ברוכים הבאים, אורח

מצטרף חדש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מצטרף חדש 835 צפיות

תגובה: מצטרף חדש לפני 1 שנה, 3 חודשים #145251

שלום חברים. 
כפי שכתבתי קודם, לצערי נפלתי בערב חנוכה, ושוב נפלתי כמה פעמים במהלך חנוכה ולאחריו. 
לאחר מכן, הצלחתי להחזיק מעמד שבועיים, ושוב נפילה חד פעמית לפני כמה ימים. 
מרגיש שצריך לעלות הילוך. מוכן אם צריך גם לשלם על זה כסף (זה מספיק חשוב!).
אשמח אם תעזרו לי להבין מהן האפשרויות העומדות בפניי?
1. קבוצת sa - מאוד מרתיע אותי החשיפה בקבוצות חיות, לא רואה את עצמי עושה את זה, לפחות לא בשלב הזה. א) יש קבוצות כאלה טלפוניות אנונימיות ללא צורך בחשיפה? ב) האם יש אפשרות ללמוד וליישם את שיטת 12 הצעדים לבד? אולי בעזרת הדרכה אינטרנטית (סרטונים או משהו אחר)? ג) האם יש אפשרות ליישם את 12 הצעדים באופן פרטני בעזרת מלווה או פסיכולוג או מטפל?
2. פסיכולוג \ מטפל מקצועי אחר - מה דעתכם? זו דרך שהוכחה כמוצלחת? יש לכם המלצות ספציפיות?
3. האם יש לכם המלצות לכיווני פעולה נוספים אפשריים?
אשמח לדעתכם לגבי האפשרויות השונות, כאן או בפרטי.
כמו כן, האם יש באתר רשימה, או אם אפשר לכתוב כאן, מי מבין החברים בפורום מהמנהלים של אתר שמור עיניך? כדי שאוכל במקביל ליצור קשר בפרטי, ולוודא שאני מקבל עצות מקצועיות, לפני החלטה על מהלך משמעותי כזה.  
תודה רבה!

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 3 חודשים על ידי אריה כ.

תגובה: מצטרף חדש לפני 1 שנה, 3 חודשים #145252

שלום אריה היקר אשריך על הנכונות! אפילו להשקיע כסף... 
אני בטוח שעצם הרצון הזה כבר מביא נחת רוח לאבינו שבשמים!
נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 3 חודשים על ידי משה שלמה. סיבה: שיהיה מסודר

תגובה: מצטרף חדש לפני 1 שנה, 3 חודשים #145268

• Trying11211
  • רצף ניקיון נוכחי: 196 ימים
  • דירוג כסף
אריה היקר 

ה’ יהיה איתך למצוא את הדרך המתאים בשבילך לעזור לך להתמודד עם הנסיונות והמעברים האלו.

אני לא יכול לומר לך מה עובד ומה לא עובד, אני רק יכול לומר מה שעוזר ועובד אצלי.

אני התחלתי ללמוד ספרי ברסלב ולקיים העצות שכתוב שם כמו התבודדות וכו’ וגם עבדתי הרבה על קשר אמיתי ונכון בבית, וזה עוזר לי מאוד.

תהיה חזק וה’ יעזור לך

אוהבים אותך 

תגובה: מצטרף חדש לפני 1 שנה, 1 חודש #145639

שלום וברכה, (וכמעט פורים שמח!). 
זמן מה לא כתבתי כאן, למרות שאני בהחלט ממשיך להיכנס הרבה לאתר, וממשיך את ההתמודדות היומיומית... 

ברוך ה', תכנית "לטוס אל החופש" הגיעה מבחינתי בדיוק בזמן שהייתי צריך, עם התכנים המעולים הנוספים בתוכנית gye+, זה בדיוק מה שחיפשתי! תכנית עבודה אינטרנטית אישית אנונימית, כולל סרטונים הסברים ומטלות, שתסייע לי להציב יעדים ולרכוש כלי התמודדות, ממש ממש תודה רבה על תכנית מדהימה ונפלאה מלאת תוכן ומקצועיות!
כמובן שאני לא יודע אם זה יהיה פתרון סופי לבעיה שלי, מקווה שכן, אבל בכל מקרה אני כבר רואה שאני מצליח להחזיק נקי זמן רב יותר, ואני מאמין ומקווה שזה ישפר את ההתמודדות ואת ההצלחות.

אשמח לעצותיכם לגבי עניין אחד - במסגרת "יומן דחפים", שמתי לב, שאחד הטריגרים המשמעותיים אצלי, שגורמים לדחף, הוא ראיית מראה לא צנוע ברחוב. ומה לעשות - תחילת הקיץ - זה בדיוק התקופה שמראות כאלה הולכים ומתרבים! אשמח אם יש לכם עצות קונקרטיות, איך להתמודד עם חשיפה למראות לא צנועים ברחוב?
כמובן, שעדיף להימנע מהליכה לא נצרכת למקומות שיש בעיות צניעות, אבל מה לעשות - בחיים צריך גם להסתובב ברחוב, ללכת לעבודה, לעשות קניות, ועוד, אי אפשר לברוח מזה... אשמח לעצות מניסיונכם.

תודה רבה חברים יקרים ואהובים!

תגובה: מצטרף חדש לפני 1 שנה, 1 חודש #145640

דבר ראשון צל"צ על ההתקדמות וניצול הכלים של האתר הקדוש
יפה לך שמצאת את הטריגר שלך
אני מאוד מזדהה עם הנקודה של מבטים ברחוב
(אם כי היום אני יודע שהבעיה שלי זה הרגשות מתחת לפני השטח)
אני יכול לכתוב לך ארבע נקודות שעוזרים לי
1 לשתף חבר לא להשאר עם זה לבד 
2 לפנות לאלוקים ולומר לו בפשטות א-לי אני חסר אונים מול המושא תאווה הזה אני לא יכול לבד להתמודד עם זה בבקשה תעזור לי
3 מה שמקובל בתוכנית זה להתפלל עליה (אני חושב שהרעיון הוא להפוך אותה מאובייקט מיני לבן אדם עם צרכים וקשיים וזה מרגיע) 
4להגיד לעצמך נכון יכול להיות שאני יהנה עם אני יסתכל אבל זה לא כדאי לי אז אני מוכן לוותר (לא להתגבר) רק על המבט/הנאה הזה, כי זה לא טוב לי
אוהב אותך! בהצלחה!

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן