ברוכים הבאים, אורח

לא יודע אם לשמוח או להיות עצוב שהגעתי לפה.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא יודע אם לשמוח או להיות עצוב שהגעתי לפה. 604 צפיות

לא יודע אם לשמוח או להיות עצוב שהגעתי לפה. לפני 4 שנים, 10 חודשים #117219

מכור כמעט 7 שנים הנסיונות שלי להפסיק רבות מכדי לספור אבל לעולם לא הרמתי ידיים, האמת שאני לא בטוח כ"כ מה אני עושה פה אני רק יודע שההתמכרות הזאת משבשת לי את מהלך החיים, מקווה שאמצא את הדרך החוצה איכשהו, כמו שנאמר "פתחו לי פתח כחודו של מחט ואני אפתח לכם פתח כפתחו של אולם".

תגובה: לא יודע אם לשמוח או להיות עצוב שהגעתי לפה. לפני 4 שנים, 10 חודשים #117221

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

תשמח מאוד שהגעת לכאן, הגעת למקום מחלים מקום שיתן לך כלים להתמודד מול התאווה. 
מקום עם חברים תומכים ועוזרים, כמובן שכאן זה הקרש קפיצה להחלמה עם פעולות ומפגשים חיים. 
ברוך הבא , וכאן לרשותך וגם בפרטי אם תרצה . בהצלחה רבה

תגובה: לא יודע אם לשמוח או להיות עצוב שהגעתי לפה. לפני 4 שנים, 10 חודשים #117224

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אאם הגעת רק אחרי 7 שנים של סבל,
תהיה שמח,
כי יש חברים שמוצאים אותנו רק אחרי 20 שנה ששל סבל,
בכל מקרה יש פה פתרון,
תתחבר שתף, וחברים ישמחו להיות לך לעזרה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: לא יודע אם לשמוח או להיות עצוב שהגעתי לפה. לפני 4 שנים, 10 חודשים #117227

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאד מזדהה עם ההרגשה שכתב אבי גולן.
הלואי והייתי מוצא את הפיתרון של התכנית אחרי 7 שנים ותו לא.
אבל השם יודע מה הטוב לכל אחד ואחד וכמה טלטלות הוא צריך לעבור עד שסו"ס מגיע זמן גאולתו.
אני איתך !
אוהב אותך !

תגובה: לא יודע אם לשמוח או להיות עצוב שהגעתי לפה. לפני 4 שנים, 10 חודשים #117328

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

הי
יש פתרון כאן, זה עבד לי רק אחרי שדווקא כן הרמתי ידיים.
דווקא אחרי שצעקתי "די, נמאס לי, אני לא רוצה".
דווקא אחרי שהייתי מוכן לבקש עזרה, ולהודות שאני לא יכול לפתור את הבעיות שלי בכוחות עצמי.

מאחל לך גם.

תגובה: לא יודע אם לשמוח או להיות עצוב שהגעתי לפה. לפני 3 שנים #135604

גם אני מצטרף להנ"ל.............
שמחה ענקית להשתחרר מהעבדות לתאווה, שמחה לקום ממות לחיים, להיות חלק מהחברותא המדהימה הזו של האנשים הצועדים לאלוקים, כמה משמח להתחבר לאלוקים להתקרב אליו.......

גוט שבת

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן