ברוכים הבאים, אורח

בשאיפה לצאת מהבוץ
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: בשאיפה לצאת מהבוץ 1382 צפיות

תגובה: בשאיפה לצאת מהבוץ לפני 4 שנים #121574

דודו לוי כתב on 03 אפר' 2020 11:47:

ושאלה אמיתית באמת זה אפשרי להיות רווק ולחיות בטהרה כל כך הרבה זמן אפילו מעבר ל90 יום? אשמח לשמוע מהחוויות של הרווקים פה שנקיים כבר הרבה זמן 
תודה רבה ממש:)

ברוך הבא חבר יקר,
במציאות של ההתמכרות שלי לא היתה לי אפשרות להיות נקי בתור רווק (ואף בתור נשוי) אבל אלוקים יכול לעשות בשבילי את מה שלא יכולתי לעשות לבדי.
וזה קרה לפני 5 שנים ויום אחד, הוא היום בו עליתי על דרך ואלוקים שומר עליי נקי עוד יום ועוד יום ע"י עשיית 12 הצעדים, ובאותם ימים הייתי רווק והייתי נקי במשך יותר משנה וחצי עד שהתחתנתי, ואני מכיר עוד חברים רבים רווקים שנקיים, וכמו"כ אני מכיר רווק שנקי למעלה מ-8 שנים לאחר שנים רבות של שימושים קשים בתאווה, אז הנה לך תשובה לשאלתך.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: בשאיפה לצאת מהבוץ לפני 4 שנים #121580

• דודו לוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 63 ימים
  • חבר חדש

ניסיתי הרבה פעמים בכל מיני דרכים להשיג פורנו עם אינטרנט רימון יש רק כמה דרכים שהצלחתי ואם אני אחסום אותם אני מאמין שאני אצליח אני בעיקר צריך את זה לשבועיים הקרובים ואז אני מתגייס ושם אני אצטרך לחשוב רק על הפתרון שאני חוזר הביתה...אולי פחות להגיע הביתה אולי לבקש מההורים לנטרל את המחשב(לקחת לו את הכבל) לפחות רק שאני פה לזה אני בטוח שהם יסכימו

תגובה: בשאיפה לצאת מהבוץ לפני 4 שנים #121581

• דודו לוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 63 ימים
  • חבר חדש

תודה רבה אנשים כמוך מחזקים אנשים כמוני אנשים כמוך הם עדות חיה שאפשר אחרת וזה נותן לי כוח להאמין בעצמי שאני יכול ולעבור את המסלול המפרך הזה ואני בחוץ...אני ממש אשמח לשמוע מהם 12 הצעדים ראיתי שאנשים מדברים עלזה ולא הצלחתי להבין..

תגובה: בשאיפה לצאת מהבוץ לפני 4 שנים #121582

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
דודו לוי כתב on 04 אפר' 2020 22:57:

ניסיתי הרבה פעמים בכל מיני דרכים להשיג פורנו עם אינטרנט רימון יש רק כמה דרכים שהצלחתי ואם אני אחסום אותם אני מאמין שאני אצליח אני בעיקר צריך את זה לשבועיים הקרובים ואז אני מתגייס ושם אני אצטרך לחשוב רק על הפתרון שאני חוזר הביתה...אולי פחות להגיע הביתה אולי לבקש מההורים לנטרל את המחשב(לקחת לו את הכבל) לפחות רק שאני פה לזה אני בטוח שהם יסכימו

המלצה חמה שלי, אל תסתמך על ההורים - חמים ודואגים ככל שיהיו, כי הורים שוכחים, הורים לא מבינים את הבעיה באותה עוצמה שאתה חי אותה.
ובעיקר, אל תחשוב שהצבא יפתור לך את כל הבעיות, הוא בהחלט מאוד יעזור לך לצבור כמות גדולה של ימים נקיים, אבל חבל שזה ייהרס בגלל שטויות.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: בשאיפה לצאת מהבוץ לפני 4 שנים #121592

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

גם אנחנו בבית ואישתי אוהבת לראות סדרות של בישול ומאסטר שף וכאלה במחשב...

שמנו נטספארק, הסיסמא אצלה, כשהיא במחשב היא פשוט נכנסת עם הסיסמא לנטספארק מבטלת את ההגנה וגולשת כאוות נפשה וכשהיא מסיימת היא מפעילה שוב את ההגנה.

מאמין שזה פיתרון מעולה שיכול לעבוד עם אבא שלך.

פשוט תגיד לו שתתקינו נטספארק והסיסמא תהיה אצלו וכשהוא גולש שיפתח את ההגנה וכשמסיים שיחזיר אותה.

יש גם אפשרות כשמורידים את ההגנה לבחור לאיזה פרק זמן להוריד אותה.. שעה שעתיים שלוש ואז זה פחות מתסכל ולא שוכחים להחזיר.

נשמע ניסיון לא פשוט בעיקר כשההורים לא מבינים.. אבל כל עוד אתה אצלהם בבית יש לך ממש גדר של אנוס בדבר הזה.. תשתדל כמה שפחות להיות בבית לבד עם המחשב וגם אם נוצרת סיטואציה כזאת יש בSA מונח שנקרא לפתוח מעגל - אתה מתקשר לחבר תכנית אומר לו שאתה עכשיו חסר אונים ונמצא בסיטואציה שאתה לבד עם המחשב ואתה.פותח איתו מעגל שאתה לא נכנס לתאווה במחשב כך וכך שעות. וכל כמה זמן אתה מדווח לו שהכל בסדר.

נשמע שטותי אבל זה עובד והציל אותי המון פעמים.

אוהבים!

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן