ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום 380 צפיות

שלום לפני 2 שנים, 1 חודש #141459

שלום חברים שלי. אני מרשה לעצמי לקרוא לכם ככה אף על פי שאני לא מכיר אתכם באופן אישי וגם אתם לא מכירים אותי. אבל שוטטתי פה בימים האחרונים וקראתי את הסיפורים, ההתמודדויות, הכשלונות, וההצלחות. ואני מרגיש שאני מכיר. אני מבין את הכל באמת.
אני חייב לשתף שכשנכנסתי לפה בפעם הראשונה ונחשפתי לכל התוכן שיש כאן, וראיתי את כמות האמיצים שמעיזים לפתוח את הסוד הכמוס ביותר בחייהם, להניח את האגו בצד ולהודות שקשה מידי להתמודד עם זה לבד וראיתי את סיפורי ההצלחה ואת הכלים שיש כאן, פשוט לא הצלחתי להפסיק לבכות. ואני מבטיח לכם שאני לא בן-אדם שבוכה.
אני לא יודע למה אבל הדמעות פשוט הציפו אותי.
אולי זו ההזדהות - לראות אנשים אחרים שמעולם לא פגשתי מתארים את התחושות ואת המחשבות שלי אחד לאחד. ויש להם גם במה שמאפשרת להם להניח את נסתרות נפשם מבלי לפחד מסביבה שיפוטית או מאנשים שלא מבינים מה הסיפור. מבלי לפחד שאם הם מדברים בקול הם משלימים עם המציאות והם לא יוכלו לשנות אותה. לראות כמות של אנשים שאני מרגיש שמבינים באמת, שגורמים לי לא להרגיש לבד.
ואולי זו התחושה הזו שגם אני יכול להיות כזה. גם אני יכול לעשות שינוי בחיים שלי, גם אני יכול להצליח, גם אני יכול להניח את האגו בצד ולקבל עזרה.

:pinch: אזהרה: ספוילר!

תגובה: שלום לפני 2 שנים, 1 חודש #141462

כל הכבוד לך איש יקר , גם אני לא מכיר אותך , אבל אני חווה כאב גדול , היום במיוחד, בגלל כל הנושא הזה.
ואני גאה שיש אנשים שמנסים , אני היום מתחיל , מקווה להיות גם זה שחוזר לספר !

תגובה: שלום לפני 2 שנים, 1 חודש #141463

שלום! ברוך הבא! אני "לא יודע אם לבכות או לצחוק", כלומר, אני לא יודע אם אני עצוב או שמח שאני רואה "חבר חדש" פה. מצד אחד זה אומר שמצאת את אחת האפשרויות להגיע לפתרון (אולי המוצלחת שבהן) מצד שני - אני מאחל לך בכל ליבי שלא היית צריך בכלל להגיע לפה. 
מ"מ, ברוך בואך ואשא תפילה שהדברים יעלו בידך בקלות האפשרית.
מעריך בחזרה על האומץ להתחיל לשתף (כמו ששמת לב אולי, אחד הערכים הגדולים פה הוא התמדה בנושא) - חיל..

תגובה: שלום לפני 2 שנים, 1 חודש #141475

שלום אחי אהובי, גם אני מרשה לעצמי לקרוא לך ככה.
זה כמו חברים לנשק, בצבא, כולנו יחד עוברים מסלול מפרך, כולנו יחד מסריחים, כולנו יחד מתקדמים.
לא משנה מי אתה ומאיפה, אתה עברת ועובר חוויות של מכורים, ואוטומטית יש לנו חיבור.

פה אתה תדע: אתה לא לבד.
אבל אסור לך לחשוב שאחרים יעשו עבורך את העבודה.
הפורום הנהדר הזה וכל הכלים שהוא מציע - הם "כלים". מנוף. כלי עזר.
העבודה בפועל היא שלך.

שיהיה לך בהצלחה, אוהבים,
ואם אתה רוצה לספר את הסיפור  שלך מוזמן באהבה.

תגובה: שלום לפני 2 שנים, 1 חודש #141493

אתה כל כך צודק. זו תובנה שאני נפגש איתה בכל סיבוב מחדש, (בעיקר לפני שהגעתי לפה, אבל גם פה כבר הספקתי לראות כמה זה חשוב). כל פעם ברובד עמוק יותר. ההבנה שאין הדבר תלוי אלא בי.
תודה לך על התגובה

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 1 חודש על ידי אני ילד גדול.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן