ברוכים הבאים, אורח

משתמש חדש בא לחדש ולהתחדש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: משתמש חדש בא לחדש ולהתחדש 316 צפיות

משתמש חדש בא לחדש ולהתחדש לפני 3 שנים #134885

היי אספר על עצמי בקצרה ואולי אצליח לעזור לחברה פה 

מגיל 12/13 לערך התחלתי לשמור על הברית אני חושב כי פשוט נבהלתי שפאום מתהליך שפיכה הזרע וכו' שלפני לא היה קיים פשוט והחלטתי להפסיק.
גם בזמנו הפקסתי לראות סרטים לא מתאימים וכו' 

איפה שהוא אם השנים ב 4 שנים האחרונות היו תקופות שהייתי רואה לצערי סרטים וסרטונים.. בכל מיני אתרים אבל לא פוגם! שמירת הברית היה משהו מיוחד אצלי ותמיד הייתי גאה בזהה ומרגיש שאני מעל זה ואני יכול לעשות הפרדה ולא לפגום (היום זה נראה לי מטורף שהיה אפשרי לצערי) 

לפני כשנה לא אפרט מה ואיך אבל במהלך צפייה מסויימת לצערי נפלתי 
הנפילה הזאת אחרי שנים שלא היתה אם שילוב יצר הרע סוג גרם לנסות שוב פעם אחרונה 
וככה אחרי חודש שוב נפילה ולאט לאט זה הפך לבסיס חודשי ואז שבועי ואז הגיע לבסיס יומי! 
חלפה לה שנה מבלי לשים לב הבנתי שאני סוג של התמכרתי 
הבנתי זאת שניסתי ממש ממש להפסיק וראיתי שלא מצליח ויש דחף מסויים (שזה נפות לכל סוגי התמכרות כמעט לפי מה שאני מכיר)

בעיקר בגלל כל מיני תריגרים פתאום קופץ משהו ביוטיוב או ברשת חברתית וזה מוביל לעוד תריגר ועוד אחד ועוד אחד ומגיע לנפילה 

העניין הגדול שפעם הייתי יכול לראות טריגרם מטורפים ולא להיות קרוב לנפילה והיום זה בא ביחד 
החלטתי שאני מתחיל את אתגר 90 יום ואנסה לעמוד בו 
המטרה שלי תהיה כמובן גם לשמור על העניים וכו' 
אבל באופן כללי לנסות להפריד

להוריד את הקשר של: טריגר== נפילה 
שגם אם חס וחלילה יהיו נסיונות שלא יהיה שום קשר לפגם הברית לנתק את הקשר הזה 
למרות שעכשיו זה נראה בלתי אפשרי אני יודע מנסיון עבר שזה כן אפשרי. 

אני מתחיל את האתגר 90 
אנסה לשתף מידי פעם תחושות אתגרים ושיטות להתגבר שהיו לי 
אני מבין בדיעבד איזה אדם חופשי ומאושר הייתי וזה אושר מטורף כי פגם הברית כל השנים האלו היה משהו שלא היה בגדר אופציה לא משנה מה קרה ומה היה 

אז היום מתחיל דף חדש 
אעדכן 

תגובה: משתמש חדש בא לחדש ולהתחדש לפני 3 שנים #134902

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 37 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל עצם ההגעה לכאן מראה על גבורה, על החלטה, ויש בה הרבה כוח לשינוי. ברוך הבא. ה' יעזור לך להצלחה גדולה. 
לעצם הדברים צר לי לאכזב. נכון שאתה מגדיר שבאופן כללי אתה רוצה לשמור את העניים, אבל מבין השורות ניכר, שאתה בעיקר מאוכזב מכך שלא הצלחת להמשיך בשמירת הברית, תוך כדי צפייה, וזה מה שחשוב לך לחזור. 
קודם כל אפתיע, אני לא כל כך מתפעל משליטה שלא ליפול בהוז''ל. הכרתי כאלו שלא הוציא בידיים אפילו פעם אחת בחיים, אפילו שהיו מכורים קשים, להסתכלות.
 הנושא האמתי הוא לשלוט בתאוות. זו המלחמה האמתית כאן. - נכון אפשר להגדיר במה מתמקדים עכשיו יותר ובמה פחות. אפשר לנהל שני ספירות כמו שתראה אצל חלק מהחברים [נקי מאוננות, כך ימים, ונקי מפו' כך ימים]. אבל המלחמה היא על השפיות.
ה' יעזור לך ולנו להצלחה

תגובה: משתמש חדש בא לחדש ולהתחדש לפני 3 שנים #134905

אלי שומר כתב on 04 אפר' 2021 21:30:

קודם כל עצם ההגעה לכאן מראה על גבורה, על החלטה, ויש בה הרבה כוח לשינוי. ברוך הבא. ה' יעזור לך להצלחה גדולה. 
לעצם הדברים צר לי לאכזב. נכון שאתה מגדיר שבאופן כללי אתה רוצה לשמור את העניים, אבל מבין השורות ניכר, שאתה בעיקר מאוכזב מכך שלא הצלחת להמשיך בשמירת הברית, תוך כדי צפייה, וזה מה שחשוב לך לחזור. 
קודם כל אפתיע, אני לא כל כך מתפעל משליטה שלא ליפול בהוז''ל. הכרתי כאלו שלא הוציא בידיים אפילו פעם אחת בחיים, אפילו שהיו מכורים קשים, להסתכלות.
 הנושא האמתי הוא לשלוט בתאוות. זו המלחמה האמתית כאן. - נכון אפשר להגדיר במה מתמקדים עכשיו יותר ובמה פחות. אפשר לנהל שני ספירות כמו שתראה אצל חלק מהחברים [נקי מאוננות, כך ימים, ונקי מפו' כך ימים]. אבל המלחמה היא על השפיות.
ה' יעזור לך ולנו להצלחה

ראשית כל אתה צודק הסתכלות ובכללי כל המדיה המוחצנת יש לה נזקים גם למוח וכו' 
אין ספק שגם זאת מטרה. אבל העובדה שציינתי 
זה לא חלילה להצדיק את ההסתכלות 

אלא להדגיש את הדיסונס שהיום טריגר שטותי יכול לגרום לנפילה לעומת פעם שלא היו משפיעים..

ונכון אתה צודק בתקופות שומר  לחלוטין גם מכל מיני דבירים למינהם לא דווקה מיינים מפורשות 
היתה מורגשת בהרבה חופשיה יותר וטובה יותר 
 היתה תקופה אפילו  שממש הזדעזתי מהניצול שהחברה מנצלת את הנשים בפרסומות הופעות וכו'
והגישה וההסתכלות על העולם היתה יותר בריאה. 

תגובה: משתמש חדש בא לחדש ולהתחדש לפני 3 שנים #134921

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד מוטיביציה,
על שבאת לכאן,
באת למקום הנכון,
ברוכים הבאים.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?