ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם אני חדש כאן ורוצה לבקש עזרה וחיזוק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכולם אני חדש כאן ורוצה לבקש עזרה וחיזוק 398 צפיות

שלום לכולם אני חדש כאן ורוצה לבקש עזרה וחיזוק לפני 1 שנה, 9 חודשים #142995

האמת שכבר הרבה פעמים נכנסתי לכאן, לקרוא פורומים, קצת לשמוע, ומעולם לא היה לי אומץ להיחשף ואפילו לכתוב באנונימיות, עד שהבנתי כי הצעד הראשון של להודות שיש לך בעיה, זה השלב הראשוני בריפוי הבעיה.
האמת אני כותב בדמעות, בלב נשבר, כי כלפי חוץ לא נראה בכלל שאני סובל מהתמכרות, אבל בלב אני יודע שזה זה, ואני צריך הכוונה ועזרה.
אולי בהמשך, לפי תגובות החברים היקרים, אוכל קצת יותר לספר על עצמי.

תגובה: שלום לכולם אני חדש כאן ורוצה לבקש עזרה וחיזוק לפני 1 שנה, 9 חודשים #143000

ברוך הבא!!!

אשריך על האומץ,
כולם מחבקים אותך ומחזיקים לך אצבעות.

תגובה: שלום לכולם אני חדש כאן ורוצה לבקש עזרה וחיזוק לפני 1 שנה, 9 חודשים #143001

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לך וברוך הבא משפיע יקר .
ידוע כמה כוחות צריך כדיי להתחיל לכתוב כאן.
כל הכבוד על הצעד הזה.
כולם כאן מחזקים ואוהבים ומחבקים אותך.
דע לך שהמחלה הזאת אוהבת חושך והסתר.
כאן זה המקום להתחיל לגלות ולחשוף אותה ה' יתן לך כוח לעשות זאת.
בהצלחה משפיע יקר..

תגובה: שלום לכולם אני חדש כאן ורוצה לבקש עזרה וחיזוק לפני 1 שנה, 9 חודשים #143002

מצטרף לכולם, מחזקים ואוהבים. ביקורת לא תשמע כאן. מוזמן לשתף בנוחות.

תגובה: שלום לכולם אני חדש כאן ורוצה לבקש עזרה וחיזוק לפני 1 שנה, 9 חודשים #143010

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוכים הבאים,
מאז שהתחלתי לשתף,
הן בפורום היקר,
ולאחר מכן בקבוצות,
הוקל עלי,
קיבלתי פורפציות אמיתיות על ההתמודדות,
לא הרגשתי שונה מוזר ונואף,
אלא הסתכלתי על זה כהתמודדות,
בלי כל הרגשי אשמה שמסביב,
תמשיך לבוא,
ותרגיש בנוח לשתף.
אוהבים.

תגובה: שלום לכולם אני חדש כאן ורוצה לבקש עזרה וחיזוק לפני 1 שנה, 9 חודשים #143012

• לכבוד השם
  • רצף ניקיון נוכחי: 116 ימים
  • דירוג זהב
המשפיע כתב on 17 יוני 2022 14:28:

האמת שכבר הרבה פעמים נכנסתי לכאן, לקרוא פורומים, קצת לשמוע, ומעולם לא היה לי אומץ להיחשף ואפילו לכתוב באנונימיות, עד שהבנתי כי הצעד הראשון של להודות שיש לך בעיה, זה השלב הראשוני בריפוי הבעיה.
האמת אני כותב בדמעות, בלב נשבר, כי כלפי חוץ לא נראה בכלל שאני סובל מהתמכרות, אבל בלב אני יודע שזה זה, ואני צריך הכוונה ועזרה.
אולי בהמשך, לפי תגובות החברים היקרים, אוכל קצת יותר לספר על עצמי.

אח יקר ואהוב ברוך הבא למסע, לא לפחד כלל, כולנו פה עברנו את התהליך הראשון הזה של להסתכל במראה ולהגיד לעצמי אתה מכור, אתה סובל מזה, זה גם הצעד הראשון בתכנית יב הצעדים.
מוזמן לקרוא פה קצת, להתחבר למה שמרגיש לך, להבין שהתאווה הזו חוצה מעמדות סוגים סגנונות, כל עוד יש לנו דופק ונשימה אנחנו מתמודדים יומיום, אבל ההבדל בינינו לבין אלה שלא נמצאים פה - אנחנו הבנו שאסור לנו להמשיך במצב הזה וחייבים טיפול.
חלק מאיתנו זכו כבר להחלמה מלאה ונמצאים באלפי ימי נקיות, חלק מאיתנו עוד צועדים את צעדיהם הראשונים, אבל כולנו קבוצה אחת גדולה שרוצה טהרה.
אוהבים ובהצלחה!!

תגובה: שלום לכולם אני חדש כאן ורוצה לבקש עזרה וחיזוק לפני 1 שנה, 9 חודשים #143015

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

שבוע טוב 

המשפיע 

כולנו באותה סירה אתך גם לנו לקח זמן עד שהבנו שאנו חייבים לעשות משהו 
ואז לאחר נפילה אמרנו (לפעמים בשביל המצפון) עכשיו אני הולך לכתוב בפורום 
כולנו אנשים שפוחדים להיחשף (לא חייבים לעשות זאת וודאי שלא בשלב ראשון)
גם אני עדיין לא העזתי להיחשף מעבר לכתיבה אנונימית וקבוצה טלפונית כך שאף אחד לא מכיר אותי בשלב זה (זה אכן מרתיע ההיחשפות בתקופה הראשונה) 
אך בהחלט שניתן לעשות עבודה יפה בהתחלה גם דרך הפורום והכתיבה 
אנחנו מבינים אותך בהחלט, גם אנחנו כאלה שלא חולמים עלינו שאנו מכורים 
חלקינו במשרות תורניות וחלקנו קובעים עיתים לתורה וחלקנו במעמד חברתי גבוה 
אבל המשותף זה שכולנו חולים ומכורים כל אחד במידה כזו או אחרת 
(כמו להבדיל במחלות אחרות ה' ישמור יש המון רמות וסוגים וכולם מטפלים ואף אחד לא מזניח את הטיפול גם אנחנו צריכים לחדד לעצמינו שאם לא נטפל לא נצא מזה לעולם ) המשפיע קח את האוויר ואת הזמן כנס לדרך חדשה של התגברות 
וסיפוק של מלחמה ניסיונות נפילות לפעמים ושל חיים טובים ורגועים שלוים וטובים 
מחזיקים לך אצבעות בא אתנו יחד למסע המאתגר הזה ואנחנו בטוחים שעוד תוכל להשפיע עלינו רבות ולעזור לנו יחד במסע הריפוי המאתגר הזה 

שבוע טוב 

תגובה: שלום לכולם אני חדש כאן ורוצה לבקש עזרה וחיזוק לפני 1 שנה, 9 חודשים #143025

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא אח יקר. 
לכולם לקח הזמן. בוודאי זה קשה להחישף. גם כתיבה באנונימיות קשה טבעי שאתה חושש מי יודע מי מכיר מי יזהה וכו'.
קודם כל בדרך כלל אפשר לכתוב בלי שיזהו אותך. שנית רבים כדאי להם להיחשף, יש אפשרות שיהיה לך קשר אישי עם מישהו והוא עדיין לא יודע מי אתה, אך בכל זאת אתם מזהים את עצמכם עם שפה דומה, מגיעים מרקע שווה לכן יכולים להבין אחד את השני. וכמובן יותר טוב זה קשר אישי ממש. לשיקולך במשך הזמן.
באופן אישי אני נכנסתי לכאן אחרי עשרות שנים של מאבק בלתי פוסק. כשהבנתי שאו שאני כאן, או שאני מחליט שאני ימות שקרן. שבלוויה שלי יהיו הספדים יפים, ומתחת לטלית אתבייש עד אחרי המוות. 
ב''ה נכנסתי לכאן, והיום אני עם 539 ימי נקין. עדיין נאבק, עדיין נופל ועולה, כפי שיעיד יומן המסע שלי. אבל בכל זאת יותר עולה מנופל. 
מחכים לך מבטיחים לעקוב ולהתפלל להצלחתך. 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן