ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם. אני חדש פה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכולם. אני חדש פה 358 צפיות

שלום לכולם. אני חדש פה לפני 2 שנים, 5 חודשים #140109

• שב אל עצמי
  • רצף ניקיון נוכחי: 19 ימים
  • חבר חדש

אני צופה בתכנים אסורים ולא מצליח להתגבר על זה. כמובן זה מתסכל אותי ואני מבין שאתם יכולים לעזור לי בזה.. אשמח להדרכה מה עליי לעשות והייתי רוצה שמישהו יעזור לי בפרטי. תודה לכם

תגובה: שלום לכולם. אני חדש פה לפני 2 שנים, 5 חודשים #140112

ברוך הבא, לי עוזר לשתף כאן בזמן אמת.

חזק ואמץ בעז"ה

תגובה: שלום לכולם. אני חדש פה לפני 2 שנים, 5 חודשים #140114

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום שב אל עצמי היקר!
ברוך הבא!
ישר כח גדול על הצעד האמיץ שעשית.

מבין מאוד את המקום שלך.
ראשית מציע לך להישאר ולתת לזה צ'אנס לא ליום או יומיים. קח החלטה שאתה מתמיד כאן לתקופה מסוימת. שנית, לקרוא בפורום לשתף מה עובר עליך ולדבר עם חברים בציבורי ובפרטי.
בעיני צריך להגיע להכלה של המצב שלי. של קבלה עצמית של מי שאני עם כמה שזה קשה.
ועם זה ההבנה שאני מוכן לעשות דרך. רק להיום. כל יום. לאט לאט... לא לצפות לפיתרון קסמים.

כעת, להתחיל לסלול דרך. איני יודע כמה עמוק אתה נמצא בהתמודדות עם תאווה. אבל אתה יודע מה עובד עבורך. אתה תמצא פה כלים שעוזרים להתמודד - הן בשעת הקושי עצמה והן לטווח הארוך ליצר סביבה וחיים ששומרים עליך ויותר מיזה - מקדמים אותך. שאתה תמיד בהשתלמות והתקדמות רוחנית.
לשתף, תכנית הצעדים, ספונסר, לקרוא, לחזק אחרים, וכו' וכו' כל אחד כפי צרכו ועניינו.

קצת נפלתי עליך עם הודעה שכזאת על הפוסט הראשון שלך בפורום אבל מקווה שחיזקתי והראתי פחות או יותר את הדרך קדימה. מה שנקרא 'במעוף הציפור'. באופן כללי...
העבודה כאן היא עבודה פנימית. להכיר את עצמי ואת הבעיה שלי והאמת שגם את היתרונות שלי טוב יותר.
חייבים ללמוד גבורה. חייבים ללמוד שמחה ותקווה. חייבים ללמוד סבלנות ואהבה, סליחה וקבלה. שיחרור של מה שלא בידים שלנו. חייבים ללמוד להתפלל. באמת.

בע"ה מאחל לך הרבה הצלחה וכאן בשמחה לדבר ולהתחזק יחד.
קיפ

תגובה: שלום לכולם. אני חדש פה לפני 2 שנים, 5 חודשים #140132

• שב אל עצמי
  • רצף ניקיון נוכחי: 19 ימים
  • חבר חדש

תודה רבה לכם על התמיכה והעידוד

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן