ברוכים הבאים, אורח

איך ממשיכים?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך ממשיכים? 238 צפיות

איך ממשיכים? לפני 1 שנה, 2 חודשים #145069

• Mrd
  • רצף ניקיון נוכחי: 135 ימים
  • חבר חדש

היי כולם, 
אשתף בסיפור שלי בתקווה לקבל מכם חיזוק ותקווה. 

אני נשוי לאישה שהיא הרבה מעבר להתגשמות החלומות שלי, מבחינת אופי ומבחינת מראה. 
אנחנו נשואים מספר שנים שבמהלכן לא נפלתי כלל למראות אסורים או לפורנו ולכן גם לא הייתי מודע להתמכרות שלי. 
ואז זה קרה - במשך כחצי שנה הייתי צופה באופן די תדיר במראות אסורים והייתי נופל לאוננות, לא סיפרתי לאישתי על כך כי חשבתי שאצליח להפסיק, לאחר התקופה הזאת של החצי שנה לאחר שאישתי שאלה, סיפרתי לה על מה שעשיתי (לא סיפרתי לה הכל בהתחלה כמו שמגיע לה כי חששתי מהתגובה וגם כי לא רציתי לפגוע בה יותר ממה ש-)
אישתי נפגעה מאוד, זה הרס לה את מה שהיא חשבה עליי ואת מי שאני (כי תמיד אמרתי לה שאני לא מרגיש צורך לראות או לאונן, דבר שהיה נכון עד לנפילה הממושכת הזאת). 
שיקרתי לה לגבי מה בדיוק היה ומה ראיתי, לא אמרתי את הכל ולקח לי הרבה זמן עד שהיא ידעה את הכל לגמרי, היא נפגעה מאוד מעניין האוננות אך יותר מהאופן שבו נהגתי וכי שיקרתי ולא סיפרתי את הכל מההתחלה. 

אני מרגיש נורא כמו שמעולם לא הרגשתי והייתי מוכן לעשות הכל כדי שהמצב יהיה כאילו הדבר הזה מעולם לא קרה. 

זה הסיפור שלי בקצרה, מקווה שהייתי ברור. 

תגובה: איך ממשיכים? לפני 1 שנה, 2 חודשים #145070

אוהבים אותך 
תודה ששיתפת
תמשיך לבוא!

תגובה: איך ממשיכים? לפני 1 שנה, 2 חודשים #145076

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 623 ימים
  • דירוג פלטיניום

אח יקר, עברתי משהו דומה. אשתי גילתה עלי בבת אחת הרבה מידע שקשור לעניין, יותר מזה היא גם קראה את צעד 1 שכתבתי (אם זה אומר לך משהו) שהיה לי בכיס. בכל מקרה זה היה ממש מכה קשה שלקח איזה שלושה שבועות לפחות להתאושש ממנה. עוברים את זה ויוצאים מזה חזקים יותר.
תחזיק חזק, תתפלל טוב שהשם ינחה אותך בתוך הבלאגן שהוא הכניס אותך... 
זמין בשבילך בהודעות כאן באתר אם תרצה 

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 2 חודשים על ידי שמח בחלקי.

תגובה: איך ממשיכים? לפני 1 שנה, 2 חודשים #145079

• Trying11211
  • רצף ניקיון נוכחי: 196 ימים
  • דירוג כסף

מזדהה מאוד עם זה, גם עלי עבר משהו כזה, כשאשתי גילתה כל מה שעובר עלי, אבל עם הזמן כשגם גילתה עד כמה אני עובד על זה, והכל מסביב וכו’ אזי רק התחזקה הקשר בינינו על ידי זה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן