ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: סרטים 506 צפיות

סרטים לפני 4 שנים, 5 חודשים #119156

• יוסף העצני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר חדש
שלום רב לכולם
אני מצטרף חדש (8 ימי נקיות) ורציתי להעלות לדיון מה דעת הציבור האם סתם סרטים זה גם מסוכן ? האם כדאי להכניס בתוכנית 12 הצעדים את נושא הסרטים ?
מה דעתכם ?

תגובה: סרטים לפני 4 שנים, 5 חודשים #119157

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל ברוכים הבאים לפורום הנפלא,
מקווה שתמצא פה פתרון עבורך,
יש תקווה, רק תמשיך לבוא ולשתף על הדרך שלך.

לגבי סרטים, זה שאלה קצת מבלבלת, השאלה מה ומי לאיזה מטרה אתה מסתכל,
יש חברים שהפסיקו עם הפורמט, נהיה להם המון זמן פנוי, ועדי למלאות את הזמן הסתכלו סרטים נקויים מכל תאווה, בהכוונת הספונסר, יש כאלו שסרטים היה בשבילם המשך בריחה מהחיים, והיו צריכים להפסיק את הכול,
בכל מקרה בהצלחה לכולנו.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: סרטים לפני 4 שנים, 5 חודשים #119174

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא והמון בהצלחה !!

לא יודע לגבי הסרטים... קשה למצוא סרטים צנועים בימינו זה ככה באופן אישי מה שאני ניסיתי לא מצאתי יותר מידי...

אם תמצא תגיד לי

תגובה: סרטים לפני 4 שנים, 5 חודשים #119181

שלום חבר
אני חושב שזה מאוד אינדיבידואלי. כבר פגשתי חברים שהצליחו לעשות את הניתוק הזה וסטים וסדרות (כמובן לא עם תוכן מפורש של תאווה) לא הדליקו לעצמם טריגר יותר מדי. וראיתי כאלה שאפילו לראות טלוויזיה תוכניצ נקייה בקרבת חרים או משפחה או קליפ של שיר, גם אם לא היה שיר גס הדליק צלם את האלרגיה
הכי חשוב לנסות להיות כנה עם עצמך, אבל בגלל שאנחנו קצת חולים, אולי כדאי להתייעץ עם מישהו שמכיר אותך (יש לך ספונסר? חבר קרוב?) ולנסות לקבל דעה יותר אובייקטיבית

אוהב וצריך

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: סרטים לפני 4 שנים, 5 חודשים #119189

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא לחבר החדש
לדעתי הצנועה הסרטים הם לא משהו שצריך להשקיע בו מחשבה בתחילת הדרך בתוכנית.
הצעד הראשון מדבר על חוסר האונים שלנו מול המחלה , שבא לידי ביטוי באינספור סיטואציות.
סרטים הם רק סיטואציה אחת.
לוקח זמן להפנים ולהודות שאנו חסרי אונים למול התאווה.
חסרי אונים = חסרי כח להתמודד לבד למול התאווה.
יש המון פעולות שאפשר לעשות כדי להתמודד עם התאווה ובסופו של דבר להבין שאנחנו לא יכולים לבד.
למשל, חסימה של תכנים פורנוגרפיים בטלפון. לבד אין לנו סיכוי להימנע מצפייה בפורנוגרפיה בטלפון, ורק ע"י חסימה אנחנו יכולים. זה עזר לי מאד בתחילת הדרך.
דוגמא נוספת היא השיחות עם חברים לתוכנית. כשהתאווה מנסה להשתלט עלינו אנחנו מרימים טלפון ולחבר תוכנית ומשתפים אותו. לדוגמא, אם אתה רואה סרט ומרגיש שזה גורם לתאווה להרים את הראש, תתקשר לחבר תוכנית ותשתף אותו בזה. 
לבקשת העזרה מחברים שגם הם חסרי אונים למול התאווה, יש כח עצום.
בהצלחה רבה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן