ברוכים הבאים, אורח

מרגיש עוד צורך לשתף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מרגיש עוד צורך לשתף 277 צפיות

מרגיש עוד צורך לשתף לפני 2 שנים, 3 חודשים #140975

• אני יכולל
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש

אז כן פתאום להיות ושאנשים יקראו מרגיש משחרר כזה, אז אחרי שכתבתי בנושא הקודם את הסיפור אני רוצה לפרוק כאן על עוד נושא שביליבי אני באמת רוצה לנקות את הנשמה שלי, את המחשבה שלי, את הרגשות שלי, נמאס לי, כל מה שחשוב לי בחיים בפורנו, הצאטים המינים אני בעצמי נותן לזה לקרות.
התפילה לא אותה תפילה בקושי יש מקום לתורה, אבל הבנתי שאני צריך להבין שאני אחראי ברגע האמת אני שם אני יכול פשוט מרוב הכמות זמן שאני שם שחכתי מה זה הטעם של נקיות של שמחה אמיתית בלי להרגיש כמו בעל חיים שהולך אחרי התאוות שלו בלי עקורנות, דיי נמאס לא סתם נולדנו לא נולדנו בשביל מין כל היום, לא נולדנו בשביל להרגיש ריקניים, אנחנו צריכים להבין שאנחנו באנו לכאן לשנות תעולם.
אחרת למה סתם נולדנו? יש משמעות לחיים שלנו אני לפניי גיוס יש משמעות הרבה יותר עמוקה שפשוט התאוות מונעות ממני להרגיש אותה כי הרגשות הכל הולך לזה.
אז דיי חברים שלי, הגיע הזמן שנשים סטופ לתאוות שלנו, הגיע הזמן שנחייך ונחיה כמו שמגיע לנו, חופשיים, ממלאים תיעוד שאליו נולדנו, הדרך תיהיה קשה ארוכה, יהיה נפילות אבל תזכרו אנחנו יחד בזה שאתה לבד יותר קל ליפול אבל שאנחנו מאוחדים נצליח, נחזיר תערך ת100 אחוז שלנו בכל וביחד אני מאמין בכם ניתן כוח אחד לשני, אם ניפול נעזור לשני לקום אנחנו יחד.
לא יודע מי שקורא את או קוראת את זה שתדעו שאני אוהב אתכם, באמת אתם חלק מעם ישראל ואתם נותנים לי כוח, בזכותכם בזכות ה' אני ואתם נשתחרררר בעזרת ה' 
אני שמח שאתם כאן באמת כי לפעמים זה מרגיש בודד ואתם מבינים מה זה אומר...
אבל שאני ייודע שאתן איתי אני יודע שנצליח לסיים את זה אזזזז חבריי המסע מתחילל היום זאת תתיהתתיהי הנפילה האחרונה שממנה נקום ונגיע ליעד בית נעמ בישראל, היעוד שבישבלו נולדנו.
אוהב אתכם.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן