ברוכים הבאים, אורח

מכור או לא ודרך התמודדות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מכור או לא ודרך התמודדות 558 צפיות

מכור או לא ודרך התמודדות לפני 2 שנים, 6 חודשים #139431

אני אדם דתי ביום יום אם פלאפון כשר ויש לי גישה מידי פעם לאינטרנט מסונן לגמרי  אבל פעם בחודשים לפעמים יותר ולפעמים פחות אני מסוגל לקנות פלאפון חדש לעשות קו טוקמן ואח"כ לגלוש באתרים לא טובים לאחר כמה שעות אני זורק את הטלפון בפח ומבטיח לעצמי לא לעשות יותר אבל כמובן שזה חוזר על עצמו במשך כבר כ5 שנים היה פעמים שהייתי נקי חצי שנה נ.ב זה עולה לי כל פעם בערך כ800 ש"ח  ואני די לא יודע מה לעשות עכשיו נכנסתי לראשונה לשמור עינך ורצתי לדעת אם משהו מתמודד אם דבר כזה או מכיר כזה דבר ואיך הייתם מגדרים כזה דבר ומתמודדים תודה מראש אגב אני נשוי וזה כן קצת מקל עלי כמובן שאשתי לא יודעת כלום

דווח לאחראי

תגובה: מכור או לא ודרך התמודדות לפני 2 שנים, 6 חודשים #139432

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
יענקלה רוצה כתב on 30 ספט' 2021 14:37:

אני אדם דתי ביום יום אם פלאפון כשר ויש לי גישה מידי פעם לאינטרנט מסונן לגמרי  אבל פעם בחודשים לפעמים יותר ולפעמים פחות אני מסוגל לקנות פלאפון חדש לעשות קו טוקמן ואח"כ לגלוש באתרים לא טובים לאחר כמה שעות אני זורק את הטלפון בפח ומבטיח לעצמי לא לעשות יותר אבל כמובן שזה חוזר על עצמו במשך כבר כ5 שנים היה פעמים שהייתי נקי חצי שנה נ.ב זה עולה לי כל פעם בערך כ800 ש"ח  ואני די לא יודע מה לעשות עכשיו נכנסתי לראשונה לשמור עינך ורצתי לדעת אם משהו מתמודד אם דבר כזה או מכיר כזה דבר ואיך הייתם מגדרים כזה דבר ומתמודדים תודה מראש אגב אני נשוי וזה כן קצת מקל עלי כמובן שאשתי לא יודעת כלום

דווח לאחראי

אם היה לי כזה שפע של כסף שאני יכול לזרוק 800 שקל על פלאפון חד פעמי, כנראה שההתמודדות האמיתית שלי הייתה בללכת לבתי בושת בחו"ל וכדומה.

ראיתי כתבה פעם על זה שישראלים הולכים לחו"ל כדי לשכב עם פרוצות.

אני חושב שהייתי מתמודד עם זה בכך שהייתי הופך את המצב הפיננסי בבית שלי לשקוף מאוד לאשתי, ככה שיהיה לה קשה מאוד לפספס קניות לא צפויות. ואז הייתי מתחתן עם האישה הכי חטטנית בעולם, כדי שתמיד תעקוב אחרי מה שאני עושה. ככה אני לא יצליח לקנות כלום

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: מכור או לא ודרך התמודדות לפני 2 שנים, 6 חודשים #139433

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

דווח לאחראי

אוהבים אותך !!
מזדהה מאוד עם הפעולות הלא שפויות שאנחנו עושים כמו לקנות פלאפון ולזרוק וחוזר חלילה.  
מכיר מאוד את חוסר השפיות הזה, 
לי עוזר לשתף את מה שעובר עלי לנסות להבין שהבעיה שלי היא לא הפורנו, אלא חוסר היכולת שלי להתמודד עם דברים מסוימים בחיים שלי שבסוף מוביל אוצי לבריחה האולטימטיבית שהיא הבריחה לתאווה, 
תשתף תיצור קשר עם חברים ץ, המקום כאן הציל רבים וטובים. 
תודה ששיתפת!!!

תגובה: מכור או לא ודרך התמודדות לפני 2 שנים, 6 חודשים #139437

ברוך הבא חבר יקר.
אוהב אותך.
כמו ששמעון כתב לך, תהיה כאן ותשתף.
אני מזדהה מאד מאד עם הסיפור שלך, כי גם אני הוצאתי כסף על פלאפונים וזרקתי, ושוב קניתי ושוב זרקתי, היום ב"ה אני לא צריך לקנות וממילא גם לא צריך לזרוק.
תמשיך לבא.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מכור או לא ודרך התמודדות לפני 2 שנים, 6 חודשים #139440

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 30 ספט' 2021 21:21:

ברוך הבא חבר יקר.
אוהב אותך.
אני מזדהה מאד מאד עם הסיפור שלך, כי גם אני הוצאתי כסף על פלאפונים וזרקתי, ושוב קניתי ושוב זרקתי, היום ב"ה אני לא צריך לקנות וממילא גם לא צריך לזרוק.
תמשיך לבא.

בהצלחה רבה

גם אתה זורק פלאפונים אחרי שימוש יחיד ?
כל האנשים בפורום הזה מיליונרים

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: מכור או לא ודרך התמודדות לפני 2 שנים, 6 חודשים #139441

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום
robinhood כתב on 01 אוק' 2021 07:19:

ברוך הבא חבר יקר.
אוהב אותך.
תמשיך לבא.

בהצלחה רבה

גם סמים עולים הרבה כסף, ולא נראה לי שכל הנרקומנים הם מליונרים... 
אנשים שהולכים למין בתשלום ומסאז'ים גם מוציאים כסף רב,וגם הם לא כולם מהאלפיון העליון.. 

צריך להבין שיש (אולי לא לכולם אבל לחלק מאתנו כנראה) מחלת התמכרות חמורה שעובדת ממש כמו שאר ההתמכרויות, 

בנימה אישית אני מעצמי יודע שהחוסר שפיות של לסכן את הזוגיות המשפחה והעתיד שלי כאשר אני משתמש ונועץ סכין בכל מערכות היחסים שלי ובכל החיים שלי היא חוסר שפיות הרבה יותר גדול מאשר זריקת כסף לאשפה. 

תגובה: מכור או לא ודרך התמודדות לפני 2 שנים, 6 חודשים #139443

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 37 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך אהבת נפש. 
הסיפור עם קניית הטלפון וזריקה זה ממש הסיפור של המכור, זה לא משנה איך עושים את זה, עושים חסימה ומורדים, קונים וזורקים, ובגרסאות הישנות, קונים עיתון פרוץ קוראים בו, קורעים אותו לגזרים משליכים לפח, ולמחרת הולכים לפח לחפש האם אפשר לחבר את הגזרים.
התמכרות היא התופעה שבה אתה מרגיש רגע של חוסר שפיות, עושה משהו שאתה יודע שמזיק לך, שמחר תתחרט ותשבע שלא תעשה את זה עוד, עד הפעם הבא שחוזר חלילה.
הפתרון הוא לזכור תמיד שאתה מכור, נקי כך וכך ימים, כמו שאדם חולה סוכר צריך כל החיים אינסולין, כך המכור צריך לעסוק בהחלמה תמיד. בהתחלה לעיתים מאד תכופות ולאט לאט יכול לעסוק בזה פחות. אבל תמיד להמשיך לספור
המקום הקדוש הזה שנקרא שמור עינך, זה המקום שהציל כאלו שהתמודדו עשרות !!! שנים. תראה שיש כאן כאלה שסופרים כבר אלפיים ימי נקיות וממשיכים לספור. אני יודע שהגישה שאני מציע מפחידה אנשים, האם זה אומר שלא אוכל לצאת מזה, אז בשביל מה המלחמה. 
אבל זה לא נכון, כמו במשל עם חולה הסוכר, אחרי שהחולה לוקח את האינסולין הוא כאחד האדם. גם כאן אחרי התובנה והשמירה, המתמודד נהיה יותר טוב ומאושר מאחד האדם, הוא לומד על עצמו, וההתמודדות עם ההתמכרות גורמת להצליח להתמודד עם שאר פגמי האופי והקשיים שיש בחיים, כמו שתיאר עשר שמעון. 
אוהבים אותך. תתחיל לשתף בלנ''ד נעקוב. 

תגובה: מכור או לא ודרך התמודדות לפני 2 שנים, 6 חודשים #139451

robinhood כתב on 01 אוק' 2021 07:19:

ברוך הבא חבר יקר.
אוהב אותך.
תמשיך לבא.

בהצלחה רבה

גם אני זורק פלאפונים.
אבל מליונר אני ממש לא...
אך כמו שכתבו כאן כבר, אני ממש ממש ממש מכור לא שפוי.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מכור או לא ודרך התמודדות לפני 2 שנים, 6 חודשים #139612

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

לא משנה מכור או לא, כרגע צריכים פתרון, וזה כאן, תנסה לא להיות לבד, חברים מהפורום ישמחו להיות איתך בקשר, תאגור עוד יום ועוד יום נקי, והחוש הפנימי שלך יוביל אותך למקום הנכון בעז"ה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מכור או לא ודרך התמודדות לפני 2 שנים, 6 חודשים #139723

דווח לאחראי

מוכר מאוד אח יקר, גם אני עשיתי מעשים מוזרים, מוזרים לי ולמשפחה שלי על מנת להשיג כמה שעות טובות עם מכשיר פרוץ, זה תמיד בא בזריקה אחרי זה. 
כמה חודשים נקיים זה חסד גדול, תנסה אולי להבין מה קורה שם ברגע הזה שאתה מחליט לעשות מעשה ולקנות מכשיר, מה זז בלב, מה זז בנפש, תתייעץ עם חברים כאן, בעיקר תדע שאתה לא לבד במלחמה הזאת, איתך יש מאות אלפים של אנשים, אפשר להגיד שהרבה מהם שומרי תורה ומצוות, ואני בטוח שכולם לא רוצים בזה, באמת בפנים לא רוצים את הגועל הזה. 
אתה מוזמן לכתוב בפרטי, לשתף, איתך בקרב הזה, מלא בהצלחה!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.74 שניות

Are you sure?

כן