ברוכים הבאים, אורח

יכול להצליח
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יכול להצליח 381 צפיות

יכול להצליח לפני 3 שנים, 7 חודשים #127657

שלום,

הגעתי גם אני לפה.. הסיפור שלי מתחיל בערך בגיל 14 כשגיליתי את עולם האוננות.
לאחר מכן כשהאינטרנט הפשוט והאיטי הגיע לבתים גם עברתי משלב של תמונות בעיתונים לאינטרנט.
כשהגיע האינטרנט המהיר כבר הכל נהיה בעייתי בטירוף.

רוב הבעיה שלי אם חשבתי פעם שזה האוננות - הרי שזה בעצם צפיה של כמות שעות בלתי הגיונית(3-4 שעות ברצף) באתרי פורנו. כשבזמן הזה אני מנסה לא ליפול בהוז"ל..
אני מרגיש נצחון אם אני לא נופל בהוז"ל  למרות שאני מתקרב לשם כל הזמן ועוצר ברגע האחרון, אבל צפיה של כ"כ הרבה שעות פוגעת והורסת ומקלקלת את השורה בלי קשר לשורת התחתונה של הוז"ל או לא.

וכשן כשבאה  גם הוז"ל יחד עם זה אז לפעמים אני כבר ממשיך בחטא וחוטא שוב ושוב.

לאורך כל השנים יש לי מלחמת יצר קשה, אני יודע את גודל העניין והחטא ומשתדל למשור ולא לעשות דברים לא לעניין, אני מצליח לעשות זאת לכמה ימים אבל אז אחרי כמה ימים יש נפילה שאני לא מצליח לעמוד בה.

כמה פעמים שלא דיברתי עם הבורא ובכיתי והתפללתי והתחננתי והרגשתי קרוב אליו אח"כ - כל זה נעלם ברגע של חולשה ותאווה, כאילו שאני לא מייחס לעניין הזה חשיבות..מדחיק את זה הצידה. ואז שוב חוזר בתשובה ושוב מגיע רגע ששוכח הכל...

כל השנים היו לי עליות וירידות שכאלו, כמובן שזה עושה הרבה יסורי מצפון ושברונות לב ותחושות שאני פשוט אפס וצבוע ולא ראוי ושהשםיאהב אותי או שאצליח בחיים. ואז יש תהליך של התקרבות ושוב חוזר חלילה...

אני עדיין רווק, רווק לא צעיר.. וחלק גדול מכל הקשיים שיש לי הם פשוט קשיים אובייטיביים, נער צעיר בן 14-18 מעוניין בכל מה שקשור למין וכנ"ל רווק בן 30 ויותר... לא הכל זה עניין של "מחלה" גם לא בטוח שאני מתחבר למילה הזאת למרות שלפעמים היא באמת הכי מתאימה.

אז כל הקשיים של הרווקות שלי בכלל מוסיפים לי.. וכשאני יוצא ולא שומר נגיעה זה אותו סיפור.. היסורי מצפון באים על דברים שקורים ביני לבינה.

אני הייתי בטוח כשאתחתן הכל יעבור, הפליא אותי כמה אנשים פה ממשיכים בכל הצפיה והאוננות לאחר החתונה.. אז זה גורם לי לחשוב שזה לא הכל עניין של יצר "בריא" שקיים בי בתור גבר אלא מעבר.

במשך כל השנים(עשרות) כאמור הרגשתי עליות וירידות, הרבה מהייאוש ומה "משברים" שהיו לי כשפתם של בני הישיבות באו בעקבות זה... כל פעם כבר במשך שנים אני מנסה לגדור את עצמי.... במצטבר נתתי עשרות אלפי שקלים בתור צדקה כי אמרתי שאם אסתכל באתרים כאלה או  שאוציא שז"ל אתן כך וכך שקלים.. הגדר הזה לא עזר. ואני חושב שלא הייתי צריך לעשות את זה בכלל.

הבעיה התחילה בשבועיים - שלושה האחרונים - אם עד אז כמו שתיארתי הייתי בירידות ועליות - הסיפור הקבוע - עכשיו אני מרגיש שבעצם כבר לא אכפת לי אולי.. עושה את זה בלי יסורי מצפון רבים מדי... מנסה לתרץ ולהצדיק את עצמי. בגלל הגיל, בגלל שאני בריא, בגלל שאני אולי מכור קצת לפורנו אבל בסדר.. אז מה.

זה המצב שהכי קשה לי איתו, זה שפחות אכפת לי. אני שמח שעדיין אכפת לי מזה שלא אכפת לי.. כי אם לא היה אכפת לי בכלל אז המצב היה קשה וגרוע הרבה יותר....
אני יודע שאני כן רוצה להפסיק. בעומק פנימיותי אני מעוניין בכך. ואני אשתדל להפסיק ב"ה.. גם היום הייתה נפילה של 2-3 צפיה בפורנו כשלאחריה הוז"ל.

אני מרגיש שכנראה יש לי בעיה..
אני לא כ"כ יודע איך להתמודד איתה ויש לי הרבה פחדים בראש שהשם לא אוהב אותי ואולי הוא לא יעזור לי להתחתן או להצליח כי אני עושה כך וכך... 

אני יודע שאני עדיין מקריב ועדיין משתדל, עצם העובדה שאני מנסה קצת להאבק ולא אומר שזה מלכתחילה זה רק כי אני יודע שאכפת לי ממה שהשם רוצה. אחרת הייתי שם פס.. הבעיה היא כאמור שאני חי בדיסונס, גם אכפת לי וגם בסופו של דבר כן שם קצת פס ועושה מה שבא לי...

אם הייתי לגמרי בלי רצון ואמונה הייתי כבר מחפש לחטוא בדברים האמיתיים, משתדל מאוד להתרחק מזה כמה שאפשר.

אני כאן כדי לנסות, לנסות שוב.
בתוך תוכי אני יכול להצליח. יכול להיות מה שבאמת אני יכול.

כנראה שאמשיך ליפול פה ושם.. מקווה שלא אחרי החתונה, אבל כן רוצה לצמצם למינימום את הצפיה בפורנו ולמינימום את האוננות. מבחינתי הצפיה בפורנו גרועה לפעמים יותר. הרבה פעמים אמרתי לעצמי שפשוט אאונן כשתבוא לי התאווה ולא אסתכל בפורנו - כי גם זה וגם זה זה גרוע יותר. אבל לא הצלחתי לעשות זאת.. פשוט הייתי חייב את הכמה שעות קודם.

אני עדיין לא בעצם יודע מה אני רוצה, אולי רק ב"ה להצליח.
אחרי מה שקרה היום, מנסה לגייס עוד שארית של כוחות ונחישות ולהלחם חזרה. להלחם עד שאצליח ב"ה. אין ייאוש בעולם כלל. אנסה להתגבר על הפחדים והמחשבות שהשם לא אכפת לו כבר ולא יסייע לי חלילה. פשוט לנסות עוד פעם... מקווה מאוד שאצליח ב"ה.

אולי אחרי שאכתוב את הפוסט הזה משהו קצת ישתנה ויתעורר.

אני שוקל להתחיל את אתגר ה90 יום. מבחינתי הישג זה אם אעשה את זה פעם בחודש(נניח 12 פעם בשנה) וואלה, יחסית למצב שלי היום זה פי מליון יותר טוב.

אני מקווה ומייחל להשם שהפעם יקרה פה איזה שינוי.
מסיים בתקווה.

תגובה: יכול להצליח לפני 3 שנים, 7 חודשים #127658

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא, גם אני נפלתי טיפה בעיתונים, ואז גיליתי את האינטרנט המהיר, וגם אני תמיד מפחד מהרגע בו האדישות לפוי' תשתלט עליי - אני מפחד מהעצב, או מהכאב, של הנפילות, אבל האדישות מפחידה אותי מעל הכול.

מה לעשות ? שנופלים הרבה זמן, זה מה שקורה, זה תהליך טבעי, שבו משלימים לאט לאט עם העובדה שזה מה שיש.
אלא אם כן מוכנים לעשות משהו מעשי, אמיתי, כדי להילחם בזה.

ברוך הבא לפורום. בחתימה שלי אתה תקבל כל מה שצריך לדעת על הסינונים.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: יכול להצליח לפני 3 שנים, 7 חודשים #127661

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא לפורום הנפלא,
יש פה פתרון ותקווה, כל אחד והדרך שלו,
תמשיך לשתף, תנסה לא להיות לבד, חברים מהפורום ישמחו לעזור לך,
רק תושיט יד.
באהבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יכול להצליח לפני 3 שנים, 7 חודשים #127672

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אחרי שקראתי כל מה שכתבת אני יכול להגידבפה מלא שאני מזדהה עם כל מילה.
כל מה שתיארת שחווית ושחשבת אני בדיוק גם עברתי.

הגעתי לאתר הזה אחרי שראיתי סירטון על זה שמישהו דיבר על כך זה התמכרות, לא הייתי בטוח וגם לאורך שאר הדרך אבל הבנתי שיש לי רמה מסויימת של התמכרות אם אני מנסה ורוצה מאוד להפסיק אבל סוף כל סוף לא מצליח להתנתק מזה.

ניסיתי קצת את האתר וכלים שהציעו אבל הדבר שהוביל אותי לפיתרון שקיבלתי עכשיו זה הכניסה לתוכנית SA.
אני היום נקי מתאווה וגירוי מיני 69 ימים 122 ימים ללא הוצאת שז"ל ומעל שנה וחודשיים שלא צפיתי בפורנו בצורה המפורשת שלו (קטעי העירום והמין), אני מאמין ורואה שהדרך הזאת גם מובילה אותי להתנקות מזה לגמרי, להתחבר לאלוקים,להרגיש טוב עם עצמי ולא לחיות בשקר וביסורי מצפון.
מאז שהצטרפתי לתוכנית שזה בסביבות שנה וחודשיים לא צפיתי בפורנו מפורש ונפלתי בשז"ל פעמיים.
כל זה בכלל בכלל לא בכוחי, כי כשאני מנסה להתמודד לבד עם כל כוח הרצון בסוף זה לא עוזר אני משתכנע ונופל, פה הצלחתי להתחבר לאלוקים ולקבל ממנו את העזרה מעבר לכל דימיון ויכולת שרק בכוחו לתת לי.

אם כל זה נשמע לך מתאים אני מזמין אותך להצטרף או לברר על התוכנית, אתה מוזמן כמובן תמיד ליצור איתי קשר ואעזור בכל דבר שאוכל.
גם שאר החברים פה מהניסיון שלי תמיד ישמחו לעזור.

ברוך הבא והמון הצלחה בע"ה.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 7 חודשים על ידי gidi.

תגובה: יכול להצליח לפני 3 שנים, 7 חודשים #127678

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא חבר יקר!

מאוד מאוד מזדהה עם כל מה שרשמת.. עם התחושות והרגשות. החוסר אכפתיות שכביכול מגיע.. עבורי זה היה רק תקופה ובהמשך שוב זה חזר להפריע (בעיקר כי הגיעה התדרדרות \ החמרה נוספת במצב ) ובגדול..

באמת שהגעתי להבנה שאני מכור ולא יכול להפסיק לא משנה כמה אני ארצה \ אנסה.. כמה כסף אתרום לצדקה עבור כל נפילה.. ואויי כמה תפילות כמה תפילותתת...
בסוף דרך התפילות וכמענה להן אלוקים אוהב עזר לי ושלח אותי לSA ושם נס ההחלמה החל.

מאחל לך שתמצא כאן את ההחלמה שאתה מחפש, ואם לא כאן אז בSA, ובכל מקרה תמשיך לבוא ולשתף ולהתחבר.

אוהבים אותך וברוך הבא!

תגובה: יכול להצליח לפני 3 שנים, 7 חודשים #127778

אז קודם כל תודה רבה לכל מי שענה!!

אני אספר שבאותו יום ששלחתי את ההודעה(3 ימים) אני גם הצטרפתי לאתגר ה90 ימים...
אתמול מעדתי(הסתכלתי קצת באתרים) והיום גם נפלתי בהוז"ל(פעמיים) לאחר כשעה אולי יותר של שוטטות באתרים...

אני כבר לא יודע אם אני מאוכזב אאו מיואש או סתם בהדחקה ומקבל את הסיטואציה כמו שהיא..
אני קצת פחות כואב ומתרגש כמו שזה היה קורה פעם. וזה חבל לי.

אני לא יודע מה אני צריך לעשות כדי שזה ישתנה. אולי זה לא יכול להשתנות?
האם רווק בגיל לא צעיר 30++ אמור בכלל להצליח במשימה הזאת בהנחה שהוא לא א-מיני ושהוא סטרייט?
למה הגיוני לא לבקש ממני שלא לאכול ושלא לישון אבל את זה כן הגיוני?
זה מבחינות מסויימות אותו הדבר..

אני מבין בכל זאת את ההבדל וגם בתור דתי אני מבין את העברה כאן ואת החומרה.. אבל מה יעשה הנער ולא יחטא? זה הגיוני לא לחטוא?

אז כן, אצלי זה מעבר לחטא.. כנראה שאני גם קצת מכור לזה.. אבל עדיין.

אם אהיה כנה עם עצמי אז ברור שלא הייתי רוצה שזה יקרה והיייתי רוצה להיות במצב אחר.. אבל בכ"ז אני מנסה להבין אם יש לי סיכוי/האם זה כזה נורא בגלל רווקותי.

הלוואי שלא הייתי במקום של שאלות וספקות שכאלו, הלוואי שהייתי שומר ומקפיד.

אוי לי מיוצרי ואוי לי מיצרי כמו שנאמר..

הכי קשה לי עם העובדה שאני מעוניין להפסיק, מתפלל להשם, מקבל קבלות(כמו אתגר ה90 ימים) ואח"כ ברגע של חולשה כשהתאווה משתלטת עליי אני שוכח כאילו מהכל.. אני עובר למצב שכבר לא אכפת לי ואני עושה את זה.

יש פעמים(אולי 30 אחוז) שאני עוצר את עצמי באמצע ומפסיק. אבל לרוב אני פשוט שוכח מהכל וזורם עם התאווה.

אני אשמח לקבל עצות ורעיונות איך להתחיל דף חדש באמת, איך להפסיק עם זה. גם אם לא לחלוטין אבל בצורה כמעט מוחלטת.
אני ולא כ"כ מתחבר לחשיפה(אם הבנתי נכון זה חלק מהעניין) של תוכנית 12 הצעדים.. ולכן אני לא רואה את עצמי עושה את זה. וגם אם אין שם חשיפה עדיין זה נראה לי קשוח מדי, אני מחפש פתרונות אחרים...
חשבתי לשתף, למרות שאיני אוהב.. 
מקווה שב"ה יהיה טוב.

תגובה: יכול להצליח לפני 3 שנים, 7 חודשים #127779

• gidi
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה אחי, מבין אותך ויש חברים במצבך.

אם אתה רוצה להפסיק או לא זאת החלטה שלך, בתוכנית אומרים שלפעמים בנאדם שלא סבל מספיק ולא הגיע להבנה הזאת שהוא רוצה להפסיק אז יהיה לו קשה לקבל את הפיתרון.

מגיעים לכאן אנשים כמוני שמלבד ההפרעה הדתית ההתמכרות הזאת פוגעת בעוד הרבה תחומים, בקשר שלי עם העולם, ברמה הריגשית, ברמה הפיזית וברמה הרוחנית.
כל תחומי החיים שלי ניזקים בגלל שאני מכור וההתנהגות הזאת אצלי הפכה לאובססיבית חסרת שליטה מוסריות וכח הרצון שלי והשאיפות לא עוזרים מולה.

לא אכנס לפירוט אבל יש מספיק סיבות מוצדקות גם מלבד העניין הדתי שבן אדם ירצה להפסיק בגלל שהוא הפך למכור ואי אפשר לעשות חצי עבודה במקרה שלי.

שוב, אוהבים ובהצלחה.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: יכול להצליח לפני 3 שנים, 7 חודשים #127780

תודה גידי, אני מאוד רוצה להפסיק..וגם מהסיבות שאתה ציינת, אני מזדהה איתם לצערי.
אבל  בגלל שאני לא מצליח כבר המון זמן אני קצת התייאשתי וקצת מקבל את זה באדישות כבר.
אני מאמין שבתוכי אני אמצא את המקום לקום ולהלחם ולנסות שוב..
אבל כבר נפלתי מאות ואלפי פעמים...
אומרים שהעיקר זה להתחיל כל פעם מהתחלה. מקווה שב"ה אצליח. 

תגובה: יכול להצליח לפני 3 שנים, 7 חודשים #127781

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תצליח בע"ה ואני מאחל לך רק טוב.

כשמגיעים ליאוש אמיתי מבינים שאין ברירה וצריך לפנות לפיתרון שעובד גם אם זה פחות נשמע נוח.
לפעמים רק מספיק סבל יכול לדחוף אותנו לטפל בבעיה, אני ממש לא מאחל לך סבל ויש אפשרות גם להבין את הלקח בלי לשקוע עמוק מידי אבל יש כאלה שעד שלא ירדו מספיק נמוך לא ישתכנעו לפנות לפיתרון.

עשה מה שאתה רואה לנכון, רק אומר שלדעתי התוכנית היא מקום טוב חברתי(מה שגם היה חסר לי) ואוהב.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: יכול להצליח לפני 3 שנים, 7 חודשים #127792

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאוד מאוד מזדהה ומסכים במאה אחוז עם מה שאמר קודמי.. 

גם עבורי באמת אחרי שנים על גבי שנים של נסיונות להפסיק כבר הגעתי לייאוש מוחלט והבנה הגיונית שלא משנה מה אני אעשה אני לא אוכל להפסיק...
הבנתי שאחרי השימוש \ הנפילה אני מרוסק ומקבל קבלות וברור לי שאני לעולם לא רוצה להשתמש שוב... אבל כבר ידעתי שזה יעבור... וששוב אני אידלק... וששוב אני אגיע למצב שאני לא זוכר את זה... וששוב אני אפול לא משנה כמה אני אנסה שלא... אוכל להחזיק עוד יום אולי עוד יומיים... בסוף זה יפיל אותי. תמיד.

כשהבנתי שזה המצב ניסיתי לקבל אותו ולחיות איתו. אפילו התפללתי על זה. 
לא הצלחתי..

רק הגעתי לייאוש יותר עמוק ואובדן רצון לחיות.

לכן שאמרו לי שיש תכנית SA של מכורים לתאווה לא חשבתי פעמיים.. כמובן שהפחיד אותי החשיפה ושאפגוש מישהו מוכר ושיהיו שם עבריינים וחולים וסוטי מין ועוד כהנא וכהנא מחשבות ופחדים...
היום אני מבין שכל הפחדים והמחסומים האלה הם פשוט עצת היצר שרוצה למנוע ממני את היציאה מהמצב הזה.

אני מכור. מכור. כמו נרקומן כמו אלכוהוליסט בדיוק. פגשת פעם מכור להירואין שנגמל כך ע"י עצמו לבד? בלי עזרה חיצונית? בלי טיפול? בלי מכון גמילה?

אני לא פגשתי ולא שמעתי על אחד כזה וגם אם יש סביר להניח שהוא באמת מקרה יוצא דופן של אחד למליון.

אז גם אני כדי לצאת מההתמכרות צריך מכון גמילה ועזרה חיצונית. אין לי סיכוי אחרת... וזה כבר נהייה פתטי בשבילי שאפילו הפסקתי להגיד לעצמי ש"זהו זאת פעם אחרונה אני לא משתמש יותר בחיים". כי ידעתי שכשיגיע הרגע והגוף או הראש שלי יירצו את המנה זה קרב אבוד מראש שאין לי סיכוי בו...

ואגב גם היום אחרי שנה של נקיות עדיין אין לי סיכוי כשהקריז מגיע... אבל התכנית נותנת לי כלים להתמודד ולא לחסום את הקב"ה מלעזור. כי זה מה שעשיתי כל הזמן... התפללתי לאלוקים שיעזור אבל חסמתי אותו מלעזור ביד השנייה.

התכנית לימדה אותי להתפלל אליו ולבקש עזרה מול עצמי בלהוריד את היד שחוסמת אותו מלעזור...

זאת אולי התובנה הכי חזקה שהגעתי אליה בתכנית.. וכשהיד השנייה שלי לא חוסמת אותו אז הפלא ופלא פתאום אני רואה את הניסים..

קראתי את הסיפור שלך ואני שומע את ההתמודדות שכל כך מזכירה לי את שלי... גם אם אני נפלתי קצת רחוק יותר זה לא ממש משנה.. ההתמודדות והרגשות הם זהות גם אם אופי השימוש שונה..

אין שום דבר מפחיד בקבוצות אני מבטיח לך.. יושבים שם אנשים שהם בדיוק כמוך. וכמוני. רק שהם בניגוד אלינו היו שם ויצאו מזה.. ויש להם המון עיצות והמלצות לתת לנו וללמד אותנו.

אוהבים והמון בהצלחה !

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.73 שניות

Are you sure?

כן