ברוכים הבאים, אורח

שיתוף ראשוני וכמה נקודות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שיתוף ראשוני וכמה נקודות 548 צפיות

שיתוף ראשוני וכמה נקודות לפני 2 שנים, 3 חודשים #140824

• 1357ש
  • חבר חדש

שלום לכולם תודה להד' על האתר המופלא הזה ב"ה נמצא כאן כמה חודשים וממש הרבה חיזוקים היה לי מכאן ב"ה, חברים מדהימים כל הכבוד לכולכם!
אני קרוב ל30 מתמודד כהיום בעיקר עם עצמי.
אני סוגר היום 50 יום נקיות מגמירה, (סליחה על הביטוי), קשה לי אבל ב"ה הצלחתי.
כמה נקודות שיש לי אשמח מאוד שהחברים שיעזרו לי ויתייחסו,
1, אני לא מסוגל ללכת ל12 הצעדים להיחשף וכדו' קשה לי, אני מחפש באופן דחוף מטפל אישי שיכול לעזור לצאת מההתמודדות, מישהו שיודע על מישהו עם ניסיון עם ידע וכדו' מאוד אשמח שיכתוב לי כאן או בפרטי.
2. מאז שאני נלחם עם עצמי כל המסביב יותר קשה לי בגלל שאני לא מגיע לכדי סיפוקי אז אני חושב על זה יותר זמן ויותר זמן וחלקים מהיום מסתובבים לצערי סביב זה והקושי הוא עצום, ברור לי שעדין עדיף ככה מאשר להשתמש ואז לא לחושב כי בתכלית השתמשת אבל עדין קשה לי המצב שאני יותר חושב על זה לצערי וכדו' אשמח לעצות סביב זה.
אשמח לתגובות לתמיכה
הד' הטוב תעזור לי ברחמיך הגדולים להיות נקי להישאר נקי גם במחשבות ובמעשים ושיהיה בטוב בע"ה.

תגובה: שיתוף ראשוני וכמה נקודות לפני 2 שנים, 3 חודשים #140832

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוכים הבאים לחבר היקר מאוד 1357ש! 
אוהבים אותך!!!
תודה ששיתפת! 
מצאת מקום טוב בשביל להתחיל מסע,
מקום שיכול לשמש קרש קפיצה להחלמה וחזרה לשפיות! 

לגבי הנקודה הראשונה ששאלת אין לי נסיון רב.. אבל יכול להיות שבקו החם יוכלו להפנות אותך למטפל. 

לגבי הנקודה השנייה אני מזדהה,אכן לחברים רבים יכולה לבוא סוג של ירידה או נסיגה  בשאר תחומי החיים כולל תפילות ודקדוק ולימוד תורה כאשר אנחנו מתמקדים בהחלמה,
אבל הבשורה הטובה היא שרוב החברים שנקיים הרבה זמן מספרים לי שזה נכון בעיקר לגבי התקופה הראשונה, ובשלב מסוים בעז"ה כאשר יש החלמה במשך זמן אנחנו חוזרים למקום שהיינו בו מבחינה דתית ואפילו חוזרים טוב יותר ובריא יותר, 

לי בעבר היתה תקופת נקיות של 250 יום,ובערך אחרי מאה ומשהו יום מצאתי את עצמי מתפלל לומד ועוסק בתורה בצורה הרבה יותר טובה ממה שהיה לפני, למרות שבהתחלה היתה לי ירידה מסוימת. 

גם היום בתקופת הנקיות הנוכחית שלי אני מתחיל לראות לאט לאט לאט את החזרה לשפיות מתבטאת בתחומים אלו, 

הספונסר שלי (סוג של חבר וותיק שמדריך אותי מהנסיון שלו) אומר לי כל הזמן first things first... 
דהיינו,קודם כל לי הכי חשוב היום זה להיות נקי, השאר יבוא לבד, 

מצפה לשמוע ממך עוד !
ואתה מוזמן ליצור קשר באישי! 

תגובה: שיתוף ראשוני וכמה נקודות לפני 2 שנים, 3 חודשים #140838

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 37 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני לא בטוח שכל השאר יבוא לבד, על הכל צריך לעבוד. - אבל ליפול רק יפריע עם העבודה בשאר הדברים, ולהיות נקי רק עוזר.
כמו שידידנו הנפלא עשר שמעון אומר, שיש תקופה שכאילו ההחלמה מגיעה על חשבון דברים אחרים, אבל בסופו של יום ההחלמה והנקיון עוזרים, להתקדם גם בדברים אחרים.

תגובה: שיתוף ראשוני וכמה נקודות לפני 2 שנים, 3 חודשים #140890

• 1357ש
  • חבר חדש

בוקר טוב חברים שבוע טוב נקי ונפלא בע"ה.
תודה על המגיבים מאוד מחזק מעודד,
לא קיבלתי מענה ברור על מטפלים, חבל אם יש אחד שנעזר במישהו או שיודע על מישהו שעוזר לצאת מזה שיכתוב ויתן מענה להרבה.
על הנקודה השניה תודה על התשובות, הכוונה שלי היתה גם על התאוה עצמה, אם בן אדם מגיע לשיא ולגמירה מזה אז התאוה נשכחת ממנו לזמן מה אבל אם לא יש לו יותר זמן בראש את התאוה לצערי וקשה לי עם זה אשמח למענה.

תגובה: שיתוף ראשוני וכמה נקודות לפני 2 שנים, 3 חודשים #141001

• 1357ש
  • חבר חדש

שבוע טוב לחברים!
תודה על החיבוק והתמיכה זה מוסיף המון, 
ההתמודדות לא קלה בכלל יש לי ימים שהתאוה ממש מסנוורת אותי והמוח חושב על זה, נמאס לי רוצה כבר להיות נקי בע"ה,
ב"ה עשיתי צעד שאני לא מאמין על עצמי שהייתי מסוגל לעשותו לקבוע פגישה עם מומחה שידע לכוון אותי למטפל נכון, כרגע הכיוון שלו לשלוח אותי למטפל פרטי של 12 הצעדים, בלי קבוצות, אשמח לשמוע מהחברים מה דעתכם בעניין זה של 12 הצעדים עם מטפל פרטי, אוהב אתכם אתם תותחים.
בע"ה שבוע נקי מפוכח!

תגובה: שיתוף ראשוני וכמה נקודות לפני 2 שנים, 2 חודשים #141081

• 1357ש
  • חבר חדש

שבוע טוב חברים!
ב"ה עוד צעד לכיוון ההחלמה מתכונן להיפגש עם המטפל, תתפללו להצלחה שלי בע"ה.

תגובה: שיתוף ראשוני וכמה נקודות לפני 2 שנים, 2 חודשים #141093

• זעיר אנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב

בס''ד 

בהצלחה רבה אח יקר!

כל חבר שמצטרף ומתקדם בהחלמה משפיע ומחזק את כולנו.

תודה רבה!

תגובה: שיתוף ראשוני וכמה נקודות לפני 2 שנים, 2 חודשים #141116

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 37 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתפללים כולנו.
תמשיך לשתף אותנו, מקווים בבשורות טובות. אבל גם במעידות, כך זה, כולנו עברנו ועוברים את זה, שבוע יפול צדיק וקם. 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן