ברוכים הבאים, אורח

משתמש חדש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: משתמש חדש 568 צפיות

משתמש חדש לפני 4 שנים, 2 חודשים #120503

• Thegoat
  • חבר חדש

שלום לכולם, אני חדש פה, כבר תקופה די ארוכה מנסה להפסיק, יש שיפור אבל עד עכשו לא הצלחתי להיגמל לגמרי. מרגיש שהבעיה היא בכוח רצון ברגעים הקשים  כי אני יודע מה לעשות קראתי ספר על כוח רצון שמאוד עזר לי אבל אני מגיע לשבירה. השיא שלי זה 7 ימים. בדרך כלל אני 3-4 ימים לא רואה ואז אני נשבר. אני חילוני ובגדול אין לי בעיה עם תמונות חושפניות בטלוויזיה אבל אני מנסה להימנע משימוש בטלפון ולא לראות תוכן מיני בכלל גם בטלוויזיה כמו תמונות בבגד ים ממש כלום. אני מאוד רוצה להיגמל כי בתכלס אני מכור, קשה לי להודות בזה ובטופס הרשמה היה לי קשה לסמן שאני מכור אבל אם אני אמיתי עם עצמי אני מכור. כבר נמאס לי מיזה אני שנים מנסה להפסיק.
יש שיפור בחודשים האחרונים אני רואה םחות וגם אם אני נשבר אני עוצר עצמי ולא רואה כמה פעמים ביום,  אבל עדיין באלי וצריך  להפסיק כבר.

תגובה: משתמש חדש לפני 4 שנים, 2 חודשים #120505

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
Thegoat כתב on 29 ינו' 2020 15:05:

שלום לכולם, אני חדש פה, כבר תקופה די ארוכה מנסה להפסיק, יש שיפור אבל עד עכשו לא הצלחתי להיגמל לגמרי. מרגיש שהבעיה היא בכוח רצון ברגעים הקשים  כי אני יודע מה לעשות קראתי ספר על כוח רצון שמאוד עזר לי אבל אני מגיע לשבירה. השיא שלי זה 7 ימים. בדרך כלל אני 3-4 ימים לא רואה ואז אני נשבר. אני חילוני ובגדול אין לי בעיה עם תמונות חושפניות בטלוויזיה אבל אני מנסה להימנע משימוש בטלפון ולא לראות תוכן מיני בכלל גם בטלוויזיה כמו תמונות בבגד ים ממש כלום. אני מאוד רוצה להיגמל כי בתכלס אני מכור, קשה לי להודות בזה ובטופס הרשמה היה לי קשה לסמן שאני מכור אבל אם אני אמיתי עם עצמי אני מכור. כבר נמאס לי מיזה אני שנים מנסה להפסיק.
יש שיפור בחודשים האחרונים אני רואה םחות וגם אם אני נשבר אני עוצר עצמי ולא רואה כמה פעמים ביום,  אבל עדיין באלי וצריך  להפסיק כבר.

מי שבא ברוך הבא.
הדבר הראשון שאתה צריך לשקול זה מוטיבציה - אתה בא מרקע בו לראות תמונות מעוררות מינית לא נחשבת בעיה,  לכן יכול להיות לך בעיה של מוטיבציה לטווח הארוך.

אחרי שנפטרת מהבעיה של המוטיבציה, תסתכל באתר - ידע זה כוח, יש פה הרבה מאוד מידע, תקרא אותו ותחליט מה הצעד הבא שלך יהיה - יכול להיות שזה יהיה לשים סינון, לעשות כושר, ללמוד לבשל או ללכת לקבוצת 12 הצעדים, או הכול ביחד

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: משתמש חדש לפני 4 שנים, 2 חודשים #120506

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא לחבר החדש
עשית כבר צעד ענק בזה שהודית בפני עצמך שאתה מכור.
כל הכבוד
לי זה לקח שנים רבות מדי.
מנסיון, רק הצטרפות לתוכנית 12 הצעדים של sa מביאה החלמה מהמחלה שלנו - ההתמכרות.
מאחל לך שתצעד איתנו
בהצלחה

תגובה: משתמש חדש לפני 4 שנים, 2 חודשים #120511

• לחופש נולד
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר חדש

בוקר טוב איש יקר
אני שואל גם בשביל להבין אותך וגם כי זה מעניין אותי לעצמי
אתה אומר שאתה חילוני, ואין לך בעיות עם תמונות וכו
מה בעצם גורם לך לרצות להפסיק?
מה רע לך עם התמונות והאוננות?

תגובה: משתמש חדש לפני 4 שנים, 2 חודשים #120512

• לחופש נולד
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר חדש
Thegoat כתב on 29 ינו' 2020 15:05:

תגובה: משתמש חדש לפני 4 שנים, 2 חודשים #120519

• Thegoat
  • חבר חדש

מזה 12 הצעדים של sa? זה קבוצה טלפונית או מפגשים פנים מול פנים?

תגובה: משתמש חדש לפני 4 שנים, 2 חודשים #120521

• Thegoat
  • חבר חדש

כי אני מרגיש שזה עושה לי לא טוב, בימים שאני רואה אני מרגיש שאני מסתכל על נשים כאובייקט מיני  וזה פוגע לי בקשרים  איתם. ובכלל אני מרגיש אדם טוב יותר ומתקשר טוב יותר עם אנשים ובכללי שמח יותר שאני לא רואה. גם בתמונות אוננות אתה נחשף לעולם שיקרי והוא לא ככה בחיים האמיתיים.

תגובה: משתמש חדש לפני 4 שנים, 2 חודשים #120527

Thegoat כתב on 30 ינו' 2020 10:15:

מזה 12 הצעדים של sa? זה קבוצה טלפונית או מפגשים פנים מול פנים?

מפגשים פנים אל פנים, בנוסף לזה יש גם קבוצה טלפונית שאפשר להתחבר אליה אחרי שמגיעים לקבוצות החיות,
אבל כמדומני שב-PA אפשר לעלות לקבוצה הטלפונית גם בלי להגיע לקבוצות החיות, יש קבוצה טלפונית בצהריים ובערב. תוכל לברר פרטים באופנים דלהלן:
הקו החם: 04-301-1111
אימייל help@p-a.org.il 
אתר האינטרנט p-a.org.il

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן