ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש פה 229 צפיות

חדש פה לפני 1 שנה, 4 חודשים #144844

לפני הכל אגיד שהסיפור שלי ממש מורכב ומוזר, כולל בתוכו פטישים  אז מבקש מכם, בבקשה לא לשפוט. אני פותח את הלב שלי פה ומשתדל לעשות את זה כמה שיותר באנונימיות.
את השם שלי לא אחשוף כאן, אבל אגיד שאני מעל גיל 20. אני אתאיסט (לא להיכנס איתי בבקשה לדיונים של אמונה, יש לי את הסיבות שלי) ועל כיסא גלגלים מאז שאני זוכר את עצמי. העניין שלי עם פורנו התחיל באזור גיל 16.  איפהשהו בתהליך גיליתי שיש לי סטיה מינית (חוקית, אל דאגה) ומצאתי את עצמי נשאב לאתרי פורנו שקשורים אליה. הופתעתי שאני לא "המוזר היחיד" בעולם והיה בזה משהו ממש מנחם. גיליתי עולם שלם, כזה שבו אין פחד מדחיה, כי פורנו זה בטוח ופורנו לא יכול להגיד לך לא. אתה לא צריך לתפוס אומץ, רק למצוא פינה שקטה (לא היו אז סמארטפונים והייתי צריך להשתמש במחשב) ופשוט לאונן.
הזמן עבר והיו לי כמה דברים בחיי. אבל תמיד נמשכתי למפלט הזה. אמנם פחות מבדרך כלל בגלל הזוגיות, אבל תמיד המוח שלי נשאב לסקס האחר, הסקס הלא רגיל. אידיאל מאוד מסוים התקבע בראשי ואני תמיד חוזר אליו.
הדבר הזה דפק אותנו, אבל היא מעולם לא נכנסה בי על זה, רק רצתה שאקח את הזמן כדי לפתור את הדבר הזה עם עצמי (כפרה עליה). לפני כמה ימים במסגרת העבודה שלי, נכחתי בשיחה עם מכור שעבר גמילה (מסמים) ובראש שלי הצלחתי במהירות להשוות בין מה שהוא עובר למה שאני עובר והבנתי שאני מכור, אין דרך אחרת לנסח את מה שקורה. לפני שלושה ימים הצטרפתי לאתר והיום בגלל ויכוחון קטן עם הבת זוג ועוד משהו כ"כ קטן ומבאס שקרה ברחתי למקום הזה. כן, אני עד כדי כך שברירי.
עדכנתי את הטבלה וקיבלתי את המייל שאומר שנפילות זה טבעי, אבל אני מרגיש כ"כ אשם. היו לי כבר נסיונות גמילה קודמים, אבל תמיד חזרתי לזה, במיוחד כשלא הייתי בזוגיות ולא היה לי זמין אז זה היה מאוד נוח.
תודה לכם על ההקשבה ובבקשה אל תשפטו או תיכנסו איתי לשיחות של אמונה. הצטרפתי לאתר כדי לקבל עזרה להתמכרות שלי ולא יותר.
שיהיה לכם ערב טוב

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 3 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: חדש פה לפני 1 שנה, 4 חודשים #144850

• gidi
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא חבר יקר! המון בהצלחה!
ממליץ לך בחום להצטרף לקבוצות SA , לי זה מאוד עזר ואני מכיר חברים שנשמעים בדיוק כמוך שם.
אני יכול להגיד שאצלי גם היה סוג של פטיש (אמנם יכול להיות שיותר מקובל) והיום בנס אני מרגיש שזה כבר לא קיים אצלי, ההחלמה עושה את שלה.
אוהבים אותך.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: חדש פה לפני 1 שנה, 4 חודשים #144852

אהלן ותודה על הקבלת פנים מה זה בעצם קבוצות SA?

תגובה: חדש פה לפני 1 שנה, 4 חודשים #144853

בתימצות רב
קבוצה של סקסהוליסטים אנונימים
שעובדים ביחד על השתים עשרה צעדים

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 4 חודשים על ידי משה שלמה. סיבה: דיקדוק לשוני
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן