ברוכים הבאים, אורח

שלום לכל חברי הפורום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכל חברי הפורום 867 צפיות

שלום לכל חברי הפורום לפני 3 שנים, 11 חודשים #122586

• אנונימי12
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • חבר חדש

שלום לכולם, אני בן 25, ממשפחה דתית. התחלתי בכל החטאים הללו מגיל צעיר (14 בערך) היו לי הרבה תקופות טובות שהצלחתי לשמור על עצמי נקי (לפעמים אפילו יותר משנה, 8 חודשים, בין נפילה לנפילה) יש לציין שאני סובל מחוסר בטחון עצמי, ודכדוך מדי פעם... וזה מוביל אותי להתנחם בצפייה בפורנו ושפיכת זרע לבטלה...
בתקופה האחרונה הנפילות מרובות... אני לא יודע אם אי פעם אצליח לצאת מהחטא הנורא הזה...
אין לי פלאפון חכם וגישה תמידית לפורום הזה..  אשמח אם מישהו יוכל ליצור איתי קשר טלפוני

תגובה: שלום לכל חברי הפורום לפני 3 שנים, 11 חודשים #122587

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
אנונימי12 כתב on 12 מאי 2020 10:42:

שלום לכולם, אני בן 25, ממשפחה דתית. התחלתי בכל החטאים הללו מגיל צעיר (14 בערך) היו לי הרבה תקופות טובות שהצלחתי לשמור על עצמי נקי (לפעמים אפילו יותר משנה, 8 חודשים, בין נפילה לנפילה) יש לציין שאני סובל מחוסר בטחון עצמי, ודכדוך מדי פעם... וזה מוביל אותי להתנחם בצפייה בפורנו ושפיכת זרע לבטלה...
בתקופה האחרונה הנפילות מרובות... אני לא יודע אם אי פעם אצליח לצאת מהחטא הנורא הזה...
אין לי פלאפון חכם וגישה תמידית לפורום הזה..  אשמח אם מישהו יוכל ליצור איתי קשר טלפוני

ברוך הבא.
תהיה בטוח לפני שאתה מבקש קשר טלפוני. זה לא בהכרח יכול להועיל לך.

גם לא כל כך ברור איך אתה נופל אם אין לך אינטרנט... אתה משתמש בפלאפון החכם של מישהו אחר כדי ליפול ?

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: שלום לכל חברי הפורום לפני 3 שנים, 11 חודשים #122588

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב
שלום עליכם,

אני חושב שדווקא קשר טלפוני עם יהודי שחווה את אותו הדבר כמו שאנחנו מאוד יכול לעזור. ההזדהות עם הנפילות, הכאב שמגיע לאחר מכן ועוד דברים אחרים שאנחנו שומרים לעצמנו מאוד משפיעים עלינו לרעה ומפריעים לנו מאוד במהלך היום. השיתוף עם האחר ע"י שיחת טלפון, שיתוף בפורום, עם מישהו שהוא בעל השפעה עלינו אותו אנו מעריכים יכולים להועיל.

בעניין בטחון עצמי ירוד ודכדוך, אלו דברים שהרבה מאתנו חווים. אתה לא היחיד!

אני בטוח שאתה תצא מזה. רק צריך רצון גדול להתנקות מהזוהמה הזו והרבה תפילות להשם יתברך. זה לא יבוא מייד אלא דורש עבודה מאומצת שלך.

עצם השיתוף שלך כאן בפורום הינו צעד משמעותי בדרך שלך להתגבר על כך. יישר כוח!
נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 11 חודשים על ידי משתמש1.

תגובה: שלום לכל חברי הפורום לפני 3 שנים, 11 חודשים #122596

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 328 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא חבר יקר! 
הייתי פעם בדיוק כמוך, לפעמים נופל בפורנו, ולפעמים מאונן גם מול קיר לבן, או מנסה לפנטז ולהיזכר מכל מיני דברים שראיתי. 
הכאב הוא גדול, הייתי שם. 
היום אני נקי, נגד כל הסיכויים. 
לא אני עשיתי את זה, אלוקים אוהב שומר עלי. 

לקח לי זמן להבין שיש לי בעיה, 
בעיה נפשית גופנית ורוחנית, 
כשאני אומר בעיה, כוונתי, שיש לי בעיה עמוקה בתוכי, שגרמה לניטרול זכות הבחירה שיש לכל בנאדם נורמלי. 
לי, בתור מכור, אין לי בחירה אם להשתמש או לא, זה פשוט נלקח ממני, 
אני משתמש גם אם אני לא רוצה, 
וכך לאט לאט הבנתי שבשבילי ייתכן שזה לא חטא או טומאה, בשבילי זאת פשוט בעיה, או אם תרצו לקרוא לזה 'מחלה'. 
המחלה הזאת גורמת לי לסבל נפשי ורגשי שלא ניתן לתאר במילים, 
הסבל הזה לא קשור לדת שלי ולא קשור לחטאים או תשובה, 
כבר ראיתי חברים 'גויים' שבוכים על השימוש שלהם, למרות שהדת שלהם לא אוסרת את זה כלל, 
כך הגעתי להבנה, שזו בעיה שורשית עמוקה אצלי, ואני זקוק לדרך מיוחדת, שבורא עולם ברא במיוחד בשבילי ולאנשים מכורים כמוני, 
דרך של 12 צעדים, 
זו דרך נפלאה, אשר בנוסף לנקיות שיש לי היום, היא הצילה את חיי, 
לא רק בתחום התאווה, 
אני חווה התקדמות ושינוי לטובה בכל תחומי החיים. 

מאחל לך, שאם המקום הזה מתאים עבורך, שתמצא כאן את מה שאני מצאתי. 

אוהב אותך, אחי, כמוני. 

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: שלום לכל חברי הפורום לפני 3 שנים, 11 חודשים #122597

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 328 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתנצל שכתבתי בצורה לא כל כך מסודרת. 
פשוט כתבתי מהלב, בלי לערוך את זה כלל. 

אוהבים אותי

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: שלום לכל חברי הפורום לפני 3 שנים, 11 חודשים #122616

robinhood כתב on 12 מאי 2020 12:13:

אנונימי12 כתב on 12 מאי 2020 10:42:

ברוך הבא.
תהיה בטוח לפני שאתה מבקש קשר טלפוני. זה לא בהכרח יכול להועיל לך.

גם לא כל כך ברור איך אתה נופל אם אין לך אינטרנט... אתה משתמש בפלאפון החכם של מישהו אחר כדי ליפול ?

לא הבנתי את השאלה איך משתמשים בלי אינטרנט? אין שום קשר מוכרח בין שימושים בתאווה לבין אינטרנט, גם אצלי רוב השימושים לא היו באינטרנט, והתחילו עוד הרבה הרבה לפני שהיה לי קצת גישה לאינטרנט ועוד הרבה הרבה לפני שידעתי בכלל שיש כזה דבר שנקרא פורנוגרפיה. וכך זה אצל עוד הרבה מאד אנשים. אגב, SA הוקם עוד לפני שהיה אינטרנט.
ואפשר גם להשתמש בלי עיתונים ובלי תמונות ובלי כלום. כך זה היה אצלי במשך שנים רבות.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: שלום לכל חברי הפורום לפני 3 שנים, 11 חודשים #122620

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

כן גם אני לא הבנתי את מהות השאלה הזאת...

כאילו בלי אינטרנט לא נופלים זהו? זה כל הצרות שלנו בחיים האינטרנט ורק הוא?

הלוואי...

תגובה: שלום לכל חברי הפורום לפני 3 שנים, 11 חודשים #122622

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר'ה בן אדם מבקש עזרה אם מישהו יכול לדבר איתו בטלפון ואתם מתחילים לפתוח דיונים לא קשורים..
לא חייבים אני אישית לא מדבר עם אנשים בטלפון אבל נראה לי שלהתחיל לפתח דיונים על גבי הבקשת עזרה זה לא טוב..
יכול להיות שדיברתם איתו בפרטי אז אני מתנצל מראש על העין רעה שלי..
הכל מאהבה!!!

תגובה: שלום לכל חברי הפורום לפני 3 שנים, 11 חודשים #122623

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

העברתי לו טלפון מאתמול ..
טרם היתקשר.
העברתי בהודעה פרטית, כולנו  נשמח לעזור .

תגובה: שלום לכל חברי הפורום לפני 3 שנים, 11 חודשים #122625

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
יהודי מתוק כתב on 13 מאי 2020 06:41:

חבר'ה בן אדם מבקש עזרה אם מישהו יכול לדבר איתו בטלפון ואתם מתחילים לפתוח דיונים לא קשורים..
לא חייבים אני אישית לא מדבר עם אנשים בטלפון אבל נראה לי שלהתחיל לפתח דיונים על גבי הבקשת עזרה זה לא טוב..
יכול להיות שדיברתם איתו בפרטי אז אני מתנצל מראש על העין רעה שלי..
הכל מאהבה!!!

מסכים איתך לחלוטין

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן