ברוכים הבאים, אורח

הולך בדרך, מפחד ליפול
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: הולך בדרך, מפחד ליפול 937 צפיות

הולך בדרך, מפחד ליפול לפני 3 שנים, 8 חודשים #125226

• פלימו

אהלן, אני נמצא כבר 65 יום בפורום, עד עכשיו רק קראתי, ברוך ה' שומר על תקופה ארוכה של נקיות. עכשיו מצאתי פירצה קטנה החסימה, איפשרה לי להסתכל פה ושם בתמונות של נשים, אם הייתי במקום אחר וללא חסימה ודאי הייתי כבר נופל... בעצם זה שאני כותב כאן אני מרגיש שכבר לא אפול היום, אך מרגיש גם שהיצר עובד עליי ומכין לי תוכניות גדולות יותר... מאמין שעד מחר יטפלו לי בפירצה בחסימה. מתפלל לקב"ה שייתן לכולנו כוחות להיות נקיים.

תגובה: הולך בדרך, מפחד ליפול לפני 3 שנים, 8 חודשים #125227

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

בהצלחה רבה. וכל הכבוד על ההישג. 65 יום זה ממש לא מובן, מאליו בכלל!

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: הולך בדרך, מפחד ליפול לפני 3 שנים, 8 חודשים #125228

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

אם הייתי במקומך אני חושב שהדבר הנכון בשבילי היה להפקיד את הפלאפון אצל אחי עד שיסדרו לי את הסינון.. בהצלחה אחי!!!

תגובה: הולך בדרך, מפחד ליפול לפני 3 שנים, 8 חודשים #125232

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
פלימו כתב on 11 יולי 2020 21:53:

אהלן, אני נמצא כבר 65 יום בפורום, עד עכשיו רק קראתי, ברוך ה' שומר על תקופה ארוכה של נקיות. עכשיו מצאתי פירצה קטנה החסימה, איפשרה לי להסתכל פה ושם בתמונות של נשים, אם הייתי במקום אחר וללא חסימה ודאי הייתי כבר נופל... בעצם זה שאני כותב כאן אני מרגיש שכבר לא אפול היום, אך מרגיש גם שהיצר עובד עליי ומכין לי תוכניות גדולות יותר... מאמין שעד מחר יטפלו לי בפירצה בחסימה. מתפלל לקב"ה שייתן לכולנו כוחות להיות נקיים.

אשמח שתשתף איזה חברת סינון אתה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: הולך בדרך, מפחד ליפול לפני 3 שנים, 8 חודשים #125234

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהביםם תודה רבה על השיתוף וכל הכבוד על הפעולה!

שאלוקים ייתן לנו כוחות רצון ויכולת לוותר רק להיום על התאווה, אמן!

תגובה: הולך בדרך, מפחד ליפול לפני 3 שנים, 8 חודשים #125239

• פלימו

כבר הייתי מאוד קרוב ליפול, חזרתי לחדר ופתחתי את הטלפון, אבל אז נכנסתי לפורום וראיתי את התגובות שלכם וזה חיזק אותי לכבות את הטלפון ולחזור ללמוד. אמנם לא כל כך למדתי כי הראש שלי לא היה בלימוד אבל לפחות הייתי בשיעור. עכשיו ברוך ה' יותר טוב, אני צריך להיות עם הטלפון לצורך חברותות, אולי בין החברותות אפקיד אותו אצל חבר. בסוף מדובר בפירצה ממש קטנה, בדרך כלל השירות לקוחות של החסימה (כשר פליי) מטפלים בזה תוך 24 שעות. מתפלל שאחזיק עד אז. ברוך ה' עכשיו מרגיש יותר טוב.
שהקב"ה ישמור עלינו!!

תגובה: הולך בדרך, מפחד ליפול לפני 3 שנים, 8 חודשים #125240

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
פלימו כתב on 12 יולי 2020 11:15:

כבר הייתי מאוד קרוב ליפול, חזרתי לחדר ופתחתי את הטלפון, אבל אז נכנסתי לפורום וראיתי את התגובות שלכם וזה חיזק אותי לכבות את הטלפון ולחזור ללמוד. אמנם לא כל כך למדתי כי הראש שלי לא היה בלימוד אבל לפחות הייתי בשיעור. עכשיו ברוך ה' יותר טוב, אני צריך להיות עם הטלפון לצורך חברותות, אולי בין החברותות אפקיד אותו אצל חבר. בסוף מדובר בפירצה ממש קטנה, בדרך כלל השירות לקוחות של החסימה (כשר פליי) מטפלים בזה תוך 24 שעות. מתפלל שאחזיק עד אז. ברוך ה' עכשיו מרגיש יותר טוב.
שהקב"ה ישמור עלינו!!

פעם ראשונה ששמעתי מישהו פה שיש לו את האפליקציה הזאת, אתה מדבר על זה נכון ?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shapsplus.kmarket

מהתגובות שם, נשמע כאילו שירות הלקוחות הוא נורא ואיום.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 8 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: הולך בדרך, מפחד ליפול לפני 3 שנים, 8 חודשים #125243

• PU DECKUF
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר קבוע

אני פניתי לעסקן - זה סינון שמתקינים לך על מכשיר קיים - לא צריך להחליף מכשיר,
וזה נראה ממש מרשים עד כה אין פרצות מצד אחד ומצד שני כל היכולות שאני צריך ביום יום נשמרות.
זה עולה 200 שח התקנה ו30 שח בחודש.
ושירות לקוחות מצוין!

תגובה: הולך בדרך, מפחד ליפול לפני 3 שנים, 8 חודשים #125247

• פלימו

כן, עולה לי 90 שקל בשנה ומגביל מאוד את השימוש בטלפון, אבל אני מרוצה מזה שהם מגבילים אותי, עוזר לי להתעסק בדברים היותר חשובים בחיים.
אני אישית מאוד מרוצה מהשירות שלהם, שולחים להם ווצאפ ותוך מקסימום יומיים הם פתרו בעיות שחששתי שלא יצליחו לפתור. אין ספק שאיתם אני מרגיש הכי מוגן והמחיר ברצפה

תגובה: הולך בדרך, מפחד ליפול לפני 3 שנים, 8 חודשים #125415

• פלימו

לצערי בגלל הקורונה שירות הלקוחות מתעכב ועדיין לא פתר לי את הבעיה. הפירצה בסך הכל מאפשרת לי רק לראות תמונה אחת של אישה בבגד ים, ואני מאוד מתאווה להיכנס, אבל אני חושב שאוותר. אני יודע שהיצר הרע הוא שונא שלי ולא כדאי להקשיב לו. מחר בעזרת ה' אני סוגר 10 שבועות נקיים וזה הכי הרבה מאז שנכנסתי לזבל הזה, מרגיש שהפעם יש סיכוי טוב שאצא מזה. מודה לקב"ה על כל יום שעובר, זאת אחת התקופות הטובות בחיי. 
יש לי שאלה כללית, מאז תקופת הנקיות אני רואה קרי בערך אחת לשבועיים, זה אמור להטריד אותי? אתם חושבים שזה תגובה פיזית טבעית לתהליך הגמילה או שאני פשוט לא שומר מספיק על נקיות המחשבה? או שזה בכלל צורך פיזי שקיים גם אצל לא מכורים? פשוט מעולם זה לא היה אצלי כך לפני שהייתי מכור...
תודה רבה לכל מי שקורא ומגיב, חשוב לי שתדעו שאני מתפלל כל יום לקב"ה שייתן כוחות במאבק לכל חברי הפורום וישלח לנו רפואה שלימה!

תגובה: הולך בדרך, מפחד ליפול לפני 3 שנים, 8 חודשים #125421

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
פלימו כתב on 12 יולי 2020 15:04:

כן, עולה לי 90 שקל בשנה ומגביל מאוד את השימוש בטלפון, אבל אני מרוצה מזה שהם מגבילים אותי, עוזר לי להתעסק בדברים היותר חשובים בחיים.
אני אישית מאוד מרוצה מהשירות שלהם, שולחים להם ווצאפ ותוך מקסימום יומיים הם פתרו בעיות שחששתי שלא יצליחו לפתור. אין ספק שאיתם אני מרגיש הכי מוגן והמחיר ברצפה

נשמע כמו שירות טוב. אם יש להם מספיק שכל לעשות שירות לקוחות בווטצאפ

תגובה: הולך בדרך, מפחד ליפול לפני 3 שנים, 8 חודשים #125428

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים, המון בהצלחה חבר!

לפי כל הדעות ששמעתי קרי לא נקרא נפילה, זה משהו טבעי שקורה ולא צריך לייחס לו יותר מידי משמעות.
המעלה הטובה והרצויה זה באמת לא לרצות שזה יקרה אבל אם זה קןרה בכל זאת זה מעבר לשליטתנו.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: הולך בדרך, מפחד ליפול לפני 3 שנים, 8 חודשים #125480

• פלימו

אשר יגורתי בא, נאלץ לאפס את הספירה.
אתנחם בכך שהייתי נקי תקופה שלא הייתי חולם עליה בעבר ואתפלל שאצליח להרים את עצמי מחדש

תגובה: הולך בדרך, מפחד ליפול לפני 3 שנים, 8 חודשים #125482

• פלימו

עזרני אל חי להכניע את יצר המפתה 
חייב להודות שיש קצת תחושת פורקן, 72 הימים האחרונים לוו בתחושת לחץ תמידית שלא אפול. הייתי רוצה להרגיש קצת יותר אשם, מצד שני מניסיון תחושות אשמה אף פעם לא עוזרות בעניין הזה. מניח שאת ההשלכות למה שעשיתי ארגיש בימים הקרובים, מקווה שלא אכנס ללופ של נפילות.
תתפללו עליי!

תגובה: הולך בדרך, מפחד ליפול לפני 3 שנים, 8 חודשים #125527

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר, עברתי על ההודעות שלך פה,
תודה על הכנות,
החלמה זה תהליך, ממליץ לנסות ליצור קשר טלפוני עם חברים מהפורום, לא להיות לבד, ללמוד את השפה שלנו, יש תקווה, אבל הכול תלוי בך, מחכים לך פה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן