ברוכים הבאים, אורח

להחזיר את האמון אל הגוף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: להחזיר את האמון אל הגוף 264 צפיות

להחזיר את האמון אל הגוף לפני 3 שנים, 3 חודשים #130866

• עמיחי147
  • רצף ניקיון נוכחי: 788 ימים
  • חבר חדש

היי, אני משתמש חדש באתר ורציתי להעלות שאלה ולבקש עזרה. חשוב לי להדגיש שזה לא נכתב ממקום דתי כ''כ.

הייתי מכור המון זמן מהחיים שלי וצפיתי כמעט בכל סוגי התאוות עד שנגמלתי והיום ברוך ה' אני נקי שנתיים וחודש מאוננות וכמעט שנתיים מפורנו. 
למרות כל זאת אני עדיין מרגיש שהתחושות הקשות (פחד, הסתרה, לחץ וכו') עדיין איתי ומלוות אותי. גם היום- כשאני הרבה זמן במקלחת, לדוג', אני פתאום חושב ''אני חייב לעוף מפה שלא יחשבו שאני מאונן'' למרות שאני לא ובדחף חזק אני מסיים מהר ויוצא.

הייתי רוצה להגיע לרוגע, וגם להשלים עם הגוף שלי, אני לא כ''כ דתי ועכשיו, אחרי תקופה ארוכה שההתמכרות גרמה לי לא לפגוש בנות מתוך קיצוניות שההתמכרות הביאה עלי, אני רוצה לפגוש בנות או לראות נשיקה סצנה בסרט ועדיין הקשיים עולים לי. מה גם שלמרות שעבר הרבה זמן הרבה פעמים כשאני רואה משהו לא צנוע קטן הרבה דברים עולים לי ואני כאילו חוזר אחורה.
האם אפשר להחזיר את הטבעיות? האם אפשר לחיות חיים מיניים (קצת או הרבה) בלי שהטראומה של ההתמכרות תשב לי על הכתף ותעלה לי זכרונות, תמונות ופחדים? אני רוצה לחיות רגיל בלי לעשות מדברים מיניים קטנים סרט, בלי לחשוש ממיניות ומבנות
אם מישהו מבין על מה אני מדבר ויש לו עצה אני ממש אשמח שיעזור לי. חשבתי אולי ללכת למכורים אנונימיים או משהו כזה אבל אני לא מכור, אם יש למישהו עצה אני אשמח ממש

תגובה: להחזיר את האמון אל הגוף לפני 3 שנים, 3 חודשים #130869

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתה כן מכור, אתה מכור לתרגום המעוות במוח, מה זה אשה או בת, או מהי נשיקה. החילוני הלא מכור לא אמור להגיע לאוננות, הוא מחפש "אורגזמה" כשהוא עם מישהו אחר, ולא עלמישהו אחר, הוא לא מחפש את הנשיקה בתור "סצנה" אלא כדי להרגיש את האהבה האורגזמית.

תגובה: להחזיר את האמון אל הגוף לפני 3 שנים, 3 חודשים #130873

• gidi
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר,
אני נמצא במכורים אנונימים ומרגיש שם בתחילת דרכי בהחלמה ובשיחרור מתאווה.
כמוני ואני מניח כמו עוד חברים אני יכול להבין את הרצון והמחשבה שלך להשתחרר מזה לגמרי ומזדהה.

עם זאת, מה שלמדתי שם שלפי הניסיון של החברים שם- ברוב המקרים מכור מוגדר כך לכל החיים ומעניין לשמוע ממך את החוויה הזאת שנותנת לזה עוד הסמכה.
מה זה אומר עבורי?
כפי שאני מבין את זה, אני שונה, יש לי רגישות לנושא הזה ותמיד תהיה ולכן אני לא יכול באמת לצפות לחזור "לחיות חיים מיניים" ושזה לא ישפיע עלי, אני צריך ללמוד לחיות את החיים ללא תאווה ולמעשה אין בזה שום דבר רע אלא להיפך.
לדעתי כן אפשר לצפות נגיד בקטע נשיקה בסרט או לקיים יחסי מין (כמו עם האישה מן הסתם) בלי שזה יגרור אותי חזרה- אם אלמד איך להתייחס ולגשת לדברים רק מתוך צורה בריאה ונכונה ולא כשזה בגישה של תאווה.
בתוכנית קוראים לזה חיבור ומפוקחות, להצליח לראות נשים כבנות אדם, זה דורש תירגול וזה אומר ללמוד לעשות את הדברים ולחיות מתוך גישה שונה (בתוכנית - מתוך הבנה של רצון אלוקים).

אז כל עוד אנסה לצרוך דברים מסויימים בצורה החולה כדי לצרוך תאווה ולספק לייצר את המנה שלו זה לא יגמר טוב בכל מקרה כי זה בדיוק לחזור לסם אליו הייתי מכור וניסיתי להיגמר.

אתה כן יכול להצטרף לתוכנית אפילו רק בשביל ללמוד את הגישה ולחיות בדרך חיים בריאה ואולי זה אפילו כדאי- אין בתוכנית שום דבר מחייב ותמיד אפשר לנסות ולצאת מתי שלא רוצים או לקבוע את המינון שלך שם..

מקווה שעזרתי, כל טוב.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.76 שניות

Are you sure?

כן