פשוט באתי לעזור)

יהודי יקר, אני מבין שבאת לעזור. אבל לפי איך שאתה מדבר, אתה נשמע כמו אחד שלא יודע כ"כ על מה מדובר,
מדובר בנרקומן, ואם תפנה ככה לנרקומן במסלול גמילה, הוא יסתכל עליך כאילו נחתת מהירח ולא יבין שום מילה מהמשל הנפלא שהבאת!
יכול ליהיות שאני טועה, אבל לי נראה שלא הבנת במה מדובר. כי אדם שמשתמש, יכול להבין על מה מדובר!

בעניין: למי שבאמת בא לפורום בשביל לטפל בבעיה לפני 12 שנים, 1 חודש #2595

טוב...

בלי לפגוע, אתה ניסית לעשות את מה שיעצתי לפני שהגבת?

תקשיב, אתה חושב שלכתוב פה בפורום ולהתפלל שהקב"ה יעזור לנו להפסיק, יעזור למישהו?
התשובה היא: לא!

בנוסף לזה צריך לקום ולעשות, גם נרקומנים יכולים להיגמל, הם פשוט צריכים להחליט שזהו ולהתמיד בזה, למצוא תחליף להתמכרות שלהם.

אנשים פה מכורים ואני מדגיש מכורים! לא נרקומנים, עצם הגדרה עצמית כנרקומן זו תבוסתנות בפני עצמה.
(סתם ככה פירוש המילה: נרקו= תרדמת, מן= מניה, דחף בלתי נשלט. בסופו של דבר השימוש במילה נרקומן לדעתי מוגזמת)
כולנו גברים ואין גבר שלא הוציא זרע לבטלה בחייו (בימנו אנו נאמר כך) לעומת זאת סמים קשים הרוב המוחלט של האנשים לא ניסה, אז בואו לא נשתמש במושג נרקומן,
המצב של אנשי הפורום בהרבה יותר טוב, ב"ה.

נקודה חשובה נוספת, אין פה שום משל או מטאפורה אני מדבר תכלס, מנסיון.

כבר הסברתי קודם איך מגיעים למצב של הוצאת זרע לבטלה, אז צריך פשוט להימנע מזה, לא להגיע למצב שאנחנו יושבים חסרי מעש ליד המחשב.

אם יש משהו שאני מבין בו זה הרס שמחשב יכול לגרום למשפחה או לאדם באשר הוא, כמה שמחשב הוא ידיד הוא יכול להיות האויב הכי גדול (עבדתי מספיק שנים עם מחשבים בשביל להבין את זה)

אז במקום לשבת, וליבב אני מכור (או אני נרקומן) צריך לעשות משהו ולמנוע את זה!
צאו מהעולם הוירטואלי, לעולם האמיתי לחפש פתרונות.
אני נתתי פתרון, אז לפני שאתם שוללים תנסו.

אז שוב, אנשי הפורום, אם אתם באמת רוצים להיגמל ולא באתם לכאן רק בשביל לנקות את המצפון.
תמצאו מישהו שיסכים לצאת אתכם לריצות ולכו על זה, זה יעשה לכם רק טוב, מהתמכרות נגמלים ביחד לא לבד.

בהצלחה.

בעניין: למי שבאמת בא לפורום בשביל לטפל בבעיה לפני 12 שנים, 1 חודש #2596

• yaakov
  • חבר חדש
אוקיי חמוד.
אז לא הבנת.
אם היו מכירים אותנו פה אז אולי היה אסור להגיד (משום ל"ה)
אבל אחי, זה הבנת הנקרא.
כוונתי לא הייתה לומר שהדרך שלך לא נכונה.
היא נכונה.
אבל הגישה בה אתה פונה אלי, (או אלינו) היא קצת קשה בשביל הודעה ראשונה!
מקווה להבנה! 

בעניין: למי שבאמת בא לפורום בשביל לטפל בבעיה לפני 12 שנים, 1 חודש #2598

כמובן שלא באתי לכאן במטרה להטיף מוסר,

ואני אומר דברים לא בצורה "קשה", אלא בצורה נלהבת, כי אחרי הכל בשביל שאדם יקום וילך לקראת שינוי צריך להעיר אותו!

לכן אני בא ולא מתחיל עם אוי כמה שאנחנו מסכנים אנחנו צריכים עזרה צריכים שירחמו עלינו...
לא! יש לנו שליטה ואנחנו קובעים!

אתה אמרת שאני פניתי רק אליך או לאנשי הפורום, אבל האמת היא שזו פניה לכלל הגברים (ואני בינהם).
זה שאנשים נמצאים פה זה לא אומר שיש בהם פגם.
אנחנו גברים, זה הטבע שלנו, אנחנו כאלה בגלל שהקב"ה ברא אותנו כאלה. (כמובן לא במטרה שנסבול)

אז מה שאני אומר שאם אנשים באים לפה בשביל באמת לפתור את הבעיה שלהם, שיקחו את עצמם בידיים, וילכו לקראת שינוי.
ייתכן שהפתרון שאני מציע פה לא יתאים לכולם, אבל אם יהיה מישהו שזה כן יתאים לו אז כבר זכינו.

לדעתי כשאנשים קוראים פה את מה שאני כותב, עוברת להם המחשבה בראש ש"וואלה כדאי לנסות",
אבל אח"כ הם קוראים את התגובה שלך, עוברת להם מחשבה בראש "אני נרקומן, מה לי וללכת לעשות עכשיו כושר מי אמר שזה יעזור לי בכלל"
זה מוציא את הרוח מהמפרשים!

אני מבין את הנקודה שלך, אבל אני מצטער, אני לא חושב שיש דרך אחרת להציג הפתרון הזה.

בעניין: למי שבאמת בא לפורום בשביל לטפל בבעיה לפני 12 שנים, 1 חודש #2610

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מבין את הנקודה שלך, אבל אני מצטער, אני לא חושב שיש דרך אחרת להציג הפתרון הזה.

מה שכתבת והפיתרון שאתה מציע, נכונה לגבי סוג האנשים שיש להם יום מלא-מלא ובסוף היום לפני שהם הולכים הביתה ולהתפלל לאכול ולישון ם בעצם נתקלים בסוף יום עבודה קצת ריקה ממעש, כבר אין כח לעבוד באופן אמיתי, ולכן הם משוטטים באינטרנט וכדו' בכדי לסיים את השעות שלהם (יתכן והם פשוט צריכים לישאר במשרד כדי למלא את השעות שלהם וכדו'), דבריך נוכנים לגבי אנשים כאלו.
אבל יש אנשים שנמצאים במצב אחר לגמרי, או אנשים שבאמת יש להם קצת יותר משעה אחת פנויה ביום (תלמידים, סטודנטים, אנשים מפוטרים מעבודה, או עבודה קלה שאינה מצאיכה עבודה פיזית וכדו') ולאנשים כאלה אף אם תחזק אותם בשליטה על מעשיהם למשך השעה המוגדרת הזו, אבל זה לא יפתור את הבעיה בעצמה, והיא התאווה לעשיית דבר זה בכל מצב שהיא.
אז נכון שאחד הפתרונות העיקריים הוא למלאות את הזמן במשהו איכותי ויציב, וזה מה שאמר הרמב"ם שאין היצר שורה אלא בלב הפנוי מן החכמה.
ראיתי בשם האדמור מויזניץ באיזה עלון שבועי, שהוא אמר לבחורים, לא משנה לי כל כך מה אתם לומדים העיקר שתלמדו משהו ותעסיקו את הזמן שלכם, אל תשאירו אותה פנוי.
זמן פנוי שווה לזמן חטא.
אז נכון שהפיתרון שלך הוא פיתרון - אבל יש חלק שלהם מצריכים פתרון אחר.

בעניין: למי שבאמת בא לפורום בשביל לטפל בבעיה לפני 12 שנים, 1 חודש #2612

בוא נדייק בכמה נקודות,
היציאה לכושר, היא תעסוקה לשלוש שעות (לא שעה)

היא לא מחזקת על השליטה למשך הזמן של הכושר, אלא היא מכניסה את האדם למסלול נכון וטוב יותר,
של חשיבה פתוחה, מעבר לקוביה שאנחנו יוצרים לעצמנו כשאנחנו יושבים במקום אחד הרבה זמן בלי לזוז.
חשיבה שתוביל את האדם לצאת מהדיכאון שמוביל אותנו לעשות את מה שאנחנו עושים,
שתגרום לו לחשוב לבד על עוד פתרונות (ללכת לגמ"ח, להשקיע יותר בלימודים וכו'),
חשיבה שמרחיבה אופקים.

אני סטודנט, יש לי רגעים פנויים ואני לא יוצא כל יום לעשות כושר, אבל זה עוזר לי לחשוב נכון וממלא לי את הערבים שאין לי מה לעשות בהם.
יש לי אינטרנט פתוח, בלי שום חסימות (חסימות נועדו לילדים עד גיל 14), כשזה חסום אנחנו רק נרצה יותר למצוא דרך לעבור את המחסום.

גם זה פתרון מצויין לאנשים לא נשואים, מגביר את הביטחון העצמי ועוזר לך לקחת את עצמך בידיים.
אף אחת לא מחפשת גבר מוזנח שלא דואג לעצמו.

קיצר זה פתרון מצויין להרבה מקרים, גם לאלה שאמרת שלא יתאים להם.

אז בבקשה להתחיל להסתכל על חצי הכוס המלאה ופחות לחשוב על למה לא, תתחילו לחשוב על למה כן.
עד עכשיו אני מקבל פה תגובות למה זה לא יעזור, צאו מהדיכי שלכם וקחו את עצמכם בידיים.

אני אגיד לכם את האמת, באיך אני רואה את המצב,
אני לא חושב שהבעיה היא כשאדם מוציא זרע לבטלה (קורה, ילדים/נערים/גברים עושים את זה עשו ויעשו)
הבעיה היא כשאדם נהיה מכור לתאווה שהוא לא מצליח להפנות את המחשבות שלו למשהו אחר,
כשאדם חושב רק על מתי הפעם הבאה שאני אוכל כבר לשבת ולראות איזה סרט או משהו, כשזה חלק מסדר היום.
כאן יש בעיה ואנשים כאלה צריכים לקחת את עצמם בידיים.
הפתרון שהצעתי יכול מאוד לסייע בזה.

בעניין: למי שבאמת בא לפורום בשביל לטפל בבעיה לפני 12 שנים, 1 חודש #2615

• yaakov
  • חבר חדש
טוב
לגבי מה שכתבת עד עתה יש לי תשובה אחת, שהיא תשובה לכל השיחות איתך.
כנראה אתה בדרגה הרבה יותר גבוהה ממני, אני פשוט לא מבין אותך, ואתה לא מבין אותי, כי זה שפה שונה.
אני ינסה לתת לך משל פחות או יותר כמו המקור שלו.
בן של איזה מלך נכנס מתחת לשולחן, והתחיל לקרוא בקולות של תרנגול, וקורא קו קו ריקו וכו' וכו'
המלך ניסה להוציאו, ולא הצליח, כי הבן עונה לו רק בצורת התרנגול.
הביא המלך את טובי הרופאים, אמרו לו שזה בכלל בעיה נפשית, והוא צריך לפנות לפסיכולוג.
באו טובי הפסיכולוגים וניסו ושוב גם להם לא הצליח, אמרו לו תביא את הדוקטורים של הפראפסיכיטרים  ;D וכמובן גם הם לא הצליחו
הוא החליט להביא את אחד החכמים של העיר, נכנס החכם מתחת לשולחן ליד הבן והתחיל לקרוא גם הוא קו קו ריקו וכו', בן המלך הסתכל עליו ואמר לו מה גם אתה תרנגול, והוא ענה לו כן וכך משך אותו בשיחה עד שהוציא אותו מהסרט. (כמובן שרבי נחמן אמר את המשל בצורה שונה אבל הכוונה מובנת).
והנמשל ברור, כי אם אתה בא אלי מלמעלה, (ואומר לי פשוט להפסיק, וכן אני רוצה להפסיק אבל אין לי כלים, ואתה פה בשביל לתת לי כלים) אני לא מצליח להבין אותך ולא אתה אותי.
ועוד ראיה אנחנו לא מדברים באותה שפה: אתה מציע לגלוש באינטרנט פתוח (בשיחתך עם משה) כי זה מראה על כמה אני < נהור > אממ... סליחה עד כמה אני בטוח בעצמי שאני לא יכנס לזה, כי אני לא בן 14.
אז אני יענה לך על זה! אני יהודי!!!
אמרו חז"ל שאסור לאדם להעמיד עצמו בניסיון, שאם יש לו שני דרכים לפניו אחת קצרה עם נשים (אפילו צנועות) ואחת ארוכה בלי נשים והוא בחר בקצרה אפילו שהיה צדיק ועבר בשלום בלי להסתכל נקרא רשע. ויש עוד הרבה ראיות מחז"ל בזה ואכמ"ל.
ואגב אמרת שחסימות מגרה כל הזמן לעקוף אותם אז כנראה אתה לא מכיר את החסימות שיש לאתר הזה להציע לך (כמו לדוגמא www.webchaver.org שזה אחד הגדולים שאני אהבתי, <אמנם זה בנתיים רק באנגלית אבל מי שמתקשה אני אוכל לעזור לו בזה> זה שולח מייל לחבר או לרב או לאישה או להורה, מי שתבחר, רצוי משהו קרוב, שתתבייש ממנו, עם כל המידע שגלשת בשבוע האחרון, ואי אפשר לפרוץ את זה כי כל ניתוק של התוכנה זה מודיע לאחראי שלך ויש עוד הרבה טובות)
תעבור על כל הדף הזה ותראה איזה הדרכה \ כלים guardyoureyes.com/heb/index.php?option=com_content&view=article&id=68&Itemid=71
ואנחנו כן מסתכלים על הדברים הטובים. שהרי הוא סוף סוף תרנגול שקורא להשם!
וזה כן בעיה שאדם מוציא זרע לבטלה, בכל מצב ובכל גיל ולהגיד (קורה) זה לא נכון. צריך לדעת את החומרה כדי להתחיל לטפל בה, וזה לא אומר לשבת ולבכות אלה לקבל תדרוך מהאתר! ויש פה המון כלים! (עם הכוס המלאה והתרנגול שקורה להשם!)

בעניין: למי שבאמת בא לפורום בשביל לטפל בבעיה לפני 12 שנים, 1 חודש #2625

זה נשמע שאתה מכיר יותר מדי משלים ואתה פשוט מחפש את הזמן להכניס אותם...

עם כמה שהמשל שלך יפה, הוא לא מתאים למצב,
אנשים באים לפורום הזה לא כשהם נכנסים מתחת לשולחן ומתחילים לקרוא קוקוריקו, אלא אחרי שהם כבר נמצאים מתחת לשולחן הרבה זמן ומחפשים את הדרך החוצה.
בן המלך לא ידע שזה בעייתי מה שהוא עושה, האנשים שכאן מבינים את זה.
לכן לא צריך פה מישהו שיכנס איתם מתחת לשולחן ויקרא גם כן קוקוריקו, אלא מספיק להושיט יד לעזרה ולהראות שאכפת, להציע כלים חזקים לטיפול בתופעה.
אנשים פה הם לא ילדים קטנים והם יכולים לזהות מתי באים לסייע להם.

אתה מכניס לי מילים למה שכתבתי זה עיוות של האמת...
לא אמרתי שזה שאין לך חסימות באינטרנט עושה אותך נאור/נהור, אמרתי שעצם זה שיש שם חסימה לא יעצור את האדם
אני מוכרח לומר לך שחוץ מלהפסיד כסף התוכנה הזאת שהבאת פה לא תעזור בהרבה, נכנסתי לשם וכבר עלו לי שתי דרכים לעקוף אותה (פשוטות יחסית), ואילו דרכים שמאפשרות לך עדיין להשתמש באותו מחשב בלי לחפש במקומות אחרים, מה שהרבה עושים בשביל לעקוף את החסימות האלה, ככה שזה לא מסייע כל כך.
זה מה שנקרא טיפול בסימפטום ולא בשורש הבעיה.

אז הדרך לפתור את זה זה ע"י שינוי החשיבה לא לבנות קירות סביב הבעיה אלא לפתור אותה.
היציאה לכושר (שאני באמת לא מבין למה אתם נלחמים בי כל כך לגבי זה) פותחת את החשיבה,
עוזרת להבין שאתה לא צריך את זה כי יש לך עולם אמיתי בחוץ.

בקשר לדברי חז"ל, אנחנו בעולם מציאותי, נשים, אם נשתמש בדוגמא שלך, יש בכל מקום, גם הן יצורים חיים עם זכויות, בדיוק כמו גברים, הן לא אובייקט מיני וזהו.
לי אם הייתה בחירה דומה, הייתי בוחר בדרך הקצרה (אלא אם הייתי באמצע כושר אבל לא נכניס את זה) לא משנה מה יש בה, נשים גברים וחתולים כלבים או אפילו גמלי שלמה.
אני אלך בדרך שאני בוחר, לא אתחבא בבועה שלי ולומר אם זה לא שם זה לא קיים, זה מה שנקרא שליטה עצמית.

בעיה גדולה מאוד זה הפחד, שהרבה פעמים מחדירים אותו אלינו בילדותנו, פחד מלהתקרב למין הנשי, פחד מלהוציא זרע לבטלה, ועוד ועוד, הפחד הזה גורם למצב שכאשר אתה כן מגיע לסיטואציה (שמה לעשות אי אפשר להימנע ממנה לגוף האדם יש את היצרים שלו), ואתה "נכשל" אז אתה מאבד את עצמך לגמרי, "יווו מה עשיתי מגיע לי מוות, רצחתי רצחתי, זהו אין לי כפרה"
פחד שאם הוא לא היה שם מלחתחילה לא היינו נכנסים למצבי דיכאון.

להוציא זרע לבטלה זה לא רצח, בשום מקום בתורה לא אסרו על זה עם מגוון ההזדמנויות שהיו (מליוני תאי זרע מתים ונוצרים בכל רגע ורגע ככה שלא משנה מה נעשה, והמקרה של אונן היה בגלל שהוא המרה את פי ה', אחרת אם כל מי שהיה מוציא זרע לבטלה באותה תקופה היה מת לא היינו פה היום), אבל הכניסה למצב שאתה לא יכול בלי כאן שורש הבעיה, כי זה מרחיק אותך מדרכה של התורה.
זה והפחד שהחדירו בנו בצעירותנו, שמשיג בסופו של דבר תוצאות הפוכות.

אני לא ברמה גבוהה משלכם אני באותה רמה איתכם, כולנו בני אדם! אני מציע דרך נוספת לפתור את בעיה דרך שתמנע ממכם להגיע לשלב 20 בטיפול שלכם.

בעניין: למי שבאמת בא לפורום בשביל לטפל בבעיה לפני 12 שנים, 1 חודש #2626

• סבבה
  • דירוג זהב
אחי לא יודע למה כולם התנפלו עליך דווקא אני שאני מכור וגם היום הייתה לי נפילה אהבתי את זה
וואלה אני אוהב איך שאתה חושב אתה חושב ת'כלס במקום לבכות פשוט להמשיך
ויעקב אח שלי אל תיפגע אבל באמת הבאת כמה משפטים בלי קשר אחי
משה תאמין לי לכל אחד ימצא את השעה שלו
תצאו מהחשיבה שהוא בא נגדכם הוא לא אומר לכם תעשו רק את זה, הוא הביא עוד שיטה שמנסה לעזור לנו
'הפתרון' אחי אני איתך ומסכים איתך לגמרי
אני עדיין לא מבין למה כולם קפצו עליך אני יאמץ את זה וכבר מתחילים
תודה אח שלי
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: למי שבאמת בא לפורום בשביל לטפל בבעיה לפני 12 שנים, 1 חודש #2630

• yaakov
  • חבר חדש
א. זה פעם ראשונה שאני כותב משל. ואגב משל זה הדרך הטובה והקלה ביותר להעביר מסר רוחני.
ב. מי אמר לך שבן המלך לא ידע שמה שעושה הוא בעייתי? אדברה, איפכא מסתברא, שהבין שזה בעייתי, עם כל האנשים שבאו ודיברו איתו, והסברו לו שזה לא טוב מה שהוא עושה (שהרי היו אצלו המון רופאים פסיכיאטרים וכו'.)
ג. כן אתה צריך לרדת ולהגיד קוקוריקו וגם בן המלך הרבה שנים היה מתחת לשולחן (ככה רבי נחמן אמר את המשל)
אתה צריך לשאול רב על מה שכתבת כאן, ואם הדעות שלך הם נכונות.
ד. וראה זה פלא, אני מסכים אתך שחסימות זה רק טיפול בסימפטום אבל עם זה מגיעים לשורש הבעיה, ובלי זה מגיעים לעוד בעיות!
ה. אתה תבין למה אני נלחם בך ביציאה לכושר, ברגע שתבין למה אי אפשר להגיד לאדם שמעשן סיגריות כבר 30 שנים "תפסיק בפעם אחת".
ו. (קצת חריף, אבל דברי אמת ניכרים ------>>>>) כל שומר תורה ומצוות שיקרא את מה שכתבת כאן, לא יסכים עם מה שכתבת, ולא יהיה רב שיסכים איתך.
אני ואתה, זה כבר מחלוקת בדעות, על זה אפשר לדבר ולהתווכח שעות, שזה לא המקום!
זה שיש נשים זה לא אומר שמותר לעבור על הלכה. (ואם אנחנו נכשלים בהלכה אחת, זה לא נותן לגיטימציה שלא נשמור את השאר)
כאן מנסים לעזור,
ונראה לי שהמקימים של האתר יתכוונו לעזור ברוח התורה וחז"ל.
ז. להוציא שז"ל זה רצח, אם אתה רוצה, אני יתן לך כמה מאמרי חז"ל על זה פה:
מהתנ"ך :
ויקרא פרק יח פסוק ו' אִישׁ אִישׁ אֶל כָּל שְׁאֵר בְּשָׂרוֹ לֹא תִקְרְבוּ לְגַלּוֹת עֶרְוָה אֲנִי יְקֹוָק:
ופירש האבן עזרא איש איש כל איש ואיש ורב אהרן הכהן אמר, שפירושו להוציא שכבת זרע לבטלה.

ריקאנטי ויקרא פרק טו וכבר ידעת עונש המוציא שכבת זרע לבטלה שהוא כמו הורג את הנפש, שנאמר [ישעיה נז, ה] שוחטי הילדים, ואמרו רז"ל [נדה יג ע"א] אל תקרי שוחטי אלא סוחטי, כי לא ניתן השפע הזה להוציאו מפי האמה כי אם בבת זוגו, ואז שורה על הטפה ההיא נשמה טהורה הבאה מצד הקדושה, אבל כשיוצא שלא כסדר שורה על הטפה ההיא רוח טומאה. ואמרו קצת מחכמי הקבלה כי השערות אשר סביב הערלה רומזים לכחות הטומאה אשר סביב הברית העליון, וכשיוצא שכבת זרע לבטלה מתעטפים שם הרוחות ההם בהמציא להם מקום לחול שם.

יחזקאל פרק כג פסוק לז "כִּי נִאֵפוּ וְדָם בִּידֵיהֶן וְאֶת גִּלּוּלֵיהֶן נִאֵפוּ וְגַם אֶת בְּנֵיהֶן אֲשֶׁר יָלְדוּ לִי הֶעֱבִירוּ לָהֶם לְאָכְלָה: "
ופרש"י ודם בידיהן - בנאופיהם שפכו דם:
ואת גילוליהן נאפו - נאוף שלהם עם גלוליהם היה:
וגם את בניהן וגו' - וזהו שפיכות הדם שבידיהם (כלומר שהוציאו זרע לבטלה בידיהם ולא עשו תשובה):

מהגמרא:
תלמוד בבלי מסכת נדה דף יג.
דא"ר יוחנן: כל המוציא שכבת זרע לבטלה חייב מיתה, שנאמר (בראשית ל"ח) וירע בעיני ה' אשר עשה וימת גם אותו. רבי יצחק ורבי אמי אמרי: כאילו שופך דמים שנאמר (ישעיהו נ"ז) הנחמים באלים תחת כל עץ רענן שוחטי הילדים בנחלים תחת סעיפי הסלעים, אל תקרי שוחטי אלא סוחטי. רב אסי אמר: כאילו עובד עבודת כוכבים, כתיב הכא תחת כל עץ רענן וכתיב התם (דברים יב) על ההרים הרמים ותחת כל עץ רענן. ע"כ
ופסק מרן בשולחן ערוך אבן העזר הלכות אישות סימן כג' סעיף א'
"אסור להוציא שכבת זרע לבטלה ועון זה חמור מכל עבירות שבתורה. לפיכך לא יהיה אדם דש מבפנים וזורה מבחוץ, ולא ישא קטנה שאינה ראויה לילד."
ואמר החכם השלם, שהוצאת שז"ל לא הוזכר באיסורי התורה כיוון שהתורה באה לתת תיקון על עוונות שעשה האדם (שכן מצוי בתורה, עוון ולאחר מכן התיקון שלו, מיתה בסקילה, שריפה וכו'.)
אבל העוון הזה הוא כ"כ חמור (שכביכול) אין לו תיקון, ולכן התורה לא הזכירה את האיסור
וזה מפורש בזוהר שמי שמוציא שז"ל אין מועילה תשובה, ודוחה את השכינה מהארץ וכו'...
ואם יקשה לך, שהרי אין דבר העומד בפני התשובה?
אז רבינו הסביר שכוונת הזוהר לתשובה רגילה, אבל תשובה מעולה, (נראה לי תשובה מאהבה) עליה לא דיבר הזוהר!
כי אין דבר העומד בפני התשובה!
יצויין לדבריו הקדושים של הגאון ה´אבני נזר´ בספרו על הלכות שבת ´אגלי טל´ בהקדמה לספר, כי לימוד הלכות שבת  מהוה תיקון שלם על העניין הזה, וכלשונו:
"ובחרתי להדפיס תחילה בהלכות שבת, ...כי שבת במרה נצטוו, ובזוהר מבואר שהיו נחוצים למצוות שבת לתיקון מכירת יוסף, כי צדיק ושבת וברית חד. ובזה יובן, כי שבת נחוץ לתיקון הברית, וממילא גורם שמירת הברית. ועל-פי זה יובן נחיצת הלימוד בהלכות שבת לתיקון פגם זה, כי תיקון הברית תלוי ביותר בלימוד התורה, וביותר בלימוד התורה בעיון, על-פי מה ששמעתי מאדמו"ר זצ"ל בפירוש דברי הזוה"ק, שעל חטא הוצאת זרע לבטלה אינו מועיל תשובה, משום דתשובה היא מלב, כדכתיב (ישעיהו ו י): "ולבבו יבין ושב ורפא לו", ופגם שבזרע הוא במוח, והרי הקלקול למעלה ממקום התיקון. וכן מצאתי בספר זרע קודש. ועל-כן, עיון הלכה, שהוא במוח, וכל שכן מי שמחדש חידושים, הרי התיקון גם-כן במוח. ומעתה יובן, שהלימוד ועיון בהלכות שבת, שמצוות שבת בעצמה היא תיקון על פגם הברית, על אחת כמה וכמה שהלימוד הזה הוא תיקון עצום לחטא זה".

אז בבקשה תבדוק אצל רב (אם יש), ודבר איתי. כי אני לא ימשיך להתווכח איתך על דעות.
רק תפסיק לנסות לקרר אותנו בדבר החמור הזה! (וכן, יש לו תשובה, צריך רק רצון).!
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים על ידי אביעד.

בעניין: למי שבאמת בא לפורום בשביל לטפל בבעיה לפני 12 שנים, 1 חודש #2631

• yaakov
  • חבר חדש

אחי לא יודע למה כולם התנפלו עליך דווקא אני שאני מכור וגם היום הייתה לי נפילה אהבתי את זה
וואלה אני אוהב איך שאתה חושב אתה חושב ת'כלס במקום לבכות פשוט להמשיך
ויעקב אח שלי אל תיפגע אבל באמת הבאת כמה משפטים בלי קשר אחי
משה תאמין לי לכל אחד ימצא את השעה שלו
תצאו מהחשיבה שהוא בא נגדכם הוא לא אומר לכם תעשו רק את זה, הוא הביא עוד שיטה שמנסה לעזור לנו
'הפתרון' אחי אני איתך ומסכים איתך לגמרי
אני עדיין לא מבין למה כולם קפצו עליך אני יאמץ את זה וכבר מתחילים
תודה אח שלי

יש סיבות (כדלהלן) למה התנפלתי עליו, ואני לא אומר לבכות, ואני לא נפגע חמוד כי כל משפט שלא הבנת אני ינסה להסביר לך, אם תשאל!
ואני יסביר לך את הקשר של המשפטים, הוא בא לומר לי ולך ולכולם (במילים אחרות) שאני לא מבין מה אתם צריכים את האתר הזה, והפתרונות והעזרה כאן הם לא מקצועיים כמו הפתרון שלי (כמובן שהוא אומר הכל מחוסר ידיעה והכרה שמודבר באנשים <לפחות אני יודע על עצמי> שצריכים טיפול יסודי בנפשם)
הוא אומר לצאת לכושר (דהיינו להפסיק את הגלישה במקומות...) ואפילו אם זה קצת קשה וכואב בשרירים וכו' (שהאדם נשבר מבפנים כי יש לו משהו שרוצה את זה, ומשהו שלא רוצה את זה וכל המלחמה הזו בתוכו והוא קורא לזה כאב שרירים!) שליחת אימייל חיזוק ביום (והוא אומר שאין איסור להוציא שז"ל וכו'...
אני אומר, שצריך לראות מה האתר הזה מציע לנו, אם זה שיחות טלפוניות (שהוא לא מציע לנו) אם זה תמיכה מחברים כאן בפורום (שזה הוא מציע עם הפתרון שלו) אם זה החסימות הרבות שיש כאן (שהוא לא כ"כ תומך בהם) וכו' וכו'...
ואנחנו צריכים (במשל :שירדו אלינו מתחת לשולחן ויקראו קו קו ריקו) שיגידו לנו שהם מבינים אותנו, שהם מכירים הרבה סיפורים כאלה (לא חייב שהם עברו גם את הסיוטים שלנו)
וככה יעזרו לנו מלמטה, ולעלות לאט לאט! ובהדרכה קבועה בכלים של האתר
חוץ מזה שהוא מקטין את כל דברי חז"ל.
ואני לא חושב שהוא בא נגדי, הוא לא יותר מתינוק שנפל בשבי! רק אני לא רוצה שיראו וילמדו שנאמר "חכמים הזהרו בדבריכם" 
והשיטה שלו כן צריכה מימוש אבל עם עוד תמיכה.  מנסיון שלי, ניסיתי לבד הרבה פעמים את השיטה הזו, ולצערי ללא הצלחה.
וסבבה, אם לא ברור לך עוד משהו תגיד לי!
ויהיה רצון שתצליח בדרך שלו, כי זה כל רצוני, שתצליח, אתה והוא, אמן.
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים על ידי אביעד.

בעניין: למי שבאמת בא לפורום בשביל לטפל בבעיה לפני 12 שנים, 1 חודש #2647

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
לדעתי האישית, פותח האשכול צודק בעיקרון בחלק מדבריו, וטועה בחלק אחר.

הוא צודק שכושר מסייע המון כדי לא ליפול (זה מופיע בתור הצעד השלוש עשרה בתכנית שתיים עשרה הצעדים), ואני יכול להעיד על כך מנסיון אישי. אני רץ כל ערב (ממש ששה ימים בשבוע, חוץ מליל שבת) ארבע קילומטר, וזה באמת עוזר מאוד וההרגשה נפלאה.

יחד עם זה, מי שבאמת מכור (כמוני למשל) זה לא יספיק לו. אם יהיה לי יום גרוע באמת במשרד - אני יפול, ולא משנה כמה כושר עשיתי בלילה לפני.

כדי להיגמל מההתמכרות לא מספיק כושר וצריך הרבה עבודה עצמית, שזה מה שעושים בקבוצות של הצעדים.

אם תרצה להבין את הבעיה באמת, תחשוב על מישהו שמכור לאלכוהול או לסמים. ברור שריצה וכושר יעזרו לו הרבה, אבל אם בזה יסתכם המאמץ שלו - הוא נידון לכישלון חרוץ. הוא חייב לטפל בנפש שלו. כל מי שלמד על הצעדים יודע שהתכנית נבנתה מתוך הבנה שההתמכרות היא לא רק בעיה פיזית אלא גם נפשית וגם רוחנית, ולכן הטיפול חייב להקיף את מכלול הבעיות. קח את זה בחשבון כאשר אתה מציע טיפול שעונה רק לצרכים של הגוף (ואולי טיפה לנפש).

שיהיה בהצלחה לכולם.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: למי שבאמת בא לפורום בשביל לטפל בבעיה לפני 12 שנים, 1 חודש #2655

טוב,
אז יעקב ברשותך אני אמשיך לכתוב פה ולזבל את הפורום כלשונך.

אתה ממשיך להכניס לי מילים לפה ולפרש את דברי בצורה מטפורית, בעוד שאני מדבר פה עם אנשים תכלס.
לא אמרתי בשום רגע לעזוב את הפורום ואת השיטות שלכם, הבאתי פה פתרון שמאוד מסייע בדרך.

ההיקשים שלך בכלל לא הגיוניים:
"
אתה תבין למה אני נלחם בך ביציאה לכושר, ברגע שתבין למה אי אפשר להגיד לאדם שמעשן סיגריות כבר 30 שנים "תפסיק בפעם אחת".
"
באתי ואמרתי "תפסיקו מיד לחטוא!"?!

אני אתייחס בקצרה לכל הציטטות שהבאת פה שסותרות את עצמן בלי סוף,

בתורה מובאים החטאים שיש להם כפרה (סקילה, שריפה, כרת וכו' שהן כפרות מצוינות), אבל לא הוצאת זרע שאין לה כפרה, אה סליחה כביכול אין לה כפרה, (אני מבולבל)
לא מוזכרת, אבל מגיע לך מיתה בידי שמים, כרת (שהוא לא כפרת עוונות)...

אח"כ אתה מזכיר שיש כפרה, כלומר האיסור כן היה צריך לבוא בתורה, כי יש לו כפרה.

עכשיו כל מי שהוציא זרע לבטלה, לפני שהובאה לנו התורה, מת במקום?
אם כן, תאמין לי לא היה צריך מבול בשביל להרוג את כל הרשעים.
רק אונן מת כי המרה את פי ה'.

אתה יודע כמה יהודים יש שלא שמים על חז"ל?

פרקי אבות:
"
שמעון הצדיק היה משיירי כנסת הגדולה.
הוא היה אומר: על שלושה דברים העולם עומד,
על התורה
ועל העבודה
ועל גמילות חסדים.
"

אז יצא לי לשמוע מאותם יהודים שלא עובדים, שהכוונה כמובן היא עבודת בית המקדש, כשמעתי נפלה לי הלסת, הייתי צריך לקבע אותה מחדש
חשבתי לעצמי טוב בעולמנו עדיין יש תורה, גמ"ח אבל אין עבודת בית מקדש, אבל יש לנו תפילות, נו טוב הגיוני.
אבל אח"כ נתקלתי ב:

"
רבן גמליאל בנו של רבי יהודה הנשיא אומר:
יפה תלמוד תורה עם דרך ארץ, שיגיעת שניהם משכחת עוון.
וכל תורה שאין עמה מלאכה, סופה בטילה וגוררת עוון.
וכל העמלים עם הצבור, יהיו עמלים עימהם לשם שמים,
שזכות אבותם מסייעתן וצדקתם עומדת לעד.
ואתם, מעלה אני עליכם שכר הרבה כאלו עשיתם.
"

אז לא נדבר על דרך הארץ, שחסרה להם ברמה מטורפת, אבל הם אינם עוסקים במלאכה, כלומר שמים פס על חז"ל

אבל להם מותר, לי אסור! אז כל מי שפה לא להקשיב למה שכתבתי בבקשה,
כי אני כופר, מדבר זבל, לא מדיר נשים, אני תינוק שנפל בשבי (כלומר לא שטפו לי את המוח מספיק טוב בילדותי והכניסו בי פחדים)  ועוד ועוד...

אני אומר ברצינות אל תתייחסו לדעותיי הנ"ל.
רק רציתי לסגור את הפינה.

בשורה התחתונה אנשים,
אני לא בא אלכם עם מטפורות וציטוטים, יש כאן פתרון שמערב פחות רוחניות ויותר קום ועשה.
בכאב שרירים, אין מטפורה של אדם שנשבר ורוצה את זה או רוצה פה או שלא רוצה (לא בדיוק הבנתי את כוונתו).
הפירוש של כאב שרירים הוא כאב שרירים נקודה.

לא אמרתי באף רגע לנטוש את האתר, רק לצאת החוצה לנשום אוויר יש הרבה והוא בחינם, לפעמים צריך לחשוב מחוץ לקופסא.

אני גם רוצה לומר תודה, לכל מי שכן פתח את החשיבה קצת וראה בדרך שהצעתי כפתרון נוסף ומתכוון לבצע אותו.

גם אם פגעתי אני מבקש סליחה ממש לא התכוונתי שההודעה התמימה שלי תתפתח למשהו כזה,
אני גם סולח ליעקב חרף התבטאויותיו הקשות כלפי.

אז חבר'ה יצאתי לרוץ,
בהצלחה לכולם וקוקוריקו 

בעניין: למי שבאמת . . אלו ואלו דברי אלוקים חיים לפני 12 שנים, 1 חודש #3031

• מואיז&#039;
  אלו ואלו דברי אלוקים חיים והלכה כבית הלל .

ואם גם אלו וגם אלו דברי אלוקה , למה הלכה כבית הלל..?! ???

:-X
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים על ידי Rany01.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.95 שניות

Are you sure?

כן