ברוכים הבאים, אורח

שבוע טוב לכולם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שבוע טוב לכולם 2262 צפיות

שבוע טוב לכולם לפני 12 שנים, 2 חודשים #2479

שבוע טוב!
חדשות טובות:כבר שבוע שלא אוננתי ולא נכנסתי לשום אתר!
אני מקווה שמעכשיו אהיה רק בעליה למרות שיש לי לפעמים קרי אבל זה לא אותו דבר.
אשמח לעצות איך לשמור על זה

בעניין: שבוע טוב לכולם לפני 12 שנים, 1 חודש #2531

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני מקווה שקראת את המדריך ששם יש את העיצות - ואם תרצה תמיד תוכל להתקשר לקו החם שיש באתר
הנה הלינק למדריך:
guardyoureyes.com/heb/index.php?option=com_zoo&view=category&Itemid=80
בצד שמאל יש לינק למדריך.

העיקר שתתחזר ונתחזק

בעניין: שבוע טוב לכולם לפני 12 שנים, 1 חודש #2597

• דודו
  • חבר חדש
שלום.
רציתי להעלות את הבעיה שלי ולראות מה אתם מציעים לי.
אני נשוי ויש לי ילדים וגם נשואים.
היות ואשתי מזה זמן רב לא נותנת לי חום ואהבה ואפילו הגיעה למצב שאומרת לי ששונאת אותי. (אני יודע שזה קיצוני ויש לזה השלכות). והיו וכך המצב אני ממש מרגיש חסר גדול ורוצה למלא את החסר ראשית המצב גם גורם לי חוסר אונים אני מרגיש דפוק ולא יוצלח. בשום דבר אין לי דעה ולא יכול להביע דעה בבית.
אמרו לי שזה יכול להיות בגלל חולשה נפשית אך איננה מוכנה לבדוק ולטפל בזאת היא בדעה שאנו לא מתאימים וצריכים להתגרש לאחר חתונת הילדים...
היות וזה המצב אני מתוסכל וממש פוחד שאני עלול ליפול לקשר עם נשים אחרות מה שאני מידי פעם נכנס לצ'טים וממלא את ההרגשה שלי בקשר עם נשים. בתחילה לא נואות אך בהמשך גם עם נשואות..
אמנם איננו נפגשים והכל אנונימי אבל זה מקשה עלי להרגיש קשור אליה. ואני יודע שזה לא יפה ואפילו יכול להגיע לאיסור ומגיע המצב שיש לי כמה ידידות וחלקן אפילו צעירות שלא יודעות שאני בגיל שבכלל לא מתאים להן ובעצם  גם להן זה לא איכפת.
ב"ה אין לי דחף להוציא שז"ל כי אני במצב של עצבות ודאגה ממצב בו הילדים רואים את אביהם שאינו מאן דאמר.
ואני הולך בין הטיפות. ואיני רוצה לפרט מה שהולך בבינו לבינה אבל זה ברטור שחסר מאוד.
יתכן שלפי ההלכה אנו היום צריכים להפרד לגמרי ולהיות  אויס נשואים מגורשים.
אם יש למישהו רעיון איך להעלות את הקשר בינינו לקשר טוב.  כי זה גם בושה להתגרש וגם מסוכן לילדים וכו'.
האמת שגם אני היום מתחיל לשנוא אותה וזה גובל בלאו דאו' והיפך חיים  של הנישואין ואינני יודע מה ילד יום.
בקיצור מי שיש לו נסיון בזה או ששמע על פתרון במצב דומה אשמח לשמוע. ובנוגע למחשב אני משתמש בו לצורך תקשורת וגם מיילים ומידי פעםק ורא מאמרים באלו נושאים
מכור? אפשר לומר אבל לא לגמרי אני חושב .
אשמח לתשובותיכם..

בעניין: שבוע טוב לכולם לפני 12 שנים, 1 חודש #2609

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
שמע! בעייתך מסובך במקצת אם כי פתיר.
יש פה כמה בעיות שצריכים לחלק אותם ולנסות לפתור אותם אחד אחד.

1. הנושא של האהבה בינך לבין זוג', לפעמים הבעיה נעוצה בזה שיש איזשהו אי-הבנה מצידך או מצידה, ולכן נוצרים בעיות שמייצרת תיסכול וכעס בינך לבינה, היות ואיני מעורב בפרטי הענין כולו ואיני יודע את אורח חייכם לכן קצת קשה לליעץ בפרטיות, אבל הענין הוא שמומלץ להשקיע וללכת ליועץ טוב שיוכל לייעצך מה לעשות (יתכן שהוא יגיד שאין מה לעשות - ואז ח"ו המזבח יוריד דמעות) אבל מומלץ קודם לברר טוב באם אכן אין אפשרות של איחוי הקרעים.

2. מדבריך מובן שזוג' שולטת בבית, והינך מרגיש אובד עצות ממצבך מול ילדיך, גם לזה מולץ להתייעץ ולקבל תידרוך על העצמת אישיות, אז תקבל את הכלים הנכונים והראויים איך להסתדר בנושא זה.

3. אכן כהיום אין לך דחף - ואתה עדיין בתיאוריה לא עובר על איסורים נוראיים, אך המדרון הוא תלול, ולא אורך הרבה זמן עד שמגיעים לשם, ולכן בנוסף לכל הבעיות שכבר ישנם, לא חסר לך שיסתכלו עליך כבעל עבירה/תאווה, ותהיה ח"ו מנודה בחברה והילדים, לכן מומלץ מאוד להתחיל עם הטיפול הנ"ל שיחזיר לך את אהבתך הישנה, ותחזיר לך את הביטחון עצמי, ואת הילדים לחיקך.

מקווה שהועלתי
נשמח לשמוע בשורות טובות, על התקדמות חיובית בנושא.
שמח אותנו - ועדכן אותנו.

משה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן