ברוכים הבאים, אורח

נמאס לי כבר מהתאוה הזאת.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נמאס לי כבר מהתאוה הזאת. 472 צפיות

נמאס לי כבר מהתאוה הזאת. לפני 1 שנה, 5 חודשים #144449

• ברית
  • רצף ניקיון נוכחי: 33 ימים
  • חבר ותיק

שומעים?
אני חדש בקבוצה. אשמח לכתוב כאן בהרחבה על הסיפור שלי,אבל לפני כן אשמח מישהו שפנה אלי בפרטי ואני ארצה לשמוע ולשתף גם מישהו שאולי עבר תהליך דומה למה שעברתי. אני מרגיש שהתאוה הזאת אופפת אותי כל היום לא משנה מה אני עושה. ואני בן אדם עסוק כרגע באמצע לימודים(רווק). כבר 6 שנים מוציא זרע לבטלה. נסיתי להפסיק 3 חודשים לפני כחצי שנה. עכשיו אני בתקופה שאני זה מרחף לי כל היום בראש.
אשמח אם יש לכם עצות איך להוציא את המחשבות האלה מהראש כי וואלה אני מרגיש שנדפקתי עם זה לכל החיים. איבדתי תקוה מלהשתנות  אשמח מאוד לעזרה במיוחד מישהו שהיה במצב שלי ועשה משהו שגרם לו להשתפר. אני מעדיף לא משהו כמו לך תתחתן כי ביננו החתונה לא תפור את הבעיה הזאת.

תגובה: נמאס לי כבר מהתאוה הזאת. לפני 1 שנה, 5 חודשים #144452

• Trying11211
  • רצף ניקיון נוכחי: 196 ימים
  • דירוג כסף

אח שלי
ההרגשה שלך נכון, הניסיונות שלנו פה לכל החיים, ותמיד צריכים להתמודד עם זה, אין אפשריות להשתנות ולהיפטר ממנה לגמרי, כמו שאמרו חז”ל אל תאמין בעצמך עד יום מותך, ורק לאחר מאה ועשרים שנה נשתחרר מזה.

אבל מה שכן יכולים לעשות ללמוד איך לחיות עם זה, לחיות חיים אמתיים, לא לפחוד מהתמודדות, לא ליפול כשיש ניסיון, למלאות הראש בדברים אחרים, שהראש לא יהיה טרוד כל היום, אם לאונן או לא, אם להסתכל פורנו או לא, וכו’ וכו’.

גם יכולים לפתח מה גורם לי להתחיל המחשבות האלו, האם זה מחמת חוסר שמירת עינים, או מחמת הרגשה של דיכאון ועצבות, או משהו אחר, ולעבוד שמה שלא יבוא לזה.

בודאי אם תכתוב את הסיפור שלך תראה במשך הזמן מה גורם למחשבות כאלו, איך הוא מתחיל בכל פעם ותוכל לעזור לעצמך בזה.

הצלחה רבה ה’ ישמור אותך מהיום להישאר נקי בשמחה ובטוב לב

תגובה: נמאס לי כבר מהתאוה הזאת. לפני 1 שנה, 5 חודשים #144462

• gidi
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא חבר יקר,
אני מזדהה וחוויתי אותם קשיים,
אחרי שהצטרפתי להאתר הזה מה שעזר לי הייתה ההצטרפות לקבוצות החיות..
מאחל לך בהצלחה רבה!

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: נמאס לי כבר מהתאוה הזאת. לפני 1 שנה, 5 חודשים #144495

• ברית
  • רצף ניקיון נוכחי: 33 ימים
  • חבר ותיק

אבל באמת אני לא מוצא שום דבר שנותן הנאה כמו התאוה הזאת. פשוט נגיד אם קצת קשה לי עכשיו בחיים אז אני באופן טבעי זוכר שיש לי בצד איזה משהו שיכץגרום לי להשכיח מעלי את הצרות שלי(וזה עובד לכמה שעות(עד הנפילה...
איזה תחליף אמור להחליף את התאוה הזאת
דבר שני בלי קשר לאמור לעיל הגעתי למצב שאני מרגיש שאני חייב לפרוק את זה כל כמה ימים. כאילו זה נחשב התמכרות. איך משדרים למוח שהוא יכול להסתדר בלי זה?

תגובה: נמאס לי כבר מהתאוה הזאת. לפני 1 שנה, 4 חודשים #144886

ברית כתב on 14 נוב' 2022 23:29:

אבל באמת אני לא מוצא שום דבר שנותן הנאה כמו התאוה הזאת. 

במושכל ראשון אני ממש מסכים איתך
אבל האמת היא

כמו שקראתי פה באתר שאושר בנוי מהנאה ומשמעות כשאנחנו משתמשים זו הנאה גדולה אבל ריקה כשאני עוזר בבית או מרים טלפון לחבר ברגע של התמדדות זה סיפוק מטורף עם משמעות במשפט אחד כשמשתמשים מתנתקים מהחיים, וכשמתגברים אנחנו מתחברים לחיים וזה השמחה הפנימית והאמיתית

תגובה: נמאס לי כבר מהתאוה הזאת. לפני 1 שנה, 4 חודשים #144890

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

יפה מאוד

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן