ברוכים הבאים, אורח

אני מבולבל
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני מבולבל 1642 צפיות

אני מבולבל לפני 5 שנים, 9 חודשים #113201

• מרדכי בן קיש
  • רצף ניקיון נוכחי: 302 ימים
  • חבר חדש

שלום.
אני חדש בפורום, ובכלל חדש בתחום. קצת מבולבל. אני אשמח שתעזרו לי קודם כל להבין מה קורה איתי.
אולי אנסה לספר על עצמי. מגיל 10 בערך, אני זוכר שחלמתי כל הזמן (הכוונה חלום - לא תוך כדי שינה, אלא דמיון) שאני נחטף, ושהחוטפים לוקחים אותי לעבד עבורם. אני עובד בשבילם לנקות את הבית וכו', ותמיד בלבוש חושפני יחסית. תמיד גם דמיינתי שבערבים הם נצמדים אלי, מצמידים את רגליהם לרגליי ומשפשפים, וכיוצא בזה. (לא קירוב של אברי המין - זה אף פעם לא עלה במחשבתי משום מה - אלא רק הגפיים, הרגליים והידיים).
לא יודע מאיפה באו לי הדמיונות האלה, בגיל הזה לא הייתי מחובר בכלל לאינטרנט, אבל בפועל זה מה שעשיתי. נהניתי להתפשט, ולשפשף את רגליי זו בזו או את הידיים ברגליים, ולחשוב כאילו החוטפים עושים זאת. זה נתן לי תחושה מענגת.
בתחילה, הייתי משפשף גם את איבר המין. אחרי כמה שנים - לא זוכר בדיוק מתי - הוצאתי לראשונה זרע לבטלה. ואז נבהלתי, הבנתי שמדובר כאן במשהו בעייתי ופסול, ולכן נמנעתי מכך זמן ארוך.
בשנים האחרונות, אחרי גיל 18 בערך, התחלתי לחזור לזה. משום מה כיום אין לי תאווה לשפשף את האיבר עצמו, אבל לשפשף את הרגליים והידיים - כן. אני גם נהנה להסתכל בתמונות של אנשים (לא נשים) במכנסיים קצרות וחולצה קצרה. לא ערומים לחלוטין - מזה אני לא נהנה - אלא רק מהחושפניות של הגפיים.
ואז גיליתי שלפעמים, גם זה מוביל להוצאת זרע לבטלה. מאז אני מנסה להימנע מזה בכל הכוח, אבל לא מצליח יותר מידי.
כנ"ל, אני מבולבל פשוט בגלל שאני לא מבין בכלל מה מושך אותי ועל מה מדובר. הרי אני לא נהנה להוציא זרע וגם לא נהנה לחשוב על אברי המין, סתם נהנה לדמיין שאני נחטף ולשפשף את הרגליים תוך דמיון שמישהו אחר עושה לי זאת.
אשמח מאוד שתעזרו לי, האם בכלל האתר הזה מיועד לי או שבכלל יש לי בעיה אחרת?
תודה רבה.

תגובה: אני מבולבל לפני 5 שנים, 9 חודשים #113203

שלום מרדכי
האתר הזה מיועד לכל אדם שיש לו מחלה שנקראת 'מכור למין' שזה כולל הוצאת שז"ל באופנים שונים, וכמובן זה מלווה בפנטזיות שונות.
מכור פירושו שיש לך חומר שהמוח מפריש ואתה צורך אותו בכמות מאוד גדולה בגלל הוצאת השז"ל, ולכן אתה לא מצליח לעצור כי המוח דורש את החומר (זה כמו סמים).
בין אם יש לך משיכה לגברים ובין אם יש לך משיכה לנשים המחלה היא מחלה והיא דורשת טיפול כמה שיותר מהר.
השאלה היא כמה אתה מכור ואת זה אין לאף אחד מאיתנו אפשרות לדעת, לכן הכי כדאי שתעשה, זה שתתקשר ל'קו החם' או ל'מייל החם' (זה נמצא בתחתית העמוד) ותשאל אותם והם יתנו לך הכוונה מדויקת, בנוסף כדאי שתפתח את 'מסלולים ותוכניות' יש שם את המדריך של שמור עיניך שהוא מיועד לכל רמות המכורים.

לגבי שאלתך מה יש באתר: 
באתר ובפורום ישנם מכורים בכל הרמות, רובם עושים את תוכנית 12 הצעדים, שהיא בעצם תוכנית שמטרתה לטפל במכור בשורש הבעיה ולפתור אותה, אבל האתר מיועד לכל אדם גם אם הוא לא עושה את תוכנית 12 הצעדים (למרות שלרוב הסגנון דיבור יהיה בסגנון של תוכנית 12 הצעדים כיון שרוב האנשים עושים אותה).
הפורום מטרתו שכל אדם לא משנה איזו תוכנית הוא עושה יוכל לשתף באשר על ליבו על הקשיים שלו בנוגע למחלה, כי ברגע שאנחנו משתפים אחרים זה מאוד מקל על ההחלמה.

עצם זה שתשתתף בפורום ותשתף אנשים אחרים בטלפון זה כבר יקדם אותך המון לא משנה באיזו רמת מכור אתה, אבל עדיין אתה צריך לטפל בדבר הזה בדרכי פעולה שונות, ואיך בדיוק את זה תשאל את ה'קו החם'.

אם אתה רוצה לשלוח למישהו מייל בפרטי יש לך מייל בתחתית העמוד.
אם אתה רוצה לשתף אותי אתה יכול לכתוב לי בפרטי.

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 9 חודשים על ידי חשוב טוב יהיה טוב.

תגובה: אני מבולבל לפני 4 שנים, 12 חודשים #116861

• מרדכי בן קיש
  • רצף ניקיון נוכחי: 302 ימים
  • חבר חדש
בחוסר ברירה, אני חוזר...
גיליתי שלהתעלם מהבעיה זה לא פותר אותה ולכן אשמח לשמוע מה יש לכם להציע.
אחד המשתמשים כאן הציע לי בעבר לפנות לפסיכולוג ולנתח את המחשבות שלי, אבל במצבי לא שייך שאלך לפסיכולוג. האם יש כאן משתמש שמבין בפסיכולוגיה ומוכן לעזור לי? אשמח שיפנה אלי בפרטי.

תגובה: אני מבולבל לפני 4 שנים, 12 חודשים #116863

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלחתי לך הודעה בפרטי.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אני מבולבל לפני 4 שנים, 11 חודשים #116889

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

הי
אני לא איש מקצוע.
אבל זה נשמע לי כמו התמכרות למין, שעוצבה באופן השונה/המיוחד בגין פגיעה מינית או משהו כזה. 
אשמח להפנות אותך לאנשי מקצוע שהם עצמם מכורים שנקיים כבר שנים. יש סיכוי שהם יוכלו לעזור לך. 

צור איתי קשר בפרטי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן