ברוכים הבאים, אורח

בעזרת הד' נעשה ונצליח!!!!!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בעזרת הד' נעשה ונצליח!!!!!!! 413 צפיות

בעזרת הד' נעשה ונצליח!!!!!!! לפני 3 שנים, 6 חודשים #127995

• להתעלות
  • רצף ניקיון נוכחי: 32 ימים
  • חבר חדש

מעל הכל ולפני הכל בעזרת הד' אני יצליח!
אשפות ירים אביון" (חתם סופר הק') -שנת תשפ"א תהיה שנה של מאשפות ירים אביון והוא התכוון ממש ממש אלי בסייעתא דשמיא!
אציג את עצמי אני בן 29 נשוי ואב לכמה ילדים חמודים בלעה"ר. ולצערי הרב נפלתי בזה, מגיל צעיר (ישיבי"ק) אני מתעסק עם זה תמונות חברים פור' וכדו, כמה פעמים הפסקתי כבר לתקופה אך לצערי נפלתי, עכשיו התחלתי מחדש לא מוותר והפעם עם הרבה יותר ברען ואמביציה ורצון פנימי, בהמשך אולי אציג את סיפורי המלא, מה שכן אני שבוע כבר נקי לגמרי ברוך הד' הד' יעזור הלאה, תעזרו לי תתפללו עלי שאני יהיה נקי באמת, שלא יהיה לי ניסיונות. מאוד אשמח לתגובות וחיזוק זה יתן לי כוח במלחמה הזו.

בשם השם נעשה ונצליח!

תגובה: בעזרת הד' נעשה ונצליח!!!!!!! לפני 3 שנים, 6 חודשים #127996

• להתעלות
  • חבר חדש

עוד:

בעצם מהוצאת שכז"ל אני נקי כבר מער"ח אלול ב"ה אבל מכל המסביב וכדו' אני נקי ממש משבוע שעבר, אחרי שוטטות ברשת בשבוע שעבר אחרי תסכול עמוק שעבר עלי, מצאתי אתר זה אך חשבתי שמשמים זה הגיע אלי יצרתי קשר עם אנשים מכאן, עזרו לי ועוזרים לי ברוך הד' אני מרגיש שיש מי שמבין אותי, אני אשמח לשמוע טיפים ועזרה מאנשים שנמצאים במצב דומה שלי, אני נמצא בקבוצה די סגורה שיש לי בעיה אמיתית עם החשיפה והקבוצות המפגשים, 

התאווה שלי הוא בגלים אני כבר מעל שנה ברוך הד' מנותק מפו' גס, מצד שני היה נפילות בדברים אחרים ובחומר אחר, אבל עכשיו התחלתי מחדש השמדתי כל מה שהיה לי מחקתי את המיילים שהיה לי גישה לחומר לא טוב, הקרבתי את זה, אני נקי באמת מקווה ככה להמשיך. היום היה לי כמה דקות קשות אבל ברוך הד' התגברתי על זה מקווה להמשיך ככה.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 6 חודשים על ידי להתעלות.

תגובה: בעזרת הד' נעשה ונצליח!!!!!!! לפני 3 שנים, 6 חודשים #128000

ברוך הבא חבר יקר ואהוב, אני לא מכיר אותך ולא יודע מי אתה אבל אני אוהב אותך. מאחל לך שתמצא את דרכיך, אני מצאתי כאן את דרכי וקיבלתי הרבה הרבה מתנות נפלאות. תישאר כאן, תהיה עימנו, תקרא כאן בפורום, תכתוב תשתף, ובעז"ה תתקדם. וביחד עם זאת תתפלל לה' שיכוון אותך בדרך ויביא אותך לדבר הנכון בשבילך.
בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: בעזרת הד' נעשה ונצליח!!!!!!! לפני 3 שנים, 6 חודשים #128012

• להתעלות
  • חבר חדש

תודה לך הד' יתברך אני כבר שבוע נקי מכל פעולות תאווה, ומר"ח אלול גם מהוצאת שכז"ל. זה לא ברור מאליו פשוט להגיד תודה להשי"ת.

אתמול היה לי קצת ניסיון מהרחוב... אבל מיד ברחתי לעשות פעולות אחרות וזה נרגע לי ברוך הד'.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן