ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: צ'אטים 492 צפיות

צ'אטים לפני 4 שנים, 5 חודשים #118994

שלום לכולם, אני חדש פה יחסית. יש לי קושי להגדיר מול מה אני מתמודד. בגדול פורנו היה התמודדות שלי מהנעורים ועד אחרי הצבא לסירוגין. היו שנים שהייתי נקי והיו שנים שהייתי נופל יותר. בגדול אף פעם לא ניסיתי לעשות תהליך רציני של להפסיק. לפני כשנה כמעט החל שינוי, הפורנו מושך אותי אבל לא כמו פעם. אבל, גיליתי את אפליקציות הצ'אטים למיניהן. לצערי התחלתי להשתמש בהם כאשר אני מעיז בכל פעם לחשוף יותר ויותר. אני כמעט ולא מוצא שם שיחות עם נשים אך מוצא את עצמי זמן רב בשיטוט וחיפוש אחרי שיחות עם נשים. מוצא את עצמי לפעמים מבזבז שעות מבלי שהתכוונתי לכך. לאחרונה זה התחיל יותר להפריע לי כי אני מרגיש שזה מתחיל להשתלט עלי. אני מוצא את עצמי הולך עם המחשב או הטלפון לשירותים רק כדי לחפש צ'אט, מאחר לעבודה, מזניח מטלות ודוחה משימות לרגע האחרון רק כדי לגנוב עוד כמה דקות צ'אט. נכנסתי לאתר מתוך הבנה שאני צריך לשתף ולהתייעץ (אין לי עם מי) ומתוך הבנה זה שלב מוקדם יחסית כדי לעצור את ההתדרדרות למקום יותר גרוע. אני מצליח לפעמים להפסיק למספר ימים או שבועות אפילו אבל מוצא את עצמי שוב בתוך מערבולת יצרית שלא מגיע בדרך כלל לפורקן אבל לבזבוז של זמן רב ואני רוצה להפסיק את זה. אשמח לעזרתכם ועצתכם. אם יש משיהו שמתמודד עם משהו דומה אשמח לשמוע. וגם איפה הפורום לנשואים? 
תודה,
המשוטט

תגובה: צ'אטים לפני 4 שנים, 5 חודשים #119001

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
כל הכבוד על השיתוף.
לא מובן מאליו.

צ'אטים הם עוד סימפטום למחלה שלנו והפתרון זהה. התאווה אוהבת חושך ולכן חשוב להאיר עליה פה בפורום.
בכל פעם שאתה מרגיש התחלה של תאווה לצ'אט, כנס קודם כל לפורום ותשתף (אפשר לפתוח יומן מסע בשביל זה) תתחיל לספור ימים נקיים מצ'אטים כדי להגיע ל-90 הימים.
מאחל לך יום נקי
רק להיום

תגובה: צ'אטים לפני 4 שנים, 5 חודשים #119005

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על האומץ לשתף
לא פשוט בכלל.
לצערי, כמו מנסיוני, אתה נמצא על מסלול בטוח להשתלטות של התאווה על חייך.
אוננות, פורנו, צ'טים, שימושים חיים.
זה המסלול שאותו אנחנו המכורים, עוברים ועברנו.
יש רק פתרון אחד שעובד - תוכנית 12 הצעדים.
מציע לך להגיע לקבוצה של sa כדי להציל
עצמך מהתאווה.
באתר של sa יש את רשימת הקבוצות
בהצלחה

תגובה: צ'אטים לפני 4 שנים, 5 חודשים #119006

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

ששלום לך .
כמו שכתב לך אלי תתחיל לכתוב מסע ושם תכתוב כל פעם שבט לך לצוטט .
שתף באובססיות וסתם איך מתקדם. 
אוהבים. 

תגובה: צ'אטים לפני 4 שנים, 5 חודשים #119013

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 242 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר יקר !

מצטרף לכל המגיבים היקרים והחשובים !

כמו שאתה כתבת התאווה כל הזמן מחפשת דברים חדשים, ויכולה להביא אותנו למקומות שאנחנו הבי לא רוצים להגיע אילהם !

אם תוכל להתחיל לצעוד איתנו בתכנית המדהימה הזאת של הצעדים כולל שיתופים כאן בפורום, צעדים וכו', אתה בטוח תמצא פיתרון לבעיה של כולנו כאן !

אוהב אותך !

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן