ברוכים הבאים, אורח

חדש פה..מחפש את הדרך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש פה..מחפש את הדרך 740 צפיות

חדש פה..מחפש את הדרך לפני 5 שנים, 3 חודשים #115942

היי חברים מה שלומכם?
בן 24 מנסה לעבוד את הקב"ה כמו שצריך אבל לצערי עושה את האיסור של האו'  כמה פעמים בשבוע ויש כמה נקודות שאני לא מצליח להבין אשמח אם תוכלו לעשות לי סדר
אני נחשב מכור בכלל?
או שפשוט בעל תאווה שצריך יותר לשלוט בה?
הרי אני חושב שכולם לכאורה עושים את זה במינונים האלו (דתיים/חילוניים)?לא יודע עדיין איפה אני נמצא..
2.המילה 'מכור' מפחידה למה צריך ישר לקרוא לזה התמכרות.כאילו התמכרות זה דבר שעושים את זה כל הזמן לא?
3.כל מי שפה ועומד הנסיונות האלו בהכרח גם עשה חסימה לכל המכשירים שלו בבית
ואם עשיתם אז איך אתם ממשיכים ליפול כאילו אין לכם מאיפה לקחת את המראות האסורים.לא(בלי לזלזל או משהו כמובן)?
4.איך הייתם ממליצים לי להתחיל כאילו יש המון דברים ותוכניות ואין לי מושג איפה אני נמצא ואיך אני מוגדר
אשמח לעזרה ולשמוע ממכם תודה רבה חברים
נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 3 חודשים על ידי מנסה להשתדל. סיבה: תיקון

תגובה: חדש פה..מחפש את הדרך לפני 5 שנים, 3 חודשים #115943

• Mendi
  • רצף ניקיון נוכחי: 121 ימים
  • חבר קבוע

שלום וברכה אחי!
אני רוצה להגיד לך שאני חשבתי גם שאם יש לי חסימות ואם אני מאו' רק כמה פעמים בשבוע אז זה נשמע הגיוני כי יש עוד אנשים כמוני ובטח שהעולם אולי גם מתנהל ככה וזה בסדר!
היום אני יודע שיש באמת אנשים כאלה שכן מאו' וצופים בכל מיני דברים ברגיל שלהם וזה בסדר אצלם.
אבל אני לגבי עצמי יודע שבניגוד לאותם האנשים האלה אני לא מצליח לשלוט בזה וכל פעם שמתעורר אצלי משהו בתאווה זה נגמר אחרת לגמרי מאשר אצלם,
אם הייתי רוצה לעצור את עצמי לא הייתי מצליח כי זה באמת היה יותר חזק ממני, וככה הגעתי למצב שזה כבר הרס אותי מבפנים, הרס עצמי, הרס רוחני, הרס נפשי.
היום אני יודע ומאמין שאני חסר אונים מול זה וחסר שליטה, ולזה הגעתי דרך החברים, השיתופים, הקבוצות, הפעולות היומיות, בקיצור בתוכנית 12 הצעדים ואני רק בהתחלה ויש עוד דרך ואבא נותן לי את הכוח יום יום רק להיום!!!

אם אתה מרגיש כמוני אתה מוזמן לשלוח הודעה בפרטי!!
אוהב אותך בהצלחה!!!

תגובה: חדש פה..מחפש את הדרך לפני 5 שנים, 3 חודשים #115946

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לך חבר חדש .
יש כאן הרבה מה לקרוא ולקלוט את רוח התוכנית מאחל לך שתמצא כאן את מה שרוב החברים מצאו פה. 
בהצלחה

תגובה: חדש פה..מחפש את הדרך לפני 5 שנים, 3 חודשים #115947

• חשבניה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק

שלום וברכה מנסה להשתדל, כל הכבוד על הכנות ועל הנכונות להתכתב בפורום.

לשאלותיך, ממה שעזר לי:
1. אם אתה רוצה לדעת אם אתה מכור, אני חושב שהדרך הכי פשוטה היא לנסות להפסיק עם זה לבד. אם אתה לא מצליח, יש להניח שאתה פשוט מכור. מדבריך לא נשמע שחסר לך ביראת שמים.
2. מסתבר שהמילה 'מכור' יכולה להפחיד מי שעדיין לא רואה את עצמו כמכור, אבל האם בשביל זה נטמון את הראש כמו בת היענה, ואשלה את עצמי שאיני מכור? ולא, לא נראה לי שהתמכרות זה דוקא דבר שעושים כל הזמן, התמכרות זה משהו שאני לא יכול להפסיק, ולא משנה מה רמת התדירות שבה היא קופצת לי בינתים.
3. יפה מאד. כנראה שהמחלה שלי לא קשורה רק לדברים חיצוניים (כי אם כן, הייתי גם יכול לומר שאינני מכור, רק על כל אדם אסרו חז"ל יחוד וכדו'), אלא היא נמצאת בתוכי. אני יכול ליפול גם בחדר לבד, כשאין לי שום מושא תאוה מול העינים, כי בראש שלי אני יכול להיות עם כל העריות החמורות ביותר.
4. ממליץ בחום להמשיך להשתתף כאן בפורום, וליצור קשר עם חברים שכבר עשו קצת דרך. מזמין אותך לכתוב לי באישי, או במייל (hashavneya@gmail.com).

אוהבים אותך, תמשיך לבוא. 

לְבַד֙ רְאֵה־זֶ֣ה מָצָ֔אתִי אֲשֶׁ֨ר עָשָׂ֧ה הָאֱ-לֹהִ֛ים אֶת־הָאָדָ֖ם יָשָׁ֑ר וְהֵ֥מָּה בִקְשׁ֖וּ חִשְּׁבֹנ֥וֹת רַבִּֽים: (קהלת ז כט)

תגובה: חדש פה..מחפש את הדרך לפני 5 שנים, 3 חודשים #115951

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קודם כל ברוכים הבאים לעולמנו המקסים,
במילה אחת,
לא משנה אייך אתה קורא לזה מכור או לא,
תנסה להיות ביחד איתנו בפורום,
להתכתב עם חברים מהפורום באנונימיות כמובן,
ונראה כמה זמן אתה תהיה נקי,
הלוואי לתמיד,
בהמשך תראה מה המצב שלך, אולי תרגיש בטוח בעצמך,
כולי תקווה בשבילך,
תמשיך לשתף אל תרים ידיים,
באהבה, אני הקטן.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חדש פה..מחפש את הדרך לפני 5 שנים, 3 חודשים #115974

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מאוד וברוכים הבאים.
אני גם אוננתי כמה פעמים בשבוע בלי שום יכולת להימנע מזה לגמרי וללא שליטה על הכמויות והתדירות. 
רציתי להפסיק אך לא יכולתי. היום אני נקי. בעזרת הכוח העליון שמצאתי דרך עבודת ה-12 צעדים. 
1. יכול להיות שכולם עושים את זה פעם ב..., אני עושה את זה לפעמים (במקום פעם בחודש - 15 פעם בחודש או יותר). כל אדם רגיל שרוצה להפסיק יכול לעשות את זה, ואני לא יכול. כל אדם רגיל כשהוא גומר, הוא לא רוצה לעשות את זה שוב פעם, אני אחרי רבע שעה כבר שכחתי מהכל ומתאווה שוב, (למשהו אחר, כמובן....). 
אני לא מכור לאלכוהול, כי גם אחרי שאני שותה פעם בכמה זמן, אני לא רוצה לשתות שוב, אני יכול להגדיר מראש כמה בדיוק אני רוצה לשתות ואני לא יעבור על זה. 
בתאווה אני לא יכול. 
2. אל תקרא לזה התמכרות. קיבלת ממני פטור... אתה יכול להיות נקי לבד? לך על זה. אני לא יכול. מעניין מאוד שכשהבנתי שאני מכור, אני נקי.
3. לי אין חסימה במחשב, או יותר נכון אני עובד על אותו רמת חסימה שהייתי נופל כל הזמן. ואני נקי. 
4. אני לא מכיר אותך, אני לא יודע מה להמליץ. אשמח לשוחח איתך באישי. אם בא לך.

יום שפוי ונקי.

תגובה: חדש פה..מחפש את הדרך לפני 5 שנים, 3 חודשים #115979

ווואי חברים תודה רבה לכולם על התגובות בהחלט מחזק.
אשתדל להמשיך קבוע ולשמוע על קשר ולהתחיל אם אחת התוכניות המשימות פה.
והדברים שלך נתן ממש מחזקים ב"ה. שאפשר להגיע למצב שגם בלי חסימה לאינטרנט להצליח לשמור שתמיד תצליח לשמור ולהיות נקי.
תודה רבה חברים

תגובה: חדש פה..מחפש את הדרך לפני 5 שנים, 3 חודשים #116044

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

כן, זה אפשרי. 
מאחל לך גם.

כמובן, אני לא יכול לשמור על עצמי נקי אפילו לא יום, אבל הכוח העליון שמצאתי דרך 12 הצעדים, יכול לעשות בשבילי את מה שאני לא יכול לבדי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן