ברוכים הבאים, אורח

6 ימים בלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: 6 ימים בלי 624 צפיות

6 ימים בלי לפני 1 שנה, 2 חודשים #145376

• meni880
  • חבר חדש

הי שלום אני חדש כאן 
ואני כל כך מקווה שאצליח להחזיק מעמד באתגר ה90 יום .. אני כרגע מסיים את היום ה5 בהצלחה 
ומרגיש תחושות מעורבות 
אבל בעיקר פחד להיכשל 
הבנתי שאם מחזיקים מעמד במשך 3 חודשים אז נגמלים מהדחף הבלתי פוסק הזה.
אני מתפלל שזה ככה .. ולא מלחמת התשה שאף פעם לא נגמרת 

תגובה: 6 ימים בלי לפני 1 שנה, 2 חודשים #145377

• Trying11211
  • רצף ניקיון נוכחי: 196 ימים
  • דירוג כסף

שלום עליכם אח שלי
השם יתברך יהיה בעזרך שתוכל ליטהר ולישאר נקי
חזק ואמץ צדיק

תגובה: 6 ימים בלי לפני 1 שנה, 2 חודשים #145389

• meni880
  • חבר חדש

אז איך אפשר לדעת אם זו התמכרות או סתם הרגל רע?  

תגובה: 6 ימים בלי לפני 1 שנה, 2 חודשים #145390

• Trying11211
  • רצף ניקיון נוכחי: 196 ימים
  • דירוג כסף
meni880 כתב on 28 ינו' 2023 21:42:

אז איך אפשר לדעת אם זו התמכרות או סתם הרגל רע?  

שבוע טוב אח שלי
אנחנו לא יודעים מה עשית כבר לנסות להפסיק, וכמה זמן אתה מתמודד עם זה ללא הצלחה, לכן אי אפשר לומר כלום.
רק תנסה,  תתחיל לעבוד, ותראה אם זה עובד בשבילך, תשתף פה מה עובר עליך, וכולם יעמדו לך לאח ולעזר.
בהצלחה

תגובה: 6 ימים בלי לפני 1 שנה, 2 חודשים #145392

• meni880
  • חבר חדש
[dir=rtl]שבוע טוב ומבורך 
תודה לך

תגובה: 6 ימים בלי לפני 1 שנה, 2 חודשים #145402

• meni880
  • חבר חדש

אשמח אם תוכל לשלוח לי את השם כדי שאוכל לשים בחיפוש 
תודה רבה

תגובה: 6 ימים בלי לפני 1 שנה, 2 חודשים #145407

meni880 כתב on 29 ינו' 2023 17:35:

אשמח אם תוכל לשלוח לי את השם כדי שאוכל לשים בחיפוש 
תודה רבה

היכנס לכאן: האם אני מכור לתאווה או כאן - קישור לנטפרי.

בהצלחה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: 6 ימים בלי לפני 1 שנה, 2 חודשים #145429

• שפע-רב
  • חבר ותיק

הכל תלוי אך ורק בך וברצון שלך להפסיק עם זה.
בהצלחה!

תגובה: 6 ימים בלי לפני 1 שנה, 2 חודשים #145431

שפע-רב כתב on 30 ינו' 2023 12:36:

בהצלחה!

ברוך הבא חבר יקר,
אני רואה שנרשמת היום לאתר, וכבר הסתערת על הפורום. שמחים לראות אותך כאן, ותמשיך לבא.

לגופו של ענין, יתכן שזה אכן תלוי ברצון ויתכן שלא, ולכן הוא שאל איך הוא ידע האם אצלו זה תלוי ברצון או לא.
למשל, אצלי זה כבר עבר מזמן את כח הרצון. 

בהצלחה רבה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: 6 ימים בלי לפני 1 שנה, 2 חודשים #145432

• meni880
  • חבר חדש

תודה שחידדת את הנקודה!

אתה אומר שאצלך זה עבר את הרצון אבל אתה נקי כבר כמה שנים!. איזה כיף לך . אתה אלוף ממש . תצליח.

תגובה: 6 ימים בלי לפני 1 שנה, 2 חודשים #145434

meni880 כתב on 30 ינו' 2023 21:34:

תודה שחידדת את הנקודה!

אתה אומר שאצלך זה עבר את הרצון אבל אתה נקי כבר כמה שנים!. איזה כיף לך . אתה אלוף ממש . תצליח.

בוקר טוב,
בס"ד בזכות עבודת הצעדים והקבוצות שאני מגיע אליהם, אני זוכה כל יום רק להיום לקבל מאלוקים את המתנה של עוד יום נקי. וזה ע"י פרדוקס שברגע שאני מודה שאני חסר אונים מול התאווה ואני נכנע ופונה לבקש עזרה מאלוקים, אני זוכה לנקיות.
זה מה שעובד לי בס"ד במשך 29 יום, 9 חודשים ו-7 שנים בחסד אלוקים, מכוחו ולא מכוחי.

בהצלחה רבה
ויום טוב

תגובה: 6 ימים בלי לפני 1 שנה, 2 חודשים #145436

• שפע-רב
  • חבר ותיק
מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 30 ינו' 2023 17:41:

שפע-רב כתב on 30 ינו' 2023 12:36:

בהצלחה!

ברוך הבא חבר יקר,
אני רואה שנרשמת היום לאתר, וכבר הסתערת על הפורום. שמחים לראות אותך כאן, ותמשיך לבא.

לגופו של ענין, יתכן שזה אכן תלוי ברצון ויתכן שלא, ולכן הוא שאל איך הוא ידע האם אצלו זה תלוי ברצון או לא.
למשל, אצלי זה כבר עבר מזמן את כח הרצון. 

בהצלחה רבה

אם לא הרצון איך הגעת לתקופת נקיות של יותר מ-7 שנים? מה העניין להשקיע בזה כ"כ הרבה בחיי היום יום ע"י שיחות, קבוצות וכל דבר אחר אם לא הרצון להפסיק עם זה?

תגובה: 6 ימים בלי לפני 1 שנה, 2 חודשים #145439

ערב טוב,
תודה על השאלה, אנסה להגיב בקצרה.
כח הרצון שלי במשך שנים רבות לא עזר לי להיות נקי, וגם בשנים הללו לא עזר לי כח הרצון להיות נקי. אך המציאות של החיים שלי שההתמכרות הובילה אותי לשם, גרמה לי להבין שאני צריך לפעול בדרך אחרת בשביל להיות נקי, וכי אין שום סיבה שמה שעד היום לא עבד לי - פתאום יתחיל לעבוד לי.
אכן יתכן לומר שכח הרצון מוביל אותי להגיע לקבוצות ולהיות בקשר יומיומי עם חברים וכו' וכו', אך לא כח הרצון עצמו מביא לי את הנקיון, וזה בדיוק ההבדל בשבילי אם אני מתמודד או מכור. היו כמה שנים טובות שהייתי כאן בפורום והייתי סבור שאמנם אני מכור, אבל לא הבנתי שזה אומר שאני לא יכול להתמודד ולהילחם בתאווה, עד שבס"ד אחרי שנתיים וחצי אלוקים תפס אותי בפינצטה ושם אותי מול המראה ונתן לי את היכולת לראות בכנות את המציאות של החיים שלי, ולראות שאין לי שום כח ויכולת מול התאווה ואני חסר אונים לגמרי מולה, שהרי גם באותם שנתיים וחצי שכבר הבנתי שאני מכור - המשכתי להשתמש בתאווה ללא גבול, ואף התדרדרתי עוד ועוד בשימושים שלי, וכמעט חציתי קו אדום מאד מאד חמור מבחינתי, ורק לבסוף זה נמנע לא בגללי אלא בגלל אנשים אחרים, ובדיוק שם ראיתי איך אלוקים מכוון את הדרך שלי לקבוצות.
ואסירות תודה שמאז שהתייאשתי מהמלחמה, ונכנעתי ומסרתי לאלוקים את התאווה ואת החיים שלי, וכך כל יום ויום מאז אותו יום כולל היום, בס"ד אני זוכה לנסים גדולים ורבים, בחסדי ה' המרובים, בזכות התוכנית, הצעדים, הספונסר, החברים והקבוצות.

בהצלחה רבה

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 2 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: 6 ימים בלי לפני 1 שנה, 2 חודשים #145446

• שפע-רב
  • חבר ותיק

תודה רבה על התגובה.
ממה שאני מבין, בחרת דרך אחרת להתמודד. במקום להילחם, שינית דרך לדרך של כניעה להשם.
אם זה כך, גם הדרך שבחרת או שהובלת אליה בהרבה סיעתא דשמיא זו דרך שאתה רוצה להמשיך איתה כי אתה רוצה להפסיק להיכשל באותו עניין (ויש לכך סיבות).

תגובה: 6 ימים בלי לפני 1 שנה, 2 חודשים #145448

אכן כמו שכתבת, בודאי שיש לי רצון להפסיק להשתמש בתאווה, ולכן אני ממשיך כל יום לעשות את הפעולות של התוכנית, כי לחזור לתאווה שהורסת לי את החיים אני לא רוצה.
הסיבות למה אני רוצה להפסיק הם רבות מאד, זה הן מבחינת האיסור, הן מבחינת שזה הרג אותי רגשית ונפשית, ניתק אותי לגמרי מהחיים, מהסובבים אותי ומכל העולם, ועוד סיבות רבות.

בהצלחה רבה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.91 שניות

Are you sure?

כן