ברוכים הבאים, אורח

ברוך הבא
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ברוך הבא 252 צפיות

ברוך הבא לפני 1 שנה, 3 חודשים #145114

• Barkan
  • חבר חדש

איך מתחילים את ההיכרות פה באתר?
אני נמצא במקום אבוד עם הנושא שכבר מאז שאני ילד (עוד לפני מגיל 11) הכרתי את הפורנו ואני שם...
זה שואב ממני הרבה... אני יכול להעיד על עצמי שאם לא הייתי מכור בגיל צעיר אולי הייתי במקום אחר ממה שהייתי היום.
לדוגמה ביסודי הייתי תלמיד מעולה ואז הגעתי לחטיבה והייתה לי נפילה בציונים וביכולת הלימודית שלי, ובכלל ביכולת ליצור חברים וכנ"ל גם בתיכון. אני זוכר שלא היה יום שלא הייתי מאונן או משתמש בפורנו וזה היה הורס אותי...
לא למדתי בבית ספר דתי אלא ממלכתי ורק לפני 3 שנים חזרתי בתשובה (שנה לפני הקורונה). 
יש לי זיקה מאוד גדולה לדת ואני מאוד אוהב וגם אני חי בתוך היסורים של הקודש לחו"ל, שאני אומר לעצמי הנה אני עוד מעט מגיע לחנוכה וזאת ההזדמנות האחרונה להתעלות ואז בנר השביעי אני נשבר. וגם חודשים שקדמו לו... כאילו איבדתי את ההזדמנות.
מעבר לזה אני בלי חשק לכלום- לא רוצה לחפש עבודה ולא רוצה לצאת לעבוד (למרות שאני יודע שצריך לצאת ולעשות אבל אני מחפש את הדרך הכי קלה...)
יש לי 2 תארים במקצועות הומניים שלמדתי (אני מאמין שאם לא הייתי נופל לכל הדבר הזה מגיל קטן הייתי לומד רפואה).
זה הרס לי הרבה, אני בעיקר עייף ובלי חשק לכלום ואני רוצה לצאת מהמצב הזה. לא יכול להיות שאני אגרר לסיטואציות האלה שוב ושוב ושוב!
בין לבין אני גם התחתנתי והתגרשתי מכל מיני סיבות- לא בגלל שלא עבדתי, אלא עבדתי ובסוף נאלצתי לעזוב את העבודה ללא ברירה. אלא שהתחתנתי עם הבחורה הלא נכונה (בעיקר לא נכונה מבחינה דתית) שהיא כל מה שאני לא הצלחתי לראות לפני... ואני מרגיש שאני רוצה למצוא זוגיות חדשה ממקום נכון ואמיתי, ואני אומר לעצמי איך אני אוכל לעשות זאת עם ההתמכרות? איך אני אוכל לעשות זאת אם אין לי יכולת להיות בעבודה נורמלית לאורך זמן?
מרגיש שאין לי עתיד ואין לי רצון לקום בבוקר (למרות שזה נוגד כל מושג בדת).
אני אוהב את ה' (כי הוא עזר לי הרבה בחיים בכל מיני ניסים שראיתי) אבל מרגיש שלא אוהב את עצמי מספיק בגלל ההתמכרות כדי לאהוב אותו כמו שבאמת הייתי רוצה!

מוסיף פה עוד הערה- כמה באמת המצב חמור? שלפני ההרשמה לאתר שנעשתה לפני בערך רבע שעה אני אוננתי וצפיתי בפורנו- אז מחר אני צריך לאפס את האתגר
מהמודעות למצב- רציתי לצאת מזה!

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 3 חודשים על ידי Barkan. סיבה: תוספת חשובה להודעה

תגובה: ברוך הבא לפני 1 שנה, 3 חודשים #145115

ברוך הבא ברקן!!
הגעת למקום הנכון!
אשריך על השיתוף הכנה במצבך
בזכות האתר הזה הצטרפתי לתוכנית שתים עשרה הצעדים
וחיי משתנים לטובה מיום ליום.
אוהבים אותך!תמשיך עם הפנים קדימה
בהצלחה! משה
נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 3 חודשים על ידי משה שלמה.

תגובה: ברוך הבא לפני 1 שנה, 3 חודשים #145118

ברוך הבא לפורום
אני ממליץ לך להמשיך להגיע לכאן, לקרוא את ההודעות החדשות והישנות, לקרוא את המדריך של האתר, ולפתוח יומן מסע, ותוכל לשתף ולשאול שאלות.
בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן