ברוכים הבאים, אורח

עוצר לרגע
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עוצר לרגע 348 צפיות

עוצר לרגע לפני 3 שנים, 9 חודשים #124977

ערב טוב.
אני עוצר לרגע חושב איך כל זה התחיל ילד משועמם או יותר סקרן.
אני חושב שאי שם בגיל 12 לקראת גיל בר מצווה חבר שלי אמר לי תראה איך החתול מזווג את החתולה.
אחר כך זה המשיך רק מתוך סקרנות של ילד.
היה בבית ספר ישן של אומנות אם כל מיני ציורים של אורגיות והתעלסות כל פעם שההורים לא היו נמצאים הייתי מדפדף בו בהנאה כמוצא שלל רב.
אחר כך ההורים שלי קנו שימכות ועל הציפוי של האריזה  היתה מצויירת אישה.
שם אני חושב שהתחלתי לאונן הייתי לוקח אותה לחדר או למחסן ועושה מה שעושה.
באיזה שלב ההורים שלי היו מנויים לנשיונל גאוגרפיק ולמסע אחר ותמיד שהיה מגיע גליון חדש הייתי מחכה שאף אחד לא ליידי ומחפש את העמודים עם הפרסומות הלא צנועות וגם עליהם הייתי מאונן.
בהתחלה לא חושב שזה היה במודע אבל מהר מאוד הבנתי שלא יכול לעצור את זה.
להורים שלי יש צימרים וכל פעם שאמא או אבא לא היו בבית הייתי קופץ בזריזות לצימר שם היה yes. כבר שלטתי בעל פה בכל הערוצים ידעתי היכן נמצאים התוכניות היותר רלונטיות. וגם שם הייתי מאונן.
אני ניסיתי הרבה פעמים להפסיק תמיד אמרתי סוף שנה אני מפסיק אך תמיד הגלגל המשיך.
באיזה שהו שלב התחיל להיות אינטרנט זמין בבית אז התחלתי לגלוש בהתחלה זה היה אתרים לייט אני זוכר שפעם אחת רשמתי מילת חיפוש סקס כי לא ידעתי אז שאפשר למצוא פורנו במילים שבגלל לא מזכירות קשר לפורנו.
אבא שלי קרא לי לשיחה ואמר לי שזה פעם אחרונה שנכנס לאתרים כאלה.
כמובן התביישתי ואמרתי כן בסדר. זה החזיק לכמה חודשים אך סקרנותי גברה והמשכתי לגלוש הפעם ביותר הקפדה על צעדי.
ככה עברו להם כמה שנים שאני מדי פעם מפסיק לתקופות של שנה שנתיים לפעמים חודש חודשיים כי תמיד המחשבה בראש אומרת עזוב אותך אתה לעולם לא תצא מזה אולי תצליח כמה חודשים שנה שנתיים אך בסוף תישבר.
היה לי תקופות שהתנזרתי מסרטים אפילו סרטי ילדים ידעתי שברגע שאני ישב על המחשב בשניה אני עובר לדבר האמיתי מה זה סרט זה אני רוצה לראות נשים ערומות.
במכינה למדתי שנתיים לפני הצבא והייתי נקי שנה וחצי אחר כך בצבא היה לי פלאפון רגיל אך עם אינטרנט.
כל שמירה הפכה למשהו בלתי נסבל שמירות בשעות מאוחרות שאני לבד עם עצמי ועם הפלאפון שלאט לאט נפלתי לאונן שוב פעם מחדש.
התחלתי לצאת עם בנות וכל פעם אמרתי זהו אני מפסיק עכשיו זה פעם אחרונה.
אחרי כמה הצעות מצאתי את שאהבה נפשי קבעתי לעצמי זמן שעד החתונה מפסיק לאונן ולראות פורנו.
חושבים שעזר אס כן זה עזר לשלוש חודשים.
ומי שיודע מה זה נשוי אז אומרים פת בסלו אבל זה בול שיט.
כי פת בסלו לפחות שעדיין אין ילדים אני מדמיין את עצמי נמצא עם אשתי באינטמיות עושים תנועות משוגעות שרק בסרטי פורנו אפשר לעשות בסרטי פורנו גונחים ופה פתאום לא.
בסרטי פורנו מלקקים בעל מקום נוגעים בכל מקום נכנסים לכל מקום ופתאום אני מגלה שלא.
במיוחד שהאישה עייפה או אחרי לידה זה בכלל מתסכל.
כמה אני כבר יכול בלי לאונן שבוע שבועיים?
אס כל פעם אני אומר לעצמי בגלל אשתי בגלל שהיא לא רוצה בגלל שהיא עייפה אין מה לעשות אני גבר ואני חייב פורקן יש לי תאווה ואני חייב לפרוק אותה.
וככה אני חי כבר 6 וחצי שנים יש לי כבר 3 ילדים חמודים
מבחוץ צדיק כיפה ציצית מחנך את ילדי לתורה למצוות אבל לבי לגמרי נשבר.
בהתחלה הייתי מחכה שאשתי לא תהייה בבית ואז גולש לאן שגולש אחר כך התחלתי להיות יותר אמיץ ברגע שהולכת לישון אני נכנס לאתרי פורנו מדי פעם מציץ שהיא לא קמה בטעות וחוזר חלילה.
פעם היא כמעט תפסה אותי אך בנס זה לא קרה.
למדתי מזה לקח לחודש ואחר כך שוב.
בהתחלה הייתי רואה רק בנות אאחר כך בנות ערומות
אחר כך סיפורים
אחר כך סרטים על בנים ובנות אחר כך אורגיות וכל פעם הייתי חייב משהו חדש שיספק אותי כי אשתי לא מספקת אותי לאונן זה הרבה יותר כיף מלהיות עם אישה.
אז המשכתי לסרטי אוננות של נשים אחר כך למציצות.
אחר כך לזקנים לזקנות לאלימות והגעתי גם לסקס עם בעלי חיים.
כן וגם בסוף הגעתי לשיחות אירוטיות.
ולאתרי צ'אט בלתי נגמרים היה לי מלא אימלים שונים וכו'.
אבל עדיין לא איבדתי תקווה אולי אשתי לא בקטע של סקס כבר דיברנו על זה מלא פעמים שיש לי צרכים והיא תנסה לעשות השתדלות.
אבל בטכלס מה יעזור השתדלות עם לאונן זה יותר כיף?
מה ששבר אותי זה שהתחלתי לאונן והייתי תוקע לי אביזרים לתחת פה הבנתי שהמצב באמת חמור כבר היה לי רעיונות איך אני הולך לזונה אך לוקח חופש מהעבודה כל כך הרבה פעמים חשבתי על זה אבל בתוך תוכי הרב קרליבך ורבע נחמן קוראים לי כל פעם מחדש לא לאבד תקווה לא לאבד תקווה
היום ורק להיום אני נקי 22 יום וואי קצת שחררתי מעצמי מקווה שזה לא משעמם לא חובה להגיב זה בסכ עוד משהו מני רבים שכותבים ומשתפים כאן אז שוב תודה לכם.
אני פעם שלישית או רביעית נרשמתי לאתר ובעזרת ה הפעם אצליח 

תגובה: עוצר לרגע לפני 3 שנים, 9 חודשים #124981

אוי איזה חוויות. בהצלחה בחוויות טובות יותר. במיוחד נתפסתי לקטע של אבא לילדים ירא-שמים פאות  ציצית חיידר לבנים והכל. ו-מפרנף תודה על השיתוף

לא מספיק שאני כותב? צריך גם לחתום?
נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 9 חודשים על ידי ילד טוב ירושלים.

תגובה: עוצר לרגע לפני 3 שנים, 9 חודשים #124984

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על הכנות , בלי לשים לב עשית את הצעד הראשון מתוך 12 הצעדים.
כתבת עד כמה אתה חסר אונים למול התאווה.
תמשיך לשתף, אתה בדרך להחלמה
בהצלחה רבה

תגובה: עוצר לרגע לפני 3 שנים, 9 חודשים #124986

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואו! תודה רבה לך על השיתוף! איזה כנות! מדהים!

תודה שחשפת ושיתפת! מאוד מזדהה כמובן כמעט עם כל הנאמר.

אני חושב שכולנו הגענו לדברים שהיו עבורינו אי שפיות.. אצל כל אחד זה מתבטא אחרת אבל בסופו של דבר כולנו התייחסנו לזה באותה צורה..

החזרת אותי ממש לצעד הראשון שלי.. לכל הסיפורים ההזויים שאני עשיתי בתאווה..

מאוד מזדהה.

מאחל לך המון בהצלחה ידידי כל הכבוד על הצעד החשוב! שאלוקים יש לך ולנו החלמה מההתמכרות ועלייה על דרך נקייה, אמן!

אוהבים

תגובה: עוצר לרגע לפני 3 שנים, 9 חודשים #124989

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואו כל כך מזדהה עם הכתיבה שלך .
כמה כאב וכמה מכאיב ממש לא מודע למצב .
הבכי התחינות ממש לא עזרו .
מתחבר לצדיקות חחחח
כמו שאישתי אמרה הייתי בטוחה שאני חיה עם צדיק.
אוהבים אותך עמיחי , 
מתפלל עליך שתקבל מה שאני קיבלתי .
החלמה עם קבלה וענווה .
ולזכור תמיד שלבד זה לא עובד .
ממש לא !!!
מאחל לך את כל הטוב .

תגובה: עוצר לרגע לפני 3 שנים, 9 חודשים #124993

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהביפ מאוד! תודה ששיתפת מאוד הזדהתי עם חלק מהדברים וזה הזכיר לי כמה תאווה לא יכולה להיות פתרון עבורי ואיך היא יכולה להגיע בכל צורה בכל מצב ומכל מקום ולא תניח לי אם לא אלמד לוותר עליה פשוט לגמרי.
תודה רבה

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן