ברוכים הבאים, אורח

מתמודד חדש ברשת!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתמודד חדש ברשת! 534 צפיות

מתמודד חדש ברשת! לפני 3 שנים, 12 חודשים #121453

• din5681
  • חבר חדש

שלום לכולם,
אני קראתי לעצמי מתמודד חדש ברשת כי הניסיונות שלי עם הרשת התחילו ממש בתקופה האחרונה-בעקבות הקורונה והחיוב להתסגר בבית ,אני בחור שחזר בתשובה מבית חילוני ולומד בישיבה לבעלי תשובה כ-6 שנים בערך וב"ה שמרתי על עצמי בקדושה רוב חיי- גם בהיותי בבית ספר חילוני-(היה איזה משהו שתמיד הרתיע אותי מהעבירה הזאת-מין פחד כזה שקשה להסביר ) אבל בתקופה האחרונה(שנה-שנתיים) היצר הרע בנושא העריות ממש מפריע לי ומשגע לי את המוח ולא נותן לי מנוחה-וגורם לי לעשות מעשים לא רגילים שלא הייתי עושה לפני כן כגון: לנסוע באוטובוס-ללא צורך בשביל לראות נשים,וכן להסתובב ברחובות בשביל לראות נשים- להתקשר לשדכניות בשביל לשמוע את קולן הנשי וכו,ובאמת זה מעסיק לי את המוח רוב היום ואפילו בחרתי ללמוד מסכתות הקשורות לענייני נשים בגלל זה,(וגם בעקבות זה החלטתי לצאת לשידוכים אבל-עוד לא מצאתי),ועכשיו לאור המצב אני נאלץ לשהות בביתי שעות רבות,שלנגד עיני כל הפיתויים בבית-(מחשב טלויזיה איפון)ואני עוצר את עצמי מלפגום בפועל,אבל נופל בראיות ופוחד מאוד  שעתיד לפגום במעשה כמו שאומרים חזל:"עין רואה לב חומד וכלי המעשה גומרין", אני רוצה להישאר בקדושה ולא רוצה להתרחק מבורא עולם,אבל מרגיש זה חזק ממני,בתודה מראש לכל חברי הפורום היקרים 

תגובה: מתמודד חדש ברשת! לפני 3 שנים, 12 חודשים #121454

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשרייך אחי שהגעת לכאן !

גם אני בתשובה בערך כ6 שנים.. מתחרד.. בא מרקע מאוד חילוני.. משפחה אנטי דתית אפילו..
עובד.. במשרד.. עם בנות..
הרבה תאווה מסביב.. במשרד ובדרך אליו..

גם אני כמוך מצאתי את עצמי משוטט ברחובות לתכלית אחת ויחידה לראות בנות פרוצות.. לעקוב אחריהן לעיתים גם לצלם אותן כדי שיהיה חומר לאח"כ...

הגעת למקום הנכון.  מאחל לך לי ולכולנו שפיות.. ויכולת לוותר על התאווה רק להיום.

אוהבים!

תגובה: מתמודד חדש ברשת! לפני 3 שנים, 12 חודשים #121472

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 220 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא חבר !

מאד מזדהה איתך אני גם מכור לשוטטויות ברחובות ובאוטובוסים וכו'.

שנים שאני משתגע מזה, וכאן מצאתי את הפיתרון רק להיום.

תמשיך להיות איתנו אחי אם אתה מרגיש שאתה נהיית מכור לזה !

אוהב אותך !

תגובה: מתמודד חדש ברשת! לפני 3 שנים, 12 חודשים #121479

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום רב
זכית שמצאת את המקום הזה.
זה חבל הצלה, תפוס אותו חזק ותיצמד אליו.
הרעיון כאן הוא שלבד אנחנו המכורים לא יכולים להתמודד עם התאווה.
זה קרב אבוד מראש. אנחנו חסרי אונים מול התאווה = חסרי כח למול כוחה העצום.
מה עושים עם תובנה זו?
קודם כל, כשאנחנו מודים בתוך תוכינו שאנחנו חסרי אונים מול התאווה, זה צעד ענק להחלמה.
מציע לך לכתוב את קורות חייך, השימושים התאווה ולמה הם גרמו לך.
המראה הזו חשובה לתחילת התהליך.
אחרי שתכתוב נשמח לקרוא ולהגיב.
חשובה הכנות, חשוב השיתוף.
זה עובד
בהצלחה

תגובה: מתמודד חדש ברשת! לפני 3 שנים, 11 חודשים #121558

• יסוד
  • חבר ותיק

אשריך על השיתוף!
בן כמה אתה כיום?
לדעתי הדבר הכי מועיל זה להיות מחובר עם אנשים טובים, הדבר מוכח שכשיש לך קשרים חברתיים טובים אתה בכלל לא צריך לחפש את העניין הזה. בתקופה הזאת שבעיה לצאת בחוץ, אם תצליח ליצור אווירה משפחתית בבית זה יקל עליך מאוד מאוד. וגם להגביל את שעות המחשב ע"י תוכנות, לדוגמה K9

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן