ברוכים הבאים, אורח

חדש פה+התייעצות לגבי ההתחלה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש פה+התייעצות לגבי ההתחלה 461 צפיות

חדש פה+התייעצות לגבי ההתחלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #122786

• Betah ba-h
  • חבר חדש

שלום לכל החברים היקרים!! כל מודה מאוד על האתר שמבחינתי הוא המוצא היחיד כרגע והדבר ממש נותן אוויר לנשימה.

שאלתי לגבי ההתקדמות באתר..

אני רוצה להתחיל תהליך של התקדמות בשמירת העיניים או אם לדייק תהליך גמילה, כי להבנתי (לפחות לפי מה שקראתי) אני מכור.

קראתי את הכלים המוצעים באתר ואני מעט מבולבל, חלקם נראים כבנויים אחד על גבי השני וחלק לא. בנוסף הוזכר כי עלי לקחת את אלו שנראים מועילים ומתאימים לי, אך לא ברור לי באיזה סדר ובאיזו כמות וממה להתחיל, מייל, אתגר ה90 יום, טיפול נפשי, מיעוט שימוש, הכל ביחד?

ראיתי גם כי קיימת תוכנית "אופק" באתר כיצד אדע אם היא מאימה לי.

-אנסה להסביר את הרקע שלי וסליחה מראש על האריכות .

אני נשוי כשלוש שנים לקראת מעל גיל 27 כרגע מצוי בחיים די

לחוצים של עבודה ולימודים.

בעבר היו לי נפילות בודדות ורק בצפיה בתכנים ללא קטע מעשי. אחרי הצבא נפלתי פעם ראשונה כולל מעשה הדבר קרה מספר פעמים בודדות ואז התחתנתי. לאחר החתונה הייתה לי נפילה אחת אותה סיפרתי לאשתי והכאב שבכך גרם לי להימנע מהעניין קרוב לשנתיים בהם היה ברור לי שלעולם לא אעשה זאת שוב. (מה גם שלא הייתי או הרגשתי מכור כולל תקופות ארוכות בצבא וכ"ו בהם לא הייתי זקוק לסינון כלל)

וכאן הכל התחיל אחרי כשנתיים מסיבות שונות כולל לחץ חיים מאוד גדול וקשיים רציניים בזוגיות אכשיהו חזרתי לדבר ומאז מעל שנה שהדבר מחמיר מיום ליום (חוץ מחודש וחצי של ימים נוראים בהם קיוויתי שזהה נגמר) כרגע אני נופל או כמה פעמים ביום או פעם בכמה ימים, תלוי בתקופה וכל פעם מנסה להפסיק מחדש. כמובן שניסיתי את כל השיטות האםשריות..

-נק' נוספת וחשובה היא שאני סובל מכפיתיות מסויימת והייתי מטופל בכך תקופה קצרה יחסית אך מנהל חיים רגילים חוץ מזה. אני מזכיר זאת כי ראיתי שכתוב באתר כי לסובלים מכפיתיות יעזור רק טיפול נפשי אל כרגע אין לי את הזמן והמשאבים הנפשיים והכלכליים לכך. ואני מרגיש כי עלי לנסות קודם את שאר האפשרויות.

לסיכום הייתי רוצה להתחיל משהו מסודר בהמלצתכם משהו שיחייב אותי וידרוש ממני להשקיע אך יראה לי פירות מסויימים תוך כדי ההתקדמות. חשבתי על אתגר ה90 יום אך לא ברור לי אם זה הכי נכון.אודה ואקבל כל רעיון.

תודה רבה וסליחה על חוסר הדיוק (אני מוגבל בזמן בו אני יכול לכתוב בלי שהדבר יתגלה)

תגובה: חדש פה+התייעצות לגבי ההתחלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #122787

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא לחבר החדש
הגעת למקום הנכון, בו מכורים לתאווה משתפים מנסיונם וכוחם.
אין נוסחאת קסם שמעלימה את ההתמכרות. לי הדבר היחיד שעובד הוא תוכנית 12 הצעדים של SA.
בתוכנית מומלץ להגיע לפגישות בהם משתתפים מכורים כמונו, לקחת ספונסר ( מדריך שהוא חבר תוכנית בדיוק כמונו, בעל ניסיון ותקופת ניקיון ארוכה), ולהתחיל לבצע את הפעולות.
אם אתה מעוניין תוכל להשתתף באחת הקבוצות באזור שאתה רוצה, כרגע הם מתקיימות בזום.
בנוסף תוכל לקרוא באינטרנט על התוכנית ולהחליט אם היא מתאימה לך.
אשמח ללוות אותך

תגובה: חדש פה+התייעצות לגבי ההתחלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #122789

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
Betah ba-h כתב on 18 מאי 2020 12:13:

שלום לכל החברים היקרים!! כל מודה מאוד על האתר שמבחינתי הוא המוצא היחיד כרגע והדבר ממש נותן אוויר לנשימה.

שאלתי לגבי ההתקדמות באתר..

אני רוצה להתחיל תהליך של התקדמות בשמירת העיניים או אם לדייק תהליך גמילה, כי להבנתי (לפחות לפי מה שקראתי) אני מכור.

קראתי את הכלים המוצעים באתר ואני מעט מבולבל, חלקם נראים כבנויים אחד על גבי השני וחלק לא. בנוסף הוזכר כי עלי לקחת את אלו שנראים מועילים ומתאימים לי, אך לא ברור לי באיזה סדר ובאיזו כמות וממה להתחיל, מייל, אתגר ה90 יום, טיפול נפשי, מיעוט שימוש, הכל ביחד?

ראיתי גם כי קיימת תוכנית "אופק" באתר כיצד אדע אם היא מאימה לי.

-אנסה להסביר את הרקע שלי וסליחה מראש על האריכות .

אני נשוי כשלוש שנים לקראת מעל גיל 27 כרגע מצוי בחיים די

לחוצים של עבודה ולימודים.

בעבר היו לי נפילות בודדות ורק בצפיה בתכנים ללא קטע מעשי. אחרי הצבא נפלתי פעם ראשונה כולל מעשה הדבר קרה מספר פעמים בודדות ואז התחתנתי. לאחר החתונה הייתה לי נפילה אחת אותה סיפרתי לאשתי והכאב שבכך גרם לי להימנע מהעניין קרוב לשנתיים בהם היה ברור לי שלעולם לא אעשה זאת שוב. (מה גם שלא הייתי או הרגשתי מכור כולל תקופות ארוכות בצבא וכ"ו בהם לא הייתי זקוק לסינון כלל)

וכאן הכל התחיל אחרי כשנתיים מסיבות שונות כולל לחץ חיים מאוד גדול וקשיים רציניים בזוגיות אכשיהו חזרתי לדבר ומאז מעל שנה שהדבר מחמיר מיום ליום (חוץ מחודש וחצי של ימים נוראים בהם קיוויתי שזהה נגמר) כרגע אני נופל או כמה פעמים ביום או פעם בכמה ימים, תלוי בתקופה וכל פעם מנסה להפסיק מחדש. כמובן שניסיתי את כל השיטות האםשריות..

-נק' נוספת וחשובה היא שאני סובל מכפיתיות מסויימת והייתי מטופל בכך תקופה קצרה יחסית אך מנהל חיים רגילים חוץ מזה. אני מזכיר זאת כי ראיתי שכתוב באתר כי לסובלים מכפיתיות יעזור רק טיפול נפשי אל כרגע אין לי את הזמן והמשאבים הנפשיים והכלכליים לכך. ואני מרגיש כי עלי לנסות קודם את שאר האפשרויות.

לסיכום הייתי רוצה להתחיל משהו מסודר בהמלצתכם משהו שיחייב אותי וידרוש ממני להשקיע אך יראה לי פירות מסויימים תוך כדי ההתקדמות. חשבתי על אתגר ה90 יום אך לא ברור לי אם זה הכי נכון.אודה ואקבל כל רעיון.

תודה רבה וסליחה על חוסר הדיוק (אני מוגבל בזמן בו אני יכול לכתוב בלי שהדבר יתגלה)

יפה מאוד, זה אחד הפוסטים הכי מסודרים של אדם שנכנס לפורום הזה שקראתי מימיי.

אז ממה שאני מבין, אתה נמצא במציאות בה אתה נכנס ויוצא כל הזמן מסיטואציות מלחיצות, בהם מן הסתם אתה מנסה לעשות משהו ויש מצב שזה ייכשל ויהיו לך מכך הרבה השלכות לא טובות.

בעיקרון ההמלצה היא לקחת את הכלים במסמך הזה: 

https://gye.org.il/madrich?template=mentalpress

ולנסות אותם - אם כלי 1 לא עבד, אז כלי 2, ואם כלי 2 לא עבד אז כלי 3 וכו'.

תוכנית אופק לא הייתה לדעתי מיוחדת, אתה מוזמן לקרוא מה שהם כותבים שם ולהחכים, אבל לא יודע כמה זה עוזר.

אני יכול להציע לך סינונים מצויינים כעזרה ראשונה: הם לא יתקנו את המנגנון הנפשי שלך שמחפש את הפורנו כאשר אתה מרגיש שקשה לך ורע לך, אבל הם כן יחסמו את האפשרות לגשת לפוי' (פורנו).
בשביל זה תיכנס לתת פורום רעיונות ציטוטים ומדריכים ותחפש את המדריכים שלי בעמודים הראשונים.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: חדש פה+התייעצות לגבי ההתחלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #122790

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא לשמור .
הגעת למקום הנכון להחלמה מהתאווה .
מכאן תוכל לקחת או לקבל כלים לשיתוף חברים.
אך זה רק קרש קפיצה להמשך ההחלמה.
אז אם ברצונך להמשיך ולקפוץ ולהגיע להחלמה.
זה המשך חיבור מקביל ל סקסואליסטים אנונימים. Sa
אם תרצה עוד פרטים תוכל לפנות בפרטי , אשמח להיות לעזר.
בהצלחה חבר יקר.

תגובה: חדש פה+התייעצות לגבי ההתחלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #123207

• Betah ba-h
  • חבר חדש

חברים יקרים עבר שבוע מאז ההצטרפות. אני כבר הרבה זמן רוצה לשתף ולתאר דברים שאני מרגיש שמקשים עליי בהתקדמות אך לא מוצא את המילים הנכונות ולכן לא כותב.. ועכשיו החלטתי שפשוט אנסה בתפילה לבורא עולם שהדברים יהיו מדוייקים.
1. מאז הכתיבה הראשונה בפורום אני נקי, ובכללי מאז החיבור לשמור עיניך וההחלטה לקחת ברצינות את השימוש בכלים במדריך השימוש בתאווה הופחת משמעותית (לפני כן פשוט הייתי קורא באתר אך לא מיישם מהסיבות שהזכרתי בפתיחת הנושא) 
כרגע ישנם שני קשיים עיקריים אם אנסה לתמצת:
 1. אני מגדיר את עצמי לאור מה שקראתי באתר, מילוי שאלונים וכ"ו  כ"מכור קל".
אני מכור אין לי ספק בזה . גם לפני השנה האחרונה בה ההתמכרות שלי יצאה לפועל  תמיד כאשר הייתי נלחם בצפייה בדברים שאינם צנועים כל גופי היה רועד ותמיד הרגשתי איך השקט הנפשי בעקבות הצפייה מרגיע את שאר ההתמודדויות הנפשיות (אני סובל מocd) מזכיר בפועל זה תמיד הסתיים בצפייה ולא יותר ובתקופות רחוקות מאוד. 
אני חושב שההתמכרות נחשבת קלה בעיקר בגלל שהזמן בו נכנסתי לסחרור המעשי הוא כשנה..
לאור כל האמור יש לי קושי רציני ברצון להתרפא, אני יודע שההתמכרות יושבת על פגמים בנפש שאני צריך ורוצה לתקן אך אם אצליח להתרפא בעקבות הכלים בלבד וללא שינוי דרסטי כמו טיפול נפשי או 12 הצעדים הם יישארו.
מצד שני אני כל כך רוצה לא להעצים את העניין יתר על המידה. יש לי תחושה רצינית שאני יכול להתגבר בעזרת הכלים ובתמיכתכם על המשבר הזה  ואת שאר הפגמים אתקן עם התגלגלות החיים ובעבודה עצמית במקביל.
2. אשתי. כמו שסיפרתי בפתיחת הפורום הייתה לי נפילה זמן קצר לאחר החתונה. החלטתי לספר עליה לאשתי ומאותו הרגע במשך יומיים פשוט בכינו את נשמתנו . בסוםו של דבר הצלחנו לחדש את הקשר ביננו אך עוצמת החוויה גרמה לכך שכמעט שנתיים  לא חוויתי התמודדות עם התאווה (לאחר זמן זה נכנסתי לשנה של הנפילות בהם אני נמצא כעת).
אם אני חושב על הקושי שהיה לה לקבל נפילה חד פעמית איך היא תגיב למושג התמכרות?? ושוב אני נכנס למעין הדילמה הקודמת אני חייב לספר. גם אם לא עכשיו ודי ברור שעכשיו לא מתאים (כך גם הבנתי מהפורום) אספר בעתיד,אני  מרגיש שזו חובתי וכך גם הייתי רוצה שהיא תנהג  כרגע התעצמה מאוד תחושת החיים הכפולים שאני חי, לא רק שאני מסתיר ממנה את הנפילות, אאני מסתיר ממנה תהליך נפשי של החלמה מהתמכרות! זה הזוי! 
ולכן הדבר היחיד שמניח את דעתי הוא ההחלטה שאספר לה בזמן המתאים.
מצד שני שוב, אני לא רוצה להעצים את הבעיה מעבר למה שהיא ואם אספר ואזכיר את המילה מכור זה יהרוס הכל פשוט הכל, גם אם תסלח זה לא יחזור  להיות אותו הדבר. יש עוד הרבה מה לכתוב על כך, האופי והבית שממנו באה אבל  קשה לי מקווה שתצליחו להבין את הכיוון.

- המחשבה על הקשיים האלו מאוד מקשה עליי וכמעט הביאה אותי לנפילה בשבוע האחרון.
אני מאוד רוצה להתחיל את תהליך ה90 יום ומרגיש שאם יהיה לי מענה כלשהו לקשיים אוכל להתחיל עם תחושה אמיתית של הצלחה.

מודה לכם מאוד ומעריך כ"כ הלוואי והייתי יכול לגמול לכם. 

תגובה: חדש פה+התייעצות לגבי ההתחלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #123211

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על השיתוף המדהים והכנה חבר יקר!
אתחיל מהסןף ואגיד שלי באופן אישי אתה גומל בכל הודעה שאתה כותב. אתה נותן לי הזדמנות להיות בנתינה.. וגם מזכיר לי מאיפה התחלתי ואיפה הייתי ולאן אני בכל רגע עלול לחזור. בשניות.

מאוד מזדהה עם הפחד והדילמה עם האישה.. גם לי היא הייתה.. גם אני הסתרתי בהתחלה.. בסוף לא יכלתי יותר לשמור את זה בפנים ואחרי שהיא סחבה אותי איתה לאירוע הצעת נישואין של אח שלה הצעיר (והחילוני) כשהייתי ממש בתחילת תקופת הניקיון וכל החברות של החברה שלו היו שם בלבוש מינימאלי ופשוט הבכי פרץ ממני החוצה בנסיעה חזרה הביתה משם...

פשוט התרסקתי ואמרתי לה שאני לא יכול לבוא למקומות כאלה.. שאני חולה.. שאני מכור.. למבטים לפנטזיות לאוננות לפורנו לשוטטויות.. שאני מכור לתאווה...
ושאני מנסה להתמודד עם זה כבר שנים ללא הצלחה.. ושאני בוכה את נשמתי כמעט כל ערב ומבקש מהקב"ה למות כבר במשך קרוב לשנה האחרונה..

אסירות תודה שאישתי קיבלה את זה בסדר.. הייתה קצת אי נעימות בהתחלה ומחשבות שתקפו אותה (בעיקר בגלל ששיתפתי אולי קצת יותר ממה שהייתי צריך לשתף) אבל בסופו של תהליך היא אמרה לי שהיא אוהבת אותי ומעריכה אותי מאוד שאני הלכתי לטפל בזה! שאני אמיץ! שאני גיבור..

אין לי ספק שיש אלוקים הייתה בדבר כי כולם כולל כולם אמרו לי לא לספר לה עדיין..

זה הקל עליי ברמות שאני לא יכול לתאר..

יותר לא צריך להסתיר.. לא את הקושי מללכת איתה לאירועים מעורבים.. מלהסתובב איתה בקניון.. מלצאת לבר או לטייל בנמל בת"א בערב.. וכו'..
ולא צריך להסתיר את הטלפונים ל ומחברי התכנית, את הקבוצות את השיחות עם הספונסר את הפעולות וכו'..

זה פתח לי שער להחלמה. אפשרות להחלמה.

הייתי מכור. סליחה, אני עדיין מכור. ואני צריך מכון גמילה. והמכון גמילה שלי זה SA. ואני לא יכול ללכת למכון גמילה בלי שאישתי תדע.

אוהבים אותך מאוד מאחל לך שיהיה לך את האומץ השכל וההיגיון לעשות את הדבר הנכון עבורך ועבור אישתך (ואני לא טוען שאני יודע מה הוא.. יכול להיות שדווקא עבורך עדיף לא לספר אין לי מושג אני לא מכיר אותך באופן אישי) אבל מתפלל שאלוקים ינחה אותך בכיוון הדבר הנכון יהיה אשר יהיה.

אוהבים ותודה על השיתוף!

תגובה: חדש פה+התייעצות לגבי ההתחלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #123221

• דרורR
  • רצף ניקיון נוכחי: 206 ימים
  • דירוג כסף
 שתדע שאתה לא לבד בעסק הזה.
 גם אני מכור לתאווה ולבריחה מעצמי וחוסר רצון להיות כנה ולספר לעולם מי אני ועם מה אני מתמודד.
 מה שהיום עוזר לי, שאני לפחות לעצמי מספר את האמת. גם שהיא לא נעימה לי.
זה עוזר לי לדעת עם מה אני מתמודד, ושקשה לי מאוד ההתמודדות הזאת.
  שאגעתי למצב שהעדפתי למות מלחיות (אולי גם אתה מכיר את התחושה שמוות יכול להיות פיתרון יותר יעיל מלנסות לחיות עם ההתמכרות הזו?) אז פניתי לקבלת עזרה מאיפה שהציעה לי עזרה.
גילית חברי תוכנית שהציעו לי דרך שעבדה להם, דרך שלא דרשה ממני דבר, פרט מאשר להשתתף בקבוצות שלהם ובעצם לשמוע את מה שיש להם להגיד (והיום אני יכול לעשות את זה, אפילו בלי לצאת מהבית)   תוכנית 12הצעדים של סקסהוליסטים-אנונימים. נתנה לי תקווה שההתמכרות שלי לא תעלם מחר (וכנראה גם לא תעלם בעתיד) אבל שאני יכול לחיות יום אחד בכול פעם עם דרך פיתרון שתשאיר אותי בחיים רוחנים ומספקים - ולא בחיים מתים.
רק דרך התוכנית, אני נחפש לכיעור של ההתמכרות שלי, וכמה היא גזלה ממני כול השנים האלה. כמו סרטן שמתפשט ומתרבה בגוף החי והורג עוד ועוד תאים חיים. 
 הרבה פעמים השתמשתי מיתוך צורך בלהרגיש "משהו". כי פשוט הרגשתי מת מבפנים {להשתמש היה הפיתרון בעבורי, אחרת הרגשתי כאילו אני מת}. נכון שלא הייתי מודע לזה בהתחלה, אבל גם אחרי שידעתי כמה שזה מעוות ורע לי, כבר נוכחתי לגלות שהיה בשבילי מאוחר מידי בשביל להצליח להפסיק. כבר לא יכולתי לבחור אחרת.
גם שהיו לי הרבה הפוגות של ימים "נקיים", אבל גם אחרי תקופה (ארוכות וקצרות לסרוגין) של עליה, תמיד הייתה מגיעה נסיגה ושימוש אובססיבי יותר לעוד מנת "סם" שתסדר לי את הערך העצמי, הפגוע והדפוק שלי. תמיד היו לי הצדקות טובות ללמה מגיע לי להשתמש. למה רק "קצת" זה לא נורא.
הייתי שואב אנרגיה ממושאי תאווה, ועם זה צורך בלתי נגמר לעוד ועוד ריגושים, שלא בהכרח כולם נגעו במין (המין ומה שהתאווה ביקשה ממני, זה רק צורת ביטוי אחת לחיבור רוחני מקולקל, שיצר הריק והבור החשוך שבאישיותי).
 נראה לי שהעמסתי עליך הרבה מהחווית חיים שלי. בתקווה שאולי אתה מזדהה, או מרגיש דימיון עם הסיפור חיים שלך.  ואם אתה מזדהה עם חלק מהדברים שכתבתי. אז אתה מוזמן בחפץ לך להיות איתי בקשר, לשתף ולהתייעץ. 
 עם הרבה מתמודדים שפגשתי מצאתי דימיון והזדהות, אך תמיד יש גם שוני. כי המסלול שכול אחד עובר הוא מסלול יחודי לו. אך בדבר אחד כולנו חולקים, וזה שהמין כבר לא משמש כפיתרון לבעיה שלנו, ובעצם נגזל מאיתנו להתחבר ולבחור במין כדרך בריאה של חיבור עם בת\בן הזוג, או עם עצמנו.  אוהב ומתפלל בעבורך שתמצא את הפיתרון הנכון בשבילך:)
נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 10 חודשים על ידי דרורR.

תגובה: חדש פה+התייעצות לגבי ההתחלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #123238

• Onhorseback
  • דירוג כסף

בקשר לנקודה השנייה, אין לי עצות יותר מדי. רק לאמר שאני מזדהה , וגם לי היה לא קל . אצלי זה התגלה ולא סיפרתי בעצמי . אבל אני מתפלל ומאמין שכל עוד הלב טוב, אשתך תהיה לצידך כשם שאתה לצידה .
הגילוי הראשוני באמת מזעזע ומאפשר להיות נקי לאור זמן ,  אבל  אולי בלי תמיכה מקיפה קשה לבד.
מחזק ומתפלל עבורך.

תגובה: חדש פה+התייעצות לגבי ההתחלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #123249

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 223 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר יקר !

ברוך הבא !

כאן בפורום ובקבוצות תמצא המון אהבה, הערכה, הבנה, וכו'.

והחיים בכללותם ייהפכו להרבה יותר שמחים מאושרים ובעלי תוכן בסייעתא דשמיא.

בהצלחה !

תגובה: חדש פה+התייעצות לגבי ההתחלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #123353

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר, מזדהה מאוד עם השאלה, מה ואייך להיות עם אישה, מה לספר וכו' 
ממליץ כרגע להתמקד ביום הנקי, להיות בקשר עם חברים, מאמין שבהמשך הדרך תידע בדיוק מה להגיד לאישתך.
בהצלחה, תמשיך איתנו.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חדש פה+התייעצות לגבי ההתחלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #123368

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב.
וכמובן כשתגיע לקבוצות , תוכל למצוא ספונסר שידריך אותך , ויעבוד איתך את הצעדים ופעולות להחלמה.
אוהבים אותך
בהצלחה 

תגובה: חדש פה+התייעצות לגבי ההתחלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #123392

• Betah ba-h
  • חבר חדש

תודה על כל התגובות, מחזק מאוד.
כרגע, ממשיך עם ה הכלים באתר ובבירור לגבי הצעדים, בתקווה להתקדמות משמעותית

תגובה: חדש פה+התייעצות לגבי ההתחלה לפני 3 שנים, 10 חודשים #123394

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא לחבר החדש
שיתוף האישה הוא אחד הצעדים המתקדמים יוותר בתוכנית 12 הצעדים.
מה שעובד לי זה קודם כל להודות שאני חסר אונים לחלוטין מול התאווה.
אין לי סיכוי מולה. לבד אכשל תמיד.
איך גיליתי זאת? כתבתי את הניסטטריה המינית שלי ונוכחתי שחור עג לבן את ההרס שהשימושים השאירו אחריהם.
רק כשהודיתי באמת על חוסר האונים, יכולתי להתקדם בתוכנית.
ממליץ לך לטפל בעצמך, זה הכי חשוב.
כשתצעד בדרך להחלמה היחסים עם האישה ישתפרו פלאים.
זאת עצתי לך
בהצלחה רבה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.90 שניות

Are you sure?

כן