ברוכים הבאים, אורח

טיפ חשוב לדרך!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: טיפ חשוב לדרך!!! 562 צפיות

טיפ חשוב לדרך!!! לפני 4 שנים, 1 חודש #120818

• DeletedUser16189
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר חדש
צאו כמה שיותר מהר מהפורנו! ככל שאתם יותר צעירים יותר טוב. הפורנו יגמור לך את הגוף את הנפש ואת השנים היפות ביותר בחיים שלכם. יום אחד תתעוררומאוחר מדי מכורים לתועבה הזאת. אין לכם מושג כמה אנשים מכורים היום זה מכת הדור ולכן אני אכתוב פה את הפתרון האישי שמצאתי אחרי 15 שנה בחרא הזה. צעד ראשון לוקחים את הטלפון ומתקינים אפליקציה שנקראת BLOKER X {אני ממש לא המפתח שלה ולא קשור לאף אחד שם} בחנות בגוגל. משלמים לחצי שנה 93 שקל {שום דבר לא חינם בעולם הזה} והיא מונעת הסרה של עצמה על ידי המשתמש, כניסה לאתרים, לתמונות בגוגל ולאפליקציות חדשות שתתקינו. איך היא עושה את זה? על מנת לעשות את אחד מהפעולות שרשמתי למעלה תצטרך להשיג קוד שישלח למייל. המייל עדיף שיהיה של חבר שאתם סומכים עליו שלא יתן לך סתם את הקוד הזה אפשרות שנייה זה שאם אין חבר כזה לפתוח מייל עם סיסמה מסובכת מאוד שלא תזכרו ולהחביא את הסיסמה במקום שקשה מאוד להגיע אליו. כשתקלטו את המאמץ בזמן חירום תתעצלו לעשות כל הרבה בשביל להשיג את הקוד. את האפליקציה אפשר להתקין בכמה מכשירים. צעד שני: מה עושים עם המחשב? אין לי פתרון מספיק טוב חוץ מלקחת את הכבל או הסוללה שלו ולשים באוטו ולהחנות ממש רחוק מהבית או לשים אצל חבר או להשאיר בעבודה. כמה ליליות ללא שינה היו לי חרדות חוסר מנוחה כעסים עצבויות עיניים אדומות חולשה בברכים כאבים באיבר והכל בשביל מה בשביל אבל אבלים. בנוסף ממליץ על הרב אלון עטיה.

תגובה: טיפ חשוב לדרך!!! לפני 4 שנים #121071

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים. 

אני נקי היום בחסד אלוקים.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן