ברוכים הבאים, אורח

נמאס לי מהחיים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: נמאס לי מהחיים 5109 צפיות

בעניין: נמאס לי מהחיים לפני 11 שנים, 5 חודשים #19903

• אחד
  • דירוג כסף
כובש ודי דיינו
הבנתי שאני חולה
אבל אם אני חולה ואין לי בחירה אז אני לא יענש ואם אני לא יענש אז למה להפסיק

בעניין: נמאס לי מהחיים לפני 11 שנים, 5 חודשים #19904

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
למה להפסיק? כי זה כואב. כי אי אפשר לחיות עם זה הלאה, ואם זה לא מספיק כואב כרגע, דע שבמוקדם או במאוחר זה יכאב, מאוד. כי המחלה זו רוצה עוד. מה שמספיק היום, לא יספיק הלאה...
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: נמאס לי מהחיים לפני 11 שנים, 5 חודשים #19905

• אחד
  • דירוג כסף
אם אני ידע שאני לא יענש על זה וזה מותר לי כי אני חולה זה לא יכאב לי

בעניין: נמאס לי מהחיים לפני 11 שנים, 5 חודשים #19906

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אז תהנה. אותי הטירוף חיסל.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: נמאס לי מהחיים לפני 11 שנים, 5 חודשים #19907

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
אענה כפי הבנתי
אם אתייחס לשאלתך מתוך נק' מבט תורנית אז יש הרבה סיבות מדוע אנו עושים את רצון ה', האם זה תמיד כי אם לא נקבל עונש?? יש עובד מיראה ויש מאהבה, ולא בגלל שייענש..
אולם כפי שכבר נאמר כאן ההחלמה אינה קשורה לשכר ועונש, הסיבה שאני בתהליך החלמה, היא מחויבת המציאות, הבנתי שזהו! אם אם אמשיך בנפילות אמצא את עצמי במוקדם או במאוחר במקומות סכנה שאחריתם מוות!! כשאני בנפילות חיי אינם חיים! אם כבר אתה מדבר על גיהנום אז בהחלט הוא יכול להימצא כאן ממש בנפילות התאווה!!
האם אני רוצה שחיי ייראו כך? התשובה בהחלט שלילית!! אני מעוניין בחיי שפיות! מעוניין בחיי חופש אמיתיים! זה חלק ממה שההחלמה יכולה להעניק לך !
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: נמאס לי מהחיים לפני 11 שנים, 5 חודשים #19908

שלום חברים יקרים
ושלום לך אחד וברוך בואך לפורום
(דרך אגב: יש שיר חדש מתוך צואת הר' אלישיב זצ"ל "באתי בבקשה מכל אחד ואחד" וכו'
אני שר אותה קצת שונה, "באתי בבקשה מהאחד המיוחד" וכו')
בענין שאלתך לגבי מחלה ועונש
לדעתי התשובה היא כך:
אכן זו מחלה, אך הדרך לצאת ממנה היא ע"י הכנעה והתקרבות לה'
וכיון שיש תרופה א"כ מי שלא נוטלה יענש על זה גופא

בעניין: נמאס לי מהחיים לפני 11 שנים, 5 חודשים #19910

• משה "חפץ-חיים"
אחד היקר!
אכתוב על עצמי וכל אחד יחליט אם זה נוגע אליו.
הסיבה שאני הגעתי לכאן היא בגלל חומרת הוז"ל, למרות שהחיים היו לכאורה די טובים, תמיד הרגשתי רשע חוטא וכו'
כשהגעתי לאתרא קדישא הדין [תוך כדי חיפוש פורנו בגוגל] הבנתי שאני מכור ללא אפשרות לבחור,

אבל פה טמון הכלב,  כל עוד לא הגעתי לפורום, לקבוצה, לתוכנית, הייתי בגדר נטול בחירה, אבל עכשיו שאני רואה שיש אפשרות להגמל ולהפסיק לעבור על חטאים חמורים, איזה תירוץ יהיה לי? שאני מכור? נו אז מה? יש פה באתר הרבה מכורים שלא פוגמים בזכות התוכנית, וממילא אין את התירוץ של ההתמכרות.

[אני יודע שהרבה פה מרימים גבה וזועפים, מה אתה מדבר איתו על דת? תן לו לסבול עד שהוא ירגיש שהוא לא יכול יותר. 
אני יודע לעצמי שאני לא סבלתי בחיים הגשמיים, הסיבה היחידה שאני כאן, היא [עדיין] בגלל שלאונן זה אחד החטאים החמורים שיש, ועצם העובדה שאני נכשל בזה למרות כל הרצון והנדרים והחרמות והשבועות והסיגופים וכו', הטריפה אותי ולא נתנה לי מנוח.
ואם הקב"ה יתגלה אלי ויגיד לי: תשמע משה, אין לי שום בעיה שתאונן אני ישר יחזור לשם (אל תדאגו הוא עדיין לא אמר את זה) 
ז"א כל אחד והסבל שלו, אחד זה הורס לו את הבית, ואחד זה הורס לו את החיים הרוחניים, וכו']

בשולי הדברים אוסיף שלמרות שלעיל ציינתי את הסיבה שאני כאן, אחרי שאני כבר בתוכנית [יותר נכון-בתחילתה] אני מגלה כאן עולם עשיר ומדהים של קרבה שאין כמותה לקב"ה על בסיס קבוע, תיקון המידות,שיפור בזוגיות, שמחה וסיפוק, בקיצור- חיים הרבה יותר טובים ממה שהיה לי בעבר.
העיקרון הוא: תוציא את התאווה, ואת החלל שנוצר תמלא ברוחניות, וזה שווה את העבודה!!!

בעניין: נמאס לי מהחיים לפני 11 שנים, 5 חודשים #20022

• אחד
  • דירוג כסף
טוב חברים יקרים
אחרי 3.5 ימים (כן, תרשו לי לספור גם את החצי יום זה משמעותי בשבילי....) נפלתי
קמתי עם מצב רוח לא טוב בבוקר ובמצב כזה בדרך כלל הנפילה היא מהירה כמו שידוע לכם שהנפילות הם הבריחה מהחיים שלנו
אמנם הצלחתי לסחוב כמה שעות אבל נפלתי
מקוה שהקב"ה ימשוך אותי לכיוון עתיד טוב יותר

בעניין: נמאס לי מהחיים לפני 11 שנים, 5 חודשים #20024

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
השאלה של אחד היא שאלה אמיתית! ואין להקל בה ראש.
אמנם, יש כאן כמה גישות לתשובה.
1. כשאדם טובע, הוא לא שואל שאלות על ספינת ההצלה, אם היא הגיונית או לא.
2. כתוב בספרים שהבחירה היא רק ברצון האדם ולא במעשה. בדרך שאדם רוצה לילך... מוליכים אותו... (בעל כרחו) ולכן עלינו לרצות, והשאר בידי הבורא.
3. יש מושג שנקודת הבחירה מתרחקת מדרך האמצע. כמו הותרה בעיניו - נעשית לו כהיתר. ואז נקודת הבחירה היא נמוכה יותר ומשם צריך להתחיל את המאבק ביצר.
4. השפת אמת כותב, שהבחירה ניתנה לנו כדי שנבטל אותה! ונתן לקב"ה לבחור בשבילנו. אתה תראה שכשתמסור לו ית' את הבחירה, תצליח לבחור בטוב ולהתגבר.
5. בחטא של עריות כבר כתבה הגמרא "מה יעשה הבן ולא יחטא"? אלוקים הניח אותנו בסיטואציה הזו... הראיה שאנחנו שם... הבחירה היא תמיד על קדימה לא על אחורה.
6. בשאלת ידיעה ובחירה, התימא הוא לא על ידיעת ה' אלא על זה שיש לנו בחירה. ההנחה הבסיסית היא שהכל מאיתו ית'. והבחירה שלנו זה חידוש עצום שאי אפשר להבין אותו בכל מקרה.
7. כתוב בספרים שחשבון נפש (בחירה) זה דבר חשוב, אך אסור להתעסק בזה הרבה. רוב היום צריך להיות מונחים בזה שאנחנו מונהגים על ידו והכל ממנו. ורק בסדר מוסר מותר לך לחשוב על הבחירה במשך 20 דקות...
8. כשאתה באמצע דו קרב, אין זמן לחשוב על ביקורת עצמית! מי שמובס על ידי היצר, וכבר מיואש, אסור לו להתחיל להתעסק עם כמה פאשלות הוא עשה. ההיפך, צריך הרבה קור רוח! להחליט שזה מצב נתון... ולהתמקד במה שקורה הרגע! מה שאנחנו קוראים רק להיום....
9. ונסיים בזה, שעיקר המסר של שמור עיניך זה להתפלל ולהכנע לאבא שבשמיים... זו היא העבודת ה' הכי מעשית שיש. זו היא יראת שמים ואהבת ה' צרופה!

הרב "אחד" היקר
לדעתי העניה הבחירה שלך בשלב הזה, זה להיות כאן איתנו בפורום ולשאוב כל בדל חיזוק מבעלי הנסיון המר...
ואם נסתם הלב והמוח ואי אפשר להתפלל ולהתחנן לה' שיתן קצת כוח להלחם ביצר הרע... אנחנו נתפלל בשבילך...

בהצלחה רבה אחי
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: נמאס לי מהחיים לפני 11 שנים, 5 חודשים #20090

כנ"ל גם אני .
שים לב כמה זמן אני רשום לפורום ועדיין חולה .חולה!!!!!
אף אחד לא רואה,, אף אחד לא מרגיש , לא משהו שנוח לחשוף אותו .
אשרי האיש שהצליח להיפטר מהתאווה הזאת.
כמו אידיוט אני שומר את העיניים ברחוב ומגיע לבית ומאבד כל רסן , איכס אני פשוט נגעיל מעצמי.

תגובה: בעניין: נמאס לי מהחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #133017

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום
משה כתב on 22 נוב' 2012 22:54:
אחד היקר!
הסיבה שאני הגעתי לכאן היא בגלל חומרת הוז"ל, למרות שהחיים היו לכאורה די טובים, תמיד הרגשתי רשע חוטא וכו'
כשהגעתי לאתרא קדישא הדין [תוך כדי חיפוש פורנו בגוגל] הבנתי שאני מכור ללא אפשרות לבחור,

אבל פה טמון הכלב,  כל עוד לא הגעתי לפורום, לקבוצה, לתוכנית, הייתי בגדר נטול בחירה, אבל עכשיו שאני רואה שיש אפשרות להגמל ולהפסיק לעבור על חטאים חמורים, איזה תירוץ יהיה לי? שאני מכור? נו אז מה? יש פה באתר הרבה מכורים שלא פוגמים בזכות התוכנית, וממילא אין את התירוץ של ההתמכרות.

[אני יודע שהרבה פה מרימים גבה וזועפים, מה אתה מדבר איתו על דת? תן לו לסבול עד שהוא ירגיש שהוא לא יכול יותר. 
אני יודע לעצמי שאני לא סבלתי בחיים הגשמיים, הסיבה היחידה שאני כאן, היא [עדיין] בגלל שלאונן זה אחד החטאים החמורים שיש, ועצם העובדה שאני נכשל בזה למרות כל הרצון והנדרים והחרמות והשבועות והסיגופים וכו', הטריפה אותי ולא נתנה לי מנוח.
ואם הקב"ה יתגלה אלי ויגיד לי: תשמע משה, אין לי שום בעיה שתאונן אני ישר יחזור לשם (אל תדאגו הוא עדיין לא אמר את זה) 
ז"א כל אחד והסבל שלו, אחד זה הורס לו את הבית, ואחד זה הורס לו את החיים הרוחניים, וכו']

בשולי הדברים אוסיף שלמרות שלעיל ציינתי את הסיבה שאני כאן, אחרי שאני כבר בתוכנית [יותר נכון-בתחילתה] אני מגלה כאן עולם עשיר ומדהים של קרבה שאין כמותה לקב"ה על בסיס קבוע, תיקון המידות,שיפור בזוגיות, שמחה וסיפוק, בקיצור- חיים הרבה יותר טובים ממה שהיה לי בעבר.
העיקרון הוא: תוציא את התאווה, ואת החלל שנוצר תמלא ברוחניות, וזה שווה את העבודה!!!

תשובה של אלוקים:
אני כבר מודיע לך שבמקרה שלך, בתור אדם כפייתי ואובססיבי להוז"ל, לא אתן לך שום עונש, מבחינתי אתה בגדר אנוס בעל כורחו, לאנשים במצב הנפשי שלך, כמו למשל חילים במלחמה, איפשרתי אפילו לאברכים נשואים לבעול גויה יפת תואר.
נרגעת, אתה מרגיש משוחרר, רץ לאונן, חכה רגע.
אתה יודע שגם על אכילת בורקס וגלידה לא אעניש אותך? אז אתה רץ לאכול באובססיביות? אני מקווה שלא. למה? כי זה יגמור אותך. ככה יצרתי את מנגנון התאוות במין, באוכל, ובכל דבר, אכילה מרובה או תאווה אובססיבי הורגת, גם אם אתה אנדיאני או אפריקני.
עכשיו תתחיל להתאוות משוחרר בלי מצפון, תוכל גם לאכול בלי גבולות, אבל תזכור, ניפגש בצומת של מחלת ההתמכרות, אתה בסוף תתחנן אלי שאני יעזור לך להיגמל מזה, לא ב"השיבינו", שם אמרתי לך שאתה מסודר, אבל כשתגיע ל"רפאינו", אתה תזעק אלי, ואז תהיה חייב להפסיק, המלצה שלי, אל תתחיל עם זה, זה מחלה ממארת עם גרורות שפשוט הורגת אנשים, בדוק.

תגובה: בעניין: נמאס לי מהחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #133019

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 09 פבר' 2021 21:40:

אלוקים ענה באיחור של 9 שנים?  :-)

אוהבים אותך יהודה!!!!

כי אלף שנים בעיניך, כיום אתמול.

תגובה: בעניין: נמאס לי מהחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #133033

• mitmoded
  • דירוג זהב
יהודה מ כתב on 09 פבר' 2021 21:38:

משה כתב on 22 נוב' 2012 22:54:
אחד היקר!

תשובה של אלוקים:
אני כבר מודיע לך שבמקרה שלך, בתור אדם כפייתי ואובססיבי להוז"ל, לא אתן לך שום עונש, מבחינתי אתה בגדר אנוס בעל כורחו, לאנשים במצב הנפשי שלך, כמו למשל חילים במלחמה, איפשרתי אפילו לאברכים נשואים לבעול גויה יפת תואר.
נרגעת, אתה מרגיש משוחרר, רץ לאונן, חכה רגע.
אתה יודע שגם על אכילת בורקס וגלידה לא אעניש אותך? אז אתה רץ לאכול באובססיביות? אני מקווה שלא. למה? כי זה יגמור אותך. ככה יצרתי את מנגנון התאוות במין, באוכל, ובכל דבר, אכילה מרובה או תאווה אובססיבי הורגת, גם אם אתה אנדיאני או אפריקני.
עכשיו תתחיל להתאוות משוחרר בלי מצפון, תוכל גם לאכול בלי גבולות, אבל תזכור, ניפגש בצומת של מחלת ההתמכרות, אתה בסוף תתחנן אלי שאני יעזור לך להיגמל מזה, לא ב"השיבינו", שם אמרתי לך שאתה מסודר, אבל כשתגיע ל"רפאינו", אתה תזעק אלי, ואז תהיה חייב להפסיק, המלצה שלי, אל תתחיל עם זה, זה מחלה ממארת עם גרורות שפשוט הורגת אנשים, בדוק.

שימחת אותי מאוד יהודה היקר

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.74 שניות

Are you sure?

כן