ברוכים הבאים, אורח

מתישהו המח חוזר להיות נורמלי?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתישהו המח חוזר להיות נורמלי? 519 צפיות

מתישהו המח חוזר להיות נורמלי? לפני 4 שנים, 2 חודשים #120286

• צדיק נסתר
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר חדש

שלום לכולם!
אני חדש באתר (הייתי פעם אבל בשם אחר) ומקווה לצאת לדרך חדשה...

אני בן 22 ומכור כ8 שנים.

לאורך כל התקופה הארוכה הזאת אני צופה בפורנו, מאונן ומוציא זרע לבטלה... ללא יכולת להפסיק. גם בתקופות הכי טובות הייתי מצליח להחזיק כמה ימים, אולי אפילו שבועיים - ונשבר. הייתי נופל פעם אחת, ומשם - התרסקות, עד שהיה לי אומץ להתחיל מחדש.

עכשיו אני נקי כבר 15 יום ואני מקווה שהפעם זה יהיה אחרת ואצליח לצאת לדרך חדשה...

לפתיחה יש לי כמה שאלות:
1. גם בתקופות שאני יחסית נקי - עדיין יש לי המון מחשבות מיניות. למשל כשאני נזכר בכל מיני סרטים פורנוגרפיים או קטעי עירום שראיתי בעבר ואני מתחיל לחשוב עליהם או שאני נמצא בסיטואציה (לא מינית) דומה לסיטואציה מינית שראיתי או קראתי עליה באיזה מקום וזה מזכיר לי אותה... אני מרגיש כאילו אני חי באטמוספירה מינית ושכל דבר שאני עושה או אומרים לי אני מקשר אותו לעולם המין והאסוציאציה הראשונה שלי היא מעולם המין. אני מקווה שאני מצליח להסביר את עצמי טוב... השאלה שלי היא כזאת: זה עובר מתישהו? יבוא יום שאני אוכל לחשוב על דברים והם לא יזכירו לי קטעי פורנו או סיפורים מיניים שקראתי? האם מתישהו המוח מוחק את זה ולא כל שניה מעלה את זה שוב?

2. יש לפעמים סיטואציות שגרתיות בחיים שאני מרגיש מיניות באוויר ואני לא יודע אם זה טבעי וכולם מרגישים את זה או שזה רק אני וזה מגיע מתוך 8 שנים של צפייה בפורנו. למשל חופה. אני נמצא בחתונות של חברים ותוך כדי החופה אני מתחיל לחשוב על דברים מיניים. אני מסתכל על החתן והכלה ואני חושב מה הם הולכים לעשות בלילה, אני חושב על זה שהכלה עדיין בתולה אבל בלילה היא הולכת לאבד את הבתולים שלה לבעלה שעומד לידה, אני מסתכל לה על החזה וחושב על זה שממש עוד כמה שעות היא הולכת לחשוף אותו פעם ראשונה לעיני גבר וכו' וכו' (סליחה אם התיאורים לא מתאימים, אני פשוט חייב להעביר לכם מה אני מתכוון). זה לא שאני מפשיט את הכלה במבטי וחושב מחשבות סוטות אלא פשוט אני לא יכול שלא לחשוב על הצד המיני שבסיטואציה... ואני שואל: זה טבעי? זה מרחף באוויר ולהרבה אנשים זה עולה בראש או שרק אני חושב על זה? זה קורה בגלל שאני בגיל הזה ואני גם עומד להגיע לסיטואציה הזאת או שזה קורה לי בגלל כל הזבל שהכנסתי לעצמי לראש וכל הפורנו שראיתי?  בסוף המחשבות האלה הן לא סטייה אלא באמת מה שעתיד לקרות השאלה אם זה טבעי שזה מעסיק אותי ושאני חושב על זה או לא... כולם מצליחים להתעלם ולא לחשוב על מה שהזוג יעשה בלילה או שכולם בסופו של דבר חושבים על זה וזה עולה להם בראש? ואם זה קורה רק לי ובגלל הפורנו - מתישהו זה יעבור? אני אצליח אי פעם להסתכל על חופה ולא לחשוב על הדברים המיניים שכרוכים בה?

3. אני נמצא לקראל תקופת שידוכים ודייטים ואני כל הזמן דוחה אותה כי אני מרגיש לא מוכן מבחינת שמירת העיניים והברית... אני מפחד שגם בדייטים אני לא אצליח שלא לחשוב על מה שנעשה יחד אם נתחתן... אני מפחד שגם בדייט עצמו אני לא אצליח להישמר לגמרי ממחשבות מיניות... מה אתם אומרים? כמה זמן אפשר לדחות את זה? ולמה בעצם לחכות? איך אני אדע שמגיע הזמן שאני מוכן לזה? באיזה שלב אני כבר יכול להיפגש עם בחורה ומתי עדיין לא?

4. קשור לכל השאלות הקודמות ... האם אחרי כל כך הרבה שנים של פורנו ואוננות יש לי בכלל סיכוי להתחתן ולהיות נקי עם אשתי, שכשאני אהיה איתה אני אחשוב רק עליה ולא על כל הבחורות שצפיתי בהן בחיי? שכשאני אשכב עם אשתי בע"ה אני אוכל לאהוב אותה באמת ולא מתוך תאווה?

5. בפורנו יש כל מיני דברים (תנוחות, אקטים, אנאלי, אוראלי) שבמציאות הם אחרת לגמרי והם לא מציאותיים (לא משנה מאיזה סיבה... ההלכה אוסרת, האישה לא אוהבת, אי אפשר מבחינה טבעית, לא נוח, כואב, מביך, מגעיל וכו') ובפורנו משדרים כאילו זה הדבר הכי טבעי והכי שגרתי בעולם. כרגע כל הידע שלי הוא רק מפורנו אז איך אני אדע באמת מה לעשות ומה לא? מה נורמלי ומה סוטה? את הדברים שאסור על פי ההלכה אני אלמד, אבל מה לגבי כל הדברים האחרים? אני לא יודע אם זה משהו טבעי ונורמלי לעשות או שרק הפורנו הכניס לי את זה לראש... אני לא רוצה לפרט בצורה יותר מדוייקת כי זה יגרור תיאורים לא מתאימים אבל איך אני אדע מה עושים ומה לא? איך אני אצליח לא לרצות את מה שלא מתאים או אסור לעשות אחרי שכל כך הרבה שנים חשבתי שזה הנורמה ושזה מה שעושים? האם כל מה שהכנסתי לעצמי לראש יצא ממנו מתישהו ואני אחזור להיות אדם נורמלי?

אשמח מעוד מאוד לתגובות ותשובות...
תודה רבה!

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 2 חודשים על ידי צדיק נסתר.

תגובה: מתישהו המח חוזר להיות נורמלי? לפני 4 שנים, 2 חודשים #120287

ברוך הבא אחי היקר!!
אני בערך בגיל שלך ואני לא חושב שזה טבעי ואמור להיות ככה שכל סיטואציה גורמת לך מחשבות מיניות זה טבעי שיש יצר ומשיכה מינית אבל כן עד רמה כלשהי מתישהו זה כבר סוג של סטייה ומחלה שהרבה מאיתנו חולים בה..
אני מאמין שאחרי תקופה ארוכה של נקיות הרבה לימוד תורה והרבה תפילות לאבא אוהב הדברים גם אם לא נמחקים לגמרי מהראש הם כבר לא נמצאים שם כאילו זה הבית שלהם...
לגבי יציאה לדייטים אני מסתפק כמוך מה לעשות מצד אחד קשה ובעייתי לצאת ככה מצד שני אי אפשר לחכות שנחלים אתה לא יודע כמה זמן זה יקח..
שיהיה המון בהצלחה!!

תגובה: מתישהו המח חוזר להיות נורמלי? לפני 4 שנים, 2 חודשים #120288

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר יקר מפז!! וברוך הבא למועדון

שאלות מצויינות ומדהימות. שאלות שאני בטוח שהיו אצל כל אחד בראש כשהגיע לכאן לראשונה. כל הכבוד על הכנות ושלא התביישת לשאול ולכתוב את הדברים.

אני מאוד מזדהה עם מה שרשמת. גם לי בדיוק כך החיים היו נראים. כל דבר וכל אחת תמיד לקחה אותי לסיטואציה מינית אצלי בראש. 
וכן, גם בחופה של חברים.

אני אענה על מה שאני יודע, כי חלק מהדברים למשל נושא השידוכים וכמה לדחות אני באמת באופן אישי חושב שאתה צריך לשתף גם את הרב שלך שיידע ויכיר אותך באמת ויידע לייעץ לך מה כדאי וכמה כדאי לחכות והאם בכלל...

אני חושב שלפעמים הפיתרון מהתורה הוא דווקא לשאת אישה כי זה לפעמים עוזר לנו לנתב את היצר המיני כמו שצריך, אבל התכנית של המכורים אומרת שאנחנו משתמשים באישה שלנו כחלק מההתמכרות ואני לגמרי מרגיש את זה על בשרי היום.

1. לגמרי מזדהה עם מה שרשמת. אני אחרי 5 חודשים ושבוע של נקיות ועדיין רצות לי המחשבות האלה בראש, אבל בתדירות הרבה יותר נמוכה וגם אני יודע להתמודד איתן יותר טוב כלומר אני לא מתרגש שהן מגיעות - זה חלק ממני וחלק מהתיקון שלי ועליי להתמודד איתן ע"י זה שאני נכנע להן ומוותר. רק להיום.
אני יודע מחברים שנקיים המון שנים שכן זה הולך ומשתפר בהדרגה. ונהיה יותר ויותר קל ופחות אובססיבי.

2. לגמרי מזדהה עם מה שכתבת. כן גם אני מרגיש את זה וגם לי זה קורה.

3. חושב שזאת שאלה לרב או לחבר ותיק יותר בתכנית. אני יודע שלפי sa חשוב קודם כל להגיע לתקופה ארוכה של נקיות ורק אח"כ לחשוב על שידוכים מהסיבה הפשוטה שלא ניכנס לחיי נישואין מתוך מחלה ותאווה מה שעלול להתפרק בהמשך.

4.בהחלט יש סיכוי. ככל שהזמן יעבור ותישאר יותר ויותר נקי המחשבות יילכו וייפחתו.

5.גם אני בדיוק כמוך בבעיה הזאת ובדיוק שיתפתי חבר בטלפון במה שמטריד אותי בימים האחרונים - תנוחה מסויימת שאני מאוד אוהב ואישתי פחות ואני מאוד מאוד מחכה לליל הטבילה שלה שנוכל להתייחד ונוכל לשכב בתנוחה הזאת ואני נורא מוטרד מהעובדה שאולי לא יבוא לה וכו' והמחלה אומרת לי שאני לא חייב אותה ושאם היא לא רוצה אז אני אפתח פורנו עם התנוחה הזאת ואאונן וכו וכו'... אני צריך לזכור כמו שהספונסר שלי אומר לי שאני צריך להגיע למצב שאני יכול לחיות בלי מין בכלל. שמין זה מותרות עבורי. ששום דבר שקשור למין לא ינהל אותי. גם עם אישתי. לשם אני צריך להגיע ואני יודע לגמרי שכל המחשבות האלה שלי זה ממקום של מחלה ושל כל הסרטים שראיתי ב20 שנה האחרונים.
לגבי מה מותר ומה אסור אני דיברתי על זה עם הרב שלי כשהתחתנתי, הוא יודע היטב את הרקע שלי ואת המחלה שלי ויודע מאיפה אני מגיע והוא אמר לי מבחינתך הכל מותר חוץ מלנשק את המקום של האישה. אז זה דיי סגר לי כל מיני פינות לגבי מה מותר ומה אסור במיטה.. אבל שוב, זה נורא פרטני, אני בא מבית חילוני ואישתי גם חוזרת בתשובה שנינו עשינו דבר או שניים לפני החתונה אז סביר להניח שההוראה של הרב היא בהתאם לזה. אתה תצטרך לשאול רב שמכיר אותך ויודע לייעץ לך באופן אישי מה נכון עבורך.

לסיכום,
יש תקווה. יש החלמה. זה תהליך ארוך וזה לוקח זמן. אתה אל תדאג לזה.. אל תדאג למה יהיה ואם יהיה.. מחשבות מהסוג הזה רק יורידו אותך למטה.

תתחיל לצעוד את התכנית, ללכת למפגשים. להימנע מן ההרגל הרע. לקנות לעצמך הרגלים טובים. הרגלים של החלמה. תתחיל תקופה של נקיות- ארוכה. דברים יתבהרו לך הרבה יותר כשתהיה אחרי כמה חודשים טובים של הימנעות. מבטיח!

המון בהצלחה ידידי היקר! מוזמן לדבר איתי גם בטלפון באם ליבך חפץ.

אוהבים!

תגובה: מתישהו המח חוזר להיות נורמלי? לפני 4 שנים, 2 חודשים #120291

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום רב
ברוך הבא לחבר החדש ישן, מאחל לך שתישאר באתר ואולי תצטרף לתוכנית 12 הצעדים של SA.
כאחד שהוא מכור לתאווה במשך 38 שנים, תוכנית זו הצילה לי את החיים.
יש תיקווה. התוכנית היא הדבר היחיד שאני מכיר שעובד באמת, ומשנה את חיינו המכורים מקצה לקצה.
הדרך מאד לא פשוטה, כשאין את סם התאווה אנחנו נאלצים להתמודד עם קשיי החיים כשאנו מפוכחים. עולות שאלות קשות מאד, כפי שציינת, ואנחנו נאלצים להיישיר מבט , להיות כנים לחלוטין עם עצמינו ולענות על השאלות.
שהיה לך הרבה בהצלחה

תגובה: מתישהו המח חוזר להיות נורמלי? לפני 4 שנים, 2 חודשים #120292

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
צדיק נסתר כתב on 20 ינו' 2020 06:49:

שלום לכולם!
אני חדש באתר (הייתי פעם אבל בשם אחר) ומקווה לצאת לדרך חדשה...

אני בן 22 ומכור כ8 שנים.

לאורך כל התקופה הארוכה הזאת אני צופה בפורנו, מאונן ומוציא זרע לבטלה... ללא יכולת להפסיק. גם בתקופות הכי טובות הייתי מצליח להחזיק כמה ימים, אולי אפילו שבועיים - ונשבר. הייתי נופל פעם אחת, ומשם - התרסקות, עד שהיה לי אומץ להתחיל מחדש.

עכשיו אני נקי כבר 15 יום ואני מקווה שהפעם זה יהיה אחרת ואצליח לצאת לדרך חדשה...

לפתיחה יש לי כמה שאלות:
1. גם בתקופות שאני יחסית נקי - עדיין יש לי המון מחשבות מיניות. למשל כשאני נזכר בכל מיני סרטים פורנוגרפיים או קטעי עירום שראיתי בעבר ואני מתחיל לחשוב עליהם או שאני נמצא בסיטואציה (לא מינית) דומה לסיטואציה מינית שראיתי או קראתי עליה באיזה מקום וזה מזכיר לי אותה... אני מרגיש כאילו אני חי באטמוספירה מינית ושכל דבר שאני עושה או אומרים לי אני מקשר אותו לעולם המין והאסוציאציה הראשונה שלי היא מעולם המין. אני מקווה שאני מצליח להסביר את עצמי טוב... השאלה שלי היא כזאת: זה עובר מתישהו? יבוא יום שאני אוכל לחשוב על דברים והם לא יזכירו לי קטעי פורנו או סיפורים מיניים שקראתי? האם מתישהו המוח מוחק את זה ולא כל שניה מעלה את זה שוב?

2. יש לפעמים סיטואציות שגרתיות בחיים שאני מרגיש מיניות באוויר ואני לא יודע אם זה טבעי וכולם מרגישים את זה או שזה רק אני וזה מגיע מתוך 8 שנים של צפייה בפורנו. למשל חופה. אני נמצא בחתונות של חברים ותוך כדי החופה אני מתחיל לחשוב על דברים מיניים. אני מסתכל על החתן והכלה ואני חושב מה הם הולכים לעשות בלילה, אני חושב על זה שהכלה עדיין בתולה אבל בלילה היא הולכת לאבד את הבתולים שלה לבעלה שעומד לידה, אני מסתכל לה על החזה וחושב על זה שממש עוד כמה שעות היא הולכת לחשוף אותו פעם ראשונה לעיני גבר וכו' וכו' (סליחה אם התיאורים לא מתאימים, אני פשוט חייב להעביר לכם מה אני מתכוון). זה לא שאני מפשיט את הכלה במבטי וחושב מחשבות סוטות אלא פשוט אני לא יכול שלא לחשוב על הצד המיני שבסיטואציה... ואני שואל: זה טבעי? זה מרחף באוויר ולהרבה אנשים זה עולה בראש או שרק אני חושב על זה? זה קורה בגלל שאני בגיל הזה ואני גם עומד להגיע לסיטואציה הזאת או שזה קורה לי בגלל כל הזבל שהכנסתי לעצמי לראש וכל הפורנו שראיתי?  בסוף המחשבות האלה הן לא סטייה אלא באמת מה שעתיד לקרות השאלה אם זה טבעי שזה מעסיק אותי ושאני חושב על זה או לא... כולם מצליחים להתעלם ולא לחשוב על מה שהזוג יעשה בלילה או שכולם בסופו של דבר חושבים על זה וזה עולה להם בראש? ואם זה קורה רק לי ובגלל הפורנו - מתישהו זה יעבור? אני אצליח אי פעם להסתכל על חופה ולא לחשוב על הדברים המיניים שכרוכים בה?

3. אני נמצא לקראל תקופת שידוכים ודייטים ואני כל הזמן דוחה אותה כי אני מרגיש לא מוכן מבחינת שמירת העיניים והברית... אני מפחד שגם בדייטים אני לא אצליח שלא לחשוב על מה שנעשה יחד אם נתחתן... אני מפחד שגם בדייט עצמו אני לא אצליח להישמר לגמרי ממחשבות מיניות... מה אתם אומרים? כמה זמן אפשר לדחות את זה? ולמה בעצם לחכות? איך אני אדע שמגיע הזמן שאני מוכן לזה? באיזה שלב אני כבר יכול להיפגש עם בחורה ומתי עדיין לא?

4. קשור לכל השאלות הקודמות ... האם אחרי כל כך הרבה שנים של פורנו ואוננות יש לי בכלל סיכוי להתחתן ולהיות נקי עם אשתי, שכשאני אהיה איתה אני אחשוב רק עליה ולא על כל הבחורות שצפיתי בהן בחיי? שכשאני אשכב עם אשתי בע"ה אני אוכל לאהוב אותה באמת ולא מתוך תאווה?

5. בפורנו יש כל מיני דברים (תנוחות, אקטים, אנאלי, אוראלי) שבמציאות הם אחרת לגמרי והם לא מציאותיים (לא משנה מאיזה סיבה... ההלכה אוסרת, האישה לא אוהבת, אי אפשר מבחינה טבעית, לא נוח, כואב, מביך, מגעיל וכו') ובפורנו משדרים כאילו זה הדבר הכי טבעי והכי שגרתי בעולם. כרגע כל הידע שלי הוא רק מפורנו אז איך אני אדע באמת מה לעשות ומה לא? מה נורמלי ומה סוטה? את הדברים שאסור על פי ההלכה אני אלמד, אבל מה לגבי כל הדברים האחרים? אני לא יודע אם זה משהו טבעי ונורמלי לעשות או שרק הפורנו הכניס לי את זה לראש... אני לא רוצה לפרט בצורה יותר מדוייקת כי זה יגרור תיאורים לא מתאימים אבל איך אני אדע מה עושים ומה לא? איך אני אצליח לא לרצות את מה שלא מתאים או אסור לעשות אחרי שכל כך הרבה שנים חשבתי שזה הנורמה ושזה מה שעושים? האם כל מה שהכנסתי לעצמי לראש יצא ממנו מתישהו ואני אחזור להיות אדם נורמלי?

אשמח מעוד מאוד לתגובות ותשובות...
תודה רבה!

1. לדעתי המוח מוחק, מתי זה שאלה של כל בן אדם בנפרד - לי זה מעמעם מהר את מה שראיתי, ולאחרים זה מעמעם את הזכרון אחרי חודשיים.
יש גם טכניקות לעמעום זכרון.

2. מצטער להגיד לך, אבל זה ממש לא נורמלי.
אני למשל לא חושב ככה. 
אני יגיד לך על מה אני חושב - אני שואל את עצמי למשל האם הגבר בחתונה נפל אי פעם כמוני בפוי' (פורנו) והרבה, והאם הכלה יודעת על זה ובכל זאת אמרה שהיא אוהבת אותו והיא מאמינה שהוא יצא מזה, או שהגבר פשוט מסתיר את זה ממנה עד עכשיו.
לפעמים אני תוהה איפה הגבר והאישה מבלים את הלילה הראשון, והם הם עייפים מדי לקיים יחסי מין אחרי כל הלילה הארוך הזה של החתונה או לא. והאם הוא לוקח אותה לדירה במכונית שלו או במונית.
זה המחשבות הכי קרובות למין שעוברות לי בחתונה. אני לא חושב על האקט של יחסי המין עצמם ואני לא מדמיין את זה.
שאני מסתכל על הכלה אני מתעצבן עליה כי הנשים קובעות איך החתונה נראית ומזה שהן קובעות איך חתונה נראית אז לדעתי אין להם מושג איך החיים האמיתיים מתנהלים. זה מה שאני חושב שאני מסתכל על הכלה.
זה מה שעובר לי בראש לפעמים שאני בחתונות של אנשים.
ולפעמים כמו גבר ממוצע, מה שעובר לי בראש זה... כלום.

3. לדעתי ממליץ לא להתחיל דייטים. אבל כן לקבוע הישג שממנו והלאה אתה תיחשב טוב מספיק בעיני עצמך ללכת לדייטים.

4. כן... זה הסיבה שכולנו כאן.

5. למה שלא תכתוב את השאלה הזאת בגוגל ותחסוך מאיתנו את המבוכה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: מתישהו המח חוזר להיות נורמלי? לפני 4 שנים, 2 חודשים #120298

ברוך הבא לחבר היקר,

ראשית, אני רוצה להעיר בקשר לכל המגיבים כאן, אני חושב שהתפתח כאן שיח לא ראוי כ"כ, ובודאי שלא לפורום הפתוח, בשביל דברים כאלה יש פורום לנשואים.

ולענין שאלתך, יש תשובה אחת לכל השאלות וזה מה שגורם לכל הדברים, כי כך בדיוק היו הדברים אצלי, ואני עונה מהנסיון שלי ולא מההגיון או משהו דומה. אז כמו שאמרתי הייתי בכל המקומות הללו והמחשבות הללו ואין צורך ואין תועלת לפרטם כעת.

הסיבה לכל הדברים הללו זה דבר שנקרא "התמכרות לתאווה". איך אני יוצא משם? האם אני אשכח את כל מה שראיתי? יש לי פתרון שעובד בשבילי בעזרת אבא אוהב במשך 1757 ימים רק להיום, וזה תוכנית 12 הצעדים.

אני הייתי בגיל שלך גם כן רווק, לאחר 10 שנות שימוש לפחות, וקצת לפני יום הולדת של גיל 22 הגעתי לתוכנית, מאז עברו הרבה מים בירדן, ובחסדי אלוקים התחתנתי והקמתי משפחה, אבל עוד לפני הכל אני נולדתי מחדש, אלוקים העלה אותי על דרך ונותן כל רגע ורגע מתנה של נקיות, הוא נותן לי את האפשרות להשתחרר מהאובססיה ומהתאווה, ולכן כיום אני יכול לראות את העולם עם בני אדם, ולא עם יצורי תאווה שמהלכים בו שכביכול מלבד תאווה אין עוד משמעות בעולם לשום דבר.

לענין שידוכים, אני חיכיתי זמן מסויים לפי מה שהמליץ לי הספונסר וחבר ותיק כפי שהם ראו לנכון לייעץ לי לפי ההתקדמות שלי בתוכנית. גם לך אני ממליץ להמתין עם זה, אבל ההמלצה היותר גדולה היא שתבא לקבוצות 12 הצעדים, ובעז"ה אלוקים יתן גם לך את המתנה הגדולה שהוא נותן לי כל רגע ורגע, ותזכה לשחרור ושלוה ולחיים טובים ומאושרים.

עד כאן אני כותב את תשובתי בקצרה כפי הזמן העומד ברשותי.

אוהב אותך ואפי' שאיני מכירך כלל

בהחלמה ובהצלחה

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מתישהו המח חוזר להיות נורמלי? לפני 4 שנים, 2 חודשים #120301

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

איפה יש פורום לנשואים? איך אני מגיע אליו?

תגובה: מתישהו המח חוזר להיות נורמלי? לפני 4 שנים, 2 חודשים #120379

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אנסה לענות אפילו שאני מאמין שזה הרבה יותר מורכב ורגיש מכתיבה בפורום. 
אשמח להיות לעזר טלפונית או משהו כזה. 
ראשית. אני מאחל לך לצאת מההתמכרות ולהמשיך להיות נקי. אבל אם אתה מכור, הסיכויים שלך נמוכים עד אפסיים ללא צעדים. ככה זה מהניסיון שלי וממה שכתוב בספר. 
1. תיאור מושלם. בהתקדמות שלי בצעדים, ובהתקדמות שלי בחיבור לכוח עליון, אני כבר פחות ופחות צריך לפנטז על דברים אחרים. 
לעומת זאת, אם אני מפעיל שריר, ככל שעובר הזמן זה קשה יותר וקשה יותר. 

2. אני לא בן אדם נורמלי. יש אנשים שלא חושבים על מין כל הזמן. אני נזכר שאני לומד בגמרא על זה שחתן פטור מקריאת שמע וכו'. כל הקבוצה המשיכה הלאה ואני נשארתי שם תקוע. כי משהו דפוק אצלי במערכת. אז זה בסדר שאני כזה. השאלה מה אני עושה בהקשר לכך?

3. לי היו פגישות נקיות מתאווה. זה אפשרי.
אני לא המתנתי באופן רשמי כדי להתחיל להיפגש, אבל בפועל נפגשתי רק כשהייתי נקי כשנה וחצי. 
אבל כל הנושא של חתונה, זה הרבה יותר מורכב ומסובך. כי הבעיה האמיתית שלי זה הריכוז העצמי שלי. ואם אני מתחתן מתוך זה, אני מאמלל בת אהובה של אלוקים... ויש עוד המון מה להאריך בזה. 

4. כן. מניסיון. 

5. בגדול ומבלי להאריך, צריך לעשות הבחנה בין נתינה ללקיחה. זה פותר את רוב הדילמות. אם אני שם בשבילה, רוב השאלות לא קיימות. 

מקווה שהועלתי.

תגובה: מתישהו המח חוזר להיות נורמלי? לפני 4 שנים, 2 חודשים #120386

לנתן היקר,
תודה רבה על התגובות שכתבת, אני מזדהה עם כל מילה.
ואגב, בתקופה שלפני שהתארסתי, הספונסר אמר לי שאין הרבה בתוכנית שיש להם נסיון של להתחתן בתוכנית, ואלוקים הביא אותי מוקדם לתוכנית בשביל שיהיה לי נסיון להעביר הלאה לחברים שצריכים את זה, ואני מוסיף את זה גם עליך.

לילה טוב ומחובר

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מתישהו המח חוזר להיות נורמלי? לפני 4 שנים, 2 חודשים #120417

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה
אגב, יש הרבה מאוד חברים...
יש לי רשימה ארוכה. והתייעצתי המון עם חברים שיש להם את מה שאני רוצה. 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.73 שניות

Are you sure?

כן