ברוכים הבאים, אורח

אז גם אני הצטרפתי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אז גם אני הצטרפתי 907 צפיות

תגובה: אז גם אני הצטרפתי לפני 1 שנה, 3 חודשים #144770

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג פלטיניום
שוקי12 כתב on 04 דצמ' 2022 00:12:

אז מה במקום הזה עזר לך,אני סקרן

נראה לי שהשאלה הופנתה אלי אז אשתדל לענות.
כלל ראשון בחיים אומר אם דבר עובד, הוא עובד, אח''כ תשאל למה - ע''י הכלל הזה מצאו את התרופה לרוב המחלות. אני לא יודע אם אתה זוכר אבל בליל שבת בשנת 7-11-2003 היו רמקולים בכל הריכוזים החרדיים בארץ שכל תינוק שמשתמש ברמדיה צמחית לפנות דחוף לבית חולים. בהמשך נודע שהחסירו ויטמין B1 ברמדיה, אך כשחיללו שבת בשביל ההודעה הזו לא ידוע מה הבעיה. אך מה שכן ידעו שרק 3% בישראל צורכים רמדיה צימחית, ו 100% מהתינוקות שהגיעו לבתי החולים ביומיים ההם עם תסמינים נוירולוגים צורכים רמדייה צימחית. צירוף סטטיסטי זה הוא משהו וודאי. אח''כ התחילו לחפש את הגורם. 
אם נמצאים כאן עשרות שמספרים לך שניסו הרבה שנים ולא יצאו, וכאן הם יוצאים, אז זה עובד, ועם הצלחה לא מתווכחים. - למעשה זו שיטה מוכחת שעובדת בכל העולם בצורות שונות. 
מה אני חושב שעזר לי כאן. אני בעצמי חוקר את זה וקשה לי לענות. לדעתי יש כאן כמה שילובים.
א. המודעות שלי לבעיה שלי יותר ברורה. גם אם שנים זיהיתי שאני בבעיה, כשאני נכנס לכאן אני פוגש עוד, זה עוזר להבין שאכן זה קיים ואין מה להתכחש. 
ב. בהחלט העידוד והמעקב של החברים.
ג. אני מרגיש גם אחריות, זה נותן לי דחיפה להתאמץ יותר, כדי לא לאכזב, אני יודע שככל שאחזיק יותר זמן מעמד, זה יותר יעזור גם לאחרים להחזיק. 
ד. הנפילות שלנו חלקם הגדול הגיע בתור סוג הרפייה ובריחה מהחיים האמתיים. במקום לסדר את חשבון הבנק הלוחץ, הכי קל לברוח לזוהמה במחשב. - אני משתמש באתר הזה כמקום בריחה כשר, ואפילו מועיל. 

זה מה שאני חושב שעובד אצלי. אולי אחרים יסבירו יותר טוב איך זה עובד.
בכל מקרה שים לב, שכל החברים היקרים כותבים לך אותו דבר. כל התקדמות שאתה עושה כאן היא חלק מתהליך. לא נפלת בפו' תודה לה' תן לעצמך טפיחה על השכם, על תאמר לעצמי אבל נפלתי וכו'. בעז''ה משך הזמן יגיע נקיון שלם. 
אוהב אותך ומתפלל להצלחתך אלי שומר.

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 3 חודשים על ידי אלי שומר.

תגובה: אז גם אני הצטרפתי לפני 1 שנה, 3 חודשים #144773

• שוקי12
  • חבר קבוע

אז אולי זה המקום להוסיף פה מה שהייתי אתמול,ישירות אליך.
ותוהה עם עצמי כבר כמה ימים..כולם מייד אומרים לי לשתף בפורום,ולהשתמש בו כמה שיותר ,וזה מה שעוזר..אבל אני לא בטוח..
אולי דווקא לקרוא מקרים יותר קשים,או להתכתב עם טיפוסים שונים,"הורסים" לך את התמימות היחסית כביכול,יכולים לדכא אותי?!
סתם פותחים לי צהר מיותר ליצר רע?!
אני לא בטוח בעצמי מה אני מרגיש למעט שנחשפתי..רק תוהה..בינתיים עושה מה שאפשר..
מה אגיד ובמה אצטדק...לפחות לא פורנו כבר כמה ימים?!....לא סופר..
גם זה משהו...

תגובה: אז גם אני הצטרפתי לפני 1 שנה, 3 חודשים #144962

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני חושב שאם אדם מגיע ממקום נקי, זה לא הורס לו השיתוף אלא ההפך מעודד יש עוד וכולם עובדים. 
תמשיך לספור, תחלק את זה לשלבים ממה אתה מצליח להישמר. 
בהצלחה. 

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן