ברוכים הבאים, אורח

חזרתי... מחפש מישהו שיבין
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חזרתי... מחפש מישהו שיבין 635 צפיות

חזרתי... מחפש מישהו שיבין לפני 4 שנים, 4 חודשים #119443

• jayjay
  • חבר חדש

שלום לכולם בוקר טוב!
אני רווק בן 28 בעל נטיות הפוכות. ב"ה אין לי התמודדות עם זוגיות כזאת אבל לצערי הרב אני נוטה ליפול בצפייה בסרטונים לא ראויים. אני כבר כמה שנים בטיפול ובזכות הפסיכולוג שלי הגעתי הנה. ב"ה למרות העליות והמורדות אני רואה התקדמות. אני עדיין אוהב לשמור על אנונימיות ולכן לא מצטרף לקבוצות עם מפגשים. (השתתפתי בקבוצה טלפונית וזה לא החזיק מעמד) אני מחפש שותף לדרך שאוכל להתכתב איתו מידי פעם ולשתף. (לא משהו אינטנסיבי מידי) כבר ראיתי שזה עוזר. אני יודע שכולנו מתמודדים עם אותה תאווה אבל אני מעדיף מישהו באותה הסירה כמוני. זה דרש ממני הרבה מאמץ להחליט לכתוב בלוח ואני מודה לכל האנשים היקרים פה שמעודדים ותומכים בכולם. שבת שלום ובהצלחה לכולנו

תגובה: חזרתי... מחפש מישהו שיבין לפני 4 שנים, 4 חודשים #119444

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על האומץ ועל הצעד! המון בהצלחה ידידי!

אם לא יימצא כאן מישהו אני אשאל חברי תכנית שלי ואשדך בינכם.

אוהבים!

תגובה: חזרתי... מחפש מישהו שיבין לפני 4 שנים, 4 חודשים #119447

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
jayjay כתב on 06 דצמ' 2019 05:25:

שלום לכולם בוקר טוב!
אני רווק בן 28 בעל נטיות הפוכות. ב"ה אין לי התמודדות עם זוגיות כזאת אבל לצערי הרב אני נוטה ליפול בצפייה בסרטונים לא ראויים. אני כבר כמה שנים בטיפול ובזכות הפסיכולוג שלי הגעתי הנה. ב"ה למרות העליות והמורדות אני רואה התקדמות. אני עדיין אוהב לשמור על אנונימיות ולכן לא מצטרף לקבוצות עם מפגשים. (השתתפתי בקבוצה טלפונית וזה לא החזיק מעמד) אני מחפש שותף לדרך שאוכל להתכתב איתו מידי פעם ולשתף. (לא משהו אינטנסיבי מידי) כבר ראיתי שזה עוזר. אני יודע שכולנו מתמודדים עם אותה תאווה אבל אני מעדיף מישהו באותה הסירה כמוני. זה דרש ממני הרבה מאמץ להחליט לכתוב בלוח ואני מודה לכל האנשים היקרים פה שמעודדים ותומכים בכולם. שבת שלום ובהצלחה לכולנו

בהצלחה.
אני חושש שיש לי רתיעה טבעית מלדבר איתך, כי אתה בעצם מייצג עבורי אמת לא נוחה כלל - שהמוח הוא פלסטי, ואפשר להרגיל אותו (אחרי עבודה וחזרתיות רבים) לראות כל דבר כמושא תאווה - נשים כמובן. אבל גם מחשבים, גברים, חיות, פסלים, בובות, הרים, גבעות, מטוסים או יבשות - כל מיני דברים.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: חזרתי... מחפש מישהו שיבין לפני 4 שנים, 4 חודשים #119448

• jayjay
  • חבר חדש

לא לגמרי הבנתי אותך. אם אתה לא מאמין שהמוח הוא פלסטי מה אתה עושה כאן. זה היסוד לגמילה מכל התמכרות. לגבי התאווה בשורשה היא באה מאותו המקום אצל כל אחד זה מתבטא בצורה אחרת. אני לא שיכנעתי את עצמי להימשך לפורxו של גברים כשאני מתוסכל או מבודד. 
בכל מקרה  אני מחפש מישהו אחר שכבר מבין את המצב. שיהיה לך בהצלחה

תגובה: חזרתי... מחפש מישהו שיבין לפני 4 שנים, 4 חודשים #119449

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
jayjay כתב on 06 דצמ' 2019 09:13:

לא לגמרי הבנתי אותך. אם אתה לא מאמין שהמוח הוא פלסטי מה אתה עושה כאן. זה היסוד לגמילה מכל התמכרות. לגבי התאווה בשורשה היא באה מאותו המקום אצל כל אחד זה מתבטא בצורה אחרת. אני לא שיכנעתי את עצמי להימשך לפורxו של גברים כשאני מתוסכל או מבודד. 
בכל מקרה  אני מחפש מישהו אחר שכבר מבין את המצב. שיהיה לך בהצלחה

אני מאמין במוח הפלסטי, אמרתי "אמת לא נוחה", כלומר - אני מאמין שזה אמת.
אני פשוט מעדיף לא לחשוב על הכיוון הזה של המוח הפלסטי. כי כמו שאומרים - אם תסתכל לתהום מספיק זמן, התהום תסתכל עליך חזרה.

אני גם לא שיכנעתי את עצמי לראות פוי' (פורנו), אבל הנה אני רואה פוי'.

לא ביטאתי זלזול בך חס ושלום. אני מאחל לך שתמצא מישהו שיבין את הניסיון שלך באמת. בהצלחה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן