ברוכים הבאים, אורח

התמודדות חיי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התמודדות חיי 299 צפיות

התמודדות חיי לפני 2 שנים, 6 חודשים #139517

• גל בים
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • חבר חדש

אז שלום שמי גל בים בן 32, נווד שכזה וחי את חיי בשאיפה ללמוד, לגדול ולעשות טוב
רוצה לשתף שאני מתמודד מגיל מאוד צעיר עם תשוקה עזה לאוננות..
 עליות, ירידות, נפילות קשות, דיכאון, התרוממות מחדש... אבל מרגיש לי זה שזה תמיד ברקע וזה משהו שקשה לי לשלוט בו, באיזה שהוא אופן מרגיש לי  שזה חזק ממני...

אני עצמי נמשך לגברים מגיל מאוד צעיר, משהו שקיבלתי המון מתנות ממנו, וגם מאוד איתגר אותי שהייתי צעיר יותר עד שעשיתי תהליך מול זה..
היום אני בשלום עם זה ופתוח לחלק הזה גם בתוכי...
אז מי שצריך אוזן קשבת בנושא הזה באהבה רבה:)

בתקופות שאני מאונן או צופה בפורנו לעיתים תקופות אני בקרשים, אין לי חשק לחיות, אין שום צבע לחיים או אנרגיית עשייה...מבחינתי האנרגיה המינית זה המנוע של החיים..
האתגר מבחינתי היא אחרי תקופה שאני לא מאונן אני ניהיה טעון אנרגטית מדי ויש לי צורך לפרוק את האנרגיה, כאילו החיים נהיים מחשמלים מדי, קושי להכיל את הטוב במילים אחרות...

לפני יומיים צפיתי בפורנו אחרי יותר מחודש שהייתי נקי, ואז הגעתי למסקנה שדי אני חייב משהו שיתמוך בי ויתן לי מענה, התחלתי לחפש באינטרנט עד שהגעתי לשמור עיניך..תחילה חששתי שזה לא יהיה דתי ממקום של הדחקה...  אבל ככל שאני נחסף אני רואה תכנים מקסימים, מתוך מקום של אפשור וריפוי אמיתי...ממש משמח

יאללה שיהיה בהצלחה לכולנו, ואני כאן באהבה למי שרוצה לפנות
ימים טובים של תחושות טובות ומימוש עצמי

תגובה: התמודדות חיי לפני 2 שנים, 6 חודשים #139520

• שמשול
  • דירוג כסף
קודם שלום וברוכים הבאים 

מאחל למצוא פה מה שהרבה מצאו פה 

החלמה, תקוה, הצלחה ושמחה

תגובה: התמודדות חיי לפני 2 שנים, 6 חודשים #139589

• ארי100
  • חבר קבוע

ברוך הבא.
כמוני כמוך רק שבוע שעבר גיליתי את המקום
בהצלחה לחדשים עם ישנים!

תגובה: התמודדות חיי לפני 2 שנים, 6 חודשים #139611

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא לעולם הנפלא, תתמקד ביום נקי על עצמך, זה עובד, תהיה נקי, אוטומטי תמשוך חברים שיאצו מה שיש לך,
באהבה אין סופית.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן