ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: מעידה 453 צפיות

מעידה לפני 1 שנה, 4 חודשים #144587

• ברית
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • חבר ותיק
להזכיר פה.

בנוגע למס' 2 ולמס' 4, אם מישהו ראה משהוא בטעות ואז נסחף קצת והמשיך להתבונן בזה, או אפי' אם מישהו ראה קישור ולא הצליח להימנע מללחוץ עליו אבל אז תפס את עצמו תוך כמה שניות, והפסיק – זה נחשב כ 'מעידה' בלבד ולא 'נפילה'.

תגידו
יש לי שאלה על האמור לעיל.
אם אני נכנסתי ושוטטתי כמה דקות משהו כמו 3 דקות באינטרנט,אפילו לא הספקתי לראות סרטון או לחמם את האיבר ויצאתי אחרי כמה דקות וחזרתי לעצמי. האם זה נחשב נפילה?

תגובה: מעידה לפני 1 שנה, 4 חודשים #144605

שאלה מצוינת!

1. מה אתה חושב שיוצר את ההבדל המהותי בין מעידה לנפילה?
  2. אני מזמין את חברי הפורום הותיקים והחדשים לשתף מה היא נפילה מבחינתם? ומה היא מעידה? איך אתם מבדילים בין השניים?

תגובה: מעידה לפני 1 שנה, 4 חודשים #144630

• צמא לדברו
  • רצף ניקיון נוכחי: 59 ימים
  • דירוג כסף

מעידה כפי שהספונסר שלי אמר לי, שימוש שאינו במסגרת התאווה אלא דבר שיכול להביא אותך לתאווה.
כל נגיעה בתאווה הוא שימוש,
אם לאפס את ספירת הניקיון זה תלוי בכל מקרה לגופו. ויש לדון על כך עם הספונסר וחבר נקי עם מפוכחות של מעל 5 שנים.

תגובה: מעידה לפני 1 שנה, 4 חודשים #144631

תודה על השרשור החשוב. גרם לי לחשוב ולנסות להגדיר את הדברים. לכאורה, כמו בחיים, מעידה היא משהו שמתאוששים ממנו בקלות ובלי מאמץ, ונפילה היא משהו שצריך מאמץ לקום ממנו. ולכן אני חושב שהפרטים משתנים מאדם לאדם. מי שההתמודדות שלו היא בשמירת עיניים, אז להכנס למקום של אתרים/מקומות לא צנועים זה נפילה. אבל אם כמעט נכנסת, (דהיינו עשית חיפוש בגוגל אבל לא נכנסת לאתר עצמו) אז זה מעידה.

תגובה: מעידה לפני 1 שנה, 4 חודשים #144649

שים לב שהדיון הוא עצמו חשוב, היכולת לחלוק את המחשבות שלך על ההגדרה מהי נפילה ומהי מעידה ומתי לאפס ספירה - היא קריטית.

תרגיש בנוח ותזכור שתוכל להתייעץ גם כאן שוב כדי לעדכן או לבחון סיטואציה,
הבדידות היא חומר שיכול להגדיל את המאבק.
אנחנו כאן בשבילך,
יישר כוחך

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן