ברוכים הבאים, אורח

חדש באתר, שמחתי מאוד לראות שיש כזה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: חדש באתר, שמחתי מאוד לראות שיש כזה 1485 צפיות

תגובה: חדש באתר, שמחתי מאוד לראות שיש כזה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117875

מזדהה איתך מאוד!
אתה כמו מתאר אותי!
מאחל לך הצלחה רבה!

נקודה קטנה: אני מבין את הקושי להשתמש במילה אוננות. זה הזוי שכשאני מחפש- אני מחפש הכי מפורש. במילים הברורות.

אבל כשאני מדבר בהחלמה פתאום אני אומר בעדינות רק "שז"ל", "פריצות", "פוגם בעיניים".

לדעתי חשוב להוציא את המטען הרוחני של המילים האלו. מילים עם אסוציאציות של חטא. שכאילו הבעיה שלי היא רק במעלות הקדושה ובציווי ההלכתי.

לא צריך להשתמש במילים ובמונחים מהפריצות.

אבל כן טוב לי להשתמש במונחים המקצועים. כדי להגדיר מה הבעיה שלי. כמו: התמכרות לתאווה שמתבטאת באוננות כפייתית, שוטטות, מציצנות, חיפוש וצפייה בפורנוגרפיה.
לא כדי לראות "כמה אני שפל". כדי להבין במה אני חולה.

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: חדש באתר, שמחתי מאוד לראות שיש כזה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117876

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 21 אוג' 2019 09:19:

תודה רבה !

אכן, כמו שאמרת.. זה לא נדיר שמוציאים את המחשב הנייד מהעמדה.. כל פגישה כל ישיבה או אפילו סתם עבודה במקביל עם חבר צוות שנמצא בחדר הסמוך גוררים הוצאה של המחשב הנייד מהעמדה.. זה לא משהו נדיר..
ואני באמת מתבייש שייראו אותי נכנס עם המחשב לשירותים אז אני יורד לקומה אחרת בבניין, שהיא לא של החברה שלי ושגם אין שם כמעט אף פעם אנשים (קומה דיי ריקה) ושם אני נכנס לשירותים עם המחשב בתוך התיק כך שלא רואים אותו..

שוב.. יש שיטות כדי להימנע מהבושה ולעשות את זה בחשאיות.. כשאני נכנס לקריז (וזאת הבעיה שלי ובדיוק בגלל זה אני כאן- ואתה יודע מה רובין הוד הרגשתי לגמרי את הטון המזלזל בהודעה שלך אבל אני מקבל אותו לגמרי באהבה כי זה פשוט מגיע לי ומזכיר לי עד כמה אני נמוך ושפל..) אני פשוט לא רואה בעיניים...
כשאני נכנס לקריז (וזה הדבר שאני צריך ללמוד איך להתמודד איתו) אני לא מצליח להתרכז.. בכלום..
לא מצליח לעבוד, לא יכול לדבר עם האישה לא יכול להנות עם הילדים לא יכול להנות משום דבר למעשה.. לא יכול לנשום.. אני מקבל קריז אמיתי כמו של נרקומן אמיתי שהגיע הזמן למנה שלו.. ואני לא כ"כ יודע להתמודד עם זה...
זאת אומרת... אני יכול להתמודד...
פעם שעברה ברצף הנקיות הארוך ביותר שהיה לי בחיים (29 יום) כל פעם שהיה לי קריז הלכתי לים (לחוף הנפרד) או לטייל בשדות או מקומות יפים שאני אוהב (שאין בהם בנות) ומדבר עם השם. וכך הייתי עובר את הקריז. אבל הייתי בין עבודות באותו זמן כך שיכלתי להרשות את זה לעצמי ...
מה גם שעם כל הכבוד לעצמי.. בסופו של דבר נפלתי.. אמנם אחרי 29 יום אבל גם עם הטיולים האלה והים עדיין נפלתי.. פשוט נעשיתי חלש מידי כדי להתמודד.. אני לא אשכח את זה.. נהייתי חולה.. שכבתי בבית חולה 3 ימים. ביום הרביעי יצאתי מהבית לשיעור תורה, הייתי חלוש ומוכה ממש גמור כבר... ראיתי בחורה חצי ערומה ברחוב בדרך לשיעור תורה וזהו זה שבר אותי.. חזרתי מהשיעור תורה והתרסקתי לגמרי פגמתי איזה 5 פעמים תוך כמה שעות...

היום כשאני בעבודה אני לא יכול כל פעם שיש לי קריז כזה לצאת מהעבודה...
יותר קל לגשת לשירותים, להיכנס לפורנו, לפגום בברית (עדיין קשה לי עם המילה לאונן לא יודע למה) ואז הכל חוזר להיות כרגיל.. אפשר לעבוד אפשר לנשום... ריכוז שיא בעבודה! מתקתק עבודה!!
אפילו מתקשר לאישתי מיד אחרי ואומר לה דברי אהבה וכמה היא מדהימה ואני שמח שזכיתי בה... אני הופך להיות הבנאדם המושלם! שמח מאושר טוב לבב אופטימי, הכל טוב זה נפילה אחרונה בחיים מפה אני לא פוגם יותר לא צריך את זה יותר... אין לי תאווה יותר... יכולה לעבור לידי בחורה ערומה וזה בכלל לא מעניין אותי פתאום!! אני הופך להיות הבעל הכי טוב בעולם! פתאום מתקשר לאישתי אומר לה היום אני מקלח תילדים מאכיל אותם ומשכיב אותם לישון - עליי! את לכי לחברה תבלי הערב..

כמובן ש... בפעם הראשונה (אחרי פגם הברית הראשון הכוונה) אחרי חצי שעה - שעה זה נעלם וחוזר לקריז...
אז פוגם שוב..
מחזיק אותי לעוד כמה שעות
פוגם שוב... מחזיק עד למחרת...
בבוקר שוב קריז עצבני... פוגם בבית.. בשירותים... רגוע קצת למהלך היום, בצהריים שוב קריז... שוב פוגם....
וכן הלאה... עד שמרוב שפגמתי מלא פעמים אני מתמלא ריקנות דיכאון ועצב ולא יכול לתפקד ועכשיו עובר את התהליך ההפוך.. התהליך של "אחרי" השימוש.
והקריז של "אחרי"... הוא הרבה יותר קשה ממה שתיארתי בקריז של הלפני...
כי אני לא מצליח לתפקד בכלל... וגם אין לי את ה"שימוש" שיציל אותי.. כי כבר לא בא לי להשתמש...
אני פשוט נופל לדיכאון אימתני ורצון למות...
לא יכול לטפל בילדים.. לא ללמוד תורה.. לא לשכב עם האישה.. לא להתפלל להשם.. לא לעבוד.. ופשוט מקבל רצון אמיתי להיכנס תחת האדמה, לשכב, להירדם, שיכסו אותי בעפר, ולא לקום למחרת בבוקר.

אין לי אומץ להתאבד.. גם נורא מפחד ממה יהיה עליי בעולם הבאה אם אתאבד כי הבנתי שאין תקנה ושאחזור בדיוק לאותה הנקודה בגלגול הבא וכו'... אז זה לא אופציה בשבילי (בינתיים...)
אבל כן מצאתי את עצמי מתפלל עשרות פעמים לקב"ה שייקח אותי... שישים קץ לייסורים שלי...
וכן הרבה פעמים עשיתי דברים שסיכנו קצת את החיים שלי... (נסעתי כמו מטורף על האופנוע בכביש או הלכתי בשדות ונכנסתי לתוך שיחים וקוצים ועצים במטרה שאולי ייצא נחש ויכיש אותי ועוד כגון אלה..)
וואו...
לא תכננתי לכתוב את כל זה.. אבל זה פשוט יצא מהלב...
קמתי היום בבוקר עם קריז עצבני ללכת ולהשתמש... אני תופס את עצמי בשיניים לא להשתמש היום.. עושה את מה שכתוב בתכנית. קשה לי. מאוד.. אבל אני מנסה להתמודד לראשונה בחיי עם סט הכלים שלאט לאט אני מקבל מהקבוצות, מהחברים, ומהספונסר.

90% מהשימושים שלי היו עם האייפון שלי. החלפתי אותו בנייד כשר של נתיב. 90% מהשימושים נפסקו. אבל ה10% הנותרים הפכו להיות קשים יותר. מרוכזים יותר... הזויים יותר... (בעבודה בשירותים..) הפורנו הפך קשה יותר.. דוחה יותר...

אני כבר מרגיש שזה נהייה ארוך מידי ויש לי עוד מלא מלא לכתוב על מה לעשות ואיך לעשות.. אבל אשאיר קצת לפעם הבאה..
אוהב אותכם חברים. גם אותך רובין הוד - אני אוהב אותך מאוד. מעריץ אותך אפילו! תודה שאתה שם לי מראה אל מול הפנים. (גם) בשביל זה אני כאן.

בשורות טובות

מתנצל אם נשמעתי מזלזל, אף פעם לא מתכוון לזה.. לא באתי לפורום כדי לזלזל באנשים.. באתי לפה כדי לשמוע ולתת רעיונות ולהבריא.
מכיר טוב מדי את המנטליות שאני לא נחמד בזמן שאני לא נופל, ואחרי שאני נופל אני נהיה רוחני כזה ולימוד התורה שלי משתפר, זה תמיד הטריד אותי.

יכול להיות שאתה מכור ברמה כזאת שדברים שאני מציע לא יעבדו עבורך, אני לא מתיימר לומר שיש לי את כל התשובות.

אבל נסה לחשוב על זה - אם אתה עובר משרד/עבודה למקום שאיננו פרטי מספיק עבורך כדי ליפול (חייב להיות משרד כלשהוא שלא פרטי מספיק עבורך נכון ?).
אם אתה משתמש רק בפלאפון מסונן של נטספארק ואת הסיסמא מפקיד בידיים של איש שלא מוותר על הסיסמא בקלות.
אם את המשכורת אתה מעביר לאשתך.
אולי זה יספיק בשבילך, לא כדי להבריא, אלא כדי לנשום שוב, כדי לשבור את תקרת ה-40, 50 ואפילו 90 יום של נקיות.
וזה, ביחד עם תוכנית 12 הצעדים, יעזרו לך להתקדם קדימה.

קל לזלזל בדברים שאני אומר - "אתה אומר לי שאני יעבור משרד אבל אני ייפול על נשים באמצע הרחוב בכל מקרה", ויכול להיות שזה בצדק, אבל אני ממש מבקש שתנסה לחשוב על זה ברצינות, יכול להיות שזה ממש יכול לעבוד.
אתה בדכאון, ואדם בדכאון קצת קשה לו לקחת החלטות, אני לא מבקש ממך להחליט החלטות, אני מבקש ממך לדמיין, לצייר, לכתוב, לפנטז על הפתרונות שאני מציע, המוטיבציה תגיע - בעוד חודש, חודשיים או שנה, אבל אני רק רוצה שתנסה לדמיין דברים.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: חדש באתר, שמחתי מאוד לראות שיש כזה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117878

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

ההאוננות הייתה חלק בלתי ניפרד מחיי , בכל הזדמנות ובכל אפשרות , סתם מול קיר לבן זה היה המהות של חיי , אוננות ..
עד שהיתחברתי לפורנו , ושם התחיל שריפה של שעות כולל עינוג עצמי. 
וגם חשבתי לבסוף שרק התאבדות אמיתית תפטור אותי מהחיים הריקנים. 
תשמע אח יקר יש תיקווה ויש מצב להחלים הכל תלוי בך , ובכמה אתה מוכן לעשות למען ההחלמה. 
ועם יד על הלב,  התחברות לקבוצות חיות ושיחות עם חברים וים של פעולות .
רק כך אפשר.  ורק זה מה שעזר לי .
אסיר תודה לאבא יקר ואוהב. 

תגובה: חדש באתר, שמחתי מאוד לראות שיש כזה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117880

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לכם חברים, תודה רבה!
על ההודעות. על התשובות על ההזדהות. על הרעיונות.
תודה !

מאלו שנקיים המון זמן אני שואב המון המון תקווה שזה אפשרי לצאת מזה - אני מודה לכם שגם אם אתם נקיים 60 או 200 או 790 ימים אתם עדיין כותבים כאילו זה אני כותב, מראים לי שהייתם בדיוק כמוני שזה לא שהמצב שלכם יותר קל משלי (שזה מה שהמוח שלי אומר לי כדי לשכנע אותי שאני לא יכול לקחת אותכם כדוגמא) אתם פשוט נותנים לו תשובה ניצחת! כשאני קורא את מה שאתם כותבים ואני רואה שאני בדיוק במצב בו אתם הייתם!
ומאלו שלא נקיים והם במצב כמו שלי אני שואב אמפתיה.. ואני מעודד אותם ומתעודד מכך.. תודה שוב

רובין הוד חס ושלום אני לא מזלזל באף הצעה של אף אחד! פשוט הרעיון של לסובב את המסך זה משהו שהרב שלי כבר אמר לי לעשות לפני שנה והיה לי קשה איתו..
בגלל הפרטיות שאני רוצה שתהיה לי בלי קשר לפורנו... לצערי...
והתירוץ שהשתמשתי בו הוא שגם ככה אם אני ממש אתאווה אני פשוט אקח את המחשב ואלך איתו למקום פנוי ואשב שם ואצפה שם...
אבל,
קודם כל לגבי הפלאפון - יש לי פלאפון כשר של נתיב ועכשיו העפתי ממנו גם את הוואצפ כך שרשמית אין לי יותר איך לצפות בפורנו דרך הטלפון. (היו קבוצות וואצפ שהייתי נכנס אליהם ששם מעבירים סרטונים כל היום)
אז על הפלאפון אפשר לסמן וי

מבחינת המחשב בבית - סיכמנו עם אישתי שאני לא נשאר איתו לבד, היא תשים סיסמא שרק היא יודעת ככה רק כשהיא בבית אני על המחשב.

הבעיה היחידה שנותרה היא המחשב בעבודה. אני מחפש כרגע פתרון, כתבתי לאחראית כוח אדם שאסור לי הלכתית להיות עם מחשב עם אינטרנט פרוץ (אני בעל חזות דתית לכיוון החרדית..) ושאני מבקש שיעשו לי או אינטרנט של רימון או כל תכנת חסימה אחרת שקיימת (ואשמח לקבל כאן רעיונות מחברים מה עליי לבקש ממקום העבודה שלי בדיוק)

אם זה לא יילך, אני אתקין תוכנה דוגמת K9 שהייתה בזמנו (שחבל שהפסיקו איתה - אם מישהו מכיר תוכנה בעל אופי דומה אני מאוד אשמח שימליץ לי)

ואתן את הפרטים והשליטה כמובן לאישתי.

ככה כל האתרים יהיו סגורים, מלבד אתרים שאנחנו יודעים שהם "בטוחים" ואותם נפתח.
ואם יתעורר צורך לפתוח כל אתר אחר אני אדבר עם אישתי או עם חבר בעבודה שבידיו אפקיד את הסיסמא והוא יפתח לי את האתר המדובר.

זה התכנון כרגע בשני המישורים האלה - עבודה: לחסום. בית: משתמש במחשב רק כשהאישה בבית.

מה שאני מפחד זה שאוקיי, כמו שכשעברתי לטלפון כשר הורדתי 90% מהשימושים, ונהפכתי לפי מה שקראתי בספר הלבן הקטן ל"משתמש תקופתי"
כלומר עובר מספר ימים בלי הסם, בד"כ בין 5 ימים לשבועיים וחצי, ואז מקבל קריז כזה עצבני, שאני גם אצא מהמשרד ואסע למקום הומה בנות ואאונן שם, או שאסע למקום ייעודי שיש (התפלאיתי לגלות שיש כאלה...) ליד תחנה מרכזית שאתה משלם 40 שקל מקבל תא קטן עם מחשב אינטרנט וסרטי פורנו לחצי שעה....
את האמת? מספיק לי גם לרדת פה למטה מתחת לבניין שלי בעבודה, יש רחבה גדולה עם בריכת דגים קטנה פינות ישיבה ועצים, זה בניין גבוה של איזה 40 קומות, אז כל המעשנים והמעשנות יורדות לפארק פה למטה.. כך שירידה פשוטה למטה פה לפארק הופכת ללונה פארק של בחורות בשבילי.. ומי שלא מאמין לי שאני אומר שהם מתלבשות חשוף אין לי בעיה לצלם לו..
אני מוכן להישבע שמספר פעמים (אמנם חיפשתי את זה כן) פשוט ראיתי את האיברים המוצנעים שלהם לגמרי...

אז אני צריך חוץ מהאלמנטים האלה, של להרחיק את התאווה ממני כשאני "סחי", גם אלמנטים טיפוליים יותר.. של לשלוט בזה איכשהו.. להימנע מזה..
אני מבין שהדרך היא קודם כל לברוח.. אבל כמו שכולנו יודעים מה זה במציאות של היום... אני רק יוצא מפתח המשרד שלי ומאותו רגע ועד לרגע שאני נכנס הביתה (אני עובד בת"א וגר בת"א) זה כמו ללכת בחוף הים.. ואני לא מגזים.. לפעמים זה יותר גרוע מחוף הים כי בגדים מסויימים נראים יותר טוב על בנות מסויימות מבגד ים... ולא ארחיב..

בקיצור...
אני עושה את צעדי המניעה מבחינת מה שאני יכול ומה שאני חייב גם הלכתית, גם כדי לנקות את המצפון שלי וגם כי אני יודע שזה מה שהקב"ה רוצה וכשאני יעשה את הצד שלי הקב"ה ישלח לי סיעתא דשמיא בנושא (מקווה ומתפלל לזה כמובן!!)
וגם במישור הנפשי אני הולך לקבוצות (2-3 בשבוע) ועושה את הצעדים. בע"ה נקווה לטוב. נקווה להצליח הפעם...

שהקב"ה ייתן לי כוח לעבור רק את היום. ושבע"ה לא יהיה לי קריז היום. ושאצליח להימנע היום מלרדת לגינה הזאת פה למטה. ושאצליח להימנע מלהיכנס לאתרים מלוכלכים היום. אמן.

תגובה: חדש באתר, שמחתי מאוד לראות שיש כזה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117881

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

אאאאמממןןןן….. 
אוהביםםםםם

תגובה: חדש באתר, שמחתי מאוד לראות שיש כזה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117884

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאד מזדהה אחי עם מה שכתבת.
כששמעתי בצער עצום על חברים מהקבוצות שהתאבדו בכיתי ונזכרתי בהרגשות כאלו שהיו לי מידי פעם במחלה.
תנסה בזמן הקריז לשתף כמה חברים בטלפון אחד אחרי השני אפילו 5 חברים, ותראה שאחרי כמה טלפונים חיזוקים מצידם, אוהבים וכו', הרבה פעמים הרצון העז להשתמש עובר. והעיקר לבקש מה' בנוכחותם שיתן לך חופש מהאובססיה וכו'.

תנסה אולי גם לך זה יעבוד !

בהצלחה אחי !

אוהב אותך מאד !

תגובה: חדש באתר, שמחתי מאוד לראות שיש כזה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117888

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

הי מתרפא 
ברוכים הבאים לאתר הנפלא פה. 
אני גם נמצא ב- SA. 
אשמח לשוחח איתך בפרטי, אם בא לך. 

בקשר לקבלת הפנים שלך, זה אכן לא נעים. מקווה שהתאוששת מזה. מקווה שראית גם את האנשים הטובים. 
אני אישית נתקלתי בכמה וכמה מקרים בעייתיים בצ'אט. מבלי לפרט בדיוק... בזמנו דיווחתי לאחראיים. בנוסף, אני זוכר שיש אנשים חולים, אני שמח שהגעתי לכאן כדי להחלים. יש כאלו שלא סגורים על ההחלמה שלהם ורק נשאר לי להתפלל עליהם. 

מאחל לך את מה שאני מצאתי כאן. 
אוהב.

תגובה: חדש באתר, שמחתי מאוד לראות שיש כזה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117968

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לכולם, שוב!
הייתי שבוע עם אישתי והילדים בצימר שבוע שעבר כך שנעדרתי, מצד שני גם לא כ"כ היה ניסיון, לא ממש יצאנו החוצה ולא היה גישה לאינטרנט אז הכל היה טוב.

כמובן שזה רק הצטבר והצטבר וחיכה להתפוצץ ברגע שנחזור הביתה...
ואכן איך שחזרנו בחמישי בערב כבר הרגשתי שאני חייב לצאת "לשאוף אוויר"
לראות בנות לשטוף את העיניים הרגשתי חנוק
יצאתי... הלכתי לפארק ליד הבית הלכתי למקומות הומי בנות... שתיתי עם העיניים עד ליום ראשון אחה"צ כמעט שנפלתי ברגע האחרון שיחת טלפון עם חבר SA איכשהו הצליחה להוציא אותי מזה ולהימנע עד הקבוצה של אותו יום בערב.

ברוך השם, הצלחתי להישמר נקי אתמול בחסדי השם אין לי מושג איך...
היום יום חדש, מקווה להישאר עם כוחות היום !

אשמח לדבר איתך נתן, ועם כל חבר אחר שמעוניין לדבר, הדבר עוזר לי באופן ישיר, שאני מתקשר ומדבר על התאווה האדירה, יש מצב שזה עוזר.

תגובה: חדש באתר, שמחתי מאוד לראות שיש כזה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117973

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

שולח לך הודעה בפרטי.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חדש באתר, שמחתי מאוד לראות שיש כזה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117976

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך !
בהצלחה !
אשלח לך את הטלפון שלי בפרטי בלי נדר.

תגובה: חדש באתר, שמחתי מאוד לראות שיש כזה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117991

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

גם אני אשמח... 
מה שעזר לי, זה 12 צעדים עם ספונסר. ואני מאחל לך גם לחוות חוויה רוחנית שם. 

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.71 שניות

Are you sure?

כן