ברוכים הבאים, אורח

מצטרף חדש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מצטרף חדש 843 צפיות

מצטרף חדש לפני 1 שנה, 4 חודשים #144673

שלום לכם. 
הצטרפתי היום לאתר, אחרי תקופה של התדרדרות עקבית בנושא שמירת הברית, דרך האינטרנט. 
עד היום חששתי להצטרף לאתר ולפורום, מחשש להיחשף, אבל אני מבין ומקווה שהפורום אנונימי לחלוטין, כך שאוכל להשתתף לקבל כלים וכוחות, ובעזרת ה' להתגבר. 
אני נשוי, עם כמה ילדים, עוסק בתורה וחינוך, ומוצא את עצמי נופל שוב ושוב. ברוך ה' טוב לי בחיים, עבודה טובה, אישה מצוינת, ילדים נפלאים, ובכל זאת בלי שאני מבין למה זה קורה לי!!! - נופל שוב ושוב... 
למרות שאני עושה מאמצים כבירים, שיהיה לי סינון על הפלאפון, וסינון על המחשב, ועל כל מכשיר טכנלוגי בבית, בכל פעם אני מוצא באקראי או בהתקף של תאווה 'פירצה' חדשה שגורמת לי ליפול מחדש... (דרך אגב, יש באמת אפשרות לסינון הרמטי לחלוטין?). 
על סף יאוש... ממש נמאס לי מהסיפור הזה.. מרגיש תחושה של חוסר שקיפות כלפי הסובבים אותי (משפחה, חברים, ועוד), כשאני יודע שיש דבר משמעותי בעייתי רוחנית שהם לא יודעים עליי...
התחלתי היום את אתגר 90 יום, מקווה שאעמוד בו, אם כי בלב מלא חשש, כי אני כבר יודע שזה ממש לא פשוט...
אשמח לשמוע את עצתכם מה עוד אפשר לעשות. 
תודה.

תגובה: מצטרף חדש לפני 1 שנה, 4 חודשים #144674

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

אריה היקר 

ברוכים הבאים 

ראשית מהיום אתה כבר לא צריך להתמודד לבד אנחנו משפחה אחת גדולה  !!!!!!!!

1. כאחד שמבקר באתר כמה שנים תדע שהוא אנונימי לחלוטין 
אתה להיות הכי דומיננטי באתר ולכתוב הכל ובחיים לא ידעו מי אתה !!!!!!!!
2. הרבה כאן כמוך עם משפחה טובה וכד' משרות תורניות ומרגישים בסוג של פיצול אישיות בכל פעם שהם נופלים ותסכול רב מהמצב הזה,
3. אני בטוח שתוכל לקבל הרבה תועלת יש כאן הרבה עצות ורעיונות איך להתמודד,
קרא קצת באתר תנסה לראות התמודדויות של חברים ודרכי התמודדות,

תגובה: מצטרף חדש לפני 1 שנה, 4 חודשים #144678

• Trying11211
  • רצף ניקיון נוכחי: 196 ימים
  • דירוג כסף

ברוכים הבאים
מזדהה מאוד עם כל מה שכתבת, אבל לעולם לא תוכל להיות על סף היאוש שאין שום יאוש בעולם כלל, הוא דבר שלא בא לעולם, רק לפעמים נמצאים במצב שאינם יודעים הדרך שילכו בה להגיע למקום, ולזה יש פה חברים טובים שמשתפים את הדרך שעובד להם, עד שמוצאים הדרך הנכון שעובד בשבילנו. 
אוהבים אותך ומחכים להצלחתך

תגובה: מצטרף חדש לפני 1 שנה, 4 חודשים #144707

• צמא לדברו
  • רצף ניקיון נוכחי: 59 ימים
  • דירוג כסף
(דרך אגב, יש באמת אפשרות לסינון הרמטי לחלוטין?). 
על סף יאוש...

למיטב ידיעתי אין אפשרות לסינון סגור לגמרי, ומנסיון בתחום וידע רב, וקשרים עם חברות הסינון אין פתרון לאדם מכור לא שפוי כמוני,
ככה גם אמר לי אחד ממומחים בחברת סינון אחת, שכל פרצה שאני מצאתי בחסימה טובה, אדם שפוי ושלא מכור, לא יוכל להגיע למקומות הפרוצים שאני כמכור מגיע.
זה לגבי האפשרות סינון.
הפתרון האמיתי הוא לא סינון, כמכור אני חייב להוציא את זה מהראש שלי, ושמעתי את זה מהרבה חברים בקבוצות 12 צעדים של SA שהפתרון זה לא סינון כי הבעיה זה לא האינטרנט, וכתבתי כאן דבר רחב שצריך להרחיב בו הרבה.
הפתרון לבעיה שהיא גופנית נפשית ורוחנית, צריך להיות גם כן משהו כזה. ו- 12 הצעדים עם תוספות של טיפול (לפעמים) נותנים את הפתרון מניסיון.
אז לגבי הייאוש, זה טוב, רק כאשר הגעתי לנקודת ייאוש, כשהבנתי שאני לא יכול לבד ורק אלוקים יכול לעזור לי, פניתי לעזרה.
אז אל ייאוש מהייאוש, זה דבר טוב.
תודה להשם על כל יום שאתה נמצא כאן.
איתך בדרך ובמסע לתשעים יום ויותר...
אשמח להיות בקשר בהודעה פרטית, תוכלו להיכנס לדואר פרטי בפרופיל שלכם ולשלוח הודעה למי שתרצו.
המשך לילה שפוי ומפוכח.

תגובה: מצטרף חדש לפני 1 שנה, 4 חודשים #144875

תודה רבה על תגובותיכם! כל תגובה מעודדת מחזקת ונותנת כוח. 
ברוך ה' אני אחרי קצת יותר משבועיים, משמח ומעודד מאוד! אין לי ספק שזה בגלל ההתחברות לאתר ולפורום, מקווה שיהיו לי את הכוחות להמשיך בנקיות כמה שיותר, ושהאפקטיביות כאן תמשיך להשפיע עליי לאורך זמן.  
ביום-יומיים האחרונים מרגיש קושי להחזיק מעמד, עקב אתגרים ועומסים. אשמח לדברי עידוד וחיזוק מהחברים היקרים כאן, כדי להגביר מאמצים ולהצליח שלא ליפול, לשמור על ראש נקי, ולשמוח בהתגברות על היצר (שמחה אמתית לאורך זמן), יותר מאשר העונג (הכואב) שבנפילה (עונג דמיוני רגעי וזמני). 
(דרך אגב, פרשת השבוע הקרובה, עוסקת לא מעט בהתמודדות עם היצר, סביב יוסף הצדיק שהתגבר על יצרו, יש הרבה מקורות שעוסקים בעניין. אם למישהו יש מקור מעניין מחזק וחשוב סביב נושא זה, אשמח לשיתוף).  
תודה על עזרתכם. 

תגובה: מצטרף חדש לפני 1 שנה, 4 חודשים #144878

• Trying11211
  • דירוג כסף

אח שלי מאוד שמח שאתה כבר שבועיים נקי, זה לא קל, אבל איזה שמחה יש כשמרגישים נקי, מרגישים ראש בהיר ומפוכח, תהיה חזק, ותמשיך בעזרת השם הלאה

תגובה: מצטרף חדש לפני 1 שנה, 4 חודשים #144881

אריה יקר!
ברוך הבא!
כל מצטרף חדש מוסיף
תודה שבאת!
כתבת " מקווה שיהיו לי את הכוחות להמשיך בנקיות כמה שיותר"
בעיני ההחלמה אמנם תלויה בנקיות אך יסודה בריפוי רוחני נפשי

בדרך כלל ההתמכרות יושבת על קושי שגורם לנו לברוחאו חסר בצרכים הנפשיים שלנו  שמחליש אותנו בתמדדות מול התאווהשתים עשרה הצעדים או/ו טיפול  עוזר לנו להגיע לעומק המחלה ולרפאות אותהכתבת "טוב לי בחיים"אני שמח בשבילך!האמת שגם אני חשבתי ככה  עד שהלכתי לטיפול וגיליתי שאני אלוף עולם בלהדחיק...וכמו שהספונסר שלי אומר הסם "פתר" לנו את הבעיותאוהב אותך אשמח לשמור על קשר בפרטי אם תהיה מעונייןפשוט לא רוצה להאריך יותר מידימשה

תגובה: מצטרף חדש לפני 1 שנה, 4 חודשים #144930

חג חנוכה שמח!
אלוקי בושתי להרים פניי אליך, ואליכם, ואל עצמי. 
לצערי, כפי שחשתי ביומיים האחרונים שהולך לקרות, נפלתי, ועוד בערב חג החנוכה...
כמה קשה ומצער. כבר חשבתי שאני נכנס לדרך חדשה, שתוציא אותי מאפילה לאורה, והנה דווקא לקראת חג האור, אני מוצא את עצמי נופל אל החושך... לא "הופתעתי", אני מכיר את עצמי, יודע כמה פעמים קיוויתי שזהו, ושוב זה בא. אבל חשבתי שאולי הפעם זה יהיה שונה, והנה גם כאן, שוב זה בא...
ובכל זאת, אני חש שהפעם זה שונה, שהנפילה הפעם היא נפילה במהלך של עלייה אמיתית, ממקום של התקדמות, של שיתוף, של תקווה אמתית לשינוי, בעזרת ה', בעזרתכם, וכמובן בעזרתי - שאמצא את הכוחות הנכונים לקום, לנשוך שפתיים, ולהמשך להסתער קדימה, כמו המכבים בשעתם. 
אשמח לחיזוקים ועידודים מהחברים, שמכירים מן הסתם את התחושות ואת התסכול, ולא פחות מכך מכירים גם את האור ואת התקווה...

תגובה: מצטרף חדש לפני 1 שנה, 4 חודשים #144931

שלום אריה תודה על השיתוף הכנה.
דבר ראשון אוהבים אותך בכל מצב 
וחשוב שגם תאהב את עצמך עם הכל, תבין את עצמך תחמול ואל תלקה
אנחנו חולים על תשכח
בענין החושך אני חושב שזה משש חנוכה,

עם ישראל לא היה במצב טוב ואז עוד באו הגזרות החושך התעבתה 
אבל משם יצא אור והאהבה והמסירות של המכבים ושל אלוקים
  בעניין "הנפילה"" בני היקר ממש בתקופה הזאת לומד ללכת  וכמה הוא נופל... 
אבל בתור אבא אני פשוט שמח שהוא מתפתח
 אנחנו לא מושלמים יש לנו יצרים והדרך רוויה  נפילות ומשברים 
וכשנפנים (הלוואי עליי) שהנפילות והאתגרים זה חלק מהחיים ייטב לנו 
אוהב אותך ומחכה לראותך ממשיך בדרך משה
נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 4 חודשים על ידי משה שלמה. סיבה: שיהיה מסודר

תגובה: מצטרף חדש לפני 1 שנה, 4 חודשים #144932

• Trying11211
  • דירוג כסף

אריה היקר
למה לך להתבייש, מי הביא לך את ההתמודדויות האלו, אם לא השם יתברך, כי בך בחר השם להיות לו הנבחר להתמודד עם אלו הנסיונות, ומה השם ואל מעמך ? תתמודד ותעשה את שלך, שבע יכול צדיק וקם, ובכל נפילה תחשוב מה עשיתי להתמודד בזה, ומה לא עבד עד הנה, עד שתמצא בעזרתו יתברך הדרך המלך אשר עי”ז תוכל להתמודד.
זה ממש כמו בנאדם שלווה כסף מגמ”ח על תשלומים, ומתבייש מידידו בעל הגמ”ח, ובכל פעם שרואה אותו חוצה את הכביש לצד השני, עד שידידו בעל הגמ”ח אמר לו איני מבין למה אתה מתבייש ממנו, הלוא אני הלוויתי לך אתה הכסף, ואתה משלם לי בכל חודש סכום עד שבמשך הזמן תשלם את כל החוב, ולמה להתבייש.
כן הדבר הזה, השם יתברך נתן לנו את ההתמודדות הזו, ובכל פעם שאנחנו מנסים דרך חדש כדי להתמודד מזה, ולבסוף לא עזר לו כלום, זה אינו כלום זה אחד מהתשלומים שמשלם, ולבסוף כשתמצא הדרך הנכון אז יגמר כל החוב.
ואם תשאל למה אי אפשר למצוא תכף ומיד את הדרך העובד בשבילי, אח שלי תאמין לי זה לא הולך ככה, זה כמו מי שצריך ליקח אנטיביוטיקה נגד דלקת שיש לו, והוא טוען למה לי ליקח אנטיביוטיקה לעשרה ימים ג’ פעמים ביום, אני יקח תכף את הכדור האחרון ואתרפא תכף ומיד. זה לא יעזור לו כלום, צריכים ליקח כל הכדורים, ויתרפא שלב אחר שלב. ממש ככה הדבר הזה צריכים לנסות עוד דרך ועוד דרך עד שמוצאים הדרך הנכון, ולכן אל תתבייש, ואל תעצבו, כי אתה נמצא בדרך הנכונה ולבסוף תמצא צה שיעזור לך בעזרת השם

תגובה: מצטרף חדש לפני 1 שנה, 4 חודשים #144934

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

אריה היקר 

אתה בדרך טובה זה ממש חלק מהתהליך של הרפוי 

תמשיך עם ההמלצות של החברים היקרים וייטב לך,

כולנו עוברים את אותו תהליך וחשים את אותם תחושות 

ממקום של חושך תוכל להתחבר מאוד לחנוכה שלנו ולהאיר מתוך החשכה,

אוהב אותך

שמואל 

תגובה: מצטרף חדש לפני 1 שנה, 4 חודשים #144938

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי אריה ברוך הבא וחנוכה שמח.
אוהבים אותך ולגמרי מבין אותך, הייתי במקום שלך כל כר הרבי שנים , עד ליום שנגע בי והגעתי לכאן.
אני ממש שמח על הצעד שעשיתי , ואני אסיר תודה על נקיון הולך וגובר.
כמובן שזה לא קורה ביום אחד, צריך לעבוד את התוכנית יחד עם 12 הצעדים, ןהאור מתחיל להפציע.
אם תרצה תוכל לפנות באישי ואוכל לכוון אותך יותר.
בהצלחה רבה 
 אוהבים...

תגובה: מצטרף חדש לפני 1 שנה, 4 חודשים #144941

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

שלום אריה, לגבי סינון הרמטי אני חושב מניסיוני האישי שזה כן אפשרי בשלושה תנאים:
א. יש לך רק אפליקציות נצרכות ולא דפדפן /יוטיוב וכדו'.
ב. יש מישהו חיצוני שאחראי על הסינון והסיסמה וכו' ולא אתה.
ג. אתה כנה איתו במאה אחוז ואם בכל זאת מצאת פרצה, אתה מדווח לו כדי שיסגור אותה. 
בהצלחה! 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: מצטרף חדש לפני 1 שנה, 4 חודשים #144942

• צמא לדברו
  • רצף ניקיון נוכחי: 59 ימים
  • דירוג כסף

חנוכה שמח אריה כ.
לא קל ההתמודדות, עליות וירידות כמו רכבת הרים מסחררת.
יום טוב, יום בלי שימושים בתאווה, יום של נתינה ואהבה לזולת, יום של עשיית רצון הקב"ה בחיינו - יום טוב.
ואז... לפתע בלי שום התראה (לפעמים יש נורות אדומות שנדלקות מבעוד מועד) קריסת כל מערכות ההגנה האישיים, ושוב שימוש, נפילה, כיסוי פנים במסכה והעמדת פנים מול הסובבים כאילו הכל בסדר, כשבפנים הכל מתפוצץ לרסיסים.
אחד הדברים שעוזרים לי היום לאחר כמעט 7 שנים בתוכנית של SA, זה לצאת מעצמי.
קל? זה לא! אבל זה פשוט.
אפילו להרים שקית ניילון בחדר המדרגות המשותף בבניין ולהניח בפח, עוזר לי ליציאה מעצמי.
להתקשר לחבר חדש, לשתף את המצב שלי, לשמוע מה שלומו, גם עוזר.
לראות מה אפשר לעזור בבית.
אחרי זה, אני מתיישב עם עצמי וחוזר על צעדים 1-3 ומנסה לראות מה לא טוב אצלי, פחות מתמקד מה השני...
גם עכשיו, תוך כדי כתיבה, אני רציתי מאוד לצאת הערב לקבוצה, אבל אישתי רצתה לקפוץ להורים שלה, למרות שאתמול נפגשנו בערב הודאה והלל משפחתי. ועכשיו יושב בחניון של קניון רמות וממתין לאישתי שתחזור מהקניות.
אז, אני פתחתי את האתר של שמור עיניך, לראות מה חדש כאן בפורום. לפגוש ווירטואלית חברים אם לא אוכל פיזית.
גם אתקשר לחבר בדקות הקרובות לשתף, ולהישאר שפוי ולא לעוף על התאווה לחפש במבטים נשים נאות...
אני חייב את החיבור התמידי, אחרת אני יאבד את עצמי לדעת, לא רק פיזית, גם נפשית ורוחנית זה מספיק בשבילי.
רק ביחד זה עובד.
ממליץ, למרות הקושי, לאט לאט להתקדם בצעדים עם ספונסר, ולהתקדם לקבוצות פיזיות - זה הבית חולים שלנו, כשם שלהדסה עין כרם אני לא מתבייש להיכנס עם הבן הפג שלי לביקורים, כך לא אתבייש ואחשוש להיכנס לקבוצה שמהווה עבורי בית חולים לחולי סקסוהוליזם - התמכרות לתאווה.

תגובה: מצטרף חדש לפני 1 שנה, 4 חודשים #144952

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

תודה צמא לדברו. אם אתה בתוכנית 7 שנים, אנחנו ודאי מכירים. אשמח לשמוע ממך בפרטי.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.75 שניות

Are you sure?

כן